Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
κωστακι27 γαμησα τη  donna μα25 τις προαλλες,περιμενα μεγαλεια καλτιλας κ εφαγα τη φολα της ζωης μου,ουτε γλωσσοφιλα ,κατευθειαν καπελο,την αφησα
να ψευτοβογγαει μονη της κ εφυγα. :headbang:.με καρακαυλωσε ομως η μικρη τσιγγανοτσατσα με πολυ πονηρο φατσουλακι :fuck2:.για τσεκαρε την.
ποιος ξερει :humpleg:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
52
Like
16.729
Πόντοι
10.686
Ξαναπέρασα για επαναληπτική στην Ελένη τη "χήρα" στο Ιάσωνος 31 το χόστελ,(το nick κλεμμένο από @dude007),με τόση κρέμα ήταν σαν αερογάμι και δεν το... κούρασα,κι ανέβηκα στο ανώγειο στην Ελένη Πετράκη την "Κρητικιά",έμεινα και πάλι ευχαριστημένος!
Δούλευε και η Αλέξια,μαυριδερό στυλιάρι,με τον χαρακτηριστικό ασπασμό στα μάγουλα που προσφέρει στο σαλονάρισμα...  
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.155
Κριτικές
496
Like
62.135
Πόντοι
39.662
μολις γυρισα απο Αντριαννα Ιασωνος 20γ... η κοπελα το αξιζει το 15ευρω 100% ξεσκιστηκαμε στο πηδημα,γραφω κριτικη..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
μολις γυρισα απο Αντριαννα Ιασωνος 20γ... η κοπελα το αξιζει το 15ευρω 100% ξεσκιστηκαμε στο πηδημα,γραφω κριτικη..
Γλωσσόφιλα,πέσανε; :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

χαιρομαι που περνας καλα με το ατελειωτο αυτο μωρο.Απλα να επισημανω οτι την λενε Erotica(ονομα και πραγμα)
Ωραίο όνομα,τύπε..... :kneel:
 

rotakis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
170
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γλωσσόφιλα,πέσανε; :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
Ωραίο όνομα,τύπε..... :kneel:
[/quote
]σ εχω σε μεγαλη εκτιμηση (για διαφορους λογους).την αλλη φορα μπες σε δωματιο με καλο φωτισμο και δες τι πρασινογατοματαρες εχει.
και παρα πολυ φιλοτιμη.ειχα γαμησει 2 φορες πριν και δε μπορουσα να χυσω και το χε παρει κατακαρδα.φοβαμαι να ξαναπαω μηπως φαω φολα
απο αντιδραση.χυνει και γρηγορα αμα ειναι απο πανω.μου θυμησε τη ναταλη τη πουτσοφαγο αλλα χωρις το σαδισμο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.155
Κριτικές
496
Like
62.135
Πόντοι
39.662
Γλωσσόφιλα,πέσανε; :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

μπιλ δε δοκιμασα αλλα δε νομιζω να δινει , ουτε 69 κανει,εχει πολυ καλη αποδοση και συμμετοχη ομως
επισης εκανα ενα περασμα απο κολ 15 δεξι οπου μεσα ειναι η μαρια με το απιθανο κωλι ξανθο πανεμορφο μοντελο
τετοιο μωρο στο 10ρικο  ειναι must... της εχω κατεβασει αργα το κιλοτακι και εχω δει το πιο
ομορφο ροζ ντροπαλο  μουνακι

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

rotakis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
170
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Τι δεν καταλαβαίνεις ρε'συ.....
Είπαμε το μαϊμουδάκι είναι στο 11.... :headbang:
Άλλη Μαρία είναι στο 15..... :helpplea: :helpplea: :helpplea:

και οι 2 μαιμούδες είναι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η μια απλά στο 11 που τώρα κατάλαβα ποια λέτε αν και είναι ακόμα χειρότερη φατσικά τουλάχιστον γαμιέται καλά από ότι μου έχει πει συναγωνιστής.
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γαμησα τη Ντινα την ρωσσοκινεζα πρωι αρχης βδομαδος στη Πιπινου και φυλης γωνια.ελευθερο στοματικο ,με καυλωσε σα να γαμας την χηρα του τζενγκις
χαν.στην αρχη δεν ηθελε πολλα πολλα ,μετα χαλαρωσε.γενικα δεν γαμαω εντονα και σκληρα εκτος αν πεσω σε καριολα που δεν θελει στενη επαφη.
απλα μετα το γαμησι αρχισε να μου κανει διαφορες ερωτησεις κ εγω απαντουσα αλλοπροσαλλα.δεν ξερω τι συμπερασμα εβγαλε και που το πηγαινε
αλλα οταν βγηκα απ το δωματιο η τσατσα με κοιτουσε εξεταστικα σα μπατσος.ποιος ξερει.αυτο με ανησυχησε και δεν ξαναπαω :think:.
παντος καθεται οσην ωρα θες στο δωματιο.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..προχθές το βράδυ,είχα όρεξη για κάτι ''βαρύ''..''χειμωνιάτικο''..πήγα λοιπόν στοχευμένα στη Μαρία που συνήθως δουλεύει με τη γνωστή Κατερίνα στο Κολωνού 30..μπουτού,κωλού,βυζού αλλά και σφιχτή παντού η γλυκιά στο πρόσωπο Μαρία,έκανε τσιμπουκάκι με προφυλαχτικό,βαθύ και για ώρα..στήθηκε στα τέσσερα πολύ καλά,τονίζοντας την κωλούμπα της και δέχτηκε και τα πυγοραπισματάκια της..τίμιο γαμησάκι με 10 ευρώ,αλλά το δωμάτιο δεν ήταν και στην καλύτερη κατάσταση..είχα να πιτσιλίσω στο Μετάξι εδώ και μια 10ετία..καλημέρα κύριοι..
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
πηρα την σουζι στις 14 ιουλιου απογευματινη βαρδια αγκυρας12Α.μπηκα στο δωματιακι διπλα στο κουζινακι.πολυ καλη απλα χωρις γλωσσοφιλα κατι
που με χαλασε υπερβολικα διοτι το στυλ της σε κανει να λυσσας για γλωσσοφιλα.πραγματι τρεμοπαιζει το χερι οταν φοραει το λαστιχο
αλλα νομιζω δεν ειναι ντροπαλοτητα αλλα οτι της αρεσει υπερβολικα να την γλυφουν.το θεμα ειναι οτι πριν απο μενα ηταν ενας πακιστανος στο
δωματιο με τα σκαλια.και κατεβαινοντας απο κει η κοπελα τα χε παρει,μπαινει στο κουζινακι και λεει στη τσατσα"Ζαστρα ,ζαστρα μουσουλμαν."
ας το προστατεψουν λιγο το μπιμπελο απ τους ταλιμπαν(ανα 12αδα κυκλοφορουσαν τα αφγανα σα τα κλουβια αυγα,πιανοντας ολο το δρομο).
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.155
Κριτικές
496
Like
62.135
Πόντοι
39.662
και οι 2 μαιμούδες είναι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η μια απλά στο 11 που τώρα κατάλαβα ποια λέτε αν και είναι ακόμα χειρότερη φατσικά τουλάχιστον γαμιέται καλά από ότι μου έχει πει συναγωνιστής.

καλα οταν πας κολ 15 δεξι 3η βαρδια θα ηθελα να μπεις εδω να της κανεις μια περιγραφη.  :hi:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
:hi:

xxx,να σε ενημερώσω ότι ήρθαν και στην Ελλάδα τα micro bikini!  :rockon:

Πιστεύω ότι εσύ και ο  DEVITO είστε οι μόνοι που μπορείτε να αναλάβετε την προώθηση των συγκεκριμένων  μαγιό προκειμένου να πείσετε τις τσούρκες να τα φορούν εν ώρα εργασίας-έχοντας ως όπλο την (αδιαμφισβήτη) γοητεία σας αλλά και τα γλωσσόφιλα...  :erection:


 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
:hi:

xxx,να σε ενημερώσω ότι ήρθαν και στην Ελλάδα τα micro bikini!  :rockon:

Πιστεύω ότι εσύ και ο  DEVITO είστε οι μόνοι που μπορείτε να αναλάβετε την προώθηση των συγκεκριμένων  μαγιό προκειμένου να πείσετε τις τσούρκες να τα φορούν εν ώρα εργασίας-έχοντας ως όπλο την (αδιαμφισβήτη) γοητεία σας αλλά και τα γλωσσόφιλα...  :erection:
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.155
Κριτικές
496
Like
62.135
Πόντοι
39.662
:hi:

xxx,να σε ενημερώσω ότι ήρθαν και στην Ελλάδα τα micro bikini!  :rockon:

Πιστεύω ότι εσύ και ο  DEVITO είστε οι μόνοι που μπορείτε να αναλάβετε την προώθηση των συγκεκριμένων  μαγιό προκειμένου να πείσετε τις τσούρκες να τα φορούν εν ώρα εργασίας-έχοντας ως όπλο την (αδιαμφισβήτη) γοητεία σας αλλά και τα γλωσσόφιλα...  :erection:




χθες ζητησα απο κορασιδα τηλεφωνο οχι την αντριαννα,για να παμε εξω για καφε,και οχι μονο μου το εδωσε προθυμα αλλα μου λεει κιολας μετα τον καφε θα παμε σπιτι σου ! εγω στο δικο μου δε μπορω εχω γκομενο..
δε καταλαβα της λεω τι εννοεις ? και μου λεει μετα τη βολτα θελω γαμησι καφες και μετα γαμησι ειναι το αγαπημενο μου...  :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.585
Πόντοι
41.447
Tωρα το πρωί (τωρα live, live τωρα  :grin: )

giphy.gif


Διδυμου 20 η Ιωαννα, παχουλουλα νεαρη με 3αρια στητα βυζια ομως. Ελευθερο στοματικο, καλη περιπτωση για βυζολατρες. Νιμιζω περσυ επαιζε στο Βεργας 3.
Διδυμου 22 κλειστα
Διδυμου 27
η μιλφ αδυνατη Τζουλια με τα τατουαζ και τα χειλια Donald Duck. Πρωην Θησεως 22 και αλλα στουντιο.
Δηλωνει Ρωσιδα, και ειναι ακρως ρομαντικη και αισθησιακη στο δωματιο  :effemine:
Ιουλιανου 71
Η μιλφ ρωσοφωνη πρωην μασατζου μιλφ  :orchestra: απο Χευδεν 15α και Διδυμου 27 τα απογευματα. Επισης [πολυ ροματικη κοπελα...
Αχαρνων 85,
ανοιχτη η κατω πορτα αλλα επανω δεν ανοιγαν και μεσα απο την πορτα μου φωναξαν να εθω απογευμα που θα ειναι η Χριστινα.. :jerking:
Αγκυρας 12
2 κοπελες, Η Ελενη, ξανθια με κωλαρα και φυσικα βυζακια, Ρωσιδα μιλφ και η Ολγα μια πιο χοντρη και τετραγωνισμενη προμιλφ επισης Ρωσιδα
Βεργας 3 ισογειο
Δεξια η Αλβανιδα ασχημομουρα βυζαρου Στελλα (υπερβαρη) και δεξια η Ουκρανι αδυνατουλα Καιτη
Αλκιβιαδου 16 Α
Η Ρουμανα Ιζαμπελα νταρτντανα με κωλαρα σε φουλ προγραμμα
Αλκιβιαδου 16 β
Η Τζουλια ενα ξανθο αδυνατο κορτιστακι με προβληματικη οδοντοστοιχια, καρε μαλλι , σιλικονατο μικρο στηθος και φουλ προγραμμα επισης (+κωλος)
Αλκιβιαδου 16γ
Η Μιλφ Ντενισα σε φουλ προγραμμα.
Ελλης 3
H νεαρη Τζοαννα. Με στραβα ποδαρακια, ξανθια, αδιαφορη φατσα και μικρο στηθος. Αφρατος κωλος που τον δινει στο 20 αρι
Δροσοπουλου 97 και 98 κλειστα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom