Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (18 μέλη και 249 επισκέπτες)

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Φωκαιας 27 υπόγειο
 η Χριστίνα & η Κατερίνα και σε παρτουζα (Τιμή 30 Εβραίοι)
 με λαιτ λεσβιακο (φιλάκια στα βυζακια), η Χριστίνα με
 φουλ και η Κατερίνα με τελειωτικο χυσιμο στο στόμα.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Δεύτερη φορά σήμερα πήγα να βρω την καινούργια Τζούλια  (και να την εγαμησω  :grin: ) στην πρωινή βάρδια τις Ιασονως 37  όροφο. Και τις δύο φορές τα είπα λίγο με το λουκέτο και έφυγα. ... Ξέρουμε κάτι? !
Σήμερα πάντως για να μην φύγω αχυστος πέρασα από κολωνου30 στον πρώτο και ροκανισα την Άντρινα. ... αχ αυτά τα στησιματα της. ... κοντό λογής πέρασα καλά!  :cum:
Καλησπέρα!
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δε το αποκλειω να είναι από τη Μολδαβια, αν και ειχε πολύ καθαρη προφορα.
Για τις υπολοιπες της αλυσιδας,η Αννα-Ιλονα το ξερω σιγουρα ότι είναι από τη Μολδαβια, και η Ναταλυ, η ξανθια είναι καθαρη ρωσιδα. Η Βαλερια, η Χριστινα, η Ναντια, η Ελενα, και η Βικτωρια, παιζονται να είναι ειτε ρωσιδες, ειτε μολδαβες. Η μοναδικη καθαροαιμη ρουμανα είναι η Ντενισα, που δε δουλευει πλεον εκει.
(Σ.Σ): Η Μολδαβια ηταν μερος της μεγαλης ενιαιας σοβιετικης ενωσης μεχρι το 1991.

Να βάλουμε και κάτι παραδοσιακό για τις καθαροαιμες καβλιαρες
Ρομουνιτσες που λατρεύουμε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.448
Πόντοι
45.465
πριν από λίγο μετά από βόλτα δοκίμασα στο
Φυλής 109α την Εύα ξανθιά λεπτή κοπέλα 24ετών από Γερμανία με 2.5-3 αρια σιλικονάτα βυζιά 3 τατου, θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου, μαζί της δούλευε και η Παολα ξανθιά πολύ χοντρή με 2.5-3αρια βυζια, και οι δύο κάνουν ακα και κωλο.
Γύρω στις 1800 στο Κωνσταντινουπολεως 166α τιμησα την ξανθιά μιλφ Ειρήνη, θα ακολουθήσει κριτική
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
πριν από λίγο μετά από βόλτα δοκίμασα στο
Φυλής 109α την Εύα ξανθιά λεπτή κοπέλα 24ετών από Γερμανία με 2.5-3 αρια σιλικονάτα βυζιά 3 τατου, θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου, μαζί της δούλευε και η Παολα ξανθιά πολύ χοντρή με 2.5-3αρια βυζια, και οι δύο κάνουν ακα και κωλο.

γερμανιδα στην φυλης?
ωρα για εκδικηση
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Να βάλουμε και κάτι παραδοσιακό για τις καθαροαιμες καβλιαρες
Ρομουνιτσες που λατρεύουμε
Αν κι εγω δεν είμαι λατρης του συγκεκριμενου είδους, θα σε σιγοντάρω επισης μ' ένα ωραιο τραγουδακι από ρουμανους.
]
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.749
Κριτικές
183
Like
3.123
Πόντοι
8.535
γερμανιδα στην φυλης?
ωρα για εκδικηση

Πριν λίγο λάιβ Φυλής 109 όροφος Άντζελα μπαζο και Εύα τσόντα σκέτη

Τιμήθηκε η Εύα ξανθιά με πλαστικά βυζια.  Τσεχο-Γερμανιδα δήλωσε με τα πτωχά Αγγλικά της.
Αδύνατη με στυλ περμαναντ το μαλλί και τατού.  Στα του αγώνα.
Τσιμπουκι μέτριο ακάποτα πάντως.
Πολύ στενό μουνί για κάποιο λόγο σε ιεραποστολικη στάση.  Ξυρισμενο μουνι με ωραία γεύση η καυλα.
Τέλος στα 4 που της γάμησα "μπίσο ντρίπα", ως άλλος giasou. Μπήκε δύσκολα αλλά μετά όλα ήταν καλύτερα μέχρι που εχυσα. Και φυσικά βγάζοντας το πουλί μου από τον πρωχτόνε μια ποσότητα Μερεντας είχε καλύψει το καποτίδιο
Πολύ καλή θα την ξαναπάρω.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Κατέβηκα πριν 2 ωρες μια βόλτα απο Λεωνίδου 28 (1ος όροφος) για να τεστάρω την Αννίτα. Κούκλαρα. Περίμενα βέβαια. Βγαίνοντας απο δωμάτιο, ήδη την περίμεναν άλλοι δυο συναγωνιστές στα αλλα δωμάτια. Εχει τρομερή ζήτηση. Ξεκινά προγραμμα απο 10€.
Αρχικά μπήκα στο ισόγειο. Δεν θυμάμαι το ονομα της κοπέλας εκεί.

Κατόπιν, πέρασα απο Κολωνού 11Α να δω πως ειναι οπτικά η περιβόητη Ντορινα. Ο τσατσος (του οποίου λείπουν αρκετά δόντια) μου ανακοίνωσε οτι επιστρέφει 25/10. Διαθέσιμη η Άννα.  Συμπαθητική κοπελα.
:hi:

:hi:

Εύγε έγκριτε φίλε @Borgia για την αναφορά σου-επιβεβαίωση των υψηλών υπηρεσιών της Αννίτας!

Ως προς την τιμή,να αναφέρω την κλιμάκωση του κόστους των παρεχόμενων υπηρεσιών σε σχέση με τον χρόνο παραμονής στο δωμάτιο:

10 ευρώ τα δέκα λεπτά,20 ευρώ τα δεκαπέντε λεπτά και 40 ευρώ το ημίωρο.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
:hi:

Εύγε έγκριτε φίλε @Borgia για την αναφορά σου-επιβεβαίωση των υψηλών υπηρεσιών της Αννίτας!

Ως προς την τιμή,να αναφέρω την κλιμάκωση του κόστους των παρεχόμενων υπηρεσιών σε σχέση με τον χρόνο παραμονής στο δωμάτιο:

10 ευρώ τα δέκα λεπτά,20 ευρώ τα δεκαπέντε λεπτά και 40 ευρώ το ημίωρο.

Αμα πληρωσεις για 15 και χυσεις στα 5, τι γινεται; :think:
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
163
Κριτικές
10
Like
449
Πόντοι
311
καλησπερα παιδια ..
επισκεψη προχθες στην ροδικα..5 και κατι..ημουν ο πρωτος πελατης..η κοπελα δεν εβαλε κρεμα, εσπασε η καποτα μεσα της και μεχρι να το καταλαβω  μπηκα  βγηκα 5-6 φορες οπου τραβηχτηκα για να τελειωσω..οπου και καταλαβα τι ειχε γινει..
το κοριτσι παντως δεν φαινετε να εχει κατι..κομπλε φαινετε.. το forum μπορει να βοηθησει μπας και ηρεμησω λιγο..
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
καλησπερα παιδια ..
επισκεψη προχθες στην ροδικα..5 και κατι..ημουν ο πρωτος πελατης..η κοπελα δεν εβαλε κρεμα, εσπασε η καποτα μεσα της και μεχρι να το καταλαβω  μπηκα  βγηκα 5-6 φορες οπου τραβηχτηκα για να τελειωσω..οπου και καταλαβα τι ειχε γινει..
το κοριτσι παντως δεν φαινετε να εχει κατι..κομπλε φαινετε.. το forum μπορει να βοηθησει μπας και ηρεμησω λιγο..

μην αρχίσουμε τις θεωρείες

ότι θέλετε στείλτε του pm...

 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
καλησπερα παιδια ..
επισκεψη προχθες στην ροδικα..5 και κατι..ημουν ο πρωτος πελατης..η κοπελα δεν εβαλε κρεμα, εσπασε η καποτα μεσα της και μεχρι να το καταλαβω  μπηκα   βγηκα 5-6 φορες οπου τραβηχτηκα για να τελειωσω..οπου και καταλαβα τι ειχε γινει..
το κοριτσι παντως δεν φαινετε να εχει κατι..κομπλε φαινετε.. το forum μπορει να βοηθησει μπας και ηρεμησω λιγο..

Σοβαρά: μην φοβάσαι Πορνε μου, το κορίτσι είναι καθαρό.
Στο βεβαιωνω εγώ. Απλά άλλη φορά γλυψε της πρώτα το μουνακι
να υγρανθει πρώτα και μετά μέσα, γιατί είναι κάπως στεγνό
το μουνακι της. Στο κωλ.11 να προσέχετε το πάτωμα για
πακιστανομυκητες, όχι με γυμνά πόδια στο πάτωμα.
Το πάτωμα είναι πολύ πιο επικίνδυνο απ το μουνακι της μπεμπας.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.627
Πόντοι
39.662
καλησπερα παιδια ..
επισκεψη προχθες στην ροδικα..5 και κατι..ημουν ο πρωτος πελατης..η κοπελα δεν εβαλε κρεμα, εσπασε η καποτα μεσα της και μεχρι να το καταλαβω  μπηκα   βγηκα 5-6 φορες οπου τραβηχτηκα για να τελειωσω..οπου και καταλαβα τι ειχε γινει..
το κοριτσι παντως δεν φαινετε να εχει κατι..κομπλε φαινετε.. το forum μπορει να βοηθησει μπας και ηρεμησω λιγο..


τυπε προχτες που λες την ειδα να περναει απο γωνια Κολωνού στις 1750 πηγαίνοντας για δουλεια..
οποτε κατι εχεις κανει λαθος.. την ωρα ? την ημερα ? την κοπελα ? οτι δεν γαμησες ? για πες...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Σοβαρά: μην φοβάσαι Πορνε μου, το κορίτσι είναι καθαρό.
Στο βεβαιωνω εγώ. Απλά άλλη φορά γλυψε της πρώτα το μουνακι
να υγρανθει πρώτα και μετά μέσα, γιατί είναι κάπως στεγνό
το μουνακι της.

Το ιδιο προβλημα εχει και η Αντριαννα με τα γυαλια. Δεν ξερω αν εργαζεται ακομα.
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Σοβαρά: μην φοβάσαι Πορνε μου, το κορίτσι είναι καθαρό.
Στο βεβαιωνω εγώ. Απλά άλλη φορά γλυψε της πρώτα το μουνακι
να υγρανθει πρώτα και μετά μέσα, γιατί είναι κάπως στεγνό
το μουνακι της. Στο κωλ.11 να προσέχετε το πάτωμα για
πακιστανομυκητες, όχι με γυμνά πόδια στο πάτωμα.
Το πάτωμα είναι πολύ πιο επικίνδυνο απ το μουνακι της μπεμπας.
να ρίχνετε ένα φτισιμο φτοθσοθ χχχ φτοθ! Στην ντριπα παντα πριν βαλτε μποθντζον για να γρασαρετε η κινηση!
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Δεν χρειάζεται να γραψω κριτική.
Η Ανίτα είναι μια όμορφη και καλοσυνάτη κοπέλα. Ρωσικό  προσωπάκι με μακριά ξανθά μαλλιά. Το στοματικό της είναι πολύ καλό και στην μάχη αντέχει στο ζόρισμα. Ευγενέστατη και πεντακάθαρη. Δεν την εκανα πάνω απο 24 ετών.
Εκ μέρους μου συστήνεται σε όσους θελουν ψηλή κοπέλα με καμπύλες και στηθος φυσικό 3άρι.
:hi:
Πριν μήνες ήταν Αλκιβιάδου 16β, με παραπάνω κιλά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom