Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 195 άτομα (12 μέλη και 183 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τη Τζίνα που ήταν στο Φυλής 84Β ( ) ξέρει κανείς που έχει χαθεί εδώ και 2,5 χρόνια ?
Μεχρι το καλοκαιρι δουλευε φωκαιας 25, ποια 2μιση χρόνια τυπε?
Σε λιγους μηνες ομως θα συμπληρωθει 1 χρονος, δεν βλεπω να γυριζει μας ξεχασε.
 

satrapis21

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
49
Πόντοι
1
Χθες άγκυρας 1. Μπαρμπη. Σιχάθηκα τη ζωή μου. Ξεγελάστηκα από τις κριτικές. Να ξέρετε έχει πέσει πολύ φοτοσοπ στις φωτογραφίες.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
Χθες άγκυρας 1. Μπαρμπη. Σιχάθηκα τη ζωή μου. Ξεγελάστηκα από τις κριτικές. Να ξέρετε έχει πέσει πολύ φοτοσοπ στις φωτογραφίες.

Αφού πας και μπλέκεις με τους τράβελους, μετά σου φταίνε οι φωτογραφίες....
 

mariannaki mariannaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Νοε 2013
Μηνύματα
3.680
Like
4.922
Χθες άγκυρας 1. Μπαρμπη. Σιχάθηκα τη ζωή μου. Ξεγελάστηκα από τις κριτικές. Να ξέρετε έχει πέσει πολύ φοτοσοπ στις φωτογραφίες.


      Εσυ την εχεις σιχαθει την ζωη σου προ πολου Ομως ετσι δεν θαβουν κοριτσια επειδη δεν σας κανουν τα χατηρια :idiot:  οσο για τις φωτο πολλες ειναι επεξεργασμενες και παρα πολλες αλλες ειναι νατουραλ.  Στις κριτικες της εχει γραφτει πολυ καθαρα με ποιο τροπο εργαζεται, 
 

dark_avenger

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
150
Like
28
Πόντοι
1
Η Τζουλιάνα η ξανθιά από Φυλής παίζει κάπου;
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
10
Like
3.898
Πόντοι
5.267
     Εσυ την εχεις σιχαθει την ζωη σου προ πολου Ομως ετσι δεν θαβουν κοριτσια επειδη δεν σας κανουν τα χατηρια :idiot:  οσο για τις φωτο πολλες ειναι επεξεργασμενες και παρα πολλες αλλες ειναι νατουραλ.   Στις κριτικες της εχει γραφτει πολυ καθαρα με ποιο τροπο εργαζεται,  

αγαπητη μαριαννα με το να μιλας απαξιωτικα σε καποιον επειδη δεν του αρεσε αυτο που προσφερεις εσυ ή οι κοπελες σου δειχνει πολλα πραγματα κρυφα του χαρακτηρα σου που δεν ειναι καλα, γνωμη του ανθρωπου ηταν οτι η μπαρμπι εχει τιγκαρει στο φωτοσοπ, αλλωστε ολοι οι ανθρωποι εχουν μια γνωμη και μια κωλοτρυπιδα δε μπορεις να τους στερησεις τιποτα απο τα δυο...αυτοι που σας τιμανε θα συνεχισουν να ερχονται και αυτοι που δεν εχουν ερθει θα δουν την ασχημη κριτικη και θα σκεφτουν να ερθουν να δουν εαν ισχυει, με το να κραζεις εσυ απο κατω δειχνεις στον ανθρωπο που δε σε ξερει οτι δεν κανετε απλα και επιβεβαιωνεις μια ασχημη κριτικη...Αυτα!!!
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
      Εσυ την εχεις σιχαθει την ζωη σου προ πολου Ομως ετσι δεν θαβουν κοριτσια επειδη δεν σας κανουν τα χατηρια :idiot:  οσο για τις φωτο πολλες ειναι επεξεργασμενες και παρα πολλες αλλες ειναι νατουραλ.   Στις κριτικες της εχει γραφτει πολυ καθαρα με ποιο τροπο εργαζεται, 


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
Χθες άγκυρας 1. Μπαρμπη. Σιχάθηκα τη ζωή μου. Ξεγελάστηκα από τις κριτικές. Να ξέρετε έχει πέσει πολύ φοτοσοπ στις φωτογραφίες.
Τόσα κοριτσάκια έχει η Φυλής ρε παιδιά. Μην πετάμε 20ρικα στα μεταλλαγμένα!
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Άκουσα για ένα νέο στυλιαρι skinny κολωνου 30 όροφος ονόματι ΑΛΙΝΑ με μεγαλα μάτια(οχι βυζια) ξερετε κάτι? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
τι τα θελετε τα τραβελια ελεος εχει δικιο ο φιλος που ειπε τι μπλεκεις με τραβελια τοσες ωραιες κοπελιτσες υπαρχουν.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Ρε γαμωτο είδες τι χανω που δεν πατάω στο εν λόγω μαγαζι λόγω των πρεζακιων.... :grin:

Το βράδυ δεν έχει πρεζάκηδες τύπε....

Άσε που και την μέρα που έχει, είναι ακίνδυνοι  :S
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Άκουσα για ένα νέο στυλιαρι skinny κολωνου 30 όροφος ονόματι ΑΛΙΝΑ με μεγαλα μάτια(οχι βυζια) ξερετε κάτι? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Μια με λιγο τουμπανακι σωμα και γυμνασμενη κοιλια...
Εγω πιστεψα οτι θα περασω καλα μαζι της και την πηρα, αλλά δεν το εχει.
Τραλαλι, τραλαλο ηταν η γκομενα στο κρεβατι και μεγαλη ποσοτητα κρεμας...
Η φωλοκατια που δουλευει στο ιδιο, ειναι λιγο καλυτερη
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Το βράδυ δεν έχει πρεζάκηδες τύπε....

Άσε που και την μέρα που έχει, είναι ακίνδυνοι  :S
φιλε φοβάμαι μήπως μου ορμηξουνε με καμιά συριγγα στο χέρι όπως είχαν κάνει παλιότερα σε συναγωνιστή...γιατην πρεζα για όλα είναι ικανοί...
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Μια με λιγο τουμπανακι σωμα και γυμνασμενη κοιλια...
Εγω πιστεψα οτι θα περασω καλα μαζι της και την πηρα, αλλά δεν το εχει.
Τραλαλι, τραλαλο ηταν η γκομενα στο κρεβατι και μεγαλη ποσοτητα κρεμας...
Η φωλοκατια που δουλευει στο ιδιο, ειναι λιγο καλυτερη

τύπε αυτή κάτι πρέπει να παίρνει  :jerking:

Μια φορά που πήγα κοίταγε στο κενό και έλεγε κάτι ασυναρτησίες που

δεν καταλάβαινα τίποτα  :idiot:
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.440
Κριτικές
9
Like
786
Πόντοι
146
Μια με λιγο τουμπανακι σωμα και γυμνασμενη κοιλια...
Εγω πιστεψα οτι θα περασω καλα μαζι της και την πηρα, αλλά δεν το εχει.
Τραλαλι, τραλαλο ηταν η γκομενα στο κρεβατι και μεγαλη ποσοτητα κρεμας...
Η φωλοκατια που δουλευει στο ιδιο, ειναι λιγο καλυτερη
αφου είναι στυλιάρι τουμπανο με γυμνασμένη κοιλια θα την δοκιμάσω σίγουρα και θα ανεβασω κριτικη....
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
φιλε φοβάμαι μήπως μου ορμηξουνε με καμιά συριγγα στο χέρι όπως είχαν κάνει παλιότερα σε συναγωνιστή...γιατην πρεζα για όλα είναι ικανοί...

Απλά τα πράγματα  :sunglasses:


200.gif
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.990
Πόντοι
45.465
τωρα live

Κωνσταντινουπολεως 166α Κατερινα από Ιουλιανου 71 ξανθια χοντρη Πολωνεζα με 3.5αρια βυζια με ακα και κωλο και Ναταλι η τουρλοκωλαστρα ξανθια μιλφογκιλφ κανονικα σωμα 2αρι βυζι, με ακα τελειωτικο.

Ιωαννινων 3 ισογειο  Λιντα μελαχρινη μαυρουλα κοντοπουτανο με κανονικο σωμα σουοερ κωλαρακι 2αρια βυζια τατου χαμηλά στη μεση, απλο προγραμμα στα 20 ευρω, 30 ευρω ακα.

Ιωαννινων 3 οροφος Λιζα μαυρουλα από τον Άγιο Δομινηκο... χοντρουλα με μικρό βυζι, Μελισσα μαυρουλα από την Βραζηλια της Νιγηριας... με πιασιματακια 3αρι βυζι και η Βανέσα ξανθια κατσαρομαλλα παχουλη με 2αρια βυζια, η πρωτη με ακα οι άλλες δύο με ακα και κωλο.

Ιωαννινων 5 Καρολινα ξανθια μιλφ πολυ χοντρη με τερασριο κωλο 3.5αρια βυζια, απλο προγραμμα και Καρλα καστανοξανθη μιλφ με πιασιματακια 2.5-3 αρι σιλικονατο βυζι, με ακα και κωλο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom