Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 99 άτομα (2 μέλη και 97 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μια καλη επιλογη ειναι η χριστιννα η ξυπολητη η ρωσιδουλα με το κεφι , εχει ωραιο μουτρακι και στηνεται πολυ καλα,ειδικα στα 4 δεν κλεβει καθολου

 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
μια καλη επιλογη ειναι η χριστιννα η ξυπολητη η ρωσιδουλα με το κεφι , εχει ωραιο μουτρακι και στηνεται πολυ καλα,ειδικα στα 4 δεν κλεβει καθολου
Υπάρχει κι άλλη ξυπόλυτη?  :think:  Εγω μία ξερω, την Ελενα από το υπόγειο του Φωκαίας 7(ευθεια στο βαθος).
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
μπορει να ετυχε την μερα που την ειδα τυποι  :2funny: :2funny:

στο τσαρδι το διπλανο που δουλευει η ορορα πανω την πετυχα πρωινη
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
βασικα σαλοναριζε ξυπολητη αλλα στο κρεβατι ηρθε με τακουνια  :2funny: :2funny:

περιεργα πραματα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
παντα η καθε κοπελα εχει περιεργη ψυχοσυνθεση φιλε και εμενα με γνωστη ιερωδουλη μου εχει τυχη περιεργο πραγμα 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
[...]

φωκαιας 9 δεξια: Ειρηνη η ομορφη μελαχρινη βουλγαρα. Αφου δεν βρηκα το δευτερο μου στοχο ενιωσα μεσα μου βαθια την αναγκη να γαμησω κωλο, και τι πιο ωραιο απο τον κωλο της Ειρηνης, σε ενα πολυ τιμιο κωλογαμησι  :kissass2:.

[...]

Εύγε φίλε, η Ειρήνη εκτός από όμορφη είναι όντως πολύ έντιμη και καλοσυνάτη κοπέλα, έχει φοβερή επιδερμίδα, γλυκό πρόσωπο,
ποδάρες, κωλάρα και ρόγα κάγκελο, και δίνει πίσω πόρτα χωρίς υπεκφυγές. Αξιοσημείωτο και το piercing που έχει στη γλώσσα.
Πάντως η υπηρέτρια είναι ενοχλητική και χτυπάει πόρτα για πλάκα. Η κοπέλα δουλεύει ευσυνείδητα, το στοματικό της είναι καλό, με στριφογυρίσματα, και στο αναλ αντέχει στο ζόρισμα. Δεν θα συνιστούσα μαζί της reverse cow-girl διότι χτυπιέται κάπως άγαρμπα,
αλλά στο doggy θεωρώ πως είναι όλα τα λεφτά. Ευγενέστατη και πεντακάθαρη. Δεν νομίζω, όμως, ότι έχει και το πιο σωστό αβαντάρισμα
από την υπηρεσία, και μάλλον αδικείται. Από μένα, πάντως, συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όποιον αναζητάει ποιοτικό αναλ, χωρίς εξυπνάδες
και κουτοπονηριές.

 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
η ειρηνη ειναι πολυ τιμια  η υπηρετρια    ειναι πολυ περιεργη και  δεν την βοηθαει  πολυ   αλλες κοπελες εχουν καλυτερες υπηρετριες   και τσατσους  
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Καλησπέρα,
Επιστροφή από την απογευματινή βάρδια και είδα τα εξής:
Στο Αλκαμένους 117 ήταν η Νίκη, μεγαλοκοπέλα με ξανθά μαλλιά κάτω απο τους ώμους και πιασίματα.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Αλκαμένους 113 ήταν σε ντουέτο η ώριμη Νίκη,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και ξανθό καρέ μαλλί.Μαζί της η μιλφ Τατιάνα,κοντή,ελαφρώς γεματούλα με ξανθά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φυλής 109 στον όροφο σε ντουέτο η Έρρικα,ψηλή,με μαύρα μαλλιά προς το καρέ,κανονικών κιλών με πιασιματάκια σε ελεύθερο στοματικό.Μαζί της η Κλεοπάτρα την οποία και επαναβαφτίσαν σε Πάολα.Γεματούλα με μακριά ξανθά μαλλιά σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.
Στο Φυλής 109 στο ισόγειο κλασσικά η Ναταλύ,στανταράκι.Λεπτή,με καρέ μαλλιά μεζ.Σε ελεύθερο στοματικό.Το πρώτο της ημέρας στην κοπέλα αυτή ή οποία ήταν όπως πάντα άψογη.
Στο Φυλής 71 στον όροφο κοπέλα λεπτή,με μαύρα μαλλιά ως τους ώμους περίπου νοστιμούλα.Κανονικο πρόγραμμα.Νόστιμη κοπέλα με σχετικά καλά Ελληνικά.Δεν μπορώ να θυμηθώ απο που την ξέρω.
Στο Φυλής 86 στο ισόγειο η Τίνα,κοπέλα με πιασίματα αρμονικά κατανεμημένα και μαλλί καστανόξανθο προς το καρέ περίπου.Σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 86 στον όροφο η Ειρήνη,κοπέλα με ξανθά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,σώμα με πιασίματα και μεγάλο φαρδύ κώλο τον οποίο και δίνει στο πρόγραμμα της.
Στο Φυλής 84 στον όροφο καινούρια κοπέλα αθίγγανη,γεματούλα,με καστανόμαυρα μαλλιά προς το καρέ και μελαμψό δέρμα.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και κώλο.Εμφάνιση απο αυτές που συναντάμε συνήθως στο Μεταξουργείο.
Στο Φυλής 65 στο ισόγειο η Έλενα,ψηλή,νταρντάνα, σώμα με πιασίματα αρμονικά κατανεμημένα,μαλλιά καστανόμαυρα λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό στο σώμα της.
Στο Φυλής 65 στον όροφο η Τζούλια η οποία παρουσιάζεται ως Ρωσογερμανίδα,ψηλή,λεπτή,με καστανοκόκκινα σγουρά μαλλιά σε στυλ αφάνα.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό η μιλφ Τζίνα, λεπτή,με καστανόμαυρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,πρόσωπο τραχύ.Σε γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.Σε ρόλο υπηρεσίας και ντυμένη αυτήν την φορά ήταν η ώριμη Βερόνικα ή οποία ως κοπέλα κάνει φουλ.
Στο Αγκύρας 12 το δεξιό ήταν σε ντουέτο η Σούζυ,λεπτή,με καρέ ξανθά μαλλιά  μαζί με την μιλφ Μαρία,λεπτή με κοντά μαύρα μαλλιά και βυζάρες.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι αμφότερες.
Στο Φιλιππίδου 11 στο ισόγειο με υπηρεσία τον Άρη ήταν σε ντουέτο η Κατερίνα και η Χριστίνα.Η πρώτη,κανονικών κιλών,αδιάφορη με μακριά ξανθά μαλλιά και η δεύτερη,γεματούλα με γυαλιά οράσεως και καστανά μαλλιά προς το καρέ.Η πρώτη σε γυμνό τσιμπούκι η δεύτερη κάνει και κώλο.
Στο Φιλιππίδου 11 στον όροφο η Άνυ η πορνοστάρ.Γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 59 στο δωμάτιο μία Χριστίνα νταρντάνα.Δεν έμεινα να την δω.
Στο Φυλής 72 ήταν ένα μωράκι πανέμορφο το ομορφότερο που είδε στην βόλτα μου.Η Άννα,λεπτή,με μακριά καστανά μαλλιά.Ελεύθερο στοματικό.Γνωρίζουμε επιδόσεις;
Στο Φωκαίας 9 στο δεξιό ισόγειο ήταν η Ειρήνη η Βουλγάρα κλασσικά,με κώλο.
Στο Φωκαίας 9 στο αριστερό ήταν καινούρια κοπέλα η Αντωνέλα απο την Ιταλία της Αλβανίας ή αλλιώς Αντωνία.Λεπτή,με μαύρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά.Σε ελεύθερο στοματικό.
Τέλος η βόλτα ολοκληρώθηκε κάπως απότομα στο Φωκαίας 19 όπου εργαζόταν η Άννα.Κοντή,με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της τα οποία στο δωμάτιο πιάνει σε αλογοουρά,λεπτή με λίγα πιασιματάκια και πρόσωπο τραχύ.Η Άννα εμφανισιακά είναι παραπλήσια με πολλές κοπέλες που εργάζονται Μεταξουργείο.Το δυνατό της όπλο είναι οι πολύ καλές υπηρεσίες.Έμεινα αρκετά ικανοποιημένος.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος το πρόγραμμα της.Λεπτομέρειες εντός ολίγου.
Καλό βράδυ!
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
χρησιμη η πληροφορια σου digweed  .σου κακοφαινεται πολυ απο εκει που την επαιρνες με 20 τωρα να δωσεις  50.κριμα γιατι ειναι ωραιο κομματι η ντενισα και δυσκολα πλεον να βγαλεις το 50ρικο απο την τσεπη .ελπιζουμε να ξαναγυρισει λογω της αναδουλειας στα στουντιο
Ξέρουμε τι προγράμμα κάνει εκει; Και σε τι τιμές;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Ειδα την καινουργια ξανθια Αλινα στο Χωματιανου 11α ισογειο.Δεν μου εκανε εντυπωση! Δεν πρεπει να ειναι Ρωσιδα.Για Ρουμανοτσιγγανακι την εκοψα
:hi:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Respect (όπως πάντα)για την ενημέρωση Προφέσορ!!
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Ειδα την καινουργια ξανθια Αλινα στο Χωματιανου 11α ισογειο.Δεν μου εκανε εντυπωση! Δεν πρεπει να ειναι Ρωσιδα.Για Ρουμανοτσιγγανακι την εκοψα
:hi:
Ουτε μενα μου εκανε εντυπωση, αλλα είναι οντως Ρωσιδα. Τη "τσεκαρα" εγω. Μιλησαμε λιγο στα ρωσικα.  ;)
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ουτε μενα μου εκανε εντυπωση, αλλα είναι οντως Ρωσιδα. Τη "τσεκαρα" εγω. Μιλησαμε λιγο στα ρωσικα.  ;)

Ρουμανοτσιγγανακι από την πρώην σοβιετικη δημοκρατία
της Μολδαβιας... χεχεχε όπως οι υπόλοιπες της αλυσίδας
(όσον αφορά το Ρουμανες).
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Ρουμανοτσιγγανακι από την πρώην σοβιετικη δημοκρατία
της Μολδαβιας... χεχεχε όπως οι υπόλοιπες της αλυσίδας
(όσον αφορά το Ρουμανες).
Δε το αποκλειω να είναι από τη Μολδαβια, αν και ειχε πολύ καθαρη προφορα.
Για τις υπολοιπες της αλυσιδας,η Αννα-Ιλονα το ξερω σιγουρα ότι είναι από τη Μολδαβια, και η Ναταλυ, η ξανθια είναι καθαρη ρωσιδα. Η Βαλερια, η Χριστινα, η Ναντια, η Ελενα, και η Βικτωρια, παιζονται να είναι ειτε ρωσιδες, ειτε μολδαβες. Η μοναδικη καθαροαιμη ρουμανα είναι η Ντενισα, που δε δουλευει πλεον εκει.
(Σ.Σ): Η Μολδαβια ηταν μερος της μεγαλης ενιαιας σοβιετικης ενωσης μεχρι το 1991.
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
η βιχτωρια στο μ αλεξανδοθ 22 οροφο τι εγινε ρ πδια μηπωσ ξερετε ωρεσ κ ποθτε ινε εκει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom