Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (16 μέλη και 249 επισκέπτες)

stratos26

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Πριν από λίγο
Φωκ27 Ισόγειο 2 κορίτσια, μια Σιμόνα κ μια άλλη, παρτούζα στα 30
Δύο ψηλά λεπτά κορίτσια ήταν το πρωί.Μάλλον τα ίδια.Η μία πιο μελαμψή.Η κυρία Νίκη η όπως αλλιώς την λένε, έψελνε το «Πάτερ Ημών» χωρίς να ακούγεται ευκρινώς, καλυπτόμενη από τη δυνατή μουσική σαν τον παπά που επαναλαμβάνει απελπιστικά μονότονα τα Ιερά Κείμενα εν μέσω πολυφωνικής χορωδίας.
Φωκ27 όροφος  Καμέλια με άσπρο σετ εσώρουχα,υπερφουλ κ κατάθεση
Και το πρωί ήταν εκεί.Εργατική κοπέλα.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
Συνεχίζοντας για λίγο μόνος στην 3η βάρδια μετά τις δώδεκα, σκέφθηκα να δοκιμάσω την τσιγγανορουμάνα Μόνικα στο Φυλής 71 ανώγειο. Ακριβώς στα έξι λεπτά η υπηρεσία κτύπησε πόρτα και η νεαρή έφυγε σχεδόν αστραπιαία. Φυσικά τα άκουσαν και οι δύο και μου επεστράφη το μισό αντίτιμο. Κατόπιν ολοκληρώθηκε η διαδικασία με την Σόνια ,στο Φωκαίας 9, η οποία είναι καλή και προσπαθεί για το καλύτερο.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.795
Πόντοι
10.686
Τσίμπησα κι έκανα τη μαλακία να μπω στο Ιάσωνος 2 κάτω σε μια απατεώνισσα milf Αλβανίδα,Σάρρα νομίζω. :jerking: Άκουσα για ελεύθερο στοματικό,πρωκτικό και 69,παρέβλεψα την εμφάνιση και μπήκα.Της βρώμαγε και της ξύνιζε η πούτσα,τσαντίστηκα και ζήτησα τα λεφτά μου πίσω,και η βρωμοτσατσά υποστήριζε ότι έκατσα 10 λεπτά στο δωμάτιο και δεν μου τα έδωσε.
Στο πάνω η Εύα η ασχημούλα αδύνατη με πρωκτικό και 69 κι αυτή.
Στο Ιάσωνος 19 πάνω η Ροντίκα,στο 20 αριστερά η Αντριάνα με 15 €,στο μεσαίο μια υπέρκοντη σαν χαμένη,Μόνικα άκουσα.
Για το γινάτι θα συνεχίσω τη βόλτα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Τσίμπησα κι έκανα τη μαλακία να μπω στο Ιάσωνος 2 κάτω σε μια απατεώνισσα milf Αλβανίδα,Σάρρα νομίζω. :jerking: Άκουσα για ελεύθερο στοματικό,πρωκτικό και 69,παρέβλεψα την εμφάνιση και μπήκα.Της βρώμαγε και της ξύνιζε η πούτσα,τσαντίστηκα και ζήτησα τα λεφτά μου πίσω,και η βρωμοτσατσά υποστήριζε ότι έκατσα 10 λεπτά στο δωμάτιο και δεν μου τα έδωσε.
Στο πάνω η Εύα η ασχημούλα αδύνατη με πρωκτικό και 69 κι αυτή.
Στο Ιάσωνος 19 πάνω η Ροντίκα,στο 20 αριστερά η Αντριάνα με 15 €,στο μεσαίο μια υπέρκοντη σαν χαμένη,Μόνικα άκουσα.
Για το γινάτι θα συνεχίσω τη βόλτα.
Σαββάτο βράδυ,καλό είναι να αποφεύγεις να χαλάς τσάμπα €... :hi:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.795
Πόντοι
10.686
"Το δις εξαμαρτείν,ουκ ανδρός σοφού!" Πιτσιρικαρία και Πακιστανία φουλ...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τσίμπησα κι έκανα τη μαλακία να μπω στο Ιάσωνος 2 κάτω σε μια απατεώνισσα milf Αλβανίδα,Σάρρα νομίζω. :jerking: Άκουσα για ελεύθερο στοματικό,πρωκτικό και 69,παρέβλεψα την εμφάνιση και μπήκα.Της βρώμαγε και της ξύνιζε η πούτσα,τσαντίστηκα και ζήτησα τα λεφτά μου πίσω,και η βρωμοτσατσά υποστήριζε ότι έκατσα 10 λεπτά στο δωμάτιο και δεν μου τα έδωσε.

Για τη Σάρα (όταν δούλευε στο Ιάσωνος 20γ) τα έχει γράψει - προ ολίγου καιρού - και ο Professorx:

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.795
Πόντοι
10.686
Ξενέρωσα που έκανε το παν στην πίπα να μου σπάσει τα νεύρα!Την κοίταγε σαν να περιεργαζόταν κάτι καινούργιο,δώστου σκούπισμα,και καλά έγλυφε το πουτσοκέφαλο,έκανε κι έναν μορφασμό απέχθειας και μου την... εδωσε!  :huh:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Την τίμησα χθες...έχει λίγο θέμα με τα γλυψίματα στο στήθος...για ακάποτα, γλωσσόφιλα και 69 ούτε κουβέντα, αλλά είναι καθαρή και πολύ καλή στο πισωκολλητό...
Με υπεραπλο :vomit: προγραμμα δεν μας κανει! :s&m_3:
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξενέρωσα που έκανε το παν στην πίπα να μου σπάσει τα νεύρα!Την κοίταγε σαν να περιεργαζόταν κάτι καινούργιο,δώστου σκούπισμα,και καλά έγλυφε το πουτσοκέφαλο,έκανε κι έναν μορφασμό απέχθειας και μου την... εδωσε!  :huh:
θα καταλαβε οτι δεν την γουσταρεις .εγω της χυμηξα μολις μπηκε.αφου δεν σου κανε κλικ επρεπε να πας πασο.δε τσιμπουκονει ,μονο γλυφει.με ειχε
δει στο ιασ44 οπου ηταν με τη χριστινα του προφεσσορα και ειχα παρει την αλλη και με θυμοταν.τι να πω.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
γειας σας παιδια γυρισα κουρασμενος απο την τσαρκα γαμησα τρεις φορες την σιμονα απο φωκαιας 27 β το υπερυψομενο ισογειο ηταν πολυ καυλα με ξεζουμησε και γαμησα και για πρωτη φοραστην  καριερα μοθ στο φωκαιας 25 α την νικη ωραιο πουτανακι τελικα το γαμησα δυο φορες
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
και τσατσαδες δεν γαμαω εγω γαμαω τα κοριτσια που εχουν και μου συμπεριφερονται με καλο τροπο διοτι ειμαι καλος πελατης και προσεκτικος
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
41
Like
7.366
Πόντοι
1.936
γειας σας παιδια γυρισα κουρασμενος απο την τσαρκα γαμησα τρεις φορες την σιμονα απο φωκαιας 27 β το υπερυψομενο ισογειο ηταν πολυ καυλα με ξεζουμησε και γαμησα και για πρωτη φοραστην  καριερα μοθ στο φωκαιας 25 α την νικη ωραιο πουτανακι τελικα το γαμησα δυο φορες
...δηλαδη εφαγες ενα κατοσταρικο για πλακα τυπε???
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ναι κερδιζω λεφτα απο το στοιχημα εβαλλα σημερα 50 ευρω ασσο στην μανστεστερ γιουναιντεντ διπλο ντορμουντ και κερδισσ και κατι απο το σκρατς 500 ευρω
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
γειας σας παιδια γυρισα κουρασμενος απο την τσαρκα γαμησα τρεις φορες την σιμονα απο φωκαιας 27 β το υπερυψομενο ισογειο ηταν πολυ καυλα με ξεζουμησε και γαμησα και για πρωτη φοραστην  καριερα μοθ στο φωκαιας 25 α την νικη ωραιο πουτανακι τελικα το γαμησα δυο φορες

ωωωωω τους αφησες μια κατοσταρου και εφυγες ... ουαου!

ναι κερδιζω λεφτα απο το στοιχημα εβαλλα σημερα 50 ευρω ασσο στην μανστεστερ γιουναιντεντ διπλο ντορμουντ και κερδισσ και κατι απο το σκρατς 500 ευρω

αυτα τα κερδισμενα ... για αυτα στον κουβα ομως ?

...δηλαδη εφαγες ενα κατοσταρικο για πλακα τυπε???

ναι 5 πηδηματα ... εν σειρα !

σε δυο διαφορετικες κοπελες !

... μια χαρα θα περασε!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
το πρωτοπαληκαρο των ενημερωσεων ο αδυσωπητος και ενας μοναδικος dude εχει ρεπο σημερα ?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
ουτε προφεσορικη ενημερωση ουτε φανουρικητζουρα ενημερωση δεν ειχε σημερα ?

βρε τι θα κανουμε χωρις ενημερωσεις ?
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γειας σας παιδια γυρισα κουρασμενος απο την τσαρκα γαμησα τρεις φορες την σιμονα απο φωκαιας 27 β το υπερυψομενο ισογειο ηταν πολυ καυλα με ξεζουμησε και γαμησα και για πρωτη φοραστην  καριερα μοθ στο φωκαιας 25 α την νικη ωραιο πουτανακι τελικα το γαμησα δυο φορες
δεν ξερω αλλα αυτη η σιμονα ,την θεωρω την χειροτερη πουτανα ,ενα μιγμα ιρις-κιττι και μπιανκα τσιγγανακι.δυστυχως ειναι πανεμορφη αλλα
νεοτροπια ορνιου
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.795
Πόντοι
10.686
Μετάξι,ημερολόγιου φόλας στην νυχτερινή περιήγηση,συνέχεια...
Μετά το Ιάσωνος 2α είπα να δοκιμάσω την τύχη μου με τα πιπίνια.Στο Κολωνού 15 δεξιά ήταν δύο ξανθά στυλιάρια,Μαρία και Άννα,πέρασα με τη Μαρία.Λίγο χάιδεμα,πίπα μισού λεπτού και το άφησε μόνη της,της ζήτησα να έρθει από πάνω,το έβαλε μέσα της και περίμενε την... επιφοίτηση του Αγίου Πνεύματος!Μόνη της κατέβηκε και πήρε θέση για ιεραποστολικό,με είχε κλειδώσει και δεν μπορούσα να κουνηθώ,μου έπεσε κι έφυγα κι από εκεί.
Στο Κολωνού 23 ήταν η Μπιάνκα,ξανθιά κοντούλα με κανονικό κορμί,κατευθείαν πέρασμα προφυλακτικού σε πεσμένο πέος,προσπαθούσε να το ανορθώσει με συνδυασμό άγαρμπης πίπας και μαλακίας φραπέ,με τα πολλά μισοσηκώθηκε,προσπάθησα μήπως το σώσω στη συνέχεια,αλλά ήτανε στραβό το κλίμα και εγκατέλειψα άδοξα την αναζήτηση της πορνοηδονής...
Συμπέρασμα πρώτο:Ποτέ βόλτα Σάββατο βράδυ,παρόλο που την έχω ξαναπατήσει,δεν έβαλα μυαλό...  :uglystupid:
Συμπέρασμα δεύτερο:Άμα βλέπεις ότι δεν σε πάει,άσ’το μέχρι να... ξαναγυρίσει το χαρτί!Ξεκίνησε η μέρα στραβά το μεσημέρι με την Ντιάνα στο Κολωνού 30 2ο όροφο,και πήγαν... στον κουβά συνολικά 40 ευρώπουλα!
Σε κάποια άλλα που είδα:
Ιάσωνος 10 κάτω η γνωστή τελευταία Κάτια,έσπρωχνε με γλωσσόφιλα έναν Πακιστανό στο δωμάτιο! :vomit: Στο πάνω η ψηλή νταρντάνα με ψυχρό βλέμμα Ντιάνα.
Ιάσωνος 20 δεξιά ήταν η κοντή ασχημούλα Έσρα.
Ιάσωνος 27 η μιγάδα Βαλεντίνα,με τον κλασσικό σφιχτό ανορθωμένο κώλο που χαρακτηρίζει τη φυλή.
Ιάσωνος 30 πάνω η κοντύλω Άντζελα,και μια άλλη που ήταν στο δωμάτιο.
Κολωνού 11 ισόγειο η Μόνικα με το άβυζο αδύνατο κορμί και το πονηρό μουτράκι,στον όροφο μια σοκολατόχρωμη με πεσμένα βυζιά και ασιατικά χαρακτηριστικά.Στο υπόγειο μια σκουρόχρωμη τσουπωτή με μακρύ ξανθό μαλλί.
Κολωνού 15 αριστερά η ψηλή μελαχροινή με κανονικό κορμί Πάολα.
Κολωνού 23 υπόγειο η ''Άννα Κου'',με 15€ ίσως έσωζα τη βραδιά...
Κολωνού 27 α το μαυριδερό υπερστυλιάρι Χριστίνα,μακρύ ίσιο μαλλί και ωραίο μουτράκι.Στο υπόγειο μια εντελώς λευκόδερμη άβυζη γεματούλα με γαλανά μάτια και ντροπαλό σαλονάρισμα,την είχα δει παλιότερα στο Λεωνίδου 28 στον όροφο.
Τέλος,Κολωνού 30 ισόγειο η milf Μαρία,ξηλή Ρωσόφωνη ξανθιά με τσουπωτό κορμί και γαλανά μάτια,μάλλον έπρεπε να εμπιστευτώ τις κριτικές και να μπω εκεί να δοκιμάσω την τύχη μου...

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom