Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 354 άτομα (18 μέλη και 336 επισκέπτες)

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ρε μάγκες μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι σκατά συμβαίνει επιτέλους τώρα τελευταία;;;  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Πήγα να γλείψω μουνάκι στη Φυλής και ξανάπεσα σε μπίχλα - απλυσιά!!! 2 στα 4 βρωμομούνες!!!  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Καλά κρυώνουν επειδή είναι χειμώνας και δεν πλένονται η έχει πέσει αναδουλειά και έπιασε πουρί το μουνί τους από την αχρηστία;;;!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Γαμώ το κεφάλι μου δηλαδή!!!! :S :S :S :S :S
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
μαγνησιας 11.....10.30 κλειστο........πηγα στο συνταγμα,εριξα λιγες πετρες για το ασφαλιστικο και στις 14.30 που ξαναπερασα ειδα την σοφι μιλφ ξανθο ,λαικη κοπελα ψιλογεματουλα.....μια βραζιλιανα γεματη που δουλευει εκει την εχει δει κανενας?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Mε ποιά συνέβη αυτό τύπε;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ρε μάγκες μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι σκατά συμβαίνει επιτέλους τώρα τελευταία;;;  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Πήγα να γλείψω μουνάκι στη Φυλής και ξανάπεσα σε μπίχλα - απλυσιά!!! 2 στα 4 βρωμομούνες!!!  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Καλά κρυώνουν επειδή είναι χειμώνας και δεν πλένονται η έχει πέσει αναδουλειά και έπιασε πουρί το μουνί τους από την αχρηστία;;;!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Γαμώ το κεφάλι μου δηλαδή!!!! :S :S :S :S :S
Αφού πλέον οι πελάτες των περισσοτέρων βρωμάνε και ζέχνουν από τις στέππες του Πακιστάν και του Αφγανιστάν,δεν καταλαβαίνουν τη διαφορά...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
μαγνησιας 11.....10.30 κλειστο........πηγα στο συνταγμα,εριξα λιγες πετρες για το ασφαλιστικο και στις 14.30 που ξαναπερασα ειδα την σοφι μιλφ ξανθο ,λαικη κοπελα ψιλογεματουλα.....μια βραζιλιανα γεματη που δουλευει εκει την εχει δει κανενας?

έχει ριζώσει εκεί αυτή η Σόφι τύπε ... η βραζιλιάνα ποια λες, μια Συλβάνα που δούλευε και χωματιανού ?
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Mε ποιά συνέβη αυτό τύπε;


Άστο να μην τις εκθέσω τις κοπέλες μωρέ...Μπορεί να έτυχε...Απλά ρωτάω αν σας τυχαίνει κι εσάς τώρα τελευταία...Αν συνεχίσει θα γράψω κριτικές...

Πάντως μέχρι χθες είχε ήλιο καλοκαιριάτικο ρε πούστη!!! Δε μπορεί να μου πουν κρυωνω!!! >:( >:( >:( >:(
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945
Ρε μάγκες μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι σκατά συμβαίνει επιτέλους τώρα τελευταία;;;  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Πήγα να γλείψω μουνάκι στη Φυλής και ξανάπεσα σε μπίχλα - απλυσιά!!! 2 στα 4 βρωμομούνες!!!  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Καλά κρυώνουν επειδή είναι χειμώνας και δεν πλένονται η έχει πέσει αναδουλειά και έπιασε πουρί το μουνί τους από την αχρηστία;;;!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Γαμώ το κεφάλι μου δηλαδή!!!! :S :S :S :S :S


πω πω τι μου θυμησες και μόλις εφαγα!!!  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

ήμουν με μια Μεγαλη "κυρία" της οδου στα 4 και μου έρχεται μια μπόχα που μου έπεσε κατευθείαν  
τον έχασα
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Ρε μάγκες μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι σκατά συμβαίνει επιτέλους τώρα τελευταία;;;  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Πήγα να γλείψω μουνάκι στη Φυλής και ξανάπεσα σε μπίχλα - απλυσιά!!! 2 στα 4 βρωμομούνες!!!  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Καλά κρυώνουν επειδή είναι χειμώνας και δεν πλένονται η έχει πέσει αναδουλειά και έπιασε πουρί το μουνί τους από την αχρηστία;;;!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Γαμώ το κεφάλι μου δηλαδή!!!! :S :S :S :S :S
Τα μουνιά δεν βρωμάνε από την απλυσιά.
Βρωμάνε λόγω λοιμώξεων που λέγονται κολπίτιδες.
Ας πει περισσότερα κανας γιατρός.
Ας πει ο γιατρός που η ψωλή του έχει ερπύστριες.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Αφού πλέον οι πελάτες των περισσοτέρων βρωμάνε και ζέχνουν από τις στέππες του Πακιστάν και του Αφγανιστάν,δεν καταλαβαίνουν τη διαφορά...

Φίλε...το πακιστάν και το αφγανιστάν δεν έχουν στέππες!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Πάντως να πω την αμαρτία μου τελευταία, τουλάχιστον τα πρωινά και μεσημέρια που έχω τσαρκάρει, δεν έχω δει πάκηδες.Αντιθέτως χθες ήταν και πολλές κοπέλες στα δωμάτια...Μάλλον λόγω πληρωμής συντάξεων!!! ;) ;) ;) ;)
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τα μουνιά δεν βρωμάνε από την απλυσιά.
Βρωμάνε λόγω λοιμώξεων που λέγονται κολπίτιδες.
Ας πει περισσότερα κανας γιατρός.
Ας πει ο γιατρός που η ψωλή του έχει ερπύστριες.

Ας καταφύγουμε στη συμβολή των γιατρών θα συμφωνήσω!!!

Πάντως άλλο η ψαρίλα από τους μύκητες και άλλο η απλή απλυσιά η ξυνίλα που λέμε!!!
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.945
Τα μουνιά δεν βρωμάνε από την απλυσιά.
Βρωμάνε λόγω λοιμώξεων που λέγονται κολπίτιδες.
Ας πει περισσότερα κανας γιατρός.
Ας πει ο γιατρός που η ψωλή του έχει ερπύστριες.


το θέμα είναι οτι βρωμάνε και το ερώτημα είναι οτι δεν της μυριζει το μουνι της της αλληνής???? Εσύ δεν καταλαβαίνεις/μυρίζεις  οτι ο πούτσος σου βρωμάει?? όταν βρωμαει
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
έχει ριζώσει εκεί αυτή η Σόφι τύπε ... η βραζιλιάνα ποια λες, μια Συλβάνα που δούλευε και χωματιανού ?
.....την αναφερει ο  προφεσορας σε μια επιμαχη εξορμηση του σε πρωινη βαρδια θα παω και το βραδακι μηπως την πετυχω εγω δεν την ξερω....λες να πεσω παλι στην σοφι?
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
το θέμα είναι οτι βρωμάνε και το ερώτημα είναι οτι δεν της μυριζει το μουνι της της αλληνής???? Εσύ δεν καταλαβαίνεις/μυρίζεις  οτι ο πούτσος σου βρωμάει?? όταν βρωμαει
Μου έχει τύχει πολλές φορές, αυτός που βρωμάει να μην το καταλαβαίνει.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Το 7λεπτο - 10λεπτο χρονικό όριο στο γαμήσι που συνήθως ισχύει στα μπουρδέλα, έχει πλέον επιστημονική αιτιολόγηση:
"Η σεξουαλική πράξη διήρκησε σύμφωνα με τα αποτελέσματα της έρευνας 7,3 λεπτά κατά μέσο όρο για τους έχοντας κοιλίτσα, ενώ οι άνδρες χωρίς κοιλιά είχαν δυο λεπτά διάρκεια, με αυξημένο μάλιστα ποσοστό πρόωρης εκσπερμάτισης."
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Μου έχει τύχει πολλές φορές, αυτός που βρωμάει να μην το καταλαβαίνει.

Για να μην καταλαβαίνεις ότι βρωμάς 2 τινά συμβαίνουν:
Α.Το έχεις πρόγραμμα να μην πλένεσαι, όπως οι γύφτοι ή οι Αλβανόχωριάτες που πλένονται σε γούρνες, οπότε σου φαίνεται φυσιολογική η απλυσιά.
Β.Έχεις πρόβλημα με τις ορμόνες σου ή τη διατροφή  σου.Μπαχαρικά πολλά, σκόρδα, παστουρμας κτλ που κάνουν τον ιδρώτα σου και το δέρμα σου να μυρίζει!!!

Φυσικά εννοείται ότι είσαι νοήμων άνθρωπος και όχι ΑΜΕΑ και γνωρίζεις να πλένεσαι με νερό και σαπούνι παντού...
 

karlomagnos

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
2
Πόντοι
1
ειναι δυσκολο καποια που εχει κολπιτιδα να εργαζεται διοτι τα υπολοιπα σθμπτωματα ειναι βασανιστικα οπως καυσος,συχνοουρια,φαγουρα....αρα η μυρωδια θα οφειλεται σε μια ασυμπτωματικη διαταραχη αποτελεσμα κακης υγιεινης....σε καθε περιπτωση δεν εκσπερματωνουμε ποτε μεσα γιατι το σπερμα ειναι αλκαλικο καταστρεφει το οξινο περιβαλον και πυροδοτει την κολπιτιδα.....το λεω γιατι ειχε αναφερθει παλαιοτερα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom