Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 272 άτομα (22 μέλη και 250 επισκέπτες)

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Μην τυχόν άκουσες αν θα παραμείνει στη νύχτα η κάνα απογευματινο ωράριο; Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Εγώ πήγα σήμερα και δε ρώτησα τη τσατσα πότε επιστρέφει οπότε σε νιώθω
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.964
Πόντοι
201
τώρα live μια γρήγορη τσάρκα

Αλκιβιάδου 16β Μαρία ξανθιά λεπτή μιλφ με μικρό βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου.
Αλκιβιάδου 16α η Κατερίνα έλειπε έτσι δούλευαν η Χριστίνα μελαχρινή ψηλή νταρντανα με 3-3.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλο και η Λουτσια ξανθιά κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
Διδυμου 27 Τζούλια ξανθοκαστανο θωρηκτό με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό και Βικτόρια καστανοξανθη νταρντανα με 2.5αρι βυζι, το ίδιο πρόγραμμα εκτός πρωκτικου, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
Διδύμου 22 Σονια η μιλφαρα με τους απίστευτους για την ηλικία της βυζους, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.
Διδύμου 20 Καρολίνα ξανθιά παχουλη πιτσιρικά με ελεύθερο στοματικό και Άννα ξανθιά λεπτή μαυρισμένη μιλφ με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Διδύμου 18 υπόγειο Σοφία/Ελένη η Βουλγάρα που γίνεται ντόρος... με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
Διδύμου 8β Λίλιαν ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8α Νταϊάνα καστανοξανθη με καλό κορμί και 2.5αρι πολύ καλό σχηματικά βυζι, απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 7 αριστερά Νικόλ η ξανθιά κοντή πιτσιρικά κανονικό κορμί 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.
Έλλης 3 Ντενισα καστανή μιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και κωλαράκι. Ιωάννα και Αλισια έχουν πάει για Πάσχα στην πατρίδα τους με άγνωστη ημερομηνία επιστροφής.
Φωκαίας 27Β πάνω Καρολίνα ξανθιά πιτσιρικά παχουλη 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φωκαιας 25α Ζαννα ξανθιά κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φωκαιας 9 αριστερά Χριστίνα ξανθιά χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με πιασίματα σε μπούτια και περιφέρεια 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Πασχαλινό ηλιόλουστο κυριακάτικο πρωινό σήμερα με τις καύλες να βαράνε συναγερμό... :walkingpenis:

Παράτησα άρων νάρων το σόι μου στην ταράτσα να σουβλίζουν το αρνί και το κοκορέτσι...καβάλησα την βέσπα του θείου μου του Σοφοκλή και ξεχύθηκα σαν καλός ιππότης στους δρόμους της ηδονής και της γλυκειάς  αμαρτίας. :rose:

Στην φυλής νεκρική σιγή,όλα κλειστά!Πήγα φωκαίας και για καλή μου τύχη ήταν ανοίχτα 2 μπουρδελάκια! :dancing:
Στο 25 ήταν η ζάνα.
Στο 17 ήταν η Μαρινέλα.
Πήρα την Μαρινέλα...το καινούριο τεμάχιο-φρέσκο κρέας από Ρωσία. :kissass:
Ωραίο χαρούμενο κοριτσάκι 19 χρονών με λευκό δέρμα,1.60 ύψος,ίσιο μαύρο μακρύ μαλάκι,αδύνατο σωματάκι,μικρό κωλαράκι,2άρι βυζάκι με ρογίτσα!

* Η Κοπέλα κάνει απλό πρόγραμμα!!! :headbang:

Το βασικό μενού περιείχε τα εξής:

1) Μέτριο Τσιμπουκάκι με καποτούλα!

2) Αρχάριο Γλείψιμο αρχειδιών!

3) Φιλιά στο στόμα(όχι γλωσσόφιλα).

4) 69.

5) Ψωλοχύσιμο στα βυζάκια της!

# Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά μαζί της, η μικρή το γουστάρει αύτο που κάνει και θέλει να περάσεις καλά μαζί της! :lheel:


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΛΦΙΑ :heavymetalbig:
μπραβο μεγάλε! Μπράβο καλα ξηγήθηκες. Οι υπολοιποι της παρεας θα ειχαν ριξει καναν πρωινο. Καλα έκανες.
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.964
Πόντοι
201
τώρα live

Χωματιανου 11α Νταϊάνα καστανοξανθη με ωραίο κορμί 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά το μαλλί πιασμένο κότσο παχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Λιοσιων 73β Ινα μελαχρινή σχεδόν κανονικό σώμα και Εμυ ξανθιά κοντουλα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό.
Λιοσιων 73α Κλεοπάτρα μελαχρινή νταρντανα και Ιζαμπελα ξανθιά νταρντανα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό.
Λιοσιων 76β Παολα καστανή με μακρύ μαλλί σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.
Εξηκιου 18 Έλλη κλασσικά η ξανθιά μιλφ, απλό πρόγραμμα..
Εξηκιου 18α ανοιχτό το φως κλειστή η πόρτα, ίσως να ανοίξει σε λιγο.
Εξηκιου 18γ Μελίνα η θεσσαλονικια μιλφ διχρωμία στο μαλλί χοντρουλα με πεσμένο 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Λιοσιων 73α Ανελια η Βουλγάρα παλιά καραβάνα κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.
Βεργας 2 Βίκυ καστανή χοντρουλα γκιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, τα πάντα εκτός πρωκτικου.
Βεργας 3 δεξιά Μαργκο ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.
Βεργας 3 όροφος Λεΐλα μελαχρινή το μαλλί πιασμένο σε μακρυά αλογοουρά λεπτή με μικρό βυζι τατουάζ στις ωμοπλατες, απλό πρόγραμμα.
Βεργας 6α Ελένη ξανθό γκρανι με καρέ μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζι, τα πάντα όλα...
 

Disilverdi

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2016
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανένας που χάθηκε η Μαρκέλα από Φιλιππίδου 11Β?
 

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
Καλησπέρα χύστες και χρόνια πολλά. :hi:

Σύντομη ενημέρωση από Φυλής, Φωκαίας και Διδύμου, νωρίς το μεσημεράκι την σήμερον, όσα ήταν ανοικτά κατά τις 14:00 με 15:00 περίπου, και σε όσα μπήκα μέσα να δω τί παίζει...

Φυλής 71Α, Άντζυ, ψηλή αλόγα, με μέτριο προς καλό κώλο, που προσφέρεται στο μενού. Μπήκε στα υπ' όψιν...

Φυλής 71Β, Στέλλα, η γνωστή παντρεμένη Αλβανίδα που δίνει τον κώλο της (ο άντρας της να το ξέρει άραγε...?). Αποχώρησα.

Φυλής 69Α, η Αντζελίνα από το Φυλής 71Α & 71Β, με κώλο στο μενού. Δεν γύρισε να δείξει τον κώλο της στο σαλονάρισμα, επομένως δεν γνωρίζω να σας πω αν της πέρασε το δερματικό που είχε. Αποχώρησα.

Φυλής 69Β, μια κοντή χοντρή αδιάφορη, με πατσέδες και κυτταρίτιδα στον κώλο, που τον δίνει όμως. Αποχώρησα.

Φυλής 65Α, Σόνια.

Φυλής 86Β, Βερόνικα, όμορφο πρόσωπο (φορούσε κλασικά κάτι γυαλιά που την κάνουν πολύ sexy), σιλικονάτοι βύζοι, αφράτη κωλάρα που την δίνει, γενικά φουλ πορνοσταρικό πρόγραμμα και λαϊκό προσκήνυμα στο σαλόνι. Αποχώρησα προβληματισμένος: Πώς γίνεται να την έχουν καταγαμήσει όλοι με θετικές εντυπώσεις, κι εγώ ακόμη να μην έχω θελήσει να πάω μαζί της...

Φυλής 66Δ, Άντζυ/Άντζελα, προ-milf, με μέτριο προς χαλασμένο κώλο, που τον δίνει. Αποχώρησα.

Φυλής 66Α, μια ξερακιανή αδιάφορη, απλό πρόγραμμα. Αποχώρησα.

Φυλής 59 ισόγειο, μια ξανθιά σγουρομάλλα milf, με κώλο στο μενού. Αποχώρησα.

Φυλής 56, η Τατιάνα με τον ωραίο, αφράτο και σφρυγηλό κώλο, που δυστυχώς δεν τον δίνει. Αποχώρησα με την ελπίδα πως μια μέρα θα αποφασίσει να τον δώσει...

Φυλής 54B, μια συμπαθητική με καρέ καστανό μαλλί, δυάρι στήθος με ωραίες θηλές και καλό κώλο, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 9, Κατερίνα, ψηλή, με μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, μέτριο προς καλό κώλο που προσφέρεται στο μενού. Τιμήθηκε, θα ακολουθήσει κριτική.

Φωκαίας 7 υπόγειο στο βάθος, η μουνάρα η Έλενα. Δεν πέρασα μαζί της σήμερα διότι ήθελα να γαμήσω κώλο.

Φωκαίας 7 υπόγειο δεξιά, Αλεξάνδρα, ψηλή παχουλή με πατσέδες, με κώλο στο μενού. Αποχώρησα.

Φωκαίας 27 & Αχαρνών γωνία, στο υπερυψωμένο ισόγειο, μια ψηλή μελαχροινή λεπτή με ωραίο λυγερό κορμί, μικρό βυζάκι, ωραίο και σφρυγηλό κωλαράκι, απλό πρόγραμμα. Κρίμα που δεν τον δίνει, θα την έπαιρνα σήμερα.

Διδύμου 8A, δεν θυμάμαι όνομα, πάντως ήταν ψηλή, γύρω στα 25, με ωραίο κορμί και μεγάλους βύζους, απλό πρόγραμμα με όλες τις στάσεις. Από εμφάνιση ήταν από τις λίγες καλές που είδα σήμερα.

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε, και μακριά από ελλεεινίδες. :hi:
 

BerserkGuts

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
9
Like
128
Πόντοι
0
Αύριο πρωινή βόλτα Μετάξι κάτι καλό? Κανένα στανταρακι καλό?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
7) Φυλής 74, ένα ξανθό κοντοπούτανο, λιγάκι μπαμπάτσικο που μου διαφέυγει το όνομά της. Δεν σκόπευα να περάσω, αλλά διέκρινα ρομαντικές διαθέσεις στο σαλόνι, οπότε με έπεισε. Και δε διαψεύστηκα. Δηλώνει ελληνίδα και μάλλον λέει αλήθεια, αν κρίνω από τον τρόπο που μιλάει.
Τη λένε τελικά Χριστίνα. Την πήρα 2η φορά προχθές και έφαγα φόλα. Δεν μου σηκωνόταν καν μαζί της. Μην κάνει κανένας το ολέθριο λάθος να περάσει μαζί της. Το θέμα είναι να μην πηγαίνουμε και να παίζουμε τζόκερ με το σκληροδουλεμένο 20ρικό μας.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
την εχω δει την χριστινα  που δινει και κωλο δεν εχω μπει 
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Καλησπέρα χύστες και χρόνια πολλά. :hi:

Σύντομη ενημέρωση από Φυλής, Φωκαίας και Διδύμου, νωρίς το μεσημεράκι την σήμερον, όσα ήταν ανοικτά κατά τις 14:00 με 15:00 περίπου, και σε όσα μπήκα μέσα να δω τί παίζει...

Φυλής 71Α, Άντζυ, ψηλή αλόγα, με μέτριο προς καλό κώλο, που προσφέρεται στο μενού. Μπήκε στα υπ' όψιν...

Φυλής 71Β, Στέλλα, η γνωστή παντρεμένη Αλβανίδα που δίνει τον κώλο της (ο άντρας της να το ξέρει άραγε...?). Αποχώρησα.

Φυλής 69Α, η Αντζελίνα από το Φυλής 71Α & 71Β, με κώλο στο μενού. Δεν γύρισε να δείξει τον κώλο της στο σαλονάρισμα, επομένως δεν γνωρίζω να σας πω αν της πέρασε το δερματικό που είχε. Αποχώρησα.

Φυλής 69Β, μια κοντή χοντρή αδιάφορη, με πατσέδες και κυτταρίτιδα στον κώλο, που τον δίνει όμως. Αποχώρησα.

Φυλής 65Α, Σόνια.

Φυλής 86Β, Βερόνικα, όμορφο πρόσωπο (φορούσε κλασικά κάτι γυαλιά που την κάνουν πολύ sexy), σιλικονάτοι βύζοι, αφράτη κωλάρα που την δίνει, γενικά φουλ πορνοσταρικό πρόγραμμα και λαϊκό προσκήνυμα στο σαλόνι. Αποχώρησα προβληματισμένος: Πώς γίνεται να την έχουν καταγαμήσει όλοι με θετικές εντυπώσεις, κι εγώ ακόμη να μην έχω θελήσει να πάω μαζί της...

Φυλής 66Δ, Άντζυ/Άντζελα, προ-milf, με μέτριο προς χαλασμένο κώλο, που τον δίνει. Αποχώρησα.

Φυλής 66Α, μια ξερακιανή αδιάφορη, απλό πρόγραμμα. Αποχώρησα.

Φυλής 59 ισόγειο, μια ξανθιά σγουρομάλλα milf, με κώλο στο μενού. Αποχώρησα.

Φυλής 56, η Τατιάνα με τον ωραίο, αφράτο και σφρυγηλό κώλο, που δυστυχώς δεν τον δίνει. Αποχώρησα με την ελπίδα πως μια μέρα θα αποφασίσει να τον δώσει...

Φυλής 54B, μια συμπαθητική με καρέ καστανό μαλλί, δυάρι στήθος με ωραίες θηλές και καλό κώλο, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 9, Κατερίνα, ψηλή, με μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, μέτριο προς καλό κώλο που προσφέρεται στο μενού. Τιμήθηκε, θα ακολουθήσει κριτική.

Φωκαίας 7 υπόγειο στο βάθος, η μουνάρα η Έλενα. Δεν πέρασα μαζί της σήμερα διότι ήθελα να γαμήσω κώλο.

Φωκαίας 7 υπόγειο δεξιά, Αλεξάνδρα, ψηλή παχουλή με πατσέδες, με κώλο στο μενού. Αποχώρησα.

Φωκαίας 27 & Αχαρνών γωνία, στο υπερυψωμένο ισόγειο, μια ψηλή μελαχροινή λεπτή με ωραίο λυγερό κορμί, μικρό βυζάκι, ωραίο και σφρυγηλό κωλαράκι, απλό πρόγραμμα. Κρίμα που δεν τον δίνει, θα την έπαιρνα σήμερα.

Διδύμου 8A, δεν θυμάμαι όνομα, πάντως ήταν ψηλή, γύρω στα 25, με ωραίο κορμί και μεγάλους βύζους, απλό πρόγραμμα με όλες τις στάσεις. Από εμφάνιση ήταν από τις λίγες καλές που είδα σήμερα.

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε, και μακριά από ελλεεινίδες. :hi:
και εγώ αδερφέ μια από τα ίδια για την Βερονικα δεν ξέρω γιατί δεν μπαίνω ενώ λέγοντας τα καλύτερα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ισως ειναι θεμα ψυχωλογικο ισως θεωρεις οτι δεν θα περασεις καλα μαζι της  δεν εισαι  σιγουρος
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
παίζει και αυτό το σενάριο φίλε Γιώργο .δεν ξέρω ίσως επειδή έχω φάει φόλα από ωραία μουνια
Ε αφού στο σαλόνι δεν κάνει καθόλου παιχνίδι με τους πελάτες, λογικό είναι να μη σε προδιαθέτει θετικά. Κι εγώ με τυφλή εμπιστοσύνη στις κριτικές πέρασα, αλλιώς δεν είχα πρόθεση.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ναι αλλά όταν έχει διαβάσει τα καλύτερα, αν την έβλεπε και να κάνει παιχνίδι στο σαλόνι, δε νομίζω να το σκεφτόταν.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
παντα υπαρχουν διαφορα στο σαλονι και αλλο στο δωματιο καποιες  κανουν παιχνιδι με πελατες στο σαλονι και οταν μπεις δωματιο ειναι φολα   
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Ε αφού στο σαλόνι δεν κάνει καθόλου παιχνίδι με τους πελάτες, λογικό είναι να μη σε προδιαθέτει θετικά. Κι εγώ με τυφλή εμπιστοσύνη στις κριτικές πέρασα, αλλιώς δεν είχα πρόθεση.
έτσι ακριβώς.να μου πεις με τι όρεξη να κάνει παιχνίδι στο σαλόνι αφού τρέχει από δωμάτιο σε δωμάτιο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
έτσι ακριβώς.να μου πεις με τι όρεξη να κάνει παιχνίδι στο σαλόνι αφού τρέχει από δωμάτιο σε δωμάτιο
Αφού λοιπόν τη βλέπεις να τρέχει από δωμάτιο σε δωμάτιο, δεν μπορεί όλοι να κάνουν λάθος. Αγνόησε το ανύπαρκτο σαλονάρισμά της και πέρνα.
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
και εγώ αδερφέ μια από τα ίδια για την Βερονικα δεν ξέρω γιατί δεν μπαίνω ενώ λέγοντας τα καλύτερα

η βερονικα μετα από τοσα φλοκια που εχει καταπιει πρεπει να μετονομαστεί σε βλενορικα

πηγαίνοντας καποιος μαζι της, μετα σιγουρα θα πρεπει να περναει και μια βολτα από το συγγρος για εξετασεις

η τυπισα πραγματικα δεν πινει νερο πινει φλοκι αμασητο
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
Αφού λοιπόν τη βλέπεις να τρέχει από δωμάτιο σε δωμάτιο, δεν μπορεί όλοι να κάνουν λάθος. Αγνόησε το ανύπαρκτο σαλονάρισμά της και πέρνα.
:takethis: :heavymetalbig:θα την δοκιμάσω αδερφέ  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom