Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 298 άτομα (36 μέλη και 262 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.733
Πόντοι
10.686
Και με βάση τη μαρτυρία κι άλλου συναγωνιστή χθες,πρόκειται για τη star της Φωκαίας!
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημερα
Χθες πέρασα απο Φωκαίας με την Καμελια , σούπερ περιποίηση
Καλημέρα η Καμέλια αποτελεί την πιο ασφαλή επιλογή σε αυτά τα μαγαζιά καθώς είναι μια τίμια κοπέλα και καλή που σέβεται τα λεφτά του πελατη και κάνει ότι περνά από το χέρι της για να ευχαριστησει οποίον την επιλέξει. Εγώ την θυμάμαι από τότε που ήταν στην Αλκιβιαδου που ξεχώριζε
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.355
Πόντοι
211
Μέσα στην μιλφοέρημο,σαν όαση είναι η ξανθιά Αλινάρα σήμερα το πρωί στο Αλκαμένους 113!

Επέστρεψε και με σέξυ λευκό δαντελωτό κορμάκι-εσώρουχο έχει πετάξει τις ρωγάρες της έξω - για να μην πω λεπτομέρειες και για την μιλφοκωλάρα της!  :wanker:

Όσοι (μιλφο)πιστοί,προσέλθετε... :knockinb:
Στο σαλόνι, ναι...Καβλάρα εμφανισιακά...Μέσα, λιγότερα απ'ότι υπόσχεται έξω.Σα να μας κάνει χάρη...Μάλλον δεν είναι γκόμενα του 20ρικου, ποιός ξέρει;
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα αυτη την ώρα live αποσπασματική ενημέρωση από μετάξι τώρα που έχω βρει μια σκιαδα
Ιασωνος1A Ή αφαρατη γεματουλα κοπελίτσα από Ουκρανία με κάνονικο ύψος που δουλεύει συνήθως με την γκιλφ Μαρίνα
Ιασωνος2Α Μαρία ή ξανθιά Ρωσσιδα μιλφ με κοντό μαλλί που δουλεύει χρόνια στο μαγαζι αυτό
Ιασωνος2Β πρώτη μερα Ντίνα ή βορειοΚορεατισσα από κωσταντινουπολεως166α, Μαγνησιας11 πληροφορία που θα ενδιαφερει ιδιαίτερα τον Cobra
Ιασωνος1Β το βάφουν
Ιασωνος1Γ Εσρα νεαρή κοντη γυρολογος σήμερα ή τσατσά την παρουσίασε σαν τουρκάλα
Ιασωνος10 επάνω Νίκη μια κοπελα με κοντό μαλλί καρέ καστανοξανθο ως τους ώμους σώμα με πιασιματα,κάτω ήταν ή τρισαθλια τσατσά το όρθιο ζώο από Αλκιβιαδου παναθεματη έφυγα καθως δεν ήθελα να συγχυστω
Κολωνου11 ισόγειο ανακαινισμένο ή ξανθιά με ωραίο σωματακι αυτή λέτε Άννα το μαιμουδακι?

Αυτά για την ώρα..
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Καλησπέρααυτη την ώρα live αποσπασματική ενημέρωση από μετάξι τώρα που έχω βρει μια σκιαδα
Ιασωνος1A Ή αφαρατη γεματουλα κοπελίτσα από Ουκρανία με κάνονικο ύψος που δουλεύει συνήθως με την γκιλφ Μαρίνα
Ιασωνος2Α Μαρία ή ξανθιά Ρωσσιδα μιλφ με κοντό μαλλί που δουλεύει χρόνια στο μαγαζι αυτό
Ιασωνος2Β πρώτη μερα Ντίνα ή βορειοΚορεατισσα από κωσταντινουπολεως166α, Μαγνησιας11 πληροφορία που θα ενδιαφερει ιδιαίτερα τον Cobra
Ιασωνος1Β το βάφουν
Ιασωνος1Γ Εσρα νεαρή κοντη γυρολογος σήμερα ή τσατσά την παρουσίασε σαν τουρκάλα
Ιασωνος10 επάνω Νίκη μια κοπελα με κοντό μαλλί καρέ καστανοξανθο ως τους ώμους σώμα με πιασιματα,κάτω ήταν ή τρισαθλια τσατσά το όρθιο ζώο από Αλκιβιαδου παναθεματη έφυγα καθως δεν ήθελα να συγχυστω
Κολωνου11 ισόγειο ανακαινισμένο ή ξανθιά με ωραίο σωματακι αυτή λέτε Άννα το μαιμουδακι?

Αυτά για την ώρα..
Μπράβο παιχταρά που ενημερώνεις τέτοια ώρα κάτω από την αφόρητη ζέστη!
 

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα αυτη την ώρα live αποσπασματική ενημέρωση από μετάξι τώρα που έχω βρει μια σκιαδα
Ιασωνος1A Ή αφαρατη γεματουλα κοπελίτσα από Ουκρανία με κάνονικο ύψος που δουλεύει συνήθως με την γκιλφ Μαρίνα
Ιασωνος2Α Μαρία ή ξανθιά Ρωσσιδα μιλφ με κοντό μαλλί που δουλεύει χρόνια στο μαγαζι αυτό
Ιασωνος2Β πρώτη μερα Ντίνα ή βορειοΚορεατισσα από κωσταντινουπολεως166α, Μαγνησιας11 πληροφορία που θα ενδιαφερει ιδιαίτερα τον Cobra
Ιασωνος1Β το βάφουν
Ιασωνος1Γ Εσρα νεαρή κοντη γυρολογος σήμερα ή τσατσά την παρουσίασε σαν τουρκάλα
Ιασωνος10 επάνω Νίκη μια κοπελα με κοντό μαλλί καρέ καστανοξανθο ως τους ώμους σώμα με πιασιματα,κάτω ήταν ή τρισαθλια τσατσά το όρθιο ζώο από Αλκιβιαδου παναθεματη έφυγα καθως δεν ήθελα να συγχυστω
Κολωνου11 ισόγειο ανακαινισμένο ή ξανθιά με ωραίο σωματακι αυτή λέτε Άννα το μαιμουδακι?

Αυτά για την ώρα..
ηρωας πραγματικα οπως και λοιποι που κυκλοφορουν και ανεβαινουν σκαλοπατια τετοια ωρα
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
εισαι τρανος αορατε :kneel:. η ντινα δουλευε πρωινη βαρδια στο πιπινου και φυλης γωνια την προηγουμενη βδομαδα. ειναι ρωσσιδα και μιλαει
πολυ καλα ελληνικα.ο κομπρα ειναι πολυ εξυπνος για να κανει το λαθος να ξαναπερασει μαζι της.δεν νομιζω να της αρεσε καθολου η κριτικη του
με τη κρεπα.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια...

▪Κωνσταντινουπόλεως 206:
Η Άννα...
Η ξανθιά Ρουμάνα μιλφ με το σχετικά κοντό μαλλί...
Όμορφο πρόσωπο,ωραίο μαυρισμένο κορμί με προκλητικά μαύρα εσώρουχα...
Πολύ γλυκιά αλλά...

▪Βέργας 3:
Δεξιά η γνωστή καστανή νταρντανοβυζαρού Στέλλα.
Αριστερά η Καίτη άβαφτη με ωραία μαύρα εσώρουχα και η Έλλη με λευκά εσώρουχα-ωραία αντίθεση!
Στον όροφο η Αλίσια ή Αλεξάνδρα η γνωστή ξανθιά κοπέλα με το καλό αδύνατο κορμί.
Με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό σε στήθος και σώμα.
Η παλαιά Αλεξάνδρα από Φωκαίας,Διδύμου,Φυλής κλπ,κλπ.

▪Βέργας 2:
Η ξανθιά ζουμερή μιλφ Σοφία με το καλό θηλυκό πρόσωπο.

▪Βέργας 6α:
Η θρυλική θεία Όλγα με τις βυζάρες.

▪Βέργας 6β:
Η Μαριάννα η ξανθιά μιλφογκίλφ με το ωραίο γεμάτο στήθος.

▪Εξηκίου 18 αριστερά:
Η καστανή κοντή Μαρία η γνωστή άχρωμη-αδιάφορη πιτσιρίκα με το ζουμερό κορμί που τα απογεύματα δουλεύει στο Διδύμου 20.

▪Εξηκίου 18 όροφος:
Η Αλεξάνδρα η ξανθιά ψηλή γεμανόφατσα με το γεμάτο σώμα.

▪Εξηκίου 18 δεξιά:
Η Τζούλια με μάτια και την γεμάτη κωλάρα την οποία και δίνει.
Παλαιά πιατσόβια στην ιστορική Σόλωνος.

▪Λιοσίων 79 ισόγειο:
Η κοκκινομάλλα Μπιάνκα με το καλό αδύνατο κορμί,η παλαιά γνωστή Λαβίνια.
Βγήκε αγουροξυπνημένη-μάλλον την ξύπνησα...

▪Χωματιανού 11 όροφος:
Η Ντενίσα...
Μελαχροινή ψηλή πιτσιρίκα με μέτριο πρόσωπο (με μυτόγκα) αλλά με ωραίο,σχεδόν μοντελέ,κορμί.
Ξεκίνησε από Κολωνού 11 όροφος και ενδιάμεσα δουλεύει και Ιάσωνος 19α.

▪Παιωνίου 47:
Η Κωνσταντίνα η μελαχροινή φάλαινα υπηρεσία-κοπέλα,τρία σε ένα...

▪Τροφωνίου 11α:
Η Τζούλια με τις τερατώδεις βυζάρες.

▪Τροφωνίου 11β:
Η Άννα το καστανό αδύνατο ξεδοντιάρικο μιλφογκιλφ.

▪Τροφωνίου 13α:
Η Κλεοπάτρα η ξανθιά ψηλή νταρντανομίλφ.

▪Τροφωνίου 13β:
Η Μπετάρα με το καυλωτικό μαύρο στρινγκάκι της...

Κλειστά τα:
Ξανθίππης 2,Λεωφ.Ιωνίας 12,Λιοσίων 91,Αδάνων 2,Προύσσης 22,Κνίδου 18,Λιοσίων 79 όροφος,Λιοσίων 76 ισόγειο-αυτά σε μόνιμη βάση.
Επίσης το Λιοσίων 76 όροφος,Χωματιανού 11 ισόγειο ενώ δεν μπήκα στο Λιοσίων 73α.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια...
Παιχταρά μου...

57003220.jpg
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Συνέχεια στην Κεραμικού μετά από διακοπή για καφεδακι σε παρακείμενο μαγαζί

Κεραμικου13Α ισόγειο ή ψηλή κοπέλα με καστανοξανθο μαλλί που δουλεύει καιρό σε αυτό το μαγαζί και συνήθως εγκλωβίζει μικρόσωμους Πακιστανούς οδηγώντας τους σε δωμάτιο χωρίς άλλη επιλογή
Κεραμικου15Α Καμέλια ψηλή νεαρή κοπέλα ασπριδερη με καστανό μακρί ίσιο μαλλί ωραίο σωματακι καλό πρόσωπο πολύ αξιόλογη για τα δεδομένα της γειτονιάς και για10€
Κεραμικου15Β Νατάσα νεαρή κοπέλα με σπαστό καστανοξανθο μαλλί κανονικό ύψος σχετικά καλό σωματακι είναι ή κοπέλα που δούλευε μαζί με την Λεϊλά Λεωνιδιου28 όροφο και πρόσφατα δούλευε Κολωνου27Α
Κολωνου30Α Μόνικα καινούργια κοπέλα νεαρή γεματουλα κοντη μετριοτατο σώμα και φάτσα τίποτα το αξιόλογο
Κολωνου32Γ Ή αδύνατη με τα τατου στη γάμπα καστανό ίσιο μαλλί πιρσινγκ στο χείλος προκλητική στο σαλόνι καθώς με πλησίασε και με ρωτούσε γιατί φεύγω επίμονα όταν της απαντησα πως είναι αδύνατη μου είπε τι θες βάρκα? Και ανεβαίνοντας την σκάλα την άκουσα να διαολοστελνει νευριασμένη απαράδεκτη εντελώς
Μεγάλου Αλεξανδρου22 ισόγειο Βικτώρια ξανθιά γκιλφ κοντόχοντρη αδιάφορη λειαν επιεικως
Μεγάλου Αλέξανδρου15 Καίτη ή ξανθιά πληθωρική νταρντανα μιλφ με το κοντό κουρεμένο μαλλι

Αυτά από το Μετάξι καλο μεσημέρι ευχαριστω τα παιδια για τα θετικά σχολια καλά να περνάτε συναγωνιστες
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Επίσης στη Φωκαίας...

▪Φωκαίας 27 όροφος:
Η Άνυ η πορνοστάρ ξανθιά,γυμνόστηθη και με τουμπανιασμένο κώλο με μαύρο στρινγκάκι! :zfuck:

▪Φωκαίας 24:
Η Τζίνα η προστυχόφατσα με το ωραίο κορμί και την ζουμερή κωλάρα!  :bottom:

▪Φωκαίας 27 ισόγειο:
Η Χριστίνα η καστανή σκουρόδερμη με το καλό αδύνατο κορμί και τον προκλητικό κώλο-μέσα στο πρόγραμμα!  :knockinb:

▪Φωκαίας 27 υπόγειο:
Η Παολάρα η μελαχροινή νταρντανοπιτσιρίκα με την αφράτη κωλάρα - στο πρόγραμμα και αυτή!  :fuck2:

▪Φωκαίας 19:
Η Πωλίνα η ψηλή μελαχροινή πιτσιρίκα με το όμορφο πρόσωπο.

Τα Φωκαίας 17 και 25β είναι κλειστά ενώ το Φωκαίας 25α με ανοικτό το φως και με κλειστή την πόρτα.
 

ghost7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2014
Μηνύματα
99
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα η Καμέλια αποτελεί την πιο ασφαλή επιλογή σε αυτά τα μαγαζιά καθώς είναι μια τίμια κοπέλα και καλή που σέβεται τα λεφτά του πελατη και κάνει ότι περνά από το χέρι της για να ευχαριστησει οποίον την επιλέξει. Εγώ την θυμάμαι από τότε που ήταν στην Αλκιβιαδου που ξεχώριζε

οντως. συμφωνω απολυτα σε αυτο. την ειχα δοκιμασει κ γω καποτε στην αλκιβιαδου. τωρα μετακομισε στην απανω γειτονια. ειναι σκυλι πολεμου μεσα κ δεν λεει οχι σε τπτ. κανει και anal cow που ελαχιστες κανουν και χωρις μα μου ουφ κ μη.
 

donrokavlone83

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
πολύ σπάνια 2η φορά με την ίδια , τουλάχιστον συνειδητά...
δλδ παίζει να πάω 2η φορά με την ίδια αν ξεχάσω ότι την έχω ήδη πάρει 1φορά , αν την θυμάμαι
κατά 99% δεν θα ξαναπάω  :)

Πόσο σε ζηλεύω ρε φίλε...
Θα εκτιμούσα πολύ αν μου εξηγούσες το γιατί...
Για ποιο λόγο αν περάσεις καλά με μία, αν σου αρέσει, να μη ξανά πας και να ρισκάρεις αλλού;
Ξέρεις πολύ καλά ότι η δοκιμή έχει ρίσκο, για ποιο λόγο ρισκάρεις και δεν πας στα σίγουρα;
Θα ήθελα να το κάνω και εγώ αν με πείσεις..
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.733
Πόντοι
10.686
Ιασωνος2Β πρώτη μερα Ντίνα ή βορειοΚορεατισσα από κωσταντινουπολεως166α, Μαγνησιας11 πληροφορία που θα ενδιαφερει ιδιαίτερα τον Cobra
Πήγα από περιέργεια να δω έναν από τους κρεμπιέδες του COBRA,μακριά από τα αισθητικά μου πρότυπα,δεν...
Κατέληξα στα σίγουρα,στη milf Άντζελα στο Κολωνού 48,για άλλη μια φορά ένοιωσα άσχημα για τη σχέση αντιτίμου-παρεχόμενων υπηρεσιών!Δούλευε και η πιο νεαρή Αντριάνα,έχει κάνει παχάκια για την ηλικία της...
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
επιρρεπη λυπαμαι πολυ που εφαγες φολα και απο τη νατασσα.φαινεσαι παιδι με ηθος ,παιδεια,και ευγενια.Αυτο ειναι μειονεκτιμα μ αυτες.
για το παραμικρο οι γκομενοι τους τις καινε τα μπουτια με αναμμενο τσιγαρο.δυστυχως πρεπει να παριστανεις το σκληροκαρυδι για να περνας καλα.
εξαιρουνται οι ανεξαρτητες βεβαια. :hi:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Πόσο σε ζηλεύω ρε φίλε...
Θα εκτιμούσα πολύ αν μου εξηγούσες το γιατί...
Για ποιο λόγο αν περάσεις καλά με μία, αν σου αρέσει, να μη ξανά πας και να ρισκάρεις αλλού;
Ξέρεις πολύ καλά ότι η δοκιμή έχει ρίσκο, για ποιο λόγο ρισκάρεις και δεν πας στα σίγουρα;
Θα ήθελα να το κάνω και εγώ αν με πείσεις..

ειναι η υποσυνειδητη αναζητηση της τελειοτητας  :pipa1:  φακες καθε μερα, δεν γινεται.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
επιρρεπη λυπαμαι πολυ που εφαγες φολα και απο τη νατασσα.φαινεσαι παιδι με ηθος ,παιδεια,και ευγενια.Αυτο ειναι μειονεκτιμα μ αυτες.

μην βαζεις κανονα αδερφε. ναι, αν εισαι αδυναμος ακι ντροπαλος, καποιες θα το εκμεταλλευτουν, αλλα η ευγενεια και το ηθος θεωρω πως στις περισσοτερες περιπτωσεις δινουν ποντους, παρα αφαιρουν... τουλαχιστον η δικη μου εμπειρια αυτο μου εχει δειξει
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.733
Πόντοι
10.686
Νοοτροπία νταβατζή για να γαμήσω,δεν θέλω να αποκτήσω!Καλύτερα να τρώω φόλες,κι εγώ με τη σειρά μου να ''μαυρίζω'',κι ας μείνουν μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού αυτές που εκτιμούν ήθος,ευγένεια,σοβαρότητα,καθαριότητα,κλπ!Ο καθένας και η καθεμία ''όπως στρώσει,ας κοιμηθεί!''
 

pehlivanis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Νέος στο φόρουμ (κάποιες λεπτομέρειες στο "νέα μέλη") και επειδή μέχρι σήμερα παρακολουθούσα "ανώνυμα" το συγκεκριμένο thread και με έπιασαν τύψεις είπα να γράψω δυο λόγια παραπάνω εδώ επειδή αφορούν συγκεκριμένες κοπέλες.
Τα τελευταία 6 χρόνια πηγαίνω σπανίως στα σπιτάκια και πιο πολύ για να βρω κάποιες 2-3 συγκεκριμένες κοπέλες...
Κάποτε ήταν η Βίκυ με το φοβερό τσιμπούκι από το Διδύμου 18, κάποτε η Ντιάνα από Αλκιβιάδου 16Α, τελευταία ήταν η Ισαβέλλα από Ελλης 3.
Με άλλες... γιοκ.

Τέλος πάντων αυτά. Αν υπάρξει νέα συνεύρεση θα ενημερώσω για το αποτέλεσμα της.
Καλά να είσαστε.
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Νοοτροπία νταβατζή για να γαμήσω,δεν θέλω να αποκτήσω!Καλύτερα να τρώω φόλες,κι εγώ με τη σειρά μου να ''μαυρίζω'',κι ας μείνουν μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού αυτές που εκτιμούν ήθος,ευγένεια,σοβαρότητα,καθαριότητα,κλπ!Ο καθένας και η καθεμία ''όπως στρώσει,ας κοιμηθεί!''
Μπράβο ρε φίλε!!! Είσαι  καί  ο  πρώτος. Ετσι είναι οι άντρες . Οχι μετζοβέζικα πράγματα καί μπερδεμένες καταστάσεις καί ψευτομαγγές.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom