Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 310 άτομα (16 μέλη και 294 επισκέπτες)

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
προφανως και τα παραπλανητικα μηνυματα κλωνων οτι πηγε στο 104 ηταν δολια. βλεπετε πως δουλευουν οι μαφιες. καποιοι αν θυμαστε ειχαν απειλησει τον Ορεστη Κου και τον εβαλαν να γραψει ψευτικες κριτικες. Αυτα για να μην εχετε ψευδαισθησεις. Εμενα μου ειχε στειλει πμ ο ντογκγουιντ και μου ειχε αποκαλυψει διαφορα για ιδιοκτητη αλυσιδας.
ετσι ειπε ο αξιοπιστος τυπος ramada αλλα κινεζα στη Φυλης και με ονομα Τανια...
πέρασμα χτες απο Αχαρνών 85  και επιβεβαιώθηκε οτι δούλευε η αθηνα εκεί αλλά έγινε καταγγελία για ανήλικο και τους πήγανε αυτόφωρο μου είπε η τσατσά και η αθηνα δεν ξέρει πότε θα ξανάρθει έχει φοβηθεί  αλλά δεν της κάνανε τίποτα την αφήσανε..

Προφανώς και η ψεύτικη καταγγελία έγινε από τον εργοδότη του Φώκαιας 27Β. Οι εργοδότες νομίζουν ότι οι εργαζόμενοι τους ανήκουν. Θυμήθηκα ένα πρώην εργοδότη μου που μου είπε ότι η αγορά είναι μικρή και όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους.

Μετάφραση: Αν τολμήσεις να φύγεις δεν θα βρεις πουθενά αλλού δουλειά.

Πλάκα έχει τώρα να πεταχτεί ο Τραμουντάνας και να πει ότι αυτό ήταν στα πλαίσια της υγιειούς επιχειρηματικότητας.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Υπάρχει περίπτωση να το παραδεχτεί και να πει ναι εγώ το έκανα...

Δεν νομίζω
 

dark unlimited

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Καλησπερα επειδη τωρα γυρισα απο εξωτερικο και δεν εχω μπει ακομα στο κλιμα, γνωριζετε αν η Τζωρτζιαννα απο Διδυμου 7β δουλευει ακομα? Οπως επισης και για την Νατασσα απο Κολωνου 30β
 

Επισκέπτης
Αυτός ο εργοδότης το αφεντικό του φωκαιας 27 κ του 24 κ φιλληπιδου 11 λένε οτι εχει κ το κολονου 11 Γιώργο τον λένε στο μικρό κάθε  μα κάθε απόγευμα στην αλλαγη της βάρδιας ειναι πάντα έξω απο κάποιο απο τα μαγαζιά του με καύσωνα με χιόνι με κρύο με βροχή πάντα..
Καλα κ αυτός τι κάθεται να δει αν πανε οι κοπέλες θα το μάθει απο τους ρουφιάνος πρωτος ο Τσάτσος ο Κύπριος το αρχιδι ο έντι με την περούκα αλλά κ οι άλλες οι τςατςαδες δεν πανε πισω..
Τον είχα δει μια φορα που μιλούσε στη βιολετα την γνωστή κ επειδή ξέρω απο εργοδότες μιλούσε με ωραίο τροπο με επαγγελματισμό ενω είχε γίνει λάθος το έπαιρνε στη πλάτη του χωρις να φταίει ο ίδιος..δεν τον εχω τόσο να έμπαινε στην διαδικασία για παραπλανητικές ψεύτικες καταγγελιες..
Δεν τον υποστιριζω την γνωμη μου λεω με εχει σταμπαρει κ με λοξοκοιταει..αν μου πει ποτε τιποτα κ εχω δικιο μας βλεπω κ τους δυο απο κατω στο τμήμα στη μηχαηλ Βόδα να καταλήξουμε..
περιγραφεις μια πολυ διαφορετικη εικονα αυτου του ανθρωπου απο την εικονα που περιγραφουν ο γασπαρης και ο ντιγκγουνιτ, λαλιστατοι και οι δυο, σε πμ που στελνουν σε διαφορους, και λενε οτι το αφςντικο ο Γιωργος ειναι ο μονος που με φανατισμο παρακολουθει ο,τι γραφεται στο σαιτ, συμμετεχει με κλωνους και εχει γραψει και κριτικες.

Εδω ειναι τα παιδια, ας μας πουν και δημοσια τη γνωμη τους για αυτο το σοβαρο περιστατικο. Εγω ως παλιος πελατης της Αθηνας θελω να την υποστηριξω.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Ποστάρω πμ που μου έστειλαν για Αθηνά.
Η Αθηνά είχε ερθει κανονικά τέλη Αυγούστου στο Φωκ27. Ξαφνικά, άγνωστο γιατί, την 1η ΣΕΠΤ εμφανιστηκε στο Αχαρνών 85, δηλ απεναντι. Πρωινη βαρδια παντα. Εκει θα συνεχισει. Η Εβελίνα παει απογευμα και η Μαιρη μάλλον σταμάτησε οριστικά. Χθες και προχθές η Αθηνά δεν πήγε.
Δεν γνωρίζω αν ευσταθούν τα περι καταγγελιών στην αστυνομία κλπ

Κρίμα που πήγε σε αυτή την ψωνάρα τσατσά πρόκειται για ούφο λέμε και δεν της φαίνεται αρχικά.
Προσωπικά μάλλον ψεύτικη καταγγελία για εκδίκηση μου φαίνεται.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ποστάρω πμ που μου έστειλαν για Αθηνά.
Κρίμα που πήγε σε αυτή την ψωνάρα τσατσά πρόκειται για ούφο λέμε και δεν της φαίνεται αρχικά.
Προσωπικά μάλλον ψεύτικη καταγγελία για εκδίκηση μου φαίνεται.
Κρίμα γιατί είναι η καλύτερη πουτανα που έχω συναντήσει ποτέ μου, παρόλο που την έχω πάρει μια φορά και να τραβάει τέτοια προβλήματα.
Στην ζωή της δεν ξέρω πως είναι και τι κάνει, αλλά κρίμα να βρει το μπελά από τους εργοδότες της, νυν και πρώην.
 

Επισκέπτης
Και η Μαιρυ ηταν πολυ καλη. Απωλεια αν σταματησε.
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Σμύρνη να σε ρωτήσω κάτι κατά την γνώμη σου ή Άναμπελ είναι ωραία? Έχει και αυτή ωραίο σώμα?μην είναι σαν τον τόφαλο την μπιουτη.
 

El sak

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σας!

Θα ηθελα να ρωτησω κατι για οποιον ξερει, η τζουλιαννα απο φ69 δουλευει ακομα?

Εχω καιρο να την δω!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
περιγραφεις μια πολυ διαφορετικη εικονα αυτου του ανθρωπου απο την εικονα που περιγραφουν ο γασπαρης και ο ντιγκγουνιτ, λαλιστατοι και οι δυο, σε πμ που στελνουν σε διαφορους, και λενε οτι το αφςντικο ο Γιωργος ειναι ο μονος που με φανατισμο παρακολουθει ο,τι γραφεται στο σαιτ, συμμετεχει με κλωνους και εχει γραψει και κριτικες.

Εδω ειναι τα παιδια, ας μας πουν και δημοσια τη γνωμη τους για αυτο το σοβαρο περιστατικο. Εγω ως παλιος πελατης της Αθηνας θελω να την υποστηριξω.
δεν υποστηρίζω αυτον απεναντίας μάλιστα την Αθηνα θέλω να υποστηρίξω κ εγώ είμαι πελάτης της χρόνια κ μου έχει φερθεί σωστά.. Απλώς μου έκανε εντύπωση πως χειρίστηκε την κατάσταση εκείνη τη στιγμή..ότι διαβάζει το site φανατικά κ έχει γράψει κ κριτικές είναι 100% σίγουρο εχουν δίκιο τα παιδιά, ακόμα μου το έχει πει κ η τσατσά η κυρία Βάσω από το 27
 

Makis 21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2016
Μηνύματα
52
Κριτικές
9
Like
151
Πόντοι
280

Επισκέπτης
Μην ασχολείσαι-δώσε τα φώτα σου στο Αγκύρας 1 που είναι το στοιχείο σου:
αυτη η δυσφημιση του Αγκυρας 1 απο κλωνους και μη πρεπει να τελειωσει καποτε. Απορω που δεν διαμαρτυρεται η Μαριανα στον Αντισθενη.
 

Επισκέπτης
Και για να κλεισει ο κυκλος των off topic, ειναι μπαν ο digweed ναι ή οχι; Αν ειναι γιατι αφηνετε το λαλιστατο αηδονι να βγαζει χαρτζιλικι με αλλα νικ;
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Καλησπερα επειδη τωρα γυρισα απο εξωτερικο και δεν εχω μπει ακομα στο κλιμα, γνωριζετε αν η Τζωρτζιαννα απο Διδυμου 7β δουλευει ακομα? Οπως επισης και για την Νατασσα απο Κολωνου 30β

Η Τζώρτζια από Διδύμου 7β έχει επιστρέψει,το ίδιο και η Νατάσα από Κολωνού 30β αν και έλειπε κάνα δυο μέρες.

πέρασμα χτες απο Αχαρνών 85  και επιβεβαιώθηκε οτι δούλευε η αθηνα εκεί αλλά έγινε καταγγελία για ανήλικο και τους πήγανε αυτόφωρο μου είπε η τσατσά και η αθηνα δεν ξέρει πότε θα ξανάρθει έχει φοβηθεί  αλλά δεν της κάνανε τίποτα την αφήσανε..

Η καταγγελία που έγινε για το Αχαρνών 85 αφορούσε την ύπαρξη ανήλικης πόρνης (ψεύτικη ή όχι η καταγγελία είναι άλλη κουβέντα) και συνέβη στην απογευματινή βάρδια όπου δούλευε η Εβελίνα.
Αυτή λοιπόν (η Εβελίνα) "πήγε μέσα" και όχι η κοπέλα της πρωινής βάρδιας,η Αθηνά δηλαδή.

Επίσης,συμπτωματικά ή όχι,έχουν γίνει άλλες δύο καταγγελίες για το ίδιο μαγαζί,το τελευταίο διάστημα όπου δούλευε μόνη της η Εβελίνα μετά την αποχώρηση της Μαίρης.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.571
Πόντοι
3.936
αυτη η δυσφημιση του Αγκυρας 1 απο κλωνους και μη πρεπει να τελειωσει καποτε. Απορω που δεν διαμαρτυρεται η Μαριανα στον Αντισθενη.
Κανόνες λειτουργίας του forum
2. Απαγορεύονται αυστηρά οι δημοσιεύσεις διαφήμισης, έστω και συγκαλυμμένης, χωρίς τη συναίνεση του διαχειριστή.
10. Οι επαγγελματίες του χώρου απαγορεύεται να δημοσιεύουν φωτογραφίες τους στο forum χωρίς τη συναίνεση του διαχειριστή.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
41
Like
7.469
Πόντοι
1.936
Χθες το απόγευμα ήμουνα ντεμί αλλά είδα μια ομορφούλα στο ιάσωνος 20 με τον ανελκυστήρα και είπα να ανέβω. Πιτσιρίκα μικροκαμωμένη με κοντό μαλλί μελαχρινή και λιγάκι ασιατικά χαρακτηριστικά. Κάθεται στο κρεβάτι, βγάζει το κυλοτάκι της όχι όμως και το σουτιέν, πάει να ξετυλίξει την καπότα και της λέω "να σου φιλήσω λίγο τα βυζάκια;"  :boobies:. Λες και τη χτύπησε ρεύμα, όχι φιλάκια, όχι φιλάκια,  :S έλεγε. "Και τι θα κάνουμε;", της λέω. Πίπα και σεξ, δεν θέλεις; Το σκέφτηκα λιγάκι και της λέω άστο καλύτερα, γιατί είχα ήδη ξενερώσει. Δεν έχει τύχει ποτέ να ζητήσω λεφτά πίσω σε μπουρδέλο κι ενώ ντυνόμουν σκεφτόμουν πλάκα θα έχει να μου πει μαλακίες η τσατσά, γιατί την κοπέλα δεν την είχα αγγίξει. Τελικά με περίμενε η τσατσά με το 10άρικο στο χέρι...

...δεν ειναι μαλακισμενες οι τσατσαδες.Ξερουν τι πατσαβουριτσες εχουν.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Χθες το απόγευμα ήμουνα ντεμί αλλά είδα μια ομορφούλα στο ιάσωνος 20 με τον ανελκυστήρα και είπα να ανέβω. Πιτσιρίκα μικροκαμωμένη με κοντό μαλλί μελαχρινή και λιγάκι ασιατικά χαρακτηριστικά. Κάθεται στο κρεβάτι, βγάζει το κυλοτάκι της όχι όμως και το σουτιέν, πάει να ξετυλίξει την καπότα και της λέω "να σου φιλήσω λίγο τα βυζάκια;"  :boobies:. Λες και τη χτύπησε ρεύμα, όχι φιλάκια, όχι φιλάκια,  :S έλεγε. "Και τι θα κάνουμε;", της λέω. Πίπα και σεξ, δεν θέλεις; Το σκέφτηκα λιγάκι και της λέω άστο καλύτερα, γιατί είχα ήδη ξενερώσει. Δεν έχει τύχει ποτέ να ζητήσω λεφτά πίσω σε μπουρδέλο κι ενώ ντυνόμουν σκεφτόμουν πλάκα θα έχει να μου πει μαλακίες η τσατσά, γιατί την κοπέλα δεν την είχα αγγίξει. Τελικά με περίμενε η τσατσά με το 10άρικο στο χέρι...

Να φανταστείς σε πόσους ακόμα το χει κάνει!!!!
 

ΝΤΟΎΣΑΝ ΜΠΑΣΚΕΒΙΤΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
9
Like
1.503
Πόντοι
496
Πέρασμα πριν λίγο από βεργας, ήθελα κουλούρι και τελικά στο 6 υπόγειο,ήταν η ΜΠΡΜΠΟΡΑ ήρθε από διακοπές, της έκανα το κουλούρι γεμιστό,καθώς γέμισε με κρέας....9 με 6 θα δουλεύει αυτά τα λίγα!!!!
Μια μικρή διόρθωση στην ώρα 9.. με 17.. έκανα λάθος σόρρυ..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom