Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 306 άτομα (27 μέλη και 279 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.653
Πόντοι
45.465
τώρα live

Αχιλλέως 48 Μαριάννα κοπέλα με καστανά  πολύ μακριά μαλλιά που της φτάνουν μέχρι τον κωλο... κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 Βίκυ καστανοξανθη μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα. Εδώ ο οίκος με το που μπεις μυρίζει φαγητά... είχε γενέθλια η υπηρεσία

Μαραθωνος 59α Νικά μελαχρινή κοντή κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Βιργινιας Μπενάκη 31 Φωτεινή καστανοξανθη χοντρή μιλφογκιλφ με καρέ μαλλί, 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Παιανεων 24 Αλεξάνδρα ξανθοκαστανη μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο Άννα μελαχρινή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα μικρό βυζι, με πρωκτικο.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Βικτόρια ξανθιά κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 κάτω Λένα μελαχρινή  νταρντανα μιλφ με κοντό μαλλί, 2αρι βυζι, τατουάζ στην δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιωαννίνων 3 πάνω κλειστό.

Ιωαννίνων 5 Λάουρα μελαχρινή ψηλή μιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

tehlulz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
10
Like
447
Πόντοι
290
Η ειρινη απο φωκαιας 9 που δινει την κωλαρα της αξιζει?

Μια φορα που την πηρα ηταν απ τις χειροτερες φολαρες, αλλα πολλοι εχουν περασει καλα μαζι της. Η διαλεγει πελάτες ή ειναι με τις ορεξεις της, οποτε θα χρειαστεις τυχη.

Τις προαλλες απογευματινη βαρδια πηγα Φ72 για την Αρινα αλλα ηταν μια Μελίνα. Με παρομοιο σωματοτυπο κι αυτη αλλα απο το γρηγορο (σχεδον τρεχοντας) σαλοναρισμα δεν με επεισε.
Κατεληξα Αγκυρας 12 οπου πηρα την Χριστινα μια ξανθια με φουλ εκτος κωλου με θετικες εντυπωσεις. Θα ακολουθησει κριτικη.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
εριξα ενα γαμησι σημερα που δεν περιμενα οτι  θα ηταν θετικο. αλλα  δοκιμασα και μου βγηκε πηγα  στο φιλιππιδου 11 α ελειπε η αμρια η αλβανεζα. και γαμησα μετα απο καιρο  την καρολινα την ξανθια απο φωκαιας 27.  θα γραψω κριτικη  η τσατσα πολυ ευγενικη δεν ενοχλησε και η κοπελα δεν ειχε βιασυνες ηταν πολυ ησυχα   ημουνα και στο 3 το δωματιο  ολα καλα μετα απο διακοπες.  
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Που μπορω να βρω καμια αλβανεζα ετσι καβλιαρα, μελαχρινη;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Για το μέλος που ρωτάει για την Ναταλί από Αχιλλέως κ Μαραθώνος τέλος Ιουλίου είχα ρωτήσει την τσατσά κ μου είπε ότι έχει καιρό που έφυγε για την χώρα της κ ήταν να γυρίσει αλλα δεν ξαναγύρισε.
Τώρα λέει αλήθεια ή όχι κάνεις δεν ξερει..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

NikTheBigDick

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2016
Μηνύματα
48
Like
172
Πόντοι
0
Για το μέλος που ρωτάει για την Ναταλί από Αχιλλέως κ Μαραθώνος τέλος Ιουλίου είχα ρωτήσει την τσατσά κ μου είπε ότι έχει καιρό που έφυγε για την χώρα της κ ήταν να γυρίσει αλλα δεν ξαναγύρισε.
Τώρα λέει αλήθεια ή όχι κάνεις δεν ξερει..
Ευχαριστω πολυ φιλε
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Μόλις έμαθα οτι γύρισε το Ντορινάκι έφυγα σφαίρα χθες για να την τιμήσω, τώρα στην αρχή που είναι φρέσκια και πριν προλάβουν οι αγέλες απο τους πακιστανόγυφτους να χιμήξουν στο κορμάκι της.
-Τι κάνεις βρε μωρό, να με ρωτάει με αυτήν την βαριά σλάβικη προφορά που έχει, ένα διαρκές χαμόγελο στα χείλη της, τα φιλιά εκατέρωθεν στο πρόσωπο πολλά, και τόσο σφιχτές αγκαλιές όπως η μάνα το παιδί  :headbaning1:. Έτσι όπως ήταν με τα εσώρουχα την έπιασα και πέσαμε μαζί στο κρεβάτι. Ακολούθησε ένα τρυφερό, ηδονικό γαμήσι. Το είχαμε ανάγκη και οι δυό  :rockon:.

Στη συνέχεια πέρασα κι απο ένα στούντιο των γερμανών, τίμησα μελαχρινό μωράκι άλλο πιπινοκαυλάκι και αυτό  :coolcondom:. Έφαγε καλά ο πούτσος μου χθες, το ομολογώ  :orchestra:.
 

best30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις που βρισκω την μικυ από κολωνου 32 α ?την αδυνατη με το ομορφο προσωπο ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.653
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή με λεπτό ωραίο σώμα και στητο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 76 κλειστό

Λιοσιων 76β κλειστό

Λιοσιων 73β Οριανα μαυριδερή σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Οξανα  ξανθιά παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 κλειστό.

Εξηκιου 18α κλειστό.

Εξηκιου 18γ Σοφια ξανθιά παχουλη μιλφογκιλφ με 2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β κλειστό.

Βεργας 3, χθες έγραψε κάποιος ότι σήμερα το πρωί θα επέστρεφε και θα δουλευε η Χριστίνα, αριστερά δεξιά και όροφος κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Βεργας 6α Μπαρμπορα κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Βεργας 6β Μαριάννα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 7 Άννα μελαχρινή κοπέλα παχουλη με μακρύ μαλλί, τατουάζ  στο δεξί μπούτι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Παιωνιου 47 κλειστό.

Λιοσιων 91 κλειστό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα καστανοξανθη χοντρή με κατσαρο μαλλί 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο .

Τροφωνιου 11 όροφος Άννα ξανθοκαστανη γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και κωλαράκι.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα γκιλφ με ξανθό μαλλί, σώμα με αρκετά πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 13 όροφος Μπετυ ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2.5-3αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Μάλλον από Παρασκευή θα φύγει διακοπές.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.653
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Κολωνου 23β Ναταλία καστανοξανθη γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 27β Λυδία καστανή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Όλγα ξανθοκαστανη κοπέλα με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ στα πλευρά, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος Μελίνα μελαχρινή χοντρουλα αλλά σφιχτό σώμα, 4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεξιά Ναταλία ξανθιά μιλφ με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Αλινα μελαχρινή χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ναταλί ξανθό μιλφογκιλφ ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Κολωνού 53 Άννα καστανή παχουλη μιλφ με 1.5-2αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου ανακοινώθηκε.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Καιτη ξανθοκαστανη μιλφ με κοντό μαλλί νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α Ελένη ξανθιά μιλφ ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Σοφία στο δωμάτιο, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22β  Βικτόρια ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28(νέο)Μαρία μελαχρινή μιλφ με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Για άλλη μια φορά πέρασα και ήταν σούπερ.

Ιάσωνος 46 Καρίνα/Γκαλινα ξανθιά κοντή μιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46β Βαλερία ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολοκυνθους 38 ισόγειο Βανέσα και Μαρία, τρομακτικό δίδυμο... η πρώτη ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με πεσμένα 4αρια βυζια και η δεύτερη ξανθοκαστανη σώμα με πιασίματα μικρο βυζι, χαλασμένα δόντια αλλήθωρη, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι, κάνουν και παρτουζα.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.321
Πόντοι
1.431
Πριν από λίγο . Ι.2 όροφος. Κατερίνα η γνωστή . Από τους καθαρότερος οίκους .
Κάτι έχει στο βλέμμα . Χαλαρή παντού . Μικρό στήθος που στέκεται. Μια χαρά στο 10€ για ματουρογκίλφ.
 

Συνημμένα

  • IMG_20180809_131136.jpg
    IMG_20180809_131136.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 49

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Πρωινή επίσκεψη στο Φωκαίας 25.σαββινα Ρουμάνα 25 με 30 την έκοψα, περίεργο πρόσωπο με πλατύ χαμόγελο αλα τζόκερ και έντονα βαμμένα χείλια.μετριο ανάστημα ,3αρι γεμάτο κ στητο βυζί με ωραία επιδερμίδα.σ εμένα δν έδωσε γλωσσοφιλα παρα μόνο κάτι πεταχτά στο στόμα, ωραία πίπα χωρίς λάστιχο,στην αρχή έκατσε πάνω κ μετά αλλάξαμε σε πισωκολητο όπου κ ήρθε το τέλος.πολυ καλή απόδοση τίμησε τα λεφτά της κ με το παραπάνω.την προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
959
Πόντοι
1.011
Μόλις έμαθα οτι γύρισε το Ντορινάκι έφυγα σφαίρα χθες για να την τιμήσω, τώρα στην αρχή που είναι φρέσκια και πριν προλάβουν οι αγέλες απο τους πακιστανόγυφτους να χιμήξουν στο κορμάκι της.
-Τι κάνεις βρε μωρό, να με ρωτάει με αυτήν την βαριά σλάβικη προφορά που έχει, ένα διαρκές χαμόγελο στα χείλη της, τα φιλιά εκατέρωθεν στο πρόσωπο πολλά, και τόσο σφιχτές αγκαλιές όπως η μάνα το παιδί  :headbaning1:. Έτσι όπως ήταν με τα εσώρουχα την έπιασα και πέσαμε μαζί στο κρεβάτι. Ακολούθησε ένα τρυφερό, ηδονικό γαμήσι. Το είχαμε ανάγκη και οι δυό  :rockon:.

Στη συνέχεια πέρασα κι απο ένα στούντιο των γερμανών, τίμησα μελαχρινό μωράκι άλλο πιπινοκαυλάκι και αυτό  :coolcondom:. Έφαγε καλά ο πούτσος μου χθες, το ομολογώ  :orchestra:.


Αν πήγες με την Αντέλα γράψε 2 κουβέντες με ενδιαφέρει
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Από μια μίνι τσάρκα στην α' βάρδια για κατόπτευση νέων παρουσιών:

Φωκαίας 25 κάτω: Μαρία. Ίδια χαρακτηριστικά με τη Σαββίνα που αναφέρει ο φίλος, αλλά διαφορετικό όνομα. Ρώτησα την τσατσά για τη Σαββίνα και δεν ήξερε τίποτα. Πού άκουσε αυτό το όνομα ο συναγωνιστής άραγε; :think:
25 επάνω κλειστό.
27 ισόγειο η Έμυ κλασικά.
17 κάτω η Μαρινέλα.
17 πάνω κλειστό.
Αγκύρας 12 Χριστίνα και Καίτη, και οι δύο στο δωμάτιο.
Πιπίνου 118 Τζένη και Νικόλ. Στην επόμενη βάρδια μου είπε η τσατσά ότι θα είναι η Νικόλ με την Αλεξάνδρα.

Δεν είχα πολλή όρεξη και έτσι δεν κατέθεσα πουθενά. Πραγματικά δεν ξέρω σε ποια να πάω αυτές τις μέρες, άσε που νιώθω κορεσμό από καταθέσεις.

 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Διπλή κατάθεση στο κολ 30 β όροφο και ισόγειο  :takethis: :takethis: :takethis:.
Όροφος: Μιλενα, χοντρουλα με ΒΥΖΆΡΕΣ  σε απλό. Δυστυχώς είναι ξεπετα γιατί ούτε πιπα δεν μου πήρε επειδή ήμουν καυλωμένος. Έχυσα επειδή κραταγα υλικό τριών ημερών.
Από βυζαρουδες το μεσημέρι στο Μετάξι ήμουν μεταξύ αυτής και της Τζώρτζιας από ιασωνος 30 β, μάλλον έκανα λάθος επιλογή.
Μακριά
Ισόγειο: Όλγα για δεύτερη φορά. Χωρίς κόσμο αυτή την φορά. Με θυμήθηκε και όταν πήγα να μπω στο δωμάτιο που είναι δίπλα στην πόρτα με πήρε από το χέρι και με έβαλε σε αυτό που είναι απέναντι από το κουζινακι. Όταν μπήκε μέσα ήταν ακόμα πιο καλή από την πρώτη φορά και έκατσε 5 λεπτά παραπάνω για να χυσω.
Μάλιστα στην αρχή κατάλαβε ότι είχα πάει με άλλη και μου είπε αν θα καταφέρω να χυσω. Ευτυχώς τα κατάφερα. Για μένα θα είναι στανταρακι για απλό πρόγραμμα.

Επίσης να πω δύο περιστατικά.
Το πρώτο είναι με την γαμιωλα τσα2 της Μαρίας από μεγάλου αλεξανδρου 28 κουρτίνα η οποία μιλάει στα 7 λεπτά. Όταν βγήκε ο πελάτης της είπε ότι δεν είναι σωστό και ότι την έχει πάρει 50!!! Φορές. Αυτή του απάντησε ότι οι άλλοι πελάτες διαμαρτηροντε. Στο τέλος την εβρισε και έφυγε. 50 φορές και του έχει τέτοια συμπεριφορά... Η Μαρία μετά βγήκε στο σαλόνι σαν να μην συμβαίνει τίποτα.

Το δεύτερο ήταν στο κολ 27 ισόγειο όπου ο τσατσος με ρώτησε τι ζώδιο είμαι και από που. Του λέω και μου απαντάει ότι από εκεί είναι ψωλαρας και μου πιάνει το καβαλο!!!
-Φιλε δεν ασχολούμαι.
-Απλά θέλω να τον δω.
-Λοιπον, τελείωνε γιατί δεν έχω όρεξη.
-Καλά πως κάνεις έτσι δεν σου είπα να μου κάνεις και κάτι.

Έχει ξεφύγει η κατάσταση στο Μετάξι.
Είναι πια για σκληρούς χυστες.
Πάντως η κοπέλα εκεί καλή φαινόταν αλλά δεν θυμάμαι ποια είναι λόγω του περιστατικου

Μπορεί το Σκ να γραψω 5 κριτικές.
Μία για την Αλίσα ή Αλίνα από Διδύμου 16
Μία για την Κορινα από φωκ.24
2 για την Όλγα
Και μια για την φακλανω Μελίνα
Αντιός  :hi:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Από μια μίνι τσάρκα στην α' βάρδια για κατόπτευση νέων παρουσιών:

Πιπίνου 118 Τζένη και Νικόλ. Στην επόμενη βάρδια μου είπε η τσατσά ότι θα είναι η Νικόλ με την Αλεξάνδρα.

Ξερει κανεις ποια ειναι αυτη η αλεξανδρα ; περιγραφη ;
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Το δεύτερο ήταν στο κολ 27 ισόγειο όπου ο τσατσος με ρώτησε τι ζώδιο είμαι και από που. Του λέω και μου απαντάει ότι από εκεί είναι ψωλαρας και μου πιάνει το καβαλο!!!
-Φιλε δεν ασχολούμαι.
-Απλά θέλω να τον δω.
-Λοιπον, τελείωνε γιατί δεν έχω όρεξη.
-Καλά πως κάνεις έτσι δεν σου είπα να μου κάνεις και κάτι.
πρέπει να λες για τον δροσερό που μια εποχή δούλευε με την κορηνα στο 23 βραδυνος, πολύ μαλακας έχει ξανακάνει σκηνικά τον έχω δει  πόσο μυαλό θέλει όταν βλέπεις έναν άντρα σε μπου ψάχνει για γυναίκα άρα δεν γουστάρει αδελφές μέχρι να τον πλακώσει κανένας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom