Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 151 άτομα (7 μέλη και 144 επισκέπτες)

LEEVANCLEEF

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
25
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μινι ενημερωσουλα από Μεταξι
Κολωνου 11 ισογειο Αννα μαιμουδακι
Ποια φόλα ρε παιδιά; :think:
Τιμήθηκε σήμερα το πρωί,ήταν ορεξάτη,μοσχοβολούσε και για μια ακόμη φορά ήταν πάρα πολύ καλή ενώ στο δωμάτιο έμεινε ακριβώς 16 λεπτά!  :knockinb:
 

rotakis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
170
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Το μαιμουδάκι είναι η Μαρία με τον πεταχτό κώλο
Η Άννα είναι αυτή που είναι σαν 17 χρονών πρώην καστανή πλέον ξανθιά, πολύ αδύνατη

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Η μαϊμού τελικά είναι φόλα επιλεκτικά.
Εγώ μετά από 20 γαμήσια μαζί της,έφαγα πακέτο και την έχω ψυγείο για 6 μήνες. :hi:
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
870
Πόντοι
81
Στο Μαραθώνος 59, επέστρεψε από σήμερα η Μαρσέλα. Ανανεωμένη με ωραίο μαυρισμένο κορμί και στήθος που "γέμισε" προκλητικά...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
Μεταξουργείο πρωινή σήμερα

Ιάσονος επιλεκτικά
33 ένα πιπινάκι χαμηλού αναστήματος ξανθό στυλιαράκι μόλις είχε έθει βγήκε με το μικροσκοπικό σορτς τζηνάκι και ένα μπουστάκι
31 υπόγειο η Τατιάνα αδιάφορο μιλφ που μιλούσε στο κινητό εμφανίστηκε για 3'' και ξανακρύφτηκε
31 όροφος 2 κορίτσια η ψηλή Ελένη μελαχρινή με καλό κορμί - εντυπωσιακή μάζευε τα 10ευρα - και μαζί της η Αλεξάνδρα παναδύνατη μελαχρινή κοπέλα
19 κάτω η Ντιάνα χωρίς πάκηδες πελάτες σήμερα
19 πάνω η Ροδίκα η ξανθιά "τουρίστρια" με μία μούρη κατεβασμένη και βαριεστημένη σε προδιέθετε για σούπερ φόλα
Κολωνού
27 ισόγειο η Μπέλλα με τα σουβλερά στήθη
30 2ο όροφος η Ντιάνα - ο 1ος κλειστός αλλά με φως αναμένο
11 ισόγειο η Άννα μαιμουδάκι - πληρώθηκε
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ιάσωνος 19 πάνω

Ροντίκα... :wanker:

Τιμήθηκε πάλι αυτό το φρέσκο μωράκι...
Ένιωσα σαν @Κόμπρας με το μουνόζουμό της,μέσα στο στόμα μου...
Αισθησιακό γαμήσι στο παγκάκι του δωματίου,ώστε να βλέπω το θέαμα από τον καθρέπτη... :kneel: :hi: :erection:

S6vQtoI.jpg
χαιρομαι που περνας καλα με το ατελειωτο αυτο μωρο.Απλα να επισημανω οτι την λενε Erotica(ονομα και πραγμα)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.793
Πόντοι
10.686
Μεταξουργείο πρωινή σήμερα

19 πάνω η Ροδίκα η ξανθιά "τουρίστρια" με μία μούρη κατεβασμένη και βαριεστημένη σε προδιέθετε για σούπερ φόλα
Ιάσωνος 19 πάνω

Ροντίκα... :wanker:

Τιμήθηκε πάλι αυτό το φρέσκο μωράκι...
Ένιωσα σαν @Κόμπρας με το μουνόζουμό της,μέσα στο στόμα μου...
Αισθησιακό γαμήσι στο παγκάκι του δωματίου,ώστε να βλέπω το θέαμα από τον καθρέπτη... :kneel: :hi: :erection:
...Και άντε μετά να βρεις άκρη τι ισχύει και τι όχι!Αν δεν κάνεις ο ίδιος αυτοψία...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.849
Πόντοι
39.662
...Και άντε μετά να βρεις άκρη τι ισχύει και τι όχι!Αν δεν κάνεις ο ίδιος αυτοψία...

χωρις να θελω να θιξω τον συναγωνιστη free  ο οποιος μας περιγραφει την προδιαθεση της κοπελας στο σαλονι ενω ο billy την πραξη μεσα στο δωματιο
οποτε θα κρατησω το τι ισχυει ,μεσα στο δωματιο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.849
Πόντοι
39.662

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
το ξωτικο ειναι αυτο πιθανοτατα
:tooth: :tooth: :tooth:

Μεταξουργείο πρωινή σήμερα
19 πάνω η Ροδίκα η ξανθιά "τουρίστρια" με μία μούρη κατεβασμένη και βαριεστημένη σε προδιέθετε για σούπερ φόλα
Έτσι είναι το στυλ,της... ;)



Παιδιά ακόμα να πω ότι η Μαρία (πιπινομαιμουδάκι) με το ωραίο κωλαράκι  (Κολωνού 15)
την έχει ψωνίσει άσχημα  :uglystupid: και από εκεί που πρόσφερε πολύ καλές υπηρεσίες στο δωμάτιο και ήταν πολύ ευδιάθετη,
τάισε φόλα σε φίλο μου, μη έτσι όχι αυτό πρέπει να φύγω, θα περάσει ο χρόνος μέχρι που ο δικός μου ξενέρωσε τελείως και την έστειλε.
Το ΜΠΟΥΛΟ και σε αυτή  :rockon:
Λάθος Μαρία λες...στο 11 είναι η μαϊμού... ;)
Στο 15 είναι η κοντύλω...με το απλό/χωρίς 69 πρόγραμμα που "τηνεγάμησα" με πολύ καλές εντυπώσεις/πριν λίγο καιρό - έχω κριτική -...



Φώναζε :

-"Γάμα με"....κτλ...
Πολύ καύλα η κοντή.... :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.793
Πόντοι
10.686
χωρις να θελω να θιξω τον συναγωνιστη free  ο οποιος μας περιγραφει την προδιαθεση της κοπελας στο σαλονι ενω ο billy την πραξη μεσα στο δωματιο
οποτε θα κρατησω το τι ισχυει ,μεσα στο δωματιο.
Αυτό είναι το νόημα του post μου:ότι εάν στηρίζεσαι μόνο στις ενημερώσεις,πρέπει να περιμένεις αρκετόν καιρό ώστε να βγει ένας μέσος όρος ικανός να δείξει την τάση,αλλιώς πας και δοκιμάζεις ο ίδιος,με το ανάλογο ρίσκο φυσικά!
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Πριν μια ωρα στο Μαγνησίας 11 ηταν μια Μπαρτμπαρα,κοντη,μελαχροινη γυρω στα 24 που φαινοταν καλη περιπτωση. Στο Μαγνησίας 1 σερβιριζοταν μια νεαρη ξανθια,με αδυνατο καλο σωμα με αναλογιες μοντέλου,με λιγο περιεργα χαρακτηριστικα προσωπου,σαν από επεμβαση πλαστικης και με σχεδόν ανυπαρκτο βυζι. Στη Διδυμου ολη  η καραμπαζαρία στο κατω μερος,επανω δεν πηγα.Η φοβερη ζεστη και απνοια ακοβαν τα γονατα.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
14
Like
3.449
Πόντοι
4.895
Ενημέρωση



▪Φωκαίας 19:
Η Πωλίνα η ψηλή νταρντάνα με το όμορφο πρόσωπο και με
Σε φούλ προγραμα όπου και ετιμήθει άμεσα το κωλαράκι της παρά τα μη και μου. Στο τέλος το γούσταρε. Cif.
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
οσοι εχετε σεληνιαστει με τη τσιγκανοουκρανεζα χριστινα,καλο να κανετε υπομονη και να πατε σε κανα μηνα. Αυτη τη περιοδο εχει αποθημενα με τους
πελατες (με το δικιο της)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.793
Πόντοι
10.686
οσοι εχετε σεληνιαστει με τη τσιγκανοουκρανεζα χριστινα,καλο να κανετε υπομονη και να πατε σε κανα μηνα. Αυτη τη περιοδο εχει αποθημενα με τους
πελατες (με το δικιο της)
:think: Πιο σαφής;
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Στο Μαραθώνος 59, επέστρεψε από σήμερα η Μαρσέλα. Ανανεωμένη με ωραίο μαυρισμένο κορμί και στήθος που "γέμισε" προκλητικά...
Τα ίδια και τα ίδια δοκιμασαμε ξανά και ξανά ή μάλλον την τιμησαμε κάποιες φορές αλλά με την λογική του υπεραπλου προγράμματος( το οποίο δεν ξέρω αν εμπλουτίστηκε), ή τη λογική ότι στις στραβες βασιλευει ή μονοφθαλμη δεν πάμε μπροστά επίσης το20€ στο μετάξι είναι υπερβολή φυσικά ο καθένας μπορεί να έχει άλλη άποψη και να πρατει διαφορετικά σεβαστό.Ελπίζουμε μελλοντικά σε ανανέωση των παρουσιων στα συγκεκριμένα μαγαζιά καθώς οι υπάρχουσες είναι κατώτερες των περιστάσεων προσωπική μου αποψη
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.793
Πόντοι
10.686
Οπως αναλύεται και σε φρέσκο σημερινό thread για το τοπίο στο σεξ μετά από μια πιθανή χρεωκοπία,με την οικονομική κατάσταση να χειροτερεύει μάλλον... χλωμό το βλέπω να αναβαθμιστούν οι παρουσίες και οι υπηρεσίες σ'αυτά τα χρήματα.Οι καλές θα μεταναστεύσουν,και θα μείνουμε εδώ με την μπαζίλα...  :(
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
λιγο προσοχη αν πατε στο ΜΑ22 ισογειο και ειναι η ρωσσιδα ξανθια χοντρουλα 60αρα με κωλο και τελειωτικο στο στομα.την πηρα τελος ιουνιου και
διεκρινα σαν κατι σταφυλακια,καντηλακια μαυρα στη πλατη και στο λαιμο.μπορει να μην ειναι και τιποτα αλλα ειναι λιγο ανησυχητικο.εγω απλα της τον
εδωσα πιπα και εχυσα στο στομα ορθιος.καποιος αλλος μπορει να φρικαρε στη θεα και μονο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
125
Like
6.804
Πόντοι
5.097
Οπως αναλύεται και σε φρέσκο σημερινό thread για το τοπίο στο σεξ μετά από μια πιθανή χρεωκοπία,με την οικονομική κατάσταση να χειροτερεύει μάλλον... χλωμό το βλέπω να αναβαθμιστούν οι παρουσίες και οι υπηρεσίες σ'αυτά τα χρήματα.Οι καλές θα μεταναστεύσουν,και θα μείνουμε εδώ με την μπαζίλα...  :(

Ξεροχύνω να γυρίσουμε στην δεκαετία του 80 και να γαμάμε ακάποτα αξύριστα μουνιά και να πληρώνουμε πάλι σε δραχμές  :wanker: :wanker: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom