Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 165 άτομα (14 μέλη και 151 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
μακαρι μητσο η αποφαση να σου βγει σε καλο  φολες ετρωγες δεν ειχες στανταρακια να της γλυτωσεις  η πηγαινες στα κουτουρου 
 

sfinos83

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα στο φορουμ, και βεργας 3 και 5 που εχω παει εχει καποιες καλες
 

GR-F2

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2014
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
:rockon:
                ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΣ
Τις προηγούμενες ημέρες πραγματοποίησα επική μπουρδελότσαρκα, καθώς επισκέφτηκα σχεδόν όλα τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου, της Φυλής και της Λιοσίων. Ξεκίνησα από το Κολωνού 48, όπου είχε δύο θείτσες, η μία εκ των οποίων φιλούσε στο στόμα έναν μελαμψό, αγνώστου εθνικότητας, για να του πει αντίο.
Πήγα απέναντι, στο Κολωνού 53, για να ξαναδώ τις δύο καινούργιες αφίξεις, για τις οποίες γίνονταν ντόρος στο forum.
Αναφέρομαι στην Άννα και στην Ζάνα, δύο ανθυπομέτριες, τις οποίες παρουσίασε η τσατσά σε ένα σαλόνι ασφυκτικά γεμάτο με σκουρόχρωμους, στην πλειοψηφία τους πάκια.
Εκείνη την νύχτα δεν έκανα κάτι. Εντύπωση μου έκανε ότι ήταν ξημερώματα Τρίτης και όλα τα μπουρδέλα ήταν φουλ. Οι δρόμοι ήταν γεμάτοι Άραβες, με τα κορίτσια να δείχνουν πρόθυμες να τους εξυπηρετήσουν, όπως στο Φιλιππίδου 11Β, όπου βρήκα την Σάρα αγκαλιασμένη, να κάνει χαβαλέ με μια παρέα Λιβανέζων. Μόλις ξημέρωσε, επέστρεψα, στην μεσαία βάρδια, στο Φυλής 86Β, όπου πέρασα με μια κοπέλα που δούλευε παρέα με την Τάνια (μάλλον Ρόξυ την έλεγαν). Δεν έχω να γράψω κάτι, καθώς έχυσα γρήγορα, με πεσμένο καυλί και χωρίς να με ακουμπήσει!
Την ίδια ημέρα πήγα ξανά στο ίδιο μπουρδέλο, στην νυχτερινή βάρδια και πέρασα με την Λάουρα, με την οποία έφαγα φόλα. Καπάκι πήγα στο Φωκαίας 17Β και πέρασα με την Μπιάνκα, με την οποία έχυσα, υπομένοντας κάποια σπαστικά που κάνει.
Ξαναπέρασα την επόμενη το βράδυ από το Κολωνού 53, στο οποίο επικρατούσε συνωστισμός, με ένα Πάκι να περιμένει την σειρά του ακριβώς μπροστά στην κουρτίνα, από όπου βγαίνουν τα κορίτσια. Βγήκε ο φίλος του, ο οποίος του μιλούσε δυνατά, καπελώνοντας την τσατσά την ώρα που έλεγε το ποίημα, χωρίς αυτή να αντιδρά. Από τα δύο κορίτσια βγήκε μόνο η Άννα, καθώς η Ζάνα ήταν κλεισμένη για μία ώρα. Η Άννα έριξε άκυρο στο ανυπόμονο Πάκι, με αποτέλεσμα ο φίλος του να μπει μέσα στο κουζινάκι για να την πείσει να αλλάξει γνώμη.
Παιδιά, είναι θέμα χρόνου να πέσει άγριο ξύλο στο συγκεκριμένο μπουρδέλο, καθώς η τσατσά αδυνατεί να επιβάλλει την τάξη.
Μετά από μία ημέρα κενό, χτες, επέστρεψα στο Μεταξουργείο και πέρασα στο Κολωνού 30Β, στην νυχτερινή βάρδια, στον πάνω όροφο. Εκεί η τσατσά είχε δύο κοπέλες, μία κοντή που την είχα γαμήσει κάποτε στο Φωκαίας 24 και την Ρωξάνη, ένα μελαχρινό δυνατό μουνί, με μικρό βυζί και κωλάρα. Τιμή 15€, τα οποία έδωσα και πέρασα μαζί της. Δυστυχώς μέσα δεν έκανε σχεδόν τίποτα. Πέρασε το προφυλακτικό, με μεγάλη προσοχή, μην τυχόν και ακουμπήσει γυμνό δέρμα και έκανε μία μέτρια πίπα. Πρώτη στάση ιεραποστολικό, όπου δεν δεχόταν φιλιά, ούτε και στα βυζιά. Τελείωσα σε στάση πισωκολλητού. Μόλις με κατάλαβε, με ρώτησε αν τελείωσα και τραβήχτηκε κατευθείαν για να φύγει.
Αυτό που έχω να πω και με προβληματίζει, είναι ότι έχει πέσει πολύ ο πήχης της εμφάνισης (στο Μεταξουργείο μιλάμε για creep show), αλλά και των υπηρεσιών που προσφέρουν τα κορίτσια. Από την άλλη έχουμε πολλούς αγάμητους λιγούρηδες, που βλέπουν την κάθε τσουπωτή μέτρια, για μοντέλο.
Εγώ, προσωπικά, τον άλλο μήνα σκέφτομαι να αποσυρθώ οριστικά από τον αγοραίο έρωτα, καθώς κουράστηκα να βλέπω μπάζα, να τρώω φόλες από μέτριες και να δέχομαι άσχημες συμπεριφορές.



Μήτσο λύσε μου μια απορία ... Γιατί να τα κόψεις τον άλλο μήνα και όχι απο τώρα ?? Το μπουρδελο είναι σαν το τσιγάρο...Μια φορά καπνιστής για πάντα καπνιστής!! Καλή τύχη πάντως
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
δε γνωριζω αν αναφερεσαι σε εμενα μιας και δε εκανες παραθεση,αλλα καθε αλλο παρα αδιαβαστος παω.. ''υποτιθεται'' οτι η μαρια η νυμφομανης θεωρειτο καλη σε υπηρεσιες..αμ δε... απλα εχει πεσει αβερτα προμοσιον...
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
δε γνωριζω αν αναφερεσαι σε εμενα μιας και δε εκανες παραθεση,αλλα καθε αλλο παρα αδιαβαστος παω.. ''υποτιθεται'' οτι η μαρια η νυμφομανης θεωρειτο καλη σε υπηρεσιες..αμ δε... απλα εχει πεσει αβερτα προμοσιον...
Και αν όχι αυτό υπάρχει και η γαμιωλα η τσα2 που μιλάει στα 7 λεπτά, που να πάθει γαγγραινα στα πόδια ώστε να μην σηκωθεί για να ξαναχτυπησει πόρτα η ασεβαστη
 

Επισκέπτης
δε γνωριζω αν αναφερεσαι σε εμενα μιας και δε εκανες παραθεση,αλλα καθε αλλο παρα αδιαβαστος παω.. ''υποτιθεται'' οτι η μαρια η νυμφομανης θεωρειτο καλη σε υπηρεσιες..αμ δε... απλα εχει πεσει αβερτα προμοσιον...
Ποιος την εβγαλε νυμφομανη; Να εντοπισουμε τον ενοχο και να ζητησουμε το μπαν του.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Καθότι αδειούχος με άπλετο ελεύθερο χρόνο αυτές τις μέρες, είπα να κατέβω για μια μίνι απογευματινή τσάρκα:

Αχαρνών 85 είχε την Εβελίνα. Περίμενα να δω τη Μαίρη να τη γνωρίσω, αλλά λείπει ταξίδι.
Φωκαίας 24 Άννα και Ντιάνα. Την Άννα την ξέρουμε πλέον όλοι για την κουτοπονηριά της. Η Ντιάνα είναι μια ξανθιά, λίγο πιο ψηλή με ένα ταττού στην ωμοπλάτη.
Φυλής 109 κάτω η Νέλλη. Αυτό για το φίλο που ρωτάει αν εξακολουθεί να εργάζεται. Η Κορίνα στην πατρίδα της.
Πάνω η Βικτώρια. ΦΟΛΑΡΑ του κερατά.
59 κάτω Άννα και Εβελίνα.
Πάνω Χριστίνα και Σιμόνα. Έχουμε καμιά πληροφορία γι' αυτές;
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
186
Like
4.123
Πόντοι
14.175
Προχθές το βράδυ κατέβηκα στο Ακομινάτου 2 στο Μεταξουργείο για να επισκεφθώ την ρωσσίδα milf Χριστίνα. Δεν είχε κόσμο οπότε πέρασα κατευθείαν μέσα, η κοπέλα εμφανίστηκε φορώντας στολή αστυνομικού, μου έπιασε την κουβέντα λέγοντας διάφορες μαλακίες. Στον αγώνα ξεκίνησε με ακά πίπα καλή, στην συνέχεια συνέχισε την πίπα με καπότα, ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό και στην συνέχεια πισωκολλητό. Στο επτάλεπτο περίπου και κατά την διάρκεια του πισωκολλητού η τσατσά φώναξε μέσα από το σαλόνι και ξαφνικά η Χριστίνα παραπονέθηκε ότι δεν τελειώνω και ήθελε να με τελειώσει με βιαστική μαλακία. Αρνήθηκα και της είπα να φύγει(μαλακία τραβάω και στο σπίτι μόνος μου), επειδή έτυχε να βγούμε μαζί με την Χριστίνα στο σαλόνι είδα ότι δεν υπήρχε πολύς κόσμος παρα μόνο ένας Πακιστανός που περίμενε. Άρα η τσατσά φώναξε και μας διέκοψε χωρίς λόγο, το γράφω αυτό γιατί σε κάποιες κριτικές γράφτηκε ότι η Χριστίνα κάθεται στο δωμάτιο και ένα τέταρτο.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Η ειρινη απο φωκαιας 9 που δινει την κωλαρα της αξιζει?
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Όαση μου φάνηκε η αγκαλια της γλυκούλας γεματουλας Αντζελας από Μεγ Αλεξάνδρου 17.. Τελείωσα σαν άνθρωπος και ξεχαρμανιασα... Πολύ επαγγελματίας αν και είχε συνεχώς κλειστά τα ματάκια της τουλάχιστον γαμησα σαν άνθρωπος ρε αδερφέ... Μαζί της η πιο χοντρή Βίκυ που έχω πάρει με τυπικές εντυπωσεις
 

ReDreamer

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
43
Like
176
Πόντοι
0
Ποιος την εβγαλε νυμφομανη; Να εντοπισουμε τον ενοχο και να ζητησουμε το μπαν του.

Κάποιος πριν καμιά 30αρια με 50αρια σελίδες είχε αναφερθεί στην ημερισια ενημέρωση στην Μαρία από φυλής 109 και μεγάλου Αλεξάνδρου ως Μαρία η νυμφομανης.. Δε θυμάμαι πιος κ βαριέμαι να ανατρέξω πίσω αλλά είμαι 100% σίγουρος ότι έτσι την είχε αναφέρει εδώ περα
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μάγκες η Όλγα από κολωνου 30 β δουλεύει κάθε , γιατί θέλω να την ξαναπάρω μέσα στην εβδομάδα για να δω αν μπορεί σε πιο υψηλές στροφές
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
απογευματινη και τριτη  βαρδια κοιταξε για μερες δεν ειναι παντα σιγουρο  
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Μάγκες η Όλγα από κολωνου 30 β δουλεύει κάθε , γιατί θέλω να την ξαναπάρω μέσα στην εβδομάδα για να δω αν μπορεί σε πιο υψηλές στροφές

Εγώ την πήρα το Σάββατο το μεσημεράκι, πρώτη βάρδια. Στάσεις: από πάνω, από κάτω, πισωκολλητό. Φαίνεται αρκετά ανθεκτική. Ανάσκελα, με τα πόδια ψηλά είχε ζοριστεί λίγο, αλλά παρέμεινε υπομονετική. Δύσκολη στο γλύψιμο (69), έκανε τσαλιμάκια.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
μονο με τσαρκα ντελο εινια δεν ειναι στουντιο που εχει προγραμμα
δεν ξερω λεω μηπως καποιον την πετυχαίνει συγκεκριμενη μερα για να ξερω να παω τοτε, οταν ειχα παει μια μερα κατα τις 9 το βραδυ ηταν κλειστός ο οικος δεν ξερω γιατι
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Ξέρει κανείς που είναι η Άννυ που ήταν πρωινά  Φυλής 84Α πριν έρθει η Μπέλλα?  Είχα γράψει και κριτική για αυτήν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom