Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (28 μέλη και 276 επισκέπτες)

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Χθες το μεσημέρι στο Κολωνού 48 πήρα την Αννίτα η οποία ξαναγύρισε μετά από πολύ καιρό που έλειπε στην πατρίδα της την Πολωνία. Πρόκειται για ξανθιά μιλφ με πιασίματα και τατουάζ πεταλούδα στο μπούτι. Το σώμα της είναι σφιχτό και τα 3αρια βυζιά της είναι απίθανα στην υφή και αφήνει να τα γλύφεις όσο θες. Αν και ανακοινώνεται απλό πρόγραμμα, μετά από παρότρυνση μου τον πήρε ακάποτα για λίγο στο στόμα της. Συμμετέχει στο σεξ και γουστάρει δυνατό σφυροκόπημα στα τέσσερα  :fuck2:
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
668
Κριτικές
19
Like
2.397
Πόντοι
4.577
Ξέρετε κανενα μιλφ για σημερα με μεγαλα βυζια στην απογευματινη βάρδια ειδάλλως στην βραδινή ???
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
για πες τι επαιξε.
σε καποια στιγμη βαρεθικα μεσα στιν ντριπα κ σκεφτοθμοθνα διαφορα για να περαση η ωρα !
η αλιθια ειναι οτι βαρεθικα εξ αρχισ απο το τσιμοθκι!
ηθελα να φιγω αλλα λεω ασε μην την στεναχορισω την γκοπελα κ στεναχοριθει μετα!
τη λιπιθικα λιγακι να πω την αλιθια!
μετα ποθ πιρε τον μποθζτον σκεφτομοθνα διαφορα για να μοθ σινγκοθει
μοθ ρθε στη σκεψη κ η τσαντσαν η κιρια εβα απο φιλησ
οπωσ κ αλλεσ ποθτανεσ κ τσαντσανδε γκαβλοτικε!
το τελοσ ιρθε με μια αναμνιση απο τιν Κατερινα ροσιδα παλια στην γκολοκινθοθσ επανω αδινατη ψιλη ποθ εκανμε
πισωο ντριπα κ τσιμοθκι εναλλαξ κ μετα ριζογαλο κατα την μεταμεσονικτια βαρδια!
αχ σιγκινιθικα τορα ρε γαμοτο!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Χθες το μεσημέρι στο Κολωνού 48 πήρα την Αννίτα η οποία ξαναγύρισε μετά από πολύ καιρό που έλειπε στην πατρίδα της την Πολωνία. Πρόκειται για ξανθιά μιλφ με πιασίματα και τατουάζ πεταλούδα στο μπούτι. Το σώμα της είναι σφιχτό και τα 3αρια βυζιά της είναι απίθανα στην υφή και αφήνει να τα γλύφεις όσο θες. Αν και ανακοινώνεται απλό πρόγραμμα, μετά από παρότρυνση μου τον πήρε ακάποτα για λίγο στο στόμα της. Συμμετέχει στο σεξ και γουστάρει δυνατό σφυροκόπημα στα τέσσερα  :fuck2:

Ωραίος.....φόλα η Αννίτα....αλλά έχει τρομερό κώλο σφιχτό...και κάνει πολύ καλή πίπα..για ένα ξεφόρτωμα είναι must...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
σε καποια στιγμη βαρεθικα μεσα στιν ντριπα κ σκεφτοθμοθνα διαφορα για να περαση η ωρα !
η αλιθια ειναι οτι βαρεθικα εξ αρχισ απο το τσιμοθκι!
ηθελα να φιγω αλλα λεω ασε μην την στεναχορισω την γκοπελα κ στεναχοριθει μετα!
τη λιπιθικα λιγακι να πω την αλιθια!
μετα ποθ πιρε τον μποθζτον σκεφτομοθνα διαφορα για να μοθ σινγκοθει
μοθ ρθε στη σκεψη κ η τσαντσαν η κιρια εβα απο φιλησ
οπωσ κ αλλεσ ποθτανεσ κ τσαντσανδε γκαβλοτικε!
το τελοσ ιρθε με μια αναμνιση απο τιν Κατερινα ροσιδα παλια στην γκολοκινθοθσ επανω αδινατη ψιλη ποθ εκανμε
πισωο ντριπα κ τσιμοθκι εναλλαξ κ μετα ριζογαλο κατα την μεταμεσονικτια βαρδια!
αχ σιγκινιθικα τορα ρε γαμοτο!
τι ρυζογαλο δηλαδη? :think:
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Περασα σημερα με τη στελλα απο φ69 ισογειο.τη μιλφ με τα γυαλια.πιστευα οτι θα περασω καλα αλλα τελικα ξεπετα μεγαλη η τυπισα.ενω μου εταζε παπαδες για να περασω,μεχρι και μπανιο που της ζητησα να κανει εκανε αφου ειδα ενα καραπακιστανο να βγαινει πριν μπω εγω.στην πιπα της λεω παρτον λιγο πιο βαθυα και μου απανταει την εξης γελοιοτητα...ποσα θα κανω για 20 ευρω ειπαμε λεει..της λεω μια χαρα σου ειναι 20 ευρω αλλες ξεσκατιζουν γερους για 3 ευρω την ωρα και συ παραπονιεσαι,η αποφαση οτι θα της δωσω
ω το κωλοτρυπιδι στο χερι ειχε παρθει.αλλα και εκει ψοφια πραγματα γιατι μολις ανεβαζα στροφες πεταγοταν λες και εσκασε δυναμητης μες τη σουφρα της και μου ελεγε οτι ειδε αστερακια και αλλες μαλακιες.ξανανεβαζω στροφες παλι τα ιδια.... Ακομα και στη συνεχεια που την πηρα απο μουνι ιεραποστολικο πηγα να την ανεβασω στον αερα με τα χερια μου παραπονιοταν λες καινθα τη ξεγαρβαλωνα
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=26.msg7212100#msg7212100 date=1476957456]
πιο 50αρι να βγει απο τσεπη εδω το 20αρι βγενει δισκολα
[/quote]
Δεν λειτουργεί το pm σου
Στην ερώτησή σου, η απάντηση είναι "Ναι"
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Περασα σημερα με τη στελλα απο φ69 ισογειο.τη μιλφ με τα γυαλια.πιστευα οτι θα περασω καλα αλλα τελικα ξεπετα μεγαλη η τυπισα.ενω μου εταζε παπαδες για να περασω,μεχρι και μπανιο που της ζητησα να κανει εκανε αφου ειδα ενα καραπακιστανο να βγαινει πριν μπω εγω.στην πιπα της λεω παρτον λιγο πιο βαθυα και μου απανταει την εξης γελοιοτητα...ποσα θα κανω για 20 ευρω ειπαμε λεει..της λεω μια χαρα σου ειναι 20 ευρω αλλες ξεσκατιζουν γερους για 3 ευρω την ωρα και συ παραπονιεσαι,η αποφαση οτι θα της δωσω
ω το κωλοτρυπιδι στο χερι ειχε παρθει.αλλα και εκει ψοφια πραγματα γιατι μολις ανεβαζα στροφες πεταγοταν λες και εσκασε δυναμητης μες τη σουφρα της και μου ελεγε οτι ειδε αστερακια και αλλες μαλακιες.ξανανεβαζω στροφες παλι τα ιδια.... Ακομα και στη συνεχεια που την πηρα απο μουνι ιεραποστολικο πηγα να την ανεβασω στον αερα με τα χερια μου παραπονιοταν λες καινθα τη ξεγαρβαλωνα

παρόμοια εμπειρία είχα και γω μαζί της. παραπονιόταν ότι δεν έχει δουλειά, ότι κάνει συνέχεια κώλο για 20 ευρώ και ότι στην επαρχία βγάζει περισσότερα. την είχα ξαναπάρει σε σπίτι κοντά στον σταθμό λαρίσης αλλά ήταν πολύ καλύτερη. χάλασε.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
7
Like
3.767
Πόντοι
736
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής αν έγινε καμιά μανούρα χτες κατα τις 20,30-20,45 Φυλής στο υψος των σπιτιών 71 71Α ? Είχε αστυνομία και μηχανές της ΔΙΑΣ.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Νωρίς το πρωί ανέβηκα στη Μαργαρίτα στο Ιάσονος 2 πάνω,επέστρεψε μετά από τρεις μήνες περίπου,χάρηκε εγκάρδια που την τίμησα,περάσαμε κι οι δύο όμορφα!Αργότερα εκμεταλλεύτηκα την τρέχουσα νεροποντή για να κερδίσω έμμεσα χρόνο λόγω απουσίας άλλων πελάτών,και μπήκα στη Μαρία στο Ιάσονος 36.Κι εκεί περάσαμε πολύ καλά!Δουλεύει με την Τζοάνα την ''Πορτογαλέζα''.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Χθεσινες στοχευμενες τσαρκες για συγκεκριμενες κορασιδες, που στεφθηκαν κατα το ημισυ με επιτυχια. Αρχικα στο μεταξι για να τιμησω και την τελευταια ομορφη κορασιδα που μου αρεσε απο εκεινα τα μερη και δεν την ειχα δοκιμασει ακομα. Αναφερομαι στη ξανθια Αντριαννα με τα γυαλια απο κολωνου 30 με την κασετα. Ομορφη κοπελα με ωραιους βυζους αλλα σε υπηρεσιες μια σκαλα πιο κατω απο τη Νατασσα που δουλευει στο δευτερο οροφο στον ιδιο οικο. Μετρια καταθεση  :-.

Αλλαγη πορειας για φυλης και σε αναζητηση του δευτερου στοχου μου.

Πρωτη πρωινη βαρδια:
φ65α οροφος: Σονια το μελαχρινο καυλιαρικο αλογο.
φ65β ισογειο: Χριστιαννα ξανθια, ομορφο προσωπο με ματαρες, αγελαδισιο βλεμμα, μακρια και αγαπημενα.
φ84α ισογειο: Αντζελινα ξανθος μουναρος, σωματαρα, πανεμορφο προσωπο μεγιστη φολα μεσα στο δωματιο. Κριμα την ομορφια της.

Δευτερη απογευματινη βαρδια:
φ54α οροφος: Αννα Ιλονα ετοιμαζοταν για το ξεκινημα της βαρδιας.
φ54β ισογειο: Ναταλυ η ξανθια μετρια κοπελα, σωμα με πιασηματα.
φ56: Βαλερια η ρωσιδα με νεο λουκ απο οσο προλαβα να δω, καρε μαυρο μαλλι πλεον.
φ65α οροφος: Τζουλια η γερμανιδα, καστανο κατσαρο μαλλι, χαμογελαστο ομορφο προσωπο, κορμαρα, χτες φοραγε ενα μπεζ ολοσωμο εσωρουχο.
φ84α: Σονια η αλογα, μεταπηδησε εδω στη δευτερη βαρδια.
φωκαιας 9 αριστερα: Δυο μετριες παρουσιες,  Αντωνια και αλλη μια, που χαζοτσιλιπουρδιζανε στο σαλοναρισμα τους.
φωκαιας 9 δεξια: Ειρηνη η ομορφη μελαχρινη βουλγαρα. Αφου δεν βρηκα το δευτερο μου στοχο ενιωσα μεσα μου βαθια την αναγκη να γαμησω κωλο, και τι πιο ωραιο απο τον κωλο της Ειρηνης, σε ενα πολυ τιμιο κωλογαμησι  :kissass2:.
φωκαιας 17 ισογειο: Μαρη μελαχρινη ομορφη κοπελα  με πιασηματακια σε καμια ομως  περιπτωση με περιττα κιλα. Αχ αυτες οι μελαχρινες, οταν τις βλεπω θελω τοσο πολυ να τις  :fuck1:. Που παει Θα ερθει και της Μαρη η ωρα.
φωκαιας 17 οροφος: Δυο κοπελες εδω, Μιχαελα καστανη και Κορινα μελαχρινη, σαφως με πιο ωραια την Μιχαελα.
φωκαιας 19: Μια μετρια καστανη κοπελα, δεν ανακοινωθηκε ονομα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Χθεσινες στοχευμενες τσαρκες για συγκεκριμενες κορασιδες, που στεφθηκαν κατα το ημισυ με επιτυχια. Αρχικα στο μεταξι για να τιμησω και την τελευταια ομορφη κορασιδα που μου αρεσε απο εκεινα τα μερη και δεν την ειχα δοκιμασει ακομα. Αναφερομαι στη ξανθια Αντριαννα με τα γυαλια απο κολωνου 30 με την κασετα. Ομορφη κοπελα με ωραιους βυζους αλλα σε υπηρεσιες μια σκαλα πιο κατω απο τη Νατασσα που δουλευει στο δευτερο οροφο στον ιδιο οικο. Μετρια καταθεση  :-.
Μπήκα σ'αυτήν πρόσφατα,έχει αδυνατίσει επικίνδυνα,τα λαχταριστά βυζάκια που θυμάμαι μέχρι λίγους μήνες πριν τείνουν να εξαφανιστούν!Προσπάθησα να τη νουθετήσω σε φιλικό ύφος μήπως ταρακουνηθεί και κόψει αυτές τις μαλακισμένες δίαιτες που πασάρουν τα media,δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω... Κατά τ'άλλα,απλά τυπικές υπηρεσίες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Ιασ.19 ισόγειο: Η επιστροφή της Ντιάνας,της μελαχροινής πιτσιρίκας.
Όμορφο κοριτσάκι,ωραία φατσούλα,καλό σωματάκι με γεμάτο στήθος και καλοσχηματισμένο κώλο.Από τις τιμιότατες περιπτώσεις.
:tits: :fuck1: :lheel: :tits2: :kissass: :fuck2: :humpleg: :knockinb:

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
πηρα μια ψιλοπατσαβουριτσα ρουμανα Ελενη στο κορινοσπιτο.
θα της εγραφα μια μετριοτατη κριτικη αλλα φοβαμαι μην της δωσω αξια. αν βρω χρονο μπορει της αφιερωσω 2-3 μπινελικια  :orchestra:


Μπήκα σ'αυτήν πρόσφατα,έχει αδυνατίσει επικίνδυνα,τα λαχταριστά βυζάκια που θυμάμαι μέχρι λίγους μήνες πριν τείνουν να εξαφανιστούν!Προσπάθησα να τη νουθετήσω σε φιλικό ύφος μήπως ταρακουνηθεί και κόψει αυτές τις μαλακισμένες δίαιτες που πασάρουν τα media,δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω... Κατά τ'άλλα,απλά τυπικές υπηρεσίες.
αν σε ξερει φανταζομαι οι υπηρεσιες δεν ειναι τοσο "τυπικες". Δεν μιλαω για εξτρα, αλλα για αποδοση.
Την τελευταια φορα που πηγα, την πηδηξα σε ολο το δωματιο (εκεινη με τραβολογουσε για να ειμαι ειλικρινης), εκτος του πατωματος  :erection:
κοπελαρα ειναι !
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
πηρα μια ψιλοπατσαβουριτσα ρουμανα Ελενη στο κορινοσπιτο.
θα της εγραφα μια μετριοτατη κριτικη αλλα φοβαμαι μην της δωσω αξια. αν βρω χρονο μπορει της αφιερωσω 2-3 μπινελικια  :orchestra:

  :coffee: :orchestra:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom