Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 182 άτομα (5 μέλη και 177 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.855
Κριτικές
6
Like
9.157
Πόντοι
1.686
το τεύχος πρέπει να είναι του 99

Αφού αναφέρεται στην Κάθριν Ζέτα Τζόουνς σαν την "καλλονή του Ζορρό"
είναι ΜΕΤΑ το 1998 , αφού το φιλμ The Mask of Zorro κυκλοφόρησε το 1998
Επίσης στο τεύχος αναφέρεται τιμή σε ΔΡΑΧΜΕΣ !
Άρα είναι πριν την 01.01.2002 που η Ελλάδα μπήκε στο Ευρώ
Υπάρχει και το φιλμ του 2005 The Legend of Zorro
σαν συνέχεια του προηγούμενου το 2005

Τότε το 1998 μάγκες παίρναμε κουκλάρες ρωσίδες με 3 χιλ. δρχ
δηλαδή με 8.8 ευρώ !
Την ωραιότερη κοπέλα όλων των εποχών έχω πάρει το καλοκαίρι
του 1998 στο Ιάσωνος 19

Σήμερα θα πάρω την Άννα -Ιλόνα στο Φυλ.56 απόγευμα
διότι είναι πολύ όμορφη !  :rockon:
Και ρωσόφωνη !  :rockon:



 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Καλημέρα! Δυστυχώς συνέπεσα σε λαϊκή σήμερα στη φυλής.
65 ισόγειο η γνωστή κοντοπουτανη  Χριστίνα
65 όροφος  η Σόνια όλα εκτός από κωλο
67 κλειστό
69 όροφος η Εύα νταρντανα πλήρες πρόγραμμα ξανθιά μπαμπάτζικια
69 ισ μια ξανθιά μπαμπάτζικια
71 όροφος μια ξανθιά  μιλφ Στέλλα καλή για την ηλικία της στο ισόγειο η αντζυ  μια ψηλή σχετικά λεπτή μελαχρινή.
84 κάτω η Σοφία η καινούρια κοπέλα, νορμάλ ύψος ωραίο σώμα νορμάλ κιλά καλλίγραμμα πόδια φοβερή κωλαρα, με τατουάζ πάνω από το νινακι της
84 πάνω μια καινούρια δεν είπε όνομα, μέτρια εμφάνιση με κυτταρίτιδα, και βλάχικη φάτσα ομιλουσα λιγοστά μόνο ελληνικά.
86 πάνω λαοθαλασσα στο σαλόνι, γεμάτα δωμάτια, η τσατσά ενόχλησε διακριτικά, η βερονικα μάλλον (κόκκινο μαλλί με τατουάζ)
86 κάτω η τανια πολύ λεπτή σε ανορεξικα επίπεδα  καλό ύψος
Φιλλιπιδου 11 πάνω ή Λάουρα μάλλον από Αλβανία ξανθιά
Κάτω μια καλούτσικη πολύ λεπτή κοντή καστανοξανθη από Αλβανία μάλλον  και αυτή  και μια μέτρια μελαχρινή με μέτριο σώμα σπαστό μαλλί η τσατσά είπε από Ουκρανία. Αλβανία μου φάνηκε ,  εμένα.
84 νομίζω Μαρία ωραίο σώμα αρκετά όμορφη με προφυλακτικο το στοματικό Ελληνίδα μου είπε η τσατσά.
74 νομίζω η Χριστίνα  μουνεψε και άλλο, ψηλή εκφυλη με κόκκινο μαλλί, σκουλαρίκι στη γλώσσα, κωλαρα και πανέμορφο στήθος
72 νομίζω στη γωνιά που είναι, η Ναταλία ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα στητο μικρού μεγέθους βυζι, όμορφη πολύ και πάρα πολύ λεπτή αλλά όμορφα λεπτή, περισσότερο από παλιά που την είδα ξανά.
66α μια ωραία ψηλή Ρωσίδα με μεγάλο βυζο και κωλαρα, όμορφη

ΥΓ.: στη χθεσινή ενημέρωση όπου 86-88 είναι 84-86.μαλακια, δε μπορώ να το αλλάξω, σήμερα το πήρα πρέφα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Αυτή την ώρα στο Μεταξουργείο πέρασμα από τα εξής μαγαζιά

Ιασωνος2 ισόγειο Αλεξάνδρα καστανοξανθη νταρντανα Μιλφ γνωστή πρώην υπηρεσία
Όροφος μια ξανθιά μεγάλη σε ηλικία γυναίκα με κανονικό σώμα
Κολωνού 15 δεξιά δύο νεαρές κοπέλες αρκετά καλές στα15€, αριστερά ο χοντρός φατοσας γκριζομαλης Τσάτσος σφουγκαριζε και με ύφος μου έκανε νόημα να μην μπω
Ιασωνος19 όροφος Καρίνα μελαμψή με ξαθνο μαλλί σωμα με πιασίματα ιδιαίτερα συμπαθητική και χαμογελαστή δούλευε παλιότερα Λεωνιδιου28 ισόγειο,και Άννα στο ίδιο στυλ περίπου σε εμφάνιση
Κολωνού 23 υπόγειο Ναταλυ η γνωστή Κοντή Μιλφ
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 όροφος Βικτώρια ήταν στο δωμάτιο
Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Αντελινα στο δωμάτιο, όροφος Αλιονα ξανθιά ψηλή αξιόλογη μιλφ και Ναταλία πιο νέα κοπέλα σχετικά ψηλή κανονικό σώμα τίποτα ιδιαίτερο

 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
164
Like
422
Πόντοι
21
Mπραβο ρε παιδια για τις ενημερώσεις.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.849
Πόντοι
39.662
Καλημέρα! Δυστυχώς συνέπεσα σε λαϊκή σήμερα στη φυλής.

65 όροφος  η Σόνια όλα εκτός από κωλο

πες μου οτι εβαλε και τελειωτικο στο προγραμμα να παω να αδειασω τις αρχιδοσακουλες μου στο στοματακιτης...  :pipa1:  :pipa1:
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Είχα λοκαρει να καταλήξω στη Μαρία τη μικρή φοιτήτρια στο 59, μπήκα να κάνω το τελευταίο τσεκ και είδα ότι είχε 2 στα 2 αρκετά κακές κριτικές επιπέδου μεγάλου επίπλου και απογοητευτηκα. Αν ήταν έστω και μέτριες θα έμπαινα μιας και ήταν εξαμήνου. Μπορεί με εμένα να ήταν καλή σκέφτηκα.
Τελικά κατέληξα στην Ναταλία στο 52 που μου είχε κάνει κλικ από την προηγούμενη πρωινή τσάρκα μου και δεν είχε κανείς κάποια σύσταση να μου δώσει που ζήτησα. Κριτικές δεν είχε, αποφάσισα να τη δοκιμάσω, με πολύ καλές εντυπώσεις τελικά! Θα ακολουθήσει σύντομα κριτική!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.849
Πόντοι
39.662

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
πες μου οτι εβαλε και τελειωτικο στο προγραμμα να παω να αδειασω τις αρχιδοσακουλες μου στο στοματακιτης...  :pipa1:  :pipa1:
Μάλλον δεν το ανέφερε καν η τσατσά, μιας και είχε πει ήδη 69, ελεύθερο στοματικό, πιασίματα, όλα εκτός από κωλο κλπ και για αυτό και το έγραψα, και τελικά  να μην αναφέρθηκε καν σε αυτό, οπότε με κάθε επιφύλαξη.. Ας το επιβεβαιώσει έτερος συναγωνιστής. Πάντως ήταν μες την τρελή χαρά! Φαίνεται ότι γουστάρει η κοπέλα! Αν είχε λίγο πιο επίπεδη κοιλιά που μου αρέσει, θα είχα περάσει ήδη!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Αυτή την ώρα στο Μεταξουργείο πέρασμα από τα εξής μαγαζιά

Ιασωνος2 ισόγειο Αλεξάνδρα καστανοξανθη νταρντανα Μιλφ γνωστή πρώην υπηρεσία
Όροφος μια ξανθιά μεγάλη σε ηλικία γυναίκα με κανονικό σώμα
Κολωνού 15 δεξιά δύο νεαρές κοπέλες αρκετά καλές στα15€, αριστερά ο χοντρός φατοσας γκριζομαλης Τσάτσος σφουγκαριζε και με ύφος μου έκανε νόημα να μην μπω
Ιασωνος19 όροφος Καρίνα μελαμψή με ξαθνο μαλλί σωμα με πιασίματα ιδιαίτερα συμπαθητική και χαμογελαστή δούλευε παλιότερα Λεωνιδιου28 ισόγειο,και Άννα στο ίδιο στυλ περίπου σε εμφάνιση
Κολωνού 23 υπόγειο Ναταλυ η γνωστή Κοντή Μιλφ
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 όροφος Βικτώρια ήταν στο δωμάτιο
Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Αντελινα στο δωμάτιο, όροφος Αλιονα ξανθιά ψηλή αξιόλογη μιλφ και Ναταλία πιο νέα κοπέλα σχετικά ψηλή κανονικό σώμα τίποτα ιδιαίτερο

Αυτή η βικτώρια απο μεγάλου αλεξάνδρου 22 πάνω παρατηρώ..έχει σταθερή πελατεία....η πιο τετράγωνη πόρνη που έχω δει...ωξαποδώ τι λές?
 

Επισκέπτης
Αφού αναφέρεται στην Κάθριν Ζέτα Τζόουνς σαν την "καλλονή του Ζορρό"
είναι ΜΕΤΑ το 1998 , αφού το φιλμ The Mask of Zorro κυκλοφόρησε το 1998
Επίσης στο τεύχος αναφέρεται τιμή σε ΔΡΑΧΜΕΣ !
Άρα είναι πριν την 01.01.2002 που η Ελλάδα μπήκε στο Ευρώ
Υπάρχει και το φιλμ του 2005 The Legend of Zorro
σαν συνέχεια του προηγούμενου το 2005

Τότε το 1998 μάγκες παίρναμε κουκλάρες ρωσίδες με 3 χιλ. δρχ
δηλαδή με 8.8 ευρώ !
Την ωραιότερη κοπέλα όλων των εποχών έχω πάρει το καλοκαίρι
του 1998 στο Ιάσωνος 19

Σήμερα θα πάρω την Άννα -Ιλόνα στο Φυλ.56 απόγευμα
διότι είναι πολύ όμορφη !  :rockon:
Και ρωσόφωνη !  :rockon:
όλα αυτά τα είδα και τα ανέλυσα...
Επίσης, για να αναφέρεται στην Ζέτα ως καλλονή του ζορο, κατά πάσα πιθανότητα θα είναι την χρονιά κυκλοφορίας της ταινίας...γι αυτό είπα 99...

Στο εξώφυλλο η βυζαρου θυμίζει αρκετά Κατερίνα Λασπα και το ψαξα λίγο αν είναι αυτή η Κατερίνα που θέλει να γίνει παρουσιάστρια αλλά δεν βγαίνουν τα νούμερα...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
όλα αυτά τα είδα και τα ανέλυσα...
Επίσης, για να αναφέρεται στην Ζέτα ως καλλονή του ζορο, κατά πάσα πιθανότητα θα είναι την χρονιά κυκλοφορίας της ταινίας...γι αυτό είπα 99...

Στο εξώφυλλο η βυζαρου θυμίζει αρκετά Κατερίνα Λασπα και το ψαξα λίγο αν είναι αυτή η Κατερίνα που θέλει να γίνει παρουσιάστρια αλλά δεν βγαίνουν τα νούμερα...

Μάθε μπαλλίτσα στους ασχετίδηδες  >:(
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Παίδες καλησπέρα. Μπας και υπάρχει καμία τάνα να μοιάζει σ' αυτή την καριόλα την Αννέτα Καββαδία του ΣΥΡΙΖΑ για ωραίο γαμήσι; Ξέρει κανένας συναγωνιστής; Ευχαριστώ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.849
Πόντοι
39.662
Παίδες καλησπέρα. Μπας και υπάρχει καμία τάνα να μοιάζει σ' αυτή την καριόλα την Αννέτα Καββαδία του ΣΥΡΙΖΑ για ωραίο γαμήσι; Ξέρει κανένας συναγωνιστής; Ευχαριστώ
ο λαδακης θα σου πει τυπε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom