Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (0 μέλη και 67 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Καλημέρα πέρασα χτες απόγευμα από Διδυμου22 για την αδύνατη νεαρή κοπέλα αλλά απ'οτι είπε η υπηρεσία λόγω φόρτου εργασίας την προηγούμενη μέρα είχε ρεπό ίσως σήμερα δουλεύει στη θέση της ήταν μια Ναταλυ νεαρή γεματουλα πολύ μέτριας εμφάνισης

για την Λουτσία λες?
 

drifuckalot

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
h τζασμην η 20 χρονη παιζει πουθνα ακόμη?

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Όχι φίλε εγώ ρώτησα για μια αλλη πιο αδύνατη νομίζω Μαριάννα την έλεγαν τώρα η υπηρεσία εννοούσε την Λουτσία θα δούμε
Μαριάννα τη λένε, ξανθούλα, αδύνατη με τελειωτικό στο στόμα
 

TUPAMAROS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
7
Like
287
Πόντοι
280
Πριν μερικές ημέρες,δοκιμάστηκε η Ρώξη από Φωκαίας 27 μεσαίο.
Μία άψυχη κούκλα,ένα πονηρό καλολουστραρισμένο έπιπλο που είτε δεν θέλει είτε δεν μπορεί,η ουσία είναι ότι δεν κάνει για τη δουλειά αυτή.
Λεπτομέρειες στην κριτική που έστειλα.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886


Έχει φύγει.
[/quote] Ευχαριστω φιλε για την ενημερωση.. νομιζω τελευταια ηταν κολωνου 46 καλοκαιρι?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Πριν μερικές ημέρες,δοκιμάστηκε η Ρώξη από Φωκαίας 27 μεσαίο.
Μία άψυχη κούκλα,ένα πονηρό καλολουστραρισμένο έπιπλο που είτε δεν θέλει είτε δεν μπορεί,η ουσία είναι ότι δεν κάνει για τη δουλειά αυτή.
Λεπτομέρειες στην κριτική που έστειλα.
Η Ροξυ συστήνεται μόνο για κάποιον που πάει φορτωμένος ή θελει να σκίσει και να καβλαντισει λίγο με μια μουνάρα. Σίγουρα όχι για gfe καταστάσεις. Άσε που έχει και γκόμενο. :P
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
εν κατακλείδι
Διδύμου 16 Θωρηκτό Όλγα σε ελ/στοματικό , και 3 στάσης , αρκετά εύχαρη και θετική 7/10
Διδύμου 18 ισόγειο Αλεξάνδρα σε ελ/στοματικό και μια στάση από πάνω , τελειωτικό στο στήθος 5/10 bad !!!
:headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
2.408
Πόντοι
446
προτεινετε κανα μπου φυλης ρε μαγκες και για μας του πρωταρηδες.βοηθηστε μην φαμε φολα μιας και θα επισκεφτω την περιοχη σε λιγες μερες.. :headbaning2:
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Να σας απασχολήσω με μια απορία παίδες.  :grin:
Στο Διδύμου 18 στο υπόγειο η πρωινή σκουρόχρωμη Άνκα με το καμπυλωτό κορμί,σίγουρα θα ξέρετε ποια λέω
κάνει γυμνό τσιμπουκάκι και κώλο ή μόνο το πρώτο;μου είπε δεν κάνει κώλο.Το έβγαλε από το πρόγραμμα;
θυμάμαι σίγουρα ότι έκανε.  :dunno:
σιγουρα εκανε ..... μηπως τον ειχες μεγαλο και τρομαξε???
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
προτεινετε κανα μπου φυλης ρε μαγκες και για μας του πρωταρηδες.βοηθηστε μην φαμε φολα μιας και θα επισκεφτω την περιοχη σε λιγες μερες.. :headbaning2:
Βλέπε κριτικές για Φυλής και διάλεξε και την ώρα που θέλεις να πας , η γνώμη μου είναι μην βασιστείς σε μια , άλλα σε περισσότερες επιλογές ..........
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν λίγο...


▪Λιοσίων 73α:
Χριστίνα,η γνωστή ξανθιά μουνάρα.
Θηλυκό πρόσωπο και ωραίο ζουμερό κορμί με βυζάρες.
Μπιάνκα,η μελαχρινή κοντοπούτανη πιτσιρίκα.
Νοστιμούλα με καλό σωματάκι-σχετικά αδύνατη.

▪Λιοσίων 73β:
Κωνσταντίνα,το μπάνικο μελαχροινό πιπίνι.
Όμορφο πρόσωπο και πολύ καλό αδύνατο κορμί με προκλητικό ολοσυρόγγυλο κωλί.
Ηλέκτρα,η ξανθιά λευκόσαρκη πιτσιρίκα-με ράστα πλέον.
Παιχνιδιάρικη φάτσα και σώμα με ωραία πιασιματάκια.

▪Εξηκίου 18 αριστερά:
Σοφία,ξανθιά γλυκοπρόσωπη ζουμπουρλή μιλφ.
Η γελαστή ευδιάθετη νοικοκυρά της διπλανής πόρτας!

▪Εξηκίου 18 όροφος:
Μιράντα,η γνωστή καστανή χοντρή νταρντανοΒραζιλιάνα.
Με πρωκτικό.

Κλειστό το Εξηκίου 18 δεξιά.

▪Λιοσίων 79 ισόγειο:
Μάρθα,η καστανή ζουμερή μιλφ.
Ψηλή με όχι κακιά μιλφοφατσα.
Βγήκε ντυμένη με τα κανονικά της ρούχα.Ευτυχώς ξεμέθυστη σήμερα.

Κλειστό το Λιοσίων 79 όροφος όπως και τα Λιοσίων 76.

▪Βέργας 2:
Αλεξάνδρα,η γνωστή ξανθιά μιλφ-φράου.
Έχει αρχίσει και γεμίζει στο κορμί.

▪Βέργας 3:
Αριστερά,η Μίλα.
Ψηλή καστανή μιλφ με γλυκό πρόσωπο,ζουμερή αλλά όχι ατσούμπαλη ή κακή.
Στον όροφο,η Λέιλα,το συμπαθητικό αδύνατο μελαχροινό κορίτσι.
Το δεξί ισόγειο κλειστό.

▪Βέργας 6 υπόγειο:
Ναταλί,η καστανή βετεράνος μιλφογκιλφ.

▪Βέργας 6 ισόγειο:
Μαρίνα,η ξανθιά μιλφοχοντρούλα με το ζουμερό στήθος.

▪Βέργας 7:
Κωνσταντίνα,η μελαχροινή με την τεράστια κωλάρα.
Μαζί της η Ντιάνα,καστανή σκουρόδερμη με θηλυκό πρόσωπο.
Όχι κακό κορμί για αυτούς που τους αρέσουν τα πιασιματάκια.
Η γνωστή από Μεταξουργείο-Λεωνίδου 28 κλπ.

▪Λιοσίων 91:
Μπέλλα,η μελαχροινή τροφαντή μιλφ.
Ιδιαίτερα "γοητευτική" παρουσία,με κοίταξε αρκετά λάγνα σήμερα με φάτσα-βλέμμα σαν αυτό...




Τροφωνίου 11 όροφος:
Άννα,η καστανή γεματούλα ψιλοτρομακτική μιλφογκιλφ.

▪Τροφωνίου 13 ισόγειο:
Η θεία Όλγα και η Αλεξάνδρα.
Ξανθιά,ψηλή,ασπρουλιάρα κοπέλα.
Με θηλυκό πρόσωπο και με καλό σώμα,αδύνατο όσο και όπως πρέπει-με ωραίο καλοσχηματισμένο κώλο.

▪Τροφωνίου 13 όροφος:
Η Μπετάρα,καστανόξανθη και με τις βυζάρες της έξω!

Κλειστά τα Τροφωνίου 11 ισόγειο και Παιωνίου 47.


Επίσης...

▪Μαραθώνος 59 αριστερά:
Ίνα,μελαχροινή κοπέλα με θηλυκό σκιστομάτικο πρόσωπο.
Σχετικά ψηλή και ελαφρώς ζουμερή.Ωραία περίπτωση.
Η γνωστή Ίνα που δούλεψε στο παρελθόν για λίγο διάστημα.
Η Μαρσέλα επιστρέφει την Δευτέρα.
Το απόγευμα θα είναι η Βίκυ με την κορμάρα της!

▪Μαραθώνος 59 δεξιά:
Γιάννα,η γνωστή μελαχροινή,θηλυκή-με τις παντόφλες της.

Κλειστό το Αχιλλέως 48.

▪Βιργ.Μπενάκη 31:
Μαριάννα,η ξανθιά γεμάτη μιλφογκιλφ με το ζουμερό στήθος.
Περίεργη φάτσα.Με πρωκτικό.

▪Κωνσταντινουπόλεως 166 δεξιά:
Νικόλ,η μελαχροινή μουναροπιτσιρίκα.
Ωραίο αδύνατο σώμα με μπάνικο κωλί το οποίο και δίνει.

▪Κωνσταντινουπόλεως 166 αριστερά:
Κατερίνα,η γνωστή ξανθιά λευκόσαρκη μιλφ.
Πονηρό μούτρο και ζουμερό κορμί με γεμάτο στήθος.
Με πρωκτικό.
Ανά δύο απογεύματα δουλεύει στο Αλκιβιάδου 16β.

▪Ιωαννίνων 3 ισόγειο:
Άντζελα,ξανθό περουκοειδές μιλφογκιλφ με όχι κακό σώμα για την ηλικία της.
Γνωστή και από Διδύμου 16 ως Μόνικα.

▪Ιωαννίνων 3 όροφος:
Ζωή,η καστανή κοντούλα και αδύνατη μιλφ με το μέτριο πρόσωπο.
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Αν κ ετεροχρονισμένα πρέπει να ενημερώσω για μια άσχημη εμπειρία που είχα πριν κάνα μήνα στην Φυλής κ όχι με κάποια κορασίδα, αλλά καλό θα είναι να το διαβάσετε κ να προσέχετε.
Που λέτε ήταν Σάββατο βράδυ. Πήγαινα για στοχευμένα στην Λίζα στο Φιλιππίδου 11 κ παρκάρω απέξω το μηχανάκι. Ωστόσο επειδή εκείνη την στιγμή έμπαιναν καπου 6 7 πιτσιρικάδες λέω ας κάνω μια μικρή βόλτα κ έρχομαι. Σε κάνα τέταρτο γυρίζω μπαίνω κάνω δουλειά κ μετά από κάνα τέταρτο πάλι φεύγω.
Έλα όμως που το μηχανάκι δεν ήταν στην θέση του. Είχε κάνει φτερά. Το παράδοξο είναι ότι το χρεπι μου πρέπει να είναι απελπισμένος ο άλλος για να το κλέψει.
Μπαίνω μέσα το λέω στην τσατσά για να δω καμερες, παίρνει τηλέφωνο το αφεντικό κ ευγενεστατος μου είπε να περάσω αύριο για να μου έχει βγάλει φωτογραφίες μια κ οι κάμερες το έπιαναν κανονικά εκεί που το είχα. Η τσατσά με ενημέρωσε πως είχε ξανά τύχει πριν λίγες βδομάδες κ σε άλλους 2 3 πελάτες.
Μέσα μου δεν μπορούσα να πιστέψω ότι κάποιος κατάφερε να το βάλει μπροστά γιατί χρειάζεται την πουτανια του για να ανάψει. Κ όπως περπατούσα τσουπ παρατημένο στην Φώκαιας προς κάτω με ανοιχτή την μανιβέλα κ τον διακόπτη στο ον.Προφανώς προσπάθησαν να το κατσαβιδιασουν κ αφού είδαν ότι δεν πήραε έκοψαν τα καλώδια του διακόπτη γιατί πίστεψαν ότι θα πάρει όπως τα παπάκια. Ευτυχώς το βρήκα αλλά έφαγα την ταλαιπωρία καθώς γύρισα με ταξί συν ένα 40αρι για να το φτιάξω μετα αλλά χαλάλι. Ωστόσο είχα παρατηρήσει έναν πιτσιρικά ο οποίος στεκόταν Φυλής κ Φιλιππίδου γωνία κ με κοιτούσε όταν παρκάρα αλλά πιστεύα ότι ήταν τσιλιαδορος αλλά σίγουρα ήταν ένα από τα μορτακια που έκαναν την δουλειά αλλά πήραν τα @@@μου. Οπότε συναγωνιστές προσοχή που τα αφήνετε κ πάντα να τα κλειδώνετε, όχι σαν εμένα, αλλά δεν πίστευα ότι θα έμπαινε κανείς στην διαδικασία για το συγκεκριμένο μηχανάκι καθώς δεν έχει αξια. Το ΝΟΥ ΣΑΣ
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Αν κ ετεροχρονισμένα πρέπει να ενημερώσω για μια άσχημη εμπειρία που είχα πριν κάνα μήνα στην Φυλής κ όχι με κάποια κορασίδα, αλλά καλό θα είναι να το διαβάσετε κ να προσέχετε.
Που λέτε ήταν Σάββατο βράδυ. Πήγαινα για στοχευμένα στην Λίζα στο Φιλιππίδου 11 κ παρκάρω απέξω το μηχανάκι. Ωστόσο επειδή εκείνη την στιγμή έμπαιναν καπου 6 7 πιτσιρικάδες λέω ας κάνω μια μικρή βόλτα κ έρχομαι. Σε κάνα τέταρτο γυρίζω μπαίνω κάνω δουλειά κ μετά από κάνα τέταρτο πάλι φεύγω.
Έλα όμως που το μηχανάκι δεν ήταν στην θέση του. Είχε κάνει φτερά. Το παράδοξο είναι ότι το χρεπι μου πρέπει να είναι απελπισμένος ο άλλος για να το κλέψει.
Μπαίνω μέσα το λέω στην τσατσά για να δω καμερες, παίρνει τηλέφωνο το αφεντικό κ ευγενεστατος μου είπε να περάσω αύριο για να μου έχει βγάλει φωτογραφίες μια κ οι κάμερες το έπιαναν κανονικά εκεί που το είχα. Η τσατσά με ενημέρωσε πως είχε ξανά τύχει πριν λίγες βδομάδες κ σε άλλους 2 3 πελάτες.
Μέσα μου δεν μπορούσα να πιστέψω ότι κάποιος κατάφερε να το βάλει μπροστά γιατί χρειάζεται την πουτανια του για να ανάψει. Κ όπως περπατούσα τσουπ παρατημένο στην Φώκαιας προς κάτω με ανοιχτή την μανιβέλα κ τον διακόπτη στο ον.Προφανώς προσπάθησαν να το κατσαβιδιασουν κ αφού είδαν ότι δεν πήραε έκοψαν τα καλώδια του διακόπτη γιατί πίστεψαν ότι θα πάρει όπως τα παπάκια. Ευτυχώς το βρήκα αλλά έφαγα την ταλαιπωρία καθώς γύρισα με ταξί συν ένα 40αρι για να το φτιάξω μετα αλλά χαλάλι. Ωστόσο είχα παρατηρήσει έναν πιτσιρικά ο οποίος στεκόταν Φυλής κ Φιλιππίδου γωνία κ με κοιτούσε όταν παρκάρα αλλά πιστεύα ότι ήταν τσιλιαδορος αλλά σίγουρα ήταν ένα από τα μορτακια που έκαναν την δουλειά αλλά πήραν τα @@@μου. Οπότε συναγωνιστές προσοχή που τα αφήνετε κ πάντα να τα κλειδώνετε, όχι σαν εμένα, αλλά δεν πίστευα ότι θα έμπαινε κανείς στην διαδικασία για το συγκεκριμένο μηχανάκι καθώς δεν έχει αξια. Το ΝΟΥ ΣΑΣ
:respect:
Καλά κάνεις και το αναφέρεις συναγωνιστή! Να έχουμε το νού μας !!
:hi:
 

spybat

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
ειχες κλειδαρια η μονο στο τιμονι??
 

kayliaris_antras

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
146
Like
44
Πόντοι
1
Καλησπερα..εχει δικιο ο αδελφος για το μιχανακι μ ετυχε κ εμενα στο ιδιο σημειο μ ειπε η τσατσα να προσεχω γτ κλεβουν.σηκωθηκα κ εφυγα αμεσως.εγω λεω να μαζευτουμε κ να τουσ σπασουμε χερια κ ποδια κανονικα.....να μεινουν στον δρομο και να κλαινε τα μπασταρδα.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
γεια σας ρε συνμπουρδελιαριδες.....
να σας πω κι γω το σημερινο γολγοθα μου με οδηγο παντα την.καβλαααα!!
εδω και μερες ηθελα να καρφωσω την νικη την καβλουσκα μ. αλεξ 28 α, και εβλεπα την πορτα κλειστη.
λεω θα εχει παει ταξιδακι η κοπελα που θα παει. σημερα λοιπον βλεπω την πορτουλα ανοιχτη
τρεχω μπουκαρω με το πουλι στο χερι.
και τρωω την ηττα μου μια μελαχρινη κοπελα σκουροδερμη γυρο στα 20 ηταν καινουργια σημερινη μου λεει ο
βαρυμαγκας τσατσος. τον ρωταω λοιπον για την καυλουσκα και τρωω τηνδευτερη ηττα.
λεει α αυτη σταματησε οριστικα...
ελεος ρε πουστημ ολες οι πρωτες πιποστρες αποσυρρονται ? τι θα γινει θα τονκοψουμε δλδ.
οπως και η αννουλα η πολωνεζα απο 27 υπογα τελευταια,μια απο τις καλυτερες πεοθηλαζουσες...
.(κατα την γνωμη μου παντα )
παω με το πουλι να σταζει :walkingpenis: περναω απο μαρνης 36 μπας και ανοιξει η ειρηνη αλλα
εδω και 10 μερες σχεδον δεν απανταει .... ειναι οντως η τα παρατησε κι αυτη?
τρεχω βεργας 7 διοτι θυμαμαι οτι μου ειχε πει η τσα οτι θα ηρθε η μαιρουλα η μελαχρινη με το καρεδακι..
οχι βεβαια ηταν οπως παντα η αννα ...
και λεω δεν πηγαινω σονια φυλης 84 που δεν εχω δοκιμασει?
που λετε η πιπα της δεν εκανε το πουλακι μου να κελαηδησει, ενω ειναι προθυμη και συνεργασιμη γενικα
εχει μια νευρικοτητα μη αποφευγοντας τα δοντακια της ... ωστοσο εν σταματησε ακομα και οταν της
φωναξε ο κυρ βασιλης δεν ηθελε να φυγει χωρις να εχει τελειωσει η δουλεια. πεντακαθαρη κορμι οντως χελι.
ετσι και τελειωσα στα βυζακια της. δυστυχως αλλη μια τανα που παει χαμενη (για μενα) αφου δεν ξερει να περνει πιπα,
ή για να κανει γρηγορα αφου ο χρονος ειναι ακομα και για τις καλυτερες εχθρος.
αυτη τη στιγμη οι καλυτερες στην πιπα ανευ.... ειναι η βιολετα φωκ 27 υπογα και η αννιτα λεωνιδου 28.  
πηγα να δω και την περιβοητη μαριαννα απο διδυμου 22, ε ρε παιδια η κοπελα ειναι τρομακτικα αδυνατη
και την καλυτερη πιπα να κανει αντε γεια, μου κινει υποψιες για πρεζα...

α επισης το ιμπεριαλ στην καραισκακη ηταν ζοσμενο απο αστυνομια κλουβες ζηταδες κλπ
καθως και κεραια τελεωρασης απεξω .... τι εγινε ρε παιδες....


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom