Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (12 μέλη και 255 επισκέπτες)

donrokavlone83

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
dude007 Φίλε έχεις κανά καλό teen να προτείνεις;
Δίνω περισσότερη σημασία στο πρόσωπο, λιγότερη στο σώμα και ακόμα λιγότερη στο πρόγραμμα...
Ηλικίες 20 με 25 περίπου... ύψος κανονικό προς κοντό..
Αν μπορούσες να κάνεις μερικές προτάσεις θα το εκτιμούσα πολύ... ευχαριστώ!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
σημερινη επισκεψη 14:30 .με το που ανεβηκα τις σκαλες και περασα στο σαλονακι μου λεει η τσατσα οτι εχω καινουργια κοπελα την ειρηνη ρωσιδα περιμενε και δεν θα χασεις .περιμενα 5 λεπτα και να σου η ειρηνη.
μια ξανθια μιλφ 40αρα+ ψιλη ποδαρες με μικρο βυζακι (πεσμενο δεν κανει για ισπανικο )ωραια φατσουλα καυλιαρικη με ωραιο βημα που με το που την δεις λες απλα για 10€ περναω ανετα.
Στα του αγωνα!!
Με το που μπαίνω μέσα ξάπλωσα και γθυθηκα δεν πέρασε 2 λεπτά τσουπ ήρθε μέσα .που είσαι μωράκι μου μου λέει ?εγώ είχα είδη καυλώσει από την πρώτη στιγμή .μου λέει σήμερα είναι η πρώτη μέρα εδώ .πρώτα δουλεία σε στούντιο με 20 και κάποια στιγμή με 40 άλλα έπεσε η δουλειά .άλλος κόσμος μου λέει άλλα εγώ δεν πάω με οποίον να ναι .εσύ είσαι πολύ ωραίος και θα περάσουμε καλά . ταυτόχρονα έπαιζε ωραία την πούτσα μου .άρχισε με γλυψιματακια στα αρχίδια και μετά άρχισε να κάνει ακαποτη ωραία πίπα και παίξιμο του πούτσου ταυτόχρονα ενώ είχε κολλήσει το μουνάκι της σε στάση 69 να το χαζεύω .δεν δοκίμασα να γλείψω η να βάλω χέρι άπλα απολάμβανα την πίπα .μετά περνάει καπότα και μου λέει στα 4¨?και είπα ναι .είχε πολύ ωραίο στενό μουνάκι και δεν άργησα να καταθέσω .πριν τελειώσω όμως αυτή η σκύλα το κατάλαβε και μου λέει έλα μωρό μου σε γουστάρω δωστα μου στο στόμα .και πετάγομαι έξω βγάζω το σκουφάκι και τις τα έδωσα .την ενημέρωσα οτι δεν θα το αφησω ετσι θα γράψω κρητική στο μπουρδέλα και θα έχει πολύ δουλειά αρκεί να κρατήσει καλά τις υπηρεσίες της .είπα αύριο μωρό μου πάλι θα σου έρθω είσαι καύλα .μου θύμισε λίγο την Εύα από το Ευνειδών 5 (& Ιερά Οδός 21) άλλα μην τα ισοπεδώνουμε και όλα άλλο Εύα (10)άλλο Ειρήνη(7).άλλα για 10€ μην το συζητάτε!!!α ξέχασα μου είπε ότι δουλεύει καθ μέρα 10:00-17:00.

καλό βόλι συναγωνιστές .
Ακριβως όπως τα περιέγραψε ο συναγωνιστής!Δοκιμάστηκε προ ολίγου στο Κολοκυνθούς 38 με άριστες εντυπώσεις,και να προσθέσω το σχετικά στενό μουνάκι της (ακόμα) λόγω έλλειψης πελατών το τελευταίο χρονικό διάστημα.
(Λέτε αυτή να είναι η άλλη όψη του νομίσματος της κρίσης,δηλαδή να βρίσκουμε καλές υπηρεσίες που πριν ακριβοπληρώνονταν,στο 10ρικο);
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλησπερα
εχω παει πολλες μερες πισω και ψαχνω να δω αν ξερει καποιος καποια μαυρουλα καλη, αν εχετε καμια πληροφορια....
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
σημερινη επισκεψη 14:30 .με το που ανεβηκα τις σκαλες και περασα στο σαλονακι μου λεει η τσατσα οτι εχω καινουργια κοπελα την ειρηνη ρωσιδα περιμενε και δεν θα χασεις .περιμενα 5 λεπτα και να σου η ειρηνη.
μια ξανθια μιλφ 40αρα+ ψιλη ποδαρες με μικρο βυζακι (πεσμενο δεν κανει για ισπανικο )ωραια φατσουλα καυλιαρικη με ωραιο βημα που με το που την δεις λες απλα για 10€ περναω ανετα.

....Και η οποία Ειρήνη δεν είναι άλλη από την Νταιάνα που δούλευε στο γνωστό μιλφογκιλφάδικο στούντιο της Σερβίων 26-με (πολύ μικρό) πέρασμα και από Αλκαμένους και Διδύμου...

Παραδόξως με θυμήθηκε και δοκιμάστηκε νωρίτερα το μεσημέρι με πολύ καλές εντυπώσεις-σίγουρα στα 10 ευρώ αποτελεί μία πολύ καλή επιλογή για τους μιλφογκιλφάκηδες και όχι μόνο...
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
η καμελια που λετε ειναι αυτη που δουλευε βραδυ με το ατσουμπαλο σωμα?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
η καμελια που λετε ειναι αυτη που δουλευε βραδυ με το ατσουμπαλο σωμα?

Μια μελαχροινή με αρκετά μακρύ μαλλί και  με γεμάτο κορμί-συνήθως δουλεύει πρωί και απόγευμα στο Φωκαίας 27 όροφος.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ναι αυτη λεω τιμια περιπτωση
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Εσύ βλέπω κάνεις πολλές απιστίες στην Αθηνά και μόλις επιστρέψει θα υποστείς τις συνέπειες...  :s&m_1: :bottom:
θελω να παω για την επομενη σημερα man αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα που!!!
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
....Και η οποία Ειρήνη δεν είναι άλλη από την Νταιάνα που δούλευε στο γνωστό μιλφογκιλφάδικο στούντιο της Σερβίων 26-με (πολύ μικρό) πέρασμα και από Αλκαμένους και Διδύμου...

Παραδόξως με θυμήθηκε και δοκιμάστηκε νωρίτερα το μεσημέρι με πολύ καλές εντυπώσεις-σίγουρα στα 10 ευρώ αποτελεί μία πολύ καλή επιλογή για τους μιλφογκιλφάκηδες και όχι μόνο...
:rockon: :rockon:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Πριν καμία ώρα περίπου πριν πάω δουλειά πέρασα μια βόλτα από Διδυμου 27 για να δω την καινούργια μιλφ Βίκυ που αναφέρθηκε σε κριτικές αλλά δεν ηταν δούλευε ή Τζούλια.Λοιπόν από τις περιγραφές κατάλαβα ότι αυτή ή Βίκυ είναι μια φολαρα του κέρατα πρώτης τάξεως ξεπετα που δουλεψε και αυτή στο αποτυχημένο στούντιο παρωδίας Θησεως22 μένει μόνο να το επιβεβαίωσω Αλλά κατα99% είναι αυτή δοκιμασμένη στο Θησεως22 με το όνομα Λώρα όπου δεν είχε διάθεση να προσφέρει κάτι καλό και ζητούσε μπουρμπουαρ έτσι στο20€ δεν θα κάνει τίποτα θα βιάζεται ας το έχουν υπόψιν τους όσοι σκεφτούν να δοκιμάσουν για να μην κλαψουν τα λεφτά τους ας αποφύγουν τη Λούμπα που είπαν ότι θα είναι και Ιουλιανου71 εγώ μια φορά σας ενημέρωσα από κει και πέρα ελεύθεροι άνθρωποι είμαστε καλή τύχη σε οποίον δοκιμάσει σίγουρα θα την χρειαστει
..τη δοκίμασα στο Ιουλιανού..η αλήθεια είναι πως αν έβλεπα καλύτερα όταν μπήκα -κακός φωτισμός- δε θα πέρναγα.στο δωμάτιο που την είδα πιο καλά δε μου άρεσε ..όμως ήταν αρκετά πρόσχαρη και υπέρ του δέοντος εργατική..παρόλο που άργησα και την παίδεψα αρκετά,τίμησε το 20ευρο μέχρι τελευταίας σταγόνας,χωρίς καθόλου βιάση..Ξέροντας πόσο εύστοχες είναι η τοποθετήσεις σου,ή κάνεις λάθος ή άλλαξε τρόπους η κοπέλα..τα σέβη μου..
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Καλημέρα λόγω φόρτου δουλειας δεν μπορούσα να απαντήσω νωρίτερα αλλά ανάμεσα σε σχέδια καλώδια κέρατα ή σκέψη πάει συχνά στα ωραία.Λοιπόν καταρχήν magaret χαίρομαι που πέρασες καλά για μένα ή κοπέλα αποτελεί τελειωμενη υπόθεση σεβαστή ή κατέθεση της γνώμης σου ο πλουραλισμός και ή διαφορετικότητα των απόψεων είναι δημιουργική και παντα βοηθάει.Καλό ξημερωμα πάω να γράψω κριτική για μια πραγματική γυναίκα και άριστη επαγγελματία το μοναδικό διαμάντι στο χωρο και την κατηγορία μιλφ την Πραγματική Καθαρά Ρωσσιδα Τορυ από Βουρβαχη19, Ηλία Ηλιου
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
Πόσο σε ζηλεύω ρε φίλε...
Θα εκτιμούσα πολύ αν μου εξηγούσες το γιατί...
Για ποιο λόγο αν περάσεις καλά με μία, αν σου αρέσει, να μη ξανά πας και να ρισκάρεις αλλού;
Ξέρεις πολύ καλά ότι η δοκιμή έχει ρίσκο, για ποιο λόγο ρισκάρεις και δεν πας στα σίγουρα;
Θα ήθελα να το κάνω και εγώ αν με πείσεις..



coolidge effect psychology ;) ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Ναύαρχε,η Ενοποιημένη Θεωρία του Σύμπαντος είναι το όνειρο των απανταχού επιστημόνων όλων των κλάδων! :hi:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.757
Κριτικές
61
Like
40.392
Πόντοι
22.785
Ναύαρχε,η Ενοποιημένη Θεωρία του Σύμπαντος είναι το όνειρο των απανταχού επιστημόνων όλων των κλάδων! :hi:
......

.....  :think:  Άγαπητέ μου , ύπάρχουν έναλλακτικές ????????????

.....έδώ ύπάρχη .. βλέμμα άπλανές χαμένο στόν έπίπλαστο καί ψευδεπίγραφο παραδεισό τους !!
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Καλημερα
χθες καταθεση στο μπαμπατσικο του υπογειου και στην Καμελια στο 27 της Φωκαιας!
το Μπαμπατσικο παιδια ηρεμα πραγματα, πολλες υποσχεσεις αλλα μεσα...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Νυχτερινή βόλτα στο Μεταξουργείο μαζί με Pitsi,millepetroza, και Επιρρεπή όπου (αρχικά μαζί και στη συνέχεια μόνος μου) είδαμε τα εξής:

Στο Κολωνού 32 ισόγειο,ήταν η Μελίσα...
Η γνωστή μελαχροινή κοπέλα με το όμορφο πρόσωπο και το ωραίο κορμί-και με τα χαρακτηριστικά γυαλάκια της!
Με ωραία μαύρα εσώρουχα βγήκε από δωμάτιο ύστερα από 10+ λεπτά!
Έχει όμορφύνει πάρα πολύ το Μελισάκι!

Στο Κολωνού 32β,ήταν το Μονικάκι...
Η γνωστή καστανόξανθη μινιόν κοπέλα...
Γυμνόστηθη,με το πονηρό μουτράκι της και το ωραίο ολοστρόγγυλο κωλαράκι της.
Πήγαινε από δωμάτιο σε δωμάτιο παρακαλώ...

Στο Ιάσωνος 20α,ήταν το γνωστό μελαχροινό Κορινάκι...
Ωραίο μαυρισμένο κορμί,χαμογελαστό προκλητικό γυναικείο (πλέον) πρόσωπο.

Στο Ιάσωνος 20β,ήταν η Μόνικα...
Το μελαχροινό κοντοπούτανο πιτσιρίκι...
Με γλυκό αθώο-άβγαλτο προσωπάκι και με σχετικά ωραίο σωματάκι - αν εξαιρέσεις το μικρό και πεσμένο στηθάκι της.

Στο Ιάσωνος 20γ,ήταν η γνωστή μελαχροινή μουναροπιπίνα Αντριάννα...

Απέναντι,στα 19άρια,στο ισόγειο ήταν η Αλίνα...
Η γνωστή μελαχροινή κοπέλα πολύ αδυνατισμένη από την τελευταία φορά που την είδα...
Με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο κορμί παραμένει μια καλή επίλογη-αρκεί να την πετύχετε στα νορμάλ της...

Επάνω,στο 19β,υπερξινισμένο και υπερμουτρωμένο το πιπινοΡοδικάκι-το ίδιο και η μελαχροινή μέγαιρα υπηρεσία της...
Αναδουλειά γαρ...

Στο Κολωνού 15α,ήταν η ψηλή μελαχροινή Πάολα...
Όμορφο πρόσωπο,λευκό δέρμα,ανοικτά μάτια,ωραίο κορμί...

Στο Κολωνού 15β,ήταν η ξανθιά (πλέον) Άννα...
Η πολύ αδύνατη πιτσιρίκα με το προκλητικό κοριτσίστικο προσωπάκι...
Με ωραίο πορτοκαλί μαγιουδάκι τούρλωσε το κωλαράκι της και τα είδαμε όλα!

Στο Κολωνού 11 υπόγειο,ήταν η Καρίνα...
Η σκουρόδερμη κοπέλα με το θηλυκό πρόσωπο...
Παιχνιδιάρα,ναζιάρα,με τα πιασίματά της είναι από τις καλές επιλογές στα ενδότερα!
Είναι η (παλαιά) Ελένη από Λεωνίδου 28 ισόγειο.
Πριν από λίγο διάστημα πέρασε και από Βέργας 3 αλλά δεν...

Στο στουντιακό Κολωνού 11 ισόγειο,ήταν η Άννα...
Καστανόξανθη,με θηλυκό πρόσωπο,με ωραία σκιστά μάτια...
Κορμί όσο πρέπει ζουμερό με κύριο χαρακτηριστικό του τον προκλητικό κώλο...
Είναι η Άννα που δούλευε στο Λεωνίδου 28 όροφος και μέχρι πριν από λίγο καιρό και στο Κεραμεικού 13 υπόγειο.

Στο Κολωνού 23 υπόγειο,περνώντας (και απ'την ανοικτή πόρτα) είδαμε την πλατινέ Τζανίνα με το ωραίο μοντελέ κορμί.

Δίπλα,στο Κολωνού 23α,ήταν η Μπιάνκα...
Η Μπιάνκα είναι ένα ξανθό κοντοπούτανο πιτσιρίκι στο στυλ της Μόνικας...
Πιο θηλυκή και πιο ξεπεταγμένη (στο ύφος και στο στυλ της τουλάχιστον...) από τη Μόνικα και πιο γυναικείο το σώμα της.

Στο Κολωνού 30 ισόγειο,ήταν κλασσικά η Τάνια η μελαχροινή νταρντανομίλφ με το θηλυκό πρόσωπο...
Πολύ ευχάριστη και ευδιάθετη σαν γενική παρουσία αλλά και πολύ θηλυκή...

Στο Κολωνού 30 όροφος,κάτω ήταν κλασσικά η Άννα η μιλφάρα με το κοντό μαλλί ενώ ο πάνω όροφος ήταν κλειστός.

Στο Κολωνού 32 υπόγειο,ήταν η καστανή Κλαούντια...
Πολύ γλυκιά και πολύ όμορφη η πιτσιρίκα...
Με κοριτσίστικο προσωπάκι και με ωραίο-όχι εντελώς στεγνό-σωματάκι...

Στο Κολωνού 53,ήταν η  Ναταλί το μιλφογκίλφ με τα σκιστά μάτια και το ωραίο (για την ηλικία της) αδύνατο κορμί και η χοντροΦωτεινή το καστανό μιλφ με το άτσούμπαλο σώμα και την απίστευτη κυτταριδοκωλάρα.

Στο Κολωνού 53,ήταν η χοντροΣιμόνα και η μελαχροινή μιλφογκίλφ Αναστασία-αδύνατη και πολύ καλοστεκούμενη παρακαλώ...

Τα Κολωνού 27 ήταν κλειστά.

Στο Ιάσωνος 37 ισόγειο,ήταν η Άννα,η πρώην Έσρα,η γνωστή μελαχροινή γυρολόγος με το ψιλοατσούμπαλο σώμα.

Στο Ιάσωνος 37 όροφος ήταν η μικρή,κοντή και πολύ αδύνατη σκουρόδερμη πιτσιρίκα Συλβάννα.

Στο Ιάσωνος 33,ήταν η Μαρία...
Σκουρόδερμη κοντή κοπέλα,με ζουμερό κορμί και με γεμάτο κώλο.
Δουλεύει και στα Κολωνού 27.

Στο Ιάσωνος 31 το νέο δίπλα στο χόστελ ήταν η Αγάπη,η ξανθιά μιλφ...
Ψιλομέτριο το πρόσωπό της αλλά καλό το αδύνατο σώμα της...

Το Ιάσωνος 31 υπόγειο ήταν κλειστό.

Στο Ιάσωνος 36,σαλόνια,δωμάτια όλα φρεσκοβαμμένα και ανακαινισμένα-ήρθε η ανάπτυξη και στα κοτέτσια!!!
Παρούσα η γνωστή μαυρούλα Σακίρα με τις τσιμπουκοχειλάρες και το εβένινο κωλί...

Στο Ιάσωνος 30 υπόγειο,ήταν η ξανθιά Άντζελα η κοντή μικρούλα με το θηλυκό μουτράκι-με το σέξυ κενό στα μπροστινά δοντάκια της-και το ωραίο κορμάκι που το αναδείκνυαν τα πορτοκαλί σέξυ εσώρουχά της!
Μαζί της η άλλη  μαυρούλα,η γνωστή Τζούλια.

Στο Ιάσωνος 30 όροφος,ήταν η ζουμερή Μαρία με τα σκιστά μάτια και τον προκλητικό λάτιν κώλο.
Μαζί της η Χριστίνα η ψηλή σκουρόδερμη με το ωραίο κορμί που τελευταία δούλευε στο Κολωνού 11 όροφος - με πέρασμα και από Φωκαίας 17 και 27.

Στο Ιάσωνος 27α,ήταν η τρίτη μαύρη της περιοχής,η γνωστή (και αυτή) Βαλεντίνα...

Στο Ιάσωνος 1 αριστερά ήταν κλασσικά η ξανθιά καλλίγραμμη Ρίτα ενώ τα Ιάσωνος 10,1α,2α όπως και τα Λεωνίδου 28 ήταν κλειστά.

Στο Ιάσωνος 46 όροφος,ήταν η Κλαούντια με την χαρακτηριστική ελιά στο πρόσωπο και με φουλ πρόγραμμα ενώ όλα τα υπόλοιπα 44 και 46 ήταν κλειστά.

Τέλος στο Κεραμεικού 13 ισόγειο,ήταν η ξανθιά Κατερίνα...
Ωραία πιτσιρίκα με όμορφο προσωπάκι και με καλό ζουμερό κορμί και σε στήθος και σε κώλο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom