Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 260 άτομα (14 μέλη και 246 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.273
Κριτικές
49
Like
22.352
Πόντοι
24.596
γεια σας ρε συνμπουρδελιαριδες.....
να σας πω κι γω το σημερινο γολγοθα μου με οδηγο παντα την.καβλαααα!!
εδω και μερες ηθελα να καρφωσω την νικη την καβλουσκα μ. αλεξ 28 α, και εβλεπα την πορτα κλειστη.
λεω θα εχει παει ταξιδακι η κοπελα που θα παει. σημερα λοιπον βλεπω την πορτουλα ανοιχτη
τρεχω μπουκαρω με το πουλι στο χερι.
και τρωω την ηττα μου μια μελαχρινη κοπελα σκουροδερμη γυρο στα 20 ηταν καινουργια σημερινη μου λεει ο
βαρυμαγκας τσατσος. τον ρωταω λοιπον για την καυλουσκα και τρωω τηνδευτερη ηττα.
λεει α αυτη σταματησε οριστικα...
ελεος ρε πουστημ ολες οι πρωτες πιποστρες αποσυρρονται ? τι θα γινει θα τονκοψουμε δλδ.
οπως και η αννουλα η πολωνεζα απο 27 υπογα τελευταια,μια απο τις καλυτερες πεοθηλαζουσες...
.(κατα την γνωμη μου παντα )
παω με το πουλι να σταζει :walkingpenis: περναω απο μαρνης 36 μπας και ανοιξει η ειρηνη αλλα
εδω και 10 μερες σχεδον δεν απανταει .... ειναι οντως η τα παρατησε κι αυτη?
τρεχω βεργας 7 διοτι θυμαμαι οτι μου ειχε πει η τσα οτι θα ηρθε η μαιρουλα η μελαχρινη με το καρεδακι..
οχι βεβαια ηταν οπως παντα η αννα ...
και λεω δεν πηγαινω σονια φυλης 84 που δεν εχω δοκιμασει?
που λετε η πιπα της δεν εκανε το πουλακι μου να κελαηδησει, ενω ειναι προθυμη και συνεργασιμη γενικα
εχει μια νευρικοτητα μη αποφευγοντας τα δοντακια της ... ωστοσο εν σταματησε ακομα και οταν της
φωναξε ο κυρ βασιλης δεν ηθελε να φυγει χωρις να εχει τελειωσει η δουλεια. πεντακαθαρη κορμι οντως χελι.
ετσι και τελειωσα στα βυζακια της. δυστυχως αλλη μια τανα που παει χαμενη (για μενα) αφου δεν ξερει να περνει πιπα,
ή για να κανει γρηγορα αφου ο χρονος ειναι ακομα και για τις καλυτερες εχθρος.
αυτη τη στιγμη οι καλυτερες στην πιπα ανευ.... ειναι η βιολετα φωκ 27 υπογα και η αννιτα λεωνιδου 28.  
πηγα να δω και την περιβοητη μαριαννα απο διδυμου 22, ε ρε παιδια η κοπελα ειναι τρομακτικα αδυνατη
και την καλυτερη πιπα να κανει αντε γεια, μου κινει υποψιες για πρεζα...

α επισης το ιμπεριαλ στην καραισκακη ηταν ζοσμενο απο αστυνομια κλουβες ζηταδες κλπ
καθως και κεραια τελεωρασης απεξω .... τι εγινε ρε παιδες....
τυπε το 'σταματησε οριστικα'το εχουμε ακουσει πολλες φορες.
την Αννα την Μυτη λες απο Κ.27; :S :S :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.877
Πόντοι
39.662
γεια σας ρε συνμπουρδελιαριδες.....
 πηγα να δω και την περιβοητη μαριαννα απο διδυμου 22, ε ρε παιδια η κοπελα ειναι τρομακτικα αδυνατη
και την καλυτερη πιπα να κανει αντε γεια, μου κινει υποψιες για πρεζα...

γεια σου και εσενα  :hi:
εγω εχω περασει με μαριαννα και εμεινα απολυτα ικανοποιημένος...
πιπαρα ανευ και γαμησι σα να είναι το τελευταιο της...
να πας οπωςκαιδηποτε  :rockon:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Καλησπέρα μάγκες!
Ας κάνουμε μία ενημέρωση για τα πορνικά δρώμενα της απογευματικής βάρδιας.
Στο Αλκιβιάδου 16Β ήταν η Πολωνέζα μιλφ Κατερίνα,υπέρβαρη,με ξανθά μαλλιά πιασμένα πάνω,λευκό δέρμα,βυζάρες τις οποίες συνήθως τις αλοίφει με λάδι και τις παίζει μπροστά σου για να μπεις.Φουλ πρόγραμμα. Παλιά καραβάνα.Εργάζεται και Κων/πόλεως 166 ισόγειο, ενώ έχει περάσει και απο Ιουλιανού 71 παλιότερα.
Τα Αλκιβιάδου 16Α&Γ κλειστά.
Στο Διδύμου 22 σε ντουέτο η Ναταλία,Ρωσόφωνη,με ξανθά μαλλιά πάνω απο τους ώμους,κοντή,σώμα με πιασιματάκια.Μαζί της η Μαριάννα,επίσης Ρωσόφωνη,κοντή,αδύνατη κοπέλα,με μαλλιά ξανθά περίπου ως τους ώμους.Αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Πέρασα με την Μαριάννα η οποία παραμένει αρκετά καλή όπως και την πρώτη φόρα. Κριτική μου υπάρχει ήδη για όποιον ενδιαφέρεται.
Το Διδύμου 20 κλειστό.
Στο Διδύμου 18 στο υπόγειο η Άνκα,με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της,γεματούλα,με μελαμψό δέρμα.Σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Στο Διδύμου 8 στο ισόγειο σε ντουέτο η Λίλιαν μαζί με την Ντιάνα.Μιλφ αμφότερες.Η πρώτη παλιά καραβάνα έχει εργαστεί στα Ξανθίππης 2,Φυλής 54 όροφος και σε αυτόν τον οίκο.Ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της,σώμα με όμορφα πιασίματα.Η δεύτερη ψηλή,με όμορφο σώμα κανονικό με πιασίματα,μαλλιά καστανόμαυρα  πάνω απο τους ώμους.Αρχοντικό μιλφ.Αμφότερες σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 8 στον όροφο η Χριστίνα,λεπτή,με καστανά μαλλιά πιασμένα πάνω σε κότσο.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 7 στο ισόγειο αριστερά ήταν ή Νάνσυ,όμορφη κοπέλα,κοντούλα,με καστανά μαλλιά μακριά,σώμα κανονικό με όμορφα πιασίματα,χαμηλοκώλα.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 59 στο ισόγειο δύο κοπέλες.Η Έλλη, νόστιμη κοπέλα με μαλλιά καστανόμαυρα σγουρά σε στυλ αφάνα,σώμα κανονικό.Σε κανονικό πρόγραμμα.Μαζί της η Άννα, κοπέλα με καστανά μαλλιά προς το καρέ,σώμα με λίγα πιασίματα.Σε πρωκτικό.
Στο Φυλής στο 54 στον όροφο ήταν η Ντιάνα,κοπέλα με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της και σώμα κανονικό.Πρόγραμμα κανονικό.
Στο Φυλής 59 στον όροφο επίσης δύο κοπέλες.Η μιλφ Εβελίνα, ψηλή,με ξανθά μαλλιά σγουρά στο ύψος των ώμων της,λευκό δέρμα,καλά Ελληνικά,σώμα κανονικό με λίγα ωραιά πιασίματα. Σε ελεύθερο στοματικό. Μαζί της και μία άλλη κοπέλα,Άννα πρέπει να την είπαν,ψηλή,σώμα με πιασίματα,μαλλιά καστανά μακριά,καλά Ελληνικά.Σε πρωκτικό.
Στο Φυλής 61 στο υπόγειο δύο κοπέλες με κανονικό πρόγραμμα.Η Αννίτα,κοντή,με μαλλιά μαύρα μακριά πιασμένα αλογοουρά,σώμα κανονικό,δέρμα ελαφρώς μελαμψό.Και μαζί της η Νατάσα, όμορφη κοπέλα,ψηλή,με μαύρα μακριά μαλλιά,με ωραίο σώμα κανονικό.
Στο Φωκαίας 17 στο ισόγειο η Μικαέλα απο Μολδαβία,με μαλλιά καστανά μακριά,όμορφο σώμα κανονικό με όμορφα πιασιματάκια,με τατού στους μηρούς της και στα πλευρά.Σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.
Στο Φωκαίας 17 στον όροφο ήταν η Μαρία, κοπέλα με μακριά καστανομελί μαλλιά,σώμα κανονικό με όμορφα πιασιματάκια.Σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.
Στο Φωκαίας 24 στον όροφο ήταν η Ρώξυ,κοπέλα με μαλλιά καστανόμαυρα στο ύψος των ώμων της,σώμα κανονικό.Σε απλό πρόγραμμα.
Στο Φωκαίας 27 στο ισόγειο μία κοπέλα που πρώτη φορά την βλέπω,Η Ναταλία,όμορφη κοπέλα,λεπτή,με μαλλιά καστανόμαυρα,ίσια μακριά.Μιλάει καλά Ελληνικά.Μάλλον Αλβανέζα. Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φιλιππίδου 11 στο ισόγειο ήταν η Σόνια,πετίτ,αρκετά κοντή,η οποία είχε κατάξανθα πλατινέ μαλλιά τα οποία ήταν μάλλον περούκα,αδύνατη αρκετά,πρόσωπο τραχύ.Η υπηρεσία ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε στόμα και σώμα.Δεν θυμάμαι πάντως η κοπέλα να ανακοίνωνε στόμα εκτός και αν λόγω ανταγωνισμού το πρόσθεσε και αυτό.Μαζί της η Μαρία η κλασσική ξανθιά κοπέλα του οίκου με ελεύθερο στοματικό και νομίζω και κώλο.
Στο Φυλής 86 στον όροφο η Άνυ, όμορφο σώμα τούμπανο με τατού,μαλλιά καστανόμαυρα πάνω απο τους ώμους,πρόσωπο τραχύ,σκυλέ καβλωτικό.Ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.
Στο Φυλής 71 στο ισόγειο ήταν η Μαίρη,κοπέλα λεπτή,με μαλλιά καστανά μακριά.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 71 στον όροφο ήταν η Αντζελίνα,μαλλιά καστανά πιασμένα πάνω λεπτή.Ανακοινώθηκε κανονικό πρόγραμμα.Δεν άκουσα πρωκτικό που συνήθως ανακοινώνει.
Τέλος στο Φυλής 109 στο ισόγειο ήταν δύο κοπέλες.Η Αλεξάνδρα,νεαρή κοπέλα,λεπτή,με μαλλιά καστανόξανθα πιασμένα σε αλογοουρά.Η κοπέλα εργάζεται και στο Φωκαίας 25 όροφος.Μαζί της μία καινούρια Ρωσόφωνη,με μαλλιά μαύρα μακριά,σώμα κανονικό με πιασίματα η Καρίνα.Αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό.Δοκίμασα την Καρίνα.Μέτρια προς καλή.Δεν μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα αλλά ούτε ότι πέρασα και άσχημα.Θα αναφερθώ εκτενώς.
Να έχετε ένα καλό Σαββατοκύριακο!


 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Να συμπληρώσω και δύο ακόμα που ξέχασα να αναφέρω και είναι κατά την γνώμη μου σημαντικά.

Φιλιππίδου 11 στον όροφο η Κορίνα,κοπέλα με σώμα με πιασίματα αρμονικά κατανεμημένα και στήθη τριάρια,μαλλιά καστανόμαυρα στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό.

Στο Φυλής 81 στο καινούριο στουντέλο ήταν καινούρια κοπέλα.Σοφία,Βουλγάρα μιλφ τούμπανο,μάλλον στριπέρ, με μαύρα μαλλιά μακριά,σώμα γυμνασμένο,μαυρισμένο απο σολάριουμ,σιλικονάτα στήθη και χείλια,πρόσωπο σκυλέ καβλωτικό μάλλον botox.Πρόγραμμα κανονικό αλλιώς θα περνούσα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 καινούργιο μπουρδέλο (μάλλον ανακαινισμένο), κοπέλα η ξανθιά λεπτόκορμη Μανταλίνα.
Για τους ενδιαφερόμενους για την παλιά Αντριάνα της Διδύμου με το μουμιοποιημένο πρόσωπο,εργάζεται τώρα στο Κολωνού 45 αριστερά στο πρώτο.
Σε λίγα που είδα:
Κολωνού 27 ισόγειο μια μελαμψή μοντελομουνάρα (και καλά) Βραζιλιάνα στα 15€.Στο υπόγειο η Μαριάννα,μια μελαχρινή ψηλή κοπέλα.
Ιάσονος 37 η ψηλή κορμάρα με τα γυαλιά Ουάνα.
Ιάσονος 46 όροφος η Ρωσίδα Όλγα,σταθερά καλή.
Ιάσονος 44 δεξιά η skinny Μαρία με τη χαρακτηριστική μύτη και με πρωκτικό.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
''α επισης το ιμπεριαλ στην καραισκακη ηταν ζοσμενο απο αστυνομια κλουβες ζηταδες κλπ
καθως και κεραια τελεωρασης απεξω .... τι εγινε ρε παιδες....''
..είχε μάζωξη ο ΣΥΡΡΙΖΑ..μου'χε τύχει παλιότερα-όταν τους έπαιρνε το φουαγιέ- στο ίδιο ίδρυμα,να χουν μάζωξη κι εγώ να πιτσιλάω σιτυτουράκι ένα όροφο από πάνω τους..
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Επιστροφή της Ρωσίδας βυζαρούς Μαρίας στο Ιάσονος 46 αριστερά από τις χειμερινές της διακοπές,με φουλ καύλα και συμμετοχή!
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Παιδια, τι γίνεται με το Τζωρτζιανόσπιτο στη Διδύμου 7Β ?
Πέρασα πέντε -εξι φορές μέσα σε τρεις εβδομάδες και ειναι κλεισ΄το το φως ....

Που έιναι το μωρό μου, η αγάπη μου η Τζώρτζια ?

Εχει πάει διακοπες στην πατρίδα της ή το ξαναέκλεισε μέχρι νεωτέρας ?

Πείτε μου γιατί θατρελαθω....
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Σε άλλα νέα, μην βρίσκοντας τη Τζώρτζια, αναζήτησα τη Βικτώρια στη Φωκαίας και αφού δεν βρήκα ου΄τε αυτή, λόγω καύλας, μπήκα στο Φωκαιας 24 όπου έιχε την Ραϊσα απο την Τσεχία.

Ωραίο τεμάχιο, Ψηλή, λεπτή, μαυρισμένη, με μαύρα μαλλια και με υπέροχο κώλο που μου έτριψε στον πούτσο στο σαλονάρισμα (για αυτό πέρασα) και ωραία μεσαιου μεγέθους βυζια.

Καλή στο δωμάτιο, με πρωτοβουλιες και υπάκουη στις οδηγίες. Πιπα στον μέσο όρο δεν τρελάθηκα.
Αφήνει να τη φιλάς στο σώμα κ λαιμό,αλλά δεν φιλαει αυτή ουτε στο λαιμο καν.

Σημαντικό: αφήνει γενναίο χάϊδεμα κωλοτρυπίδας.

Η τσατσα ειναι η αντιπαθητική του Φ.65 όροφος με τα γυαλια που σαλονάριζε την γαριδομάτα Εμμανουέλα: στο δεκάλεπτο νταν χτύπησε την πόρτα η κάργια...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Παιδια, τι γίνεται με το Τζωρτζιανόσπιτο στη Διδύμου 7Β ?
Πέρασα πέντε -εξι φορές μέσα σε τρεις εβδομάδες και ειναι κλεισ΄το το φως ....

Που έιναι το μωρό μου, η αγάπη μου η Τζώρτζια ?

Εχει πάει διακοπες στην πατρίδα της ή το ξαναέκλεισε μέχρι νεωτέρας ?

Πείτε μου γιατί θατρελαθω....

:babycry:  :rose: :springsmile: :jelous:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Χτές στο Μετάξι γύρω στις 20¨15 τα πιό δυνατά (σε όσα μαγαζιά μπήκα) η Ντάνα στο Κολωνού 45(το δεξί)και η Σάρα (που και ετιμήθη) στο Ιάσωνος 43.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Παιδια, τι γίνεται με το Τζωρτζιανόσπιτο στη Διδύμου 7Β ?
Πέρασα πέντε -εξι φορές μέσα σε τρεις εβδομάδες και ειναι κλεισ΄το το φως ....

Που έιναι το μωρό μου, η αγάπη μου η Τζώρτζια ?

Εχει πάει διακοπες στην πατρίδα της ή το ξαναέκλεισε μέχρι νεωτέρας ?

Πείτε μου γιατί θατρελαθω....
Σιγά ρε με τη χαζοσκυλού, τόσες έχεις η Φυλής καλύτερες από αυτήν.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Αν κ ετεροχρονισμένα πρέπει να ενημερώσω για μια άσχημη εμπειρία που είχα πριν κάνα μήνα στην Φυλής κ όχι με κάποια κορασίδα, αλλά καλό θα είναι να το διαβάσετε κ να προσέχετε.
Που λέτε ήταν Σάββατο βράδυ. Πήγαινα για στοχευμένα στην Λίζα στο Φιλιππίδου 11 κ παρκάρω απέξω το μηχανάκι. Ωστόσο επειδή εκείνη την στιγμή έμπαιναν καπου 6 7 πιτσιρικάδες λέω ας κάνω μια μικρή βόλτα κ έρχομαι. Σε κάνα τέταρτο γυρίζω μπαίνω κάνω δουλειά κ μετά από κάνα τέταρτο πάλι φεύγω.
Έλα όμως που το μηχανάκι δεν ήταν στην θέση του. Είχε κάνει φτερά. Το παράδοξο είναι ότι το χρεπι μου πρέπει να είναι απελπισμένος ο άλλος για να το κλέψει.
Μπαίνω μέσα το λέω στην τσατσά για να δω καμερες, παίρνει τηλέφωνο το αφεντικό κ ευγενεστατος μου είπε να περάσω αύριο για να μου έχει βγάλει φωτογραφίες μια κ οι κάμερες το έπιαναν κανονικά εκεί που το είχα. Η τσατσά με ενημέρωσε πως είχε ξανά τύχει πριν λίγες βδομάδες κ σε άλλους 2 3 πελάτες.
Μέσα μου δεν μπορούσα να πιστέψω ότι κάποιος κατάφερε να το βάλει μπροστά γιατί χρειάζεται την πουτανια του για να ανάψει. Κ όπως περπατούσα τσουπ παρατημένο στην Φώκαιας προς κάτω με ανοιχτή την μανιβέλα κ τον διακόπτη στο ον.Προφανώς προσπάθησαν να το κατσαβιδιασουν κ αφού είδαν ότι δεν πήραε έκοψαν τα καλώδια του διακόπτη γιατί πίστεψαν ότι θα πάρει όπως τα παπάκια. Ευτυχώς το βρήκα αλλά έφαγα την ταλαιπωρία καθώς γύρισα με ταξί συν ένα 40αρι για να το φτιάξω μετα αλλά χαλάλι. Ωστόσο είχα παρατηρήσει έναν πιτσιρικά ο οποίος στεκόταν Φυλής κ Φιλιππίδου γωνία κ με κοιτούσε όταν παρκάρα αλλά πιστεύα ότι ήταν τσιλιαδορος αλλά σίγουρα ήταν ένα από τα μορτακια που έκαναν την δουλειά αλλά πήραν τα @@@μου. Οπότε συναγωνιστές προσοχή που τα αφήνετε κ πάντα να τα κλειδώνετε, όχι σαν εμένα, αλλά δεν πίστευα ότι θα έμπαινε κανείς στην διαδικασία για το συγκεκριμένο μηχανάκι καθώς δεν έχει αξια. Το ΝΟΥ ΣΑΣ

Σκηνικο πριν περιπου 2 χρονια, ειμαι στο αμαξι παρκαρω 3 τα ξημερωματα εξω απο μπουρδελο και στριβω ενα τσιγαρο μεχρι να μπω μεσα , εκεινη την ωρα σκαει μαυριδερος με φακο μπρελοκ και το ριχνει στο παραθυρο καθως κοιταζε μηπως υπαρχει κατι πολυτιμο μεσα ... ελα ομως που ημουν εγω μεσα στο αμαξι... με βλεπει , τρομαζει και κανει να φυγει. βγαινω απο το αμαξι και κανει βημα πιο γρηγορο να φυγει, ξαναμπαινω στο αμαξι βαζω μπρος και τον πετυχαινω πιο κατω... παταω γκαζι καταπανω του με σκοπο να τον τρομαξω φυσικα και οχι να τον πατησω ... πρεπει να του εφτασε το σκατο στη καλτσα .. σιγουρα μετα απο λιγο ολο και καποιο αμαξι θα εσπασε.

Αυτο που κανουν με τα μηχανακια ειναι ειναι τα σπρωξουν 1-2 στενα πιο κατω και να προσπαθησουν εκει να τα βαλουν μπροστα .. οποτε αν λειπει κατι γρηγορα καντε βολτες στα γυρω στενα και ειναι προτειμοτερο να βαλετε τις φωνες ωστε να γυρισει κοσμος παρα να πατε πανω τους για τσαμπουκα
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Στη χθεσινή μεταμεσονυκτια βόλτα προς μη επιπόλαια αναζήτηση του επόμενου γκισε κατάθεσης, (03.30-05.00):

Στόχος ήταν να τσεκάρω μερικά μωρά λεπτά πολύ και κατα προτίμηση καστανόξανθα. Θα πω όσα θυμαμαι χαρακτηριστικά, δε κρατάω και τεφτέρι..

-Μ. Αλεξάνδρου 21 πήγα να τσεκάρω το καινούριο λόγω αναφοράς συναδέλφου. Μπαινω μέσα βγαινει ένα παλικάρι εξ αλβανίας, έφαγε φόλα τρελή το παιδί, βγαινει έξω λέει ευγενικά άμα ειναι κουρασμένο το κορίτσι να πάει να ξεκουραστεί, τι μου λέει με το που ξεκινάω "σταματα-σταματα" τσάμπα πληρώνω 10 ευρώ? Και ο αγενέστατος στατσος πάει και του λέει και τι μου το λες εμενα και αφου γαματε σα σκυλιά και μετα φωναζε και σε εμας π περιμεναμε την κοπέλα έξω κλεισαμε κλπ. Τουλάχιστον το έκλεισε. Τη κοπέλα δε την ειδα ποτέ.

-Ιάσονος 44 δεξιά η Μαρία η αλβανέζα με την βλαχόφατσα που όμως το τιμάει το 10ρικο με πρωκτικό δυνατό. Νομιζω έχει αδυνατίσει και άλλο λίγο.

-Διδυμου 22 εκει που έψαξα βάση χάρτη ήταν κλειστά όλα. δε ξέρω αν πήγα λάθος. πήγα για την αδυνατούλα.

-Φιλιππίδου 11 δεξιά πήγα να δω την μαρία από κοντά , ήταν μια άλλη κοπέλα Σασα νομίζω, ψηλή μελαχρινή κορμι λεπτό όμορφο και κουκλα στο πρόσωπο. Ελπίζω να μη μπέρδεψα το σπιτάκι αν έχει κάποιος πληροφορίες για αυτή παρακαλώ πολύ να την μοιραστεί πραγματικά ωραίο σαλονάρισμα κάτι μου έβγαζε ηταν πολύ γλυκιά!

-Φιλιππίδου 11 αριστερά μια σχετικά λεπτή βλαχόφατσα ξανθιά. αδιάφορη.

-Φυλής 65Α η εμανουέλλα παλιά καραβάνα κορμάρα λεπτή βυζί στητό τρελά διαχυτηκή από παλιά στο σαλόνι σε προκαλεί να την γαμησεις (Να φανταστώ είναι έτσι με όλους όταν δεν έχει κόσμο το σαλόνι?). Πριν 3-4 χρόνια που την ειχα ξαναπάρει από οταν δουλευε στο διπλα δεξια σπιτάκι είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος. Να φανταστώ είναι έτσι με όλους όταν δεν έχει κόσμο το σαλόνι?

-Φυλής 67 η μαρία μια ξανθιά μουνάρα με σκυλέ πρόσωπο, τατουάζ και ψευτικα αλλά όμορφα βυζιά με πλήρες πρόγραμμα εκτός κώλου. Επειδή εκει είναι της Λάουρας το στέκι μου μύρισε φόλα και από ότι έψαξα έτσι ειναι.

-Ιάσωνος 37Β είδα μια από τις πιο skinny πουτάνες που έχω δει, αν δεν τρελενόμουν για αυτές, θα έλεγα οτι ειναι άσχημα λεπτή λόγω ανυπακτης κοιλιάς με σχετικά μεγάλη λεκάνη. Ξανθό πιπινάκιν με μια τσατσά που έπρεπε να βάλεις ντουντούκα για να ακούσεις το πρόγραμμα. απλό τελικά. Την έχει πάρει κανείς???? Ψιλοξενέρωτη φάνηκε, αλλά ίσως ήταν και η ώρα.

Για αυτή και για τη Σασα please πληροφορίες από τους παλαίμαχους συναγωνιστές!
Ένας παλιός επανενεργοποιούμενος πουτανιάρης.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Κάτι λοιπόν ξέρω που δεν αφήνω ΠΟΤΕ το μηχανάκι πάνω στη Φυλής. Ο κόσμος δεν μου εμπνέει καθόλου εμπιστοσύνη, κι ας έχει τσιλιαδόρους.
 

mitsmitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
826
Πόντοι
371
Κάτι λοιπόν ξέρω που δεν αφήνω ΠΟΤΕ το μηχανάκι πάνω στη Φυλής. Ο κόσμος δεν μου εμπνέει καθόλου εμπιστοσύνη, κι ας έχει τσιλιαδόρους.
Εγώ χαίρομαι που τα τελευταία χρόνια στη φυλής βλέπεις κυρίως Έλληνες και νορμάλ ανθρώπους όχι πρεζάκια πιωμένους φουλ κλπ.
Τώρα για τα μηχανάκια το λογικό αυτό είναι, να τα τσιμπάνε για παραπέρα.  Βάζετε μια κλειδαριά στο δισκόφρενο ή ένα συναγερμό βρε παιδιά μην πηγαίνετε για σφαγή με κλειστά μάτια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Κολωνού 30 ισόγειο: Μαρία
- Κολωνού 30 1ος όροφος: Κρίνα  :-*
- Κολωνού 30 2ος όροφος: Μόνικα και Αλίνα

Ελάτε στο νόμο του Picker για τις αφιερώσεις.  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom