Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 100 άτομα (3 μέλη και 97 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
τύπε αυτή κάτι πρέπει να παίρνει  :jerking:

Μια φορά που πήγα κοίταγε στο κενό και έλεγε κάτι ασυναρτησίες που

δεν καταλάβαινα τίποτα  :idiot:
Ειναι Ρομαντικη τυπισσα!
Το μουνι της βρωμαει ψαριλα παντα, δεν πρεπει να πλενεται καθε μερα.
Και οποτε παω μαλωνει με πακιστανια. Βαζει φουλ πακιστανους στο δωματιο βεβαια, αλλα τρωει τετοιες φλασιες οπως και το βλεμμα που λες στο απειρο και της αρεσει να βαζει καβγα.
 

satrapis21

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
49
Πόντοι
1
      Εσυ την εχεις σιχαθει την ζωη σου προ πολου Ομως ετσι δεν θαβουν κοριτσια επειδη δεν σας κανουν τα χατηρια :idiot:  οσο για τις φωτο πολλες ειναι επεξεργασμενες και παρα πολλες αλλες ειναι νατουραλ.   Στις κριτικες της εχει γραφτει πολυ καθαρα με ποιο τροπο εργαζεται, 

Δεν θα ανοίξω τώρα κουβέντα μαζί σου... Και να μάθετε να ακούτε. Την εμπειρία μου μετέφερα και μόνο. Θα ακούτε και τα καλά και τα κακά.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Ειναι Ρομαντικη τυπισσα!
Το μουνι της βρωμαει ψαριλα παντα, δεν πρεπει να πλενεται καθε μερα.
Και οποτε παω μαλωνει με πακιστανια. Βαζει φουλ πακιστανους στο δωματιο βεβαια, αλλα τρωει τετοιες φλασιες οπως και το βλεμμα που λες στο απειρο και της αρεσει να βαζει καβγα.


:vomit:
 

pironomos

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2013
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Χθες Τριτη πηγα και εγω Αγκυρας 1 κατα τις 8 μμ μου ανοιξε η ιδια η Μπαρμπη και χωρις δευτερη σκεψη περασα δωματιο.Οπως παντα καταπληκτικη και εντυπωσιακη με τα αρωματα της.Μπραβο Μπαρμπη εισαι θεα μοναδικη και ανεπαναληπτη.Οσο για τισ κακιες που γραφουν μερικοι ειναι βαλτοι και συκοφαντες ευχαριστω πολυ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.375
Πόντοι
45.465
συνεχεια live

Περγαμου 27 Βικτορια ξανθια κοντη χοντρη γκιλφ με 3αρια πεσμενα βυζια, με ακα τελειωτικο και κωλο και Αλικη καστανη γκιλφ με καρε μαλλακι με πιασιματα μικρο βυζι, απλο προγραμμα κανουν και παρτουζα.

Αλκαμενους 113 Αλινα ξανθια μιλφογκιλφ με κοντο μαλλι κανονικο σωμα 3αρι βυζι, απλό προγραμμα και Ολγα με καστανοξανθο μακρυ μαλλι χοντρη με 2.5-3 αρια βυζια, με ακα τελειωτικο, κανουν και παρτουζα.

Ρεμουνδου 21α Ολγα πετιτ ξανθια με κοντο μαλλι κανονικο σωμα μικρο βυζι, με ακα τελειωτικο στο σώμα, Ιλονα μελαχρινο στιλιαρι με μικρο βυζι, με ακα και Ναταλι καστανοξανθη λεπτη με μικρο βυζι, με ακα, κανουν και παρτουζα.

Ρεμουνδου 21 Κατριν ξανθια χοντρη με μεγσλο κωλο 2αρια βυζια, με ακα και κωλο και η μελαχρινη μουναρα Λαρισα κανονικο σωμα ωραίο κωλο και το χαρακτηριστικό τατου που καλυπτει σχεδον ολο το αριστερό της πόδι, με ακα.

Περγαμου 1 Αιντα ξανθια ψηλη παχουλη μιλφ με πράσινα ματιά κοιλιτσα και 4-5αρια βυζια, απλό προγραμμα.

Αγιου Πετρου 7 Αννι ξανθια γκιλφ χοντρη με 2.5αρια βυζια, με ακα.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Χθες Τριτη πηγα και εγω Αγκυρας 1 κατα τις 8 μμ μου ανοιξε η ιδια η Μπαρμπη και χωρις δευτερη σκεψη περασα δωματιο.Οπως παντα καταπληκτικη και εντυπωσιακη με τα αρωματα της.Μπραβο Μπαρμπη εισαι θεα μοναδικη και ανεπαναληπτη.Οσο για τισ κακιες που γραφουν μερικοι ειναι βαλτοι και συκοφαντες ευχαριστω πολυ

Ρε παιδιά αφήστε και λίγο σανό για τα κατσίκια και τα πρόβατα  :headbang:  :jerking:

Έγραψε ο άλλος κάτι αρνητικό και παίσατε όλοι να τον φάτε !

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Τουλάχιστον παραδειγματιστείτε από τους έμπειρους κλωνοποιούς του site
και πράξτε ανάλογα  :coffee:

 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Άστο φίλε... ξεγελάστηκα από τα σχόλια. Απλά μια εμπειρία και τίποτα άλλο

Τα λάθη για τους ανθρώπους είναι. Όλοι έχουμε κάνει. Άμα το αναγνωρίσεις, το παραδεχτείς, και πεις "Δε το ξανακάνω", είσαι σωστός.
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
265
Like
152
Πόντοι
1
τωρα live

Κωνσταντινουπολεως 166α Κατερινα από Ιουλιανου 71 ξανθια χοντρη Πολωνεζα με 3.5αρια βυζια με ακα και κωλο και Ναταλι η τουρλοκωλαστρα ξανθια μιλφογκιλφ κανονικα σωμα 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο.

Ιωαννινων 3 ισογειο  Λιντα μελαχρινη μαυρουλα κοντοπουτανο με κανονικο σωμα σουοερ κωλαρακι 2αρια βυζια τατου χαμηλά στη μεση, απλο προγραμμα στα 20 ευρω, 30 ευρω ακα.

Ιωαννινων 3 οροφος Λιζα μαυρουλα από τον Άγιο Δομινηκο... χοντρουλα με μικρό βυζι, Μελισσα μαυρουλα από την Βραζηλια της Νιγηριας... με πιασιματακια 3αρι βυζι και η Βανέσα ξανθια κατσαρομαλλα παχουλη με 2αρια βυζια, η πρωτη με ακα οι άλλες δύο με ακα και κωλο.

Ιωαννινων 5 Καρολινα ξανθια μιλφ πολυ χοντρη με τερασριο κωλο 3.5αρια βυζια, απλο προγραμμα και Καρλα καστανοξανθη μιλφ με πιασιματακια 2.5-3 αρι σιλικονατο βυζι, με ακα και κωλο.
Πρεπει να επισκεφτω την Μελισσα...ειμαι μεταξυ Μελισσας και Σακιρας...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.375
Πόντοι
45.465
συνεχεια live

Πιπινου 65 Μαρια πρωην Μαντα καστανη μαυριδερη με πιασιματακια 2αρι βυζι ωραιο κωλο, απλό πρόγραμμα ανακοινωθηκε...

Φυλης 136 Τζέσικα ξανθια ψιλολιγνη με 1.5αρι βυζι, σπλο πρόγραμμα και Εύα μελαχρινη χοντρη με 2αρια βυζια με κωλο.

Φυλης 134β Νικη ξανθοκαστανη κοντη κανονικο σω 2.5αρι βυζι με κωλο και αυταρχικο.

Φυλης 134 Κατερινα καστανη λεπτη με 1.5αρι βυζι και Τζεσικα ξανθια κανονικο σωμα 2αρι βυζι σιλικονατο, αμφοτερες σε απλο προγραμμα.

Φυλης 109β επιτελους πετυχα την Μιρα μελαχρινη με το μαλλι πιασμενο πανω κοτσο κανονικο σωμα 2-2.5αρι βυζι με σκουροχρωμη θηλη και ωραια ρογα, σαλοναρισε με ωραιο εφαρμοστο φορεματακι, εχει πιρσινγκ στον αφαλο τατου στο δεξι μπρατσο και πολυ χαμηλα αριστερα στο στομαχι, με ακα τελειωτικο, τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη.

Φυλης 109α Τζουλια ξανθια με καρε μαλλι κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι και Αντζελα ξανθια παχουλη μπουτου, αμφοτερες με ακα, κωλο και αυταρχικο, κανουν και παρτουζα.
 

pironomos

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2013
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Τουλάχιστον παραδειγματιστείτε από τους έμπειρους κλωνοποιούς του site
και πράξτε ανάλογα  :coffee:

Για κλωνος δεν νομιζω να ειμαι.Το απο που ειμαι και τι ειμαι αφορα εμενα και μονο.Αυτο το σαιτ ειναι για ενημερωση του κοινου και μετακινουμαι λογω δουλειας οπου θελω.Ειτε Θεσσαλονικη ειτε  Ολλανδια η εστω και στην Τριπολη Στη Θεσσαλονικη ετυχε να ειμαι και διαβασα στο σαιτ  οτι ηταν εκει οποτε την επισκεφτηκα.  Ουτε μιζες παιρνω ουτε εχω καποιο ωφελος..Απλα μου αρεσει πολυ και την επισκεπτομαι τακτικα.Απο κει και περα ο καθενας γραφει τη γνωμη του ευχαριστω πολυ.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Για κλωνος δεν νομιζω να ειμαι.Το απο που ειμαι και τι ειμαι αφορα εμενα και μονο.Αυτο το σαιτ ειναι για ενημερωση του κοινου και μετακινουμαι λογω δουλειας οπου θελω.Ειτε Θεσσαλονικη ειτε  Ολλανδια η εστω και στην Τριπολη Στη Θεσσαλονικη ετυχε να ειμαι και διαβασα στο σαιτ  οτι ηταν εκει οποτε την επισκεφτηκα.  Ουτε μιζες παιρνω ουτε εχω καποιο ωφελος..Απλα μου αρεσει πολυ και την επισκεπτομαι τακτικα.Απο κει και περα ο καθενας γραφει τη γνωμη του ευχαριστω πολυ.


Ωραία. Ακριβώς όπως τα λες είναι.
Τυχαίο που είχες να γράψεις από το 14
και όταν αναφέρθηκε μια αρνητική γνώμη
για την κοπέλα που αναφέρθηκε, πετάχτηκες
και σχολίασες ξανά μετά από 1,5 χρόνο ?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
559
Κριτικές
2
Like
506
Πόντοι
26
καλησπερα παιδες,κωλος παιζει αυτη τη βαρδια κατω φυλης πουθενα,ξερει κανεις?  :hi:
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
μαγκες ξερουμε αν γυρισε και που δουλευει η νικη γκμοχ ?
πριν φυγει δουλευε στο στουντελο λιοσιων και πιο πριν φωκαιας 25 οροφο . :hi:
 

satrapis21

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
49
Πόντοι
1
Χθες Τριτη πηγα και εγω Αγκυρας 1 κατα τις 8 μμ μου ανοιξε η ιδια η Μπαρμπη και χωρις δευτερη σκεψη περασα δωματιο.Οπως παντα καταπληκτικη και εντυπωσιακη με τα αρωματα της.Μπραβο Μπαρμπη εισαι θεα μοναδικη και ανεπαναληπτη.Οσο για τισ κακιες που γραφουν μερικοι ειναι βαλτοι και συκοφαντες ευχαριστω πολυ

Τι βαλτός ρε φίλε... Ποιον συκοφαντώ...;;; Μήπως εσύ είσαι βαλτος; Άστο σου λέω, ακόμα μουτζώνομαι...!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom