Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 104 άτομα (4 μέλη και 100 επισκέπτες)

Επισκέπτης
:worship:

Θέλουμε Νωντική Ενημέρωση! :afro:
Ότι πει ο κύριος Digweed :hi:

Στα γρήγορα:

Φυλής
84α, η καινούργια (σοφία αν δεν κάνω λάθος)
84β νομίζω ήταν κλειστό
86α Βερόνικα
86β Τάνια
67 κλειστό
65 κάτω η μπιουτυ και μια κοντή μαυρομαλλα πιτσιρίκα χαρούμενη(νομίζω είχε φολοόνομα!)
65 σονια

Φωκαιας
27β πάνω Καρολίνα, η ξανθιά γεροδεμένη βυζαρου με το σλαβικο πρόσωπο. Θυμάμαι όταν είχε πρώτο εμφανιστεί πριν καμιά 5ετια, γραφόταν ότι εχυνε ποτάμια!
27β κάτω εμιλυ κοντοπουτανο τσαχπινογαργαλιάρα και η μιλφ Νάταλι η γνωστή με το κοντό μαλλί που ο προφεσσορ είχε προβλέψει ότι θα χει εξέλιξη ανάλογη της αλιονας

Διδύμου
7 δεξί κλειστό
7 αριστερό, η καμέλια στρογγυλοπροσωπη με απλό πρόγραμμα
8 κάτω, Ελένη μιλφ Ρωσίδα ξανθιά
8 πάνω, η Νάνσυ με τα έκφυλα βυζιά
 

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Γνωρίζει κανένας,αμα η Βερονικα από Φυλης κάνει ποδολαγνια?
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα συναγωνιστές. Γνωρίζει κανένας,αμα η Βερονικα από Φυλης κάνει ποδολαγνια?

Επειδή, όπως φαίνεται, γουστάρεις ποδολαγνεία, γράψε μας εάν έχεις πάει με κάποια που το κατέχει το σπορ.
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπερα αλανια ξερει κανεις που παιζει η ΦΩΤΕΙΝΗ (γκμωχ) απο το μεταξουργειο...?Τα σπαγκατα που μου εχει κανει και τα αλλα δεν τα εχω ξανακανει ρε αλανια...
 

Ntarntanos

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Γκιλφακια στην πρώτη βαρδια ξέρουμε?
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Σονια η αναφτρα γυρησε θα γινει χαμος στην οικεια της
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Την καλησπέρα μου!
Live ενημέρωση από φυλής :
65 όροφος η γνωστή κοντοπουτανη  Χριστίνα
65 ισόγειο Σιμόνα  και ροξανα η μία κοντή λεπτή η άλλη με λίγα πιασίματα
69 όροφος μια μελαχρινή ψηλή σχετικά με φουλ πρόγραμμα
69 μια  ατζελινα με κοντό μαλλί καστανοκοκκινο, λεπτή αρκετά με ωραίο κωλο,  ενδιαφέρουσα.
71 όροφος μια ξανθιά  μιλφ Στέλλα καλή για την ηλικία της στο ισόγειο μια ψηλή σχετικά λεπτή μελαχρινή με άσχημη οδοντικη υγιεινή, προτάθηκε από άτομα που μπήκαμε μαζί ως δυναμίτης.
86 πάνω ή αννυ
86 κάτω σε ένα μαγαζί με άσχημη μυρωδιά ήταν στο δωμάτιο η τανια πολύ λεπτή σε ανορεξικα επίπεδα  καλό ύψος, ομορφουλα
88 πάνω ή ροξυ
88 κάτω η.. Σονια!

Φωκαίας στο πρώτο αριστερά η Χριστίνα
Στο τρίτο κάτω στο βάθος η ξανθιά Έλενα πανέμορφη αλλά με πιασίματα /ελαφρά κυτταρίτιδα
17 κάτω η μιχαελα με τα τατουάζ
Πάνω ή Τζένη χαλαρή ευδιαθετη γεμάτα δωμάτια
 

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Δυστυχώς, δεν γνωρίζω καμία που το κατέχει με την ποδολαγνια. Όποιος γνωρίζει καμια να μας ενημερώσει
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Καλησπερα αλανια ξερει κανεις που παιζει η ΦΩΤΕΙΝΗ (γκμωχ) απο το μεταξουργειο...?Τα σπαγκατα που μου εχει κανει και τα αλλα δεν τα εχω ξανακανει ρε αλανια...

Πριν από περίπου 20 ημέρες την π'ετυχα απογευματινή ή βραδινή βάρδια στο Κολωνου 45 στο βάθος. Το είχα αναφέρει μάλιστα εδώ για κάποιον άλλο φίλο που είχε ρωτήσει.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Τι ωραία μέρα κι η χθεσινή. Απο τα καλυτερά back to back γαμήσια που έχω κάνει. Πρώτα με το τελευταίο στανταράκι μου την Αλίνα απο μοντελοαλυσίδα, ξανά σε μια πετυχημένη συνάντηση. Θα διαφωνήσω με τους περισσότερους απο σας αλάνια που λέτε ότι τώρα τελευταία βελτιώθηκε, η Αλίνα ήταν αστεράκι απ' την πρώτη μέρα που εμφανίστηκε, το είχα πεί και εδώ στην ενημέρωση. Όσο για χθές ο αγώνας κινήθηκε σε απόλυτους gfe ρυθμούς, ξαπλωμένος με τα χέρια ανοιχτά σε σχήμα σταυρού  και με μάτια κλειστά να ταξιδεύω μες στην καύλα, και η Αλίνα απο πάνω πότε cowgirl και πότε να ξαπλώνει στο κορμί μου και να μου δίνει παθιάρικα φιλιά, δυνατές ηδονικές στιγμές. Έχυσα και έμεινα μέσα της κανά τριλέπτο ακόμα. Αγκαλιές, φιλιά και χαιρετίσματα μιας και θα απέχω απο φυλής για κανα δίμηνο περίπου. Λυπάται πολύ μου είπε με παράπονο  :rolleyes:, που θα αργήσω τόσο να ξαναπεράσω μαζί της.

Στα καπάκια ήθελα κάτι αντίστοιχα δυνατό αλλά σε pse ρυθμούς αυτήν την φορά για να εξισορροπηθούν οι γλύκες της Αλίνας. Στην Βερόνικα λοιπόν απο το φυλής 86, για πρώτη φορά και ελπίζοντας να ισχύουν τα λεγόμενα των συναγωνιστών που λένε τα καλύτερα. Και ναι είχαν δίκιο, τρελά πραγματά μαζί της όργια κανονικά  :s&m_1:, θα γράψω πιο αναλυτικά αξίζει.
Μπράβο και στον τρόμπα που ήταν δωμάτιο πρίν απο μένα και άργησε κανα 8λεπτο να βγεί, για να κάνει το τσιγαριλίκι του μέσα στο δωμάτιο  :uglystupid:. Δεν μπορούσε να περιμένει να φύγει να το καπνίσει έξω, μου βγήκε και incognito από το δωμάτιο ο μπετόβλακας με γυαλί και κουκούλα για να κρύψει το πόσο μαλάκας είναι.

Πέρασα τέλεια χθές και με τις δυό κοπέλες  :headbaning2: σε μια απόλυτη ισορροπία ανάμεσα σε gfe και pse.Τα λέμε λαμόγια  :sunglasses:.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.331
Κριτικές
15
Like
5.868
Πόντοι
1.496
Ξερει κανεις αν δουλευει και που σημερα βραδινη βαρδια η μαυρουλα Μπιουτυ;
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Κατάθεση στην γκιλφάρα Όλγα από Τροφωνίου 13, 60 χρονών (εγώ 23) με πολύ καλό σώμα για την ηλικία της, ματάρες και με καύλωσε λέγοντάς μου "θα σε χαλαρώσω εγώ, μου αρέσει να χαλαρώνω μωρά". Πήγα 17:40 και έφυγα 18:10!!! ...
...
Νεαρέ, παρέλειψες να αναφέρεις ότι το μουνί της είναι τριχωτό.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.167
Πόντοι
24.596
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom