Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 251 άτομα (11 μέλη και 240 επισκέπτες)

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη  ν αφηνουμε τις φολες να μας κοροιδευουνε και τους αλλοδαπους να τυγχανουν καλυτερη περιποιηση απο μας. δεν ειπα να κανει τον γκιουλεκα
απλα αν δει οτι ειναι φολα να της κοψει το βηχα.αλλωστε μες τη γλυκα ειμαι μ αυτες.οι ιδιες μου χουν πει τι ξυλο τρωνε.
 

donrokavlone83

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Νοοτροπία νταβατζή για να γαμήσω,δεν θέλω να αποκτήσω!Καλύτερα να τρώω φόλες,κι εγώ με τη σειρά μου να ''μαυρίζω'',κι ας μείνουν μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού αυτές που εκτιμούν ήθος,ευγένεια,σοβαρότητα,καθαριότητα,κλπ!Ο καθένας και η καθεμία ''όπως στρώσει,ας κοιμηθεί!''

Δεν υπάρχει καμία που να εκτιμάει αυτά που είπες, γι αυτές αυτά είναι μειονέκτημα. Η πλειοψηφία των πελατών δεν είναι έτσι. Έτσι είναι μόνο λίγοι, αυτές κερδίζουν απ τους πολλούς.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
σημερινη επισκεψη 14:30 .με το που ανεβηκα τις σκαλες και περασα στο σαλονακι μου λεει η τσατσα οτι εχω καινουργια κοπελα την ειρηνη ρωσιδα περιμενε και δεν θα χασεις .περιμενα 5 λεπτα και να σου η ειρηνη.
μια ξανθια μιλφ 40αρα+ ψιλη ποδαρες με μικρο βυζακι (πεσμενο δεν κανει για ισπανικο )ωραια φατσουλα καυλιαρικη με ωραιο βημα που με το που την δεις λες απλα για 10€ περναω ανετα.
Στα του αγωνα!!
Με το που μπαίνω μέσα ξάπλωσα και γθυθηκα δεν πέρασε 2 λεπτά τσουπ ήρθε μέσα .που είσαι μωράκι μου μου λέει ?εγώ είχα είδη καυλώσει από την πρώτη στιγμή .μου λέει σήμερα είναι η πρώτη μέρα εδώ .πρώτα δουλεία σε στούντιο με 20 και κάποια στιγμή με 40 άλλα έπεσε η δουλειά .άλλος κόσμος μου λέει άλλα εγώ δεν πάω με οποίον να ναι .εσύ είσαι πολύ ωραίος και θα περάσουμε καλά . ταυτόχρονα έπαιζε ωραία την πούτσα μου .άρχισε με γλυψιματακια στα αρχίδια και μετά άρχισε να κάνει ακαποτη ωραία πίπα και παίξιμο του πούτσου ταυτόχρονα ενώ είχε κολλήσει το μουνάκι της σε στάση 69 να το χαζεύω .δεν δοκίμασα να γλείψω η να βάλω χέρι άπλα απολάμβανα την πίπα .μετά περνάει καπότα και μου λέει στα 4¨?και είπα ναι .είχε πολύ ωραίο στενό μουνάκι και δεν άργησα να καταθέσω .πριν τελειώσω όμως αυτή η σκύλα το κατάλαβε και μου λέει έλα μωρό μου σε γουστάρω δωστα μου στο στόμα .και πετάγομαι έξω βγάζω το σκουφάκι και τις τα έδωσα .την ενημέρωσα οτι δεν θα το αφησω ετσι θα γράψω κρητική στο μπουρδέλα και θα έχει πολύ δουλειά αρκεί να κρατήσει καλά τις υπηρεσίες της .είπα αύριο μωρό μου πάλι θα σου έρθω είσαι καύλα .μου θύμισε λίγο την Εύα από το Ευνειδών 5 (& Ιερά Οδός 21) άλλα μην τα ισοπεδώνουμε και όλα άλλο Εύα (10)άλλο Ειρήνη(7).άλλα για 10€ μην το συζητάτε!!!α ξέχασα μου είπε ότι δουλεύει καθ μέρα 10:00-17:00.

καλό βόλι συναγωνιστές .
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Δεν μας έγραψες όμως πού έτυχες τέτοιας περιποίησης και μεταχείρισης! :think:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
δηλαδη  ν αφηνουμε τις φολες να μας κοροιδευουνε και τους αλλοδαπους να τυγχανουν καλυτερη περιποιηση απο μας. δεν ειπα να κανει τον γκιουλεκα
απλα αν δει οτι ειναι φολα να της κοψει το βηχα.αλλωστε μες τη γλυκα ειμαι μ αυτες.οι ιδιες μου χουν πει τι ξυλο τρωνε.
Ας αλλάξουν γκόμενο!Προσωπικά προτιμώ να τις απαξιώνω με την μη παρουσία μου,δεν έχω καμία όρεξη να τις... τιμωρήσω,ας το κάνουν άλλοι που το'χουν στο χαρακτήρα τους...
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
▪Βέργας 3:
Δεξιά η γνωστή καστανή νταρντανοβυζαρού Στέλλα.
Αριστερά η Καίτη άβαφτη με ωραία μαύρα εσώρουχα και η Έλλη με λευκά εσώρουχα-ωραία αντίθεση!
Στον όροφο η Αλίσια ή Αλεξάνδρα η γνωστή ξανθιά κοπέλα με το καλό αδύνατο κορμί.
Με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό σε στήθος και σώμα.
Η παλαιά Αλεξάνδρα από Φωκαίας,Διδύμου,Φυλής κλπ,κλπ.


[/quote]

εμενα παντος φιλε DUDE007 στο βεργας 3 οροφος στις 15:30 μου παρουσιαστηκε η συγκεκριμενη ξανθια σαν σακιρα με ελευθερο στοματικο τελειωτικο

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Πόσο σε ζηλεύω ρε φίλε...
Θα εκτιμούσα πολύ αν μου εξηγούσες το γιατί...
Για ποιο λόγο αν περάσεις καλά με μία, αν σου αρέσει, να μη ξανά πας και να ρισκάρεις αλλού;
Ξέρεις πολύ καλά ότι η δοκιμή έχει ρίσκο, για ποιο λόγο ρισκάρεις και δεν πας στα σίγουρα;
Θα ήθελα να το κάνω και εγώ αν με πείσεις..

σου απαντάω www.bourdela.com/forum/index.php?topic=153676.msg3964512#msg3964512]εδώ[/url]
για να μην χαλάμε το thread και ενοχλούμε τους έτερους συναγωνιστές  ;)
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
εμενα παντος φιλε DUDE007 στο βεργας 3 οροφος στις 15:30 μου παρουσιαστηκε η συγκεκριμενη ξανθια σαν σακιρα με ελευθερο στοματικο τελειωτικο

Φίλε μου έχεις δίκιο.

Συνηθισμένος από το ότι όταν δούλευε στο Μαραθώνος 59 χρησιμοποιούσε το Αλίσια,έγραψα αυτό το όνομα.

Εκεί μάλλον (και προφανώς...) χρησιμοποιεί (και) το Σακίρα.
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Παίδες ξέρει κανείς αν παίζει Λάνα ή Έλενα στο Άγκυρας 12;
Μην παρκάρω τζάμπα από εκεί αλλιώς.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Πριν καμία ώρα περίπου πριν πάω δουλειά πέρασα μια βόλτα από Διδυμου 27 για να δω την καινούργια μιλφ Βίκυ που αναφέρθηκε σε κριτικές αλλά δεν ηταν δούλευε ή Τζούλια.Λοιπόν από τις περιγραφές κατάλαβα ότι αυτή ή Βίκυ είναι μια φολαρα του κέρατα πρώτης τάξεως ξεπετα που δουλεψε και αυτή στο αποτυχημένο στούντιο παρωδίας Θησεως22 μένει μόνο να το επιβεβαίωσω Αλλά κατα99% είναι αυτή δοκιμασμένη στο Θησεως22 με το όνομα Λώρα όπου δεν είχε διάθεση να προσφέρει κάτι καλό και ζητούσε μπουρμπουαρ έτσι στο20€ δεν θα κάνει τίποτα θα βιάζεται ας το έχουν υπόψιν τους όσοι σκεφτούν να δοκιμάσουν για να μην κλαψουν τα λεφτά τους ας αποφύγουν τη Λούμπα που είπαν ότι θα είναι και Ιουλιανου71 εγώ μια φορά σας ενημέρωσα από κει και πέρα ελεύθεροι άνθρωποι είμαστε καλή τύχη σε οποίον δοκιμάσει σίγουρα θα την χρειαστει
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια...

▪Κωνσταντινουπόλεως 206:
Η Άννα...
Η ξανθιά Ρουμάνα μιλφ με το σχετικά κοντό μαλλί...
Όμορφο πρόσωπο,ωραίο μαυρισμένο κορμί με προκλητικά μαύρα εσώρουχα...
Πολύ γλυκιά αλλά...

▪Βέργας 3:
Δεξιά η γνωστή καστανή νταρντανοβυζαρού Στέλλα.
Αριστερά η Καίτη άβαφτη με ωραία μαύρα εσώρουχα και η Έλλη με λευκά εσώρουχα-ωραία αντίθεση!
Στον όροφο η Αλίσια ή Αλεξάνδρα η γνωστή ξανθιά κοπέλα με το καλό αδύνατο κορμί.
Με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό σε στήθος και σώμα.
Η παλαιά Αλεξάνδρα από Φωκαίας,Διδύμου,Φυλής κλπ,κλπ.

▪Βέργας 2:
Η ξανθιά ζουμερή μιλφ Σοφία με το καλό θηλυκό πρόσωπο.

▪Βέργας 6α:
Η θρυλική θεία Όλγα με τις βυζάρες.

▪Βέργας 6β:
Η Μαριάννα η ξανθιά μιλφογκίλφ με το ωραίο γεμάτο στήθος.

▪Εξηκίου 18 αριστερά:
Η καστανή κοντή Μαρία η γνωστή άχρωμη-αδιάφορη πιτσιρίκα με το ζουμερό κορμί που τα απογεύματα δουλεύει στο Διδύμου 20.

▪Εξηκίου 18 όροφος:
Η Αλεξάνδρα η ξανθιά ψηλή γεμανόφατσα με το γεμάτο σώμα.

▪Εξηκίου 18 δεξιά:
Η Τζούλια με μάτια και την γεμάτη κωλάρα την οποία και δίνει.
Παλαιά πιατσόβια στην ιστορική Σόλωνος.

▪Λιοσίων 79 ισόγειο:
Η κοκκινομάλλα Μπιάνκα με το καλό αδύνατο κορμί,η παλαιά γνωστή Λαβίνια.
Βγήκε αγουροξυπνημένη-μάλλον την ξύπνησα...

▪Χωματιανού 11 όροφος:
Η Ντενίσα...
Μελαχροινή ψηλή πιτσιρίκα με μέτριο πρόσωπο (με μυτόγκα) αλλά με ωραίο,σχεδόν μοντελέ,κορμί.
Ξεκίνησε από Κολωνού 11 όροφος και ενδιάμεσα δουλεύει και Ιάσωνος 19α.

▪Παιωνίου 47:
Η Κωνσταντίνα η μελαχροινή φάλαινα υπηρεσία-κοπέλα,τρία σε ένα...

▪Τροφωνίου 11α:
Η Τζούλια με τις τερατώδεις βυζάρες.

▪Τροφωνίου 11β:
Η Άννα το καστανό αδύνατο ξεδοντιάρικο μιλφογκιλφ.

▪Τροφωνίου 13α:
Η Κλεοπάτρα η ξανθιά ψηλή νταρντανομίλφ.

▪Τροφωνίου 13β:
Η Μπετάρα με το καυλωτικό μαύρο στρινγκάκι της...

Κλειστά τα:
Ξανθίππης 2,Λεωφ.Ιωνίας 12,Λιοσίων 91,Αδάνων 2,Προύσσης 22,Κνίδου 18,Λιοσίων 79 όροφος,Λιοσίων 76 ισόγειο-αυτά σε μόνιμη βάση.
Επίσης το Λιοσίων 76 όροφος,Χωματιανού 11 ισόγειο ενώ δεν μπήκα στο Λιοσίων 73α.

Αυτά είναι 10ευρω ΄ή 20ευρω???
πλιζ πες μου αμεσα (καποιος) μπας κ πεταχτω τωρα

ευχαριστώ!!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
άστο ρε μαν,πας αλλη μερα  :hi:
αλλιως δωσε οτι εχεις ,πανω σου..... :kneel: :kneel: :kneel:
:2funny: :2funny: :2funny:billy είσαι ο Απόλυτος ένας και μοναδικός Άρχοντας του σκοτους,.Για το φίλο που ρώτησε πριν όλα όσα διαβασες είναι στα20€ για πιο οικονομικά πήγαινε μετάξι με10€ στα περισσότερα
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:billy είσαι ο Απόλυτος ένας και μοναδικός Άρχοντας του σκοτους,.Για το φίλο που ρώτησε πριν όλα όσα διαβασες είναι στα20€ για πιο οικονομικά πήγαινε μετάξι με10€ στα περισσότερα

Ψυχοβγάλτης :)) Ευχαριστώ!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
:2funny: :2funny: :2funny:billy είσαι ο Απόλυτος ένας και μοναδικός Άρχοντας του σκοτους,.Για το φίλο που ρώτησε πριν όλα όσα διαβασες είναι στα20€ για πιο οικονομικά πήγαινε μετάξι με10€ στα περισσότερα
giphy.gif
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.447
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
Πρίν απο λίγο(2200) και μετα απο κανα τρίμηνο πέρασμα απο μεταξι προς αναζητηση λεπτόσαρκης πόρνης όπου πρόλαβα και τις δυο βάρδιες αν και στα περισσοτερα οι κοπέλες δουλευανε απο το απογευμα μέχρι το πρωί!..
Ιασωνος 46 μάλλον αυτή που λέτε μαρία φυλακόβια.Στην αρχή παραλίγο να βγάλω το 10ευρω καθοσον επηρρεάστηκα απο τους απιθαανους κοιλιακούς της(αδυναμία μου βλέπετε)αλλα στην συνέχεια σκεφτηκα τις ακάποτες πίπες που κάνει το κώλο που δίνει και σε συνδυασμό και με τα δόντια της έκοψα δρόμο....
Ιάσωνος 43 ομορφούλα αλλα παχουλή για τα γούστα μου
Ιάσωνος 30β γνωστο στυλιάρι απο ιάσωνος 33 με ωραίο κορμάκι και τα βυζάκια της έξω στο σαλονάρισμα(δεν ξέρω γιατι αλλα δεν μου κάνει κλικ)
Ιάσωνος 1β δυο κοπέλες η μια που θυμάμαι ξανθια ομορφούλα και πολύ λεπτό κορμάκι (ούτε αυτη την πήρα όμως)
Κολωνού 32α τζεσσικα νομίζω αδυνατισμένη...
ΑΛΛΑΓΗ ΒΑΡΔΙΑΣ
κολωνου 32 πάνω το μαράκι πολύ λεπτό μπιμπελο απο αλβανία δούλευε παλιότερα κολωνου11 μαζι με αλβανίδα Ζωή .την πήρα και ακολουθεί κριτική
ιάσωνος 20β καινούρια αρκετα κοντη κοπέλα μαυρο μαλλι μετριο καλό πρόσωπο μέτριο σωμα Νομίζω Μόνικα.την πήρα αλλα ΦΟΛΑ...ακολουθεί κριτική
ΚΟλωνού 15 δεξια η αδύνατη Αννα ΑΠΟ ΙΆΣΩΝΟς 20.ΈΚΑΝΑ την μαλακία και την ξαναπήρα..ακολουθεί κριτική
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.447
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
σόρρυ αλλα έρεψα απο το πολύ γαμήσι πάω για ύπνο.....τις κριτικές θα τις ανεβάσω αύριο...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Διακρίνω μια αυξημένη  αδυναμία στα... κόκκαλα!  :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom