Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 326 άτομα (40 μέλη και 286 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
18Α Αννα Σαντουιτσ, ξανθια με ομορφο προσωπο, 4αρι φυσικο βυζι και τεραστια τουρλωτη κωλαρα, με καυλωνει αυτη η ηυναια γιατι παροτι εχει αρκετα περιτα κιλα, ειναι σφιχτη, με καμπυλες και τα κιλα ειναι πολυ καλα κατανεμημενα, ΦΟΥΛ

Για όσους ρώτησαν...για Άννα-σάντουιτς...(εκείνο τα βράδυ ήμουν με sotirof/farkeli).... :grin: :cheesy: ;)


Φυλής 12/11/2012 στις 20:00

Φωτογραφίζοντας την φωτογραφία ή αναπαράγοντας αέναα τον εαυτό μας σε μια διαρκή αναζήτηση της μοναδιαίας και μοναδικής ικανοποίησης.

Ίσως για αυτό τον λόγο να βρισκόμαστε τόσο συχνά στα μπουρδέλα και όχι γιατί παραστρατήσαμε από την «καθωσπρέπει» ζωή που μας προόριζαν.

Ποιος ξέρει



Άννα σάντουϊτς (που λέει και ο Σοτιροφ) με ξανθά κοντά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

Στην είσοδο του μπουρδέλου εντελώς συμπωματικά ήταν πεταμένο ένα διαφημιστικό για κάποιο σάντουϊτς

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10188.jpg
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.964
Κριτικές
490
Like
36.554
Πόντοι
41.447
ΒΜWpower, Billy 13, Orestis_Kou  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


να σημειωσω οτι το σαπιο Βουλγαρικο γκιλφ Ζωη στο Αχαρνων 85 ενω ανακοινωνει ελευθερο στοματικο στο δωματιο κανει την Κινεζα....
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
ΒΜWpower, Billy 13, Orestis_Kou  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


να σημειωσω οτι το σαπιο Βουλγαρικο γκιλφ Ζωη στο Αχαρνων 85 ενω ανακοινωνει ελευθερο στοματικο στο δωματιο κανει την Κινεζα....
zero έχει πράσινα μάτια ,αναιμικό βυζί και φαρδιά κωλάρα η βουλγάρα;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
ΒΜWpower, Billy 13, Orestis_Kou  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


να σημειωσω οτι το σαπιο Βουλγαρικο γκιλφ Ζωη στο Αχαρνων 85 ενω ανακοινωνει ελευθερο στοματικο στο δωματιο κανει την Κινεζα....

:thumbsup:

Πολύ μπάζο φίλε μου......... :S
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
74(αριστερα) Μιρελα το playmobil(μια απ τις ερωμενες του LustForLife) απο Κολωνου32 και αλλα, σαπιο μπαζο με τροματκικη φατσα και σκελετομενο σωμα, ΑΠΛΟ ανακοινωσε νομιζω

Ε οχι ρε γαμωτο η Μιρελα στο 20 αρικο!  :headbang:
Και την ειδα προχτες που περναγε απο φωκαίας μεσα σε ενα αυτοκινητο και λέω απλά περαστικη θα ειναι..
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
καλά το χα καταλάβει απ την αρχή λοιπόν,με μπερδεψε ο μπίλυ που είπε ότι είναι ξανθιά,αλλά μετά την περιγραφή του μπέμπα κι αφού είπες ότι είναι βουλγαρα είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι η ζωή που πήρα μεγάλου αλέξανδρου 20 πριν λίγο καιρό με μέτριες εντυπώσεις.την είχα αναφέρει εδώ ως προφεσοριακό μιλφ...
Θα περάσω να την δω για να επιβεβαιώσω.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ε οχι ρε γαμωτο η Μιρελα στο 20 αρικο!  :headbang:
Και την ειδα προχτες που περναγε απο φωκαίας μεσα σε ενα αυτοκινητο και λέω απλά περαστικη θα ειναι..
καλά που το κανες παράθεση και το δα γιατί δεν επρόκειτο να διάβαζα την πιρφοροενημέρωση του λούλη.η μιρέλα στο εικοσάρικο λοιπόν...το αξίζει τέτοια καυλα που είναι...στο δωμάτιο δυστυχώς είναι με τις ώρες της,στα προκαταρκτικά πάντα καλή με γυφτοβουλγάρικα παθιασμένα γλώσσοφιλα ,αλλά στο σεξ εκτός από ελάχιστες φορές που την έχω πετύχει καυλωμενη και κάνει γαμησάρα,τις υπόλοιπες σου δίνει την εντύπωση ότι υποφέρει,περνάει βασανιστήριο,είναι σα να κρατιεται να μη βάλει τα κλάματα :S
Το χειρότερο όμως δεν είναι αυτό,αλλά ότι βρωμάει ΠΆΝΤΑ το μουνί της ψαρίλα κι έχω την εντύπωση ότι κάθε φορά που τη γαμαω μετά βρωμάει για καιρό ο πουτσος μου :S
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
βρωμάει ΠΆΝΤΑ το μουνί της ψαρίλα κι έχω την εντύπωση ότι κάθε φορά που τη γαμαω μετά βρωμάει για καιρό ο πουτσος μου :S

Σχεδον πάντα!πολλα +++!! Αυτη δεν ειναι με τιποτα για 69!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

13 μήνες ποστ....... :sunglasses:


καλά το χα καταλάβει απ την αρχή λοιπόν,με μπερδεψε ο μπίλυ που είπε ότι είναι ξανθιά,αλλά μετά την περιγραφή του μπέμπα κι αφού είπες ότι είναι βουλγαρα είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι η ζωή που πήρα μεγάλου αλέξανδρου 20 πριν λίγο καιρό με μέτριες εντυπώσεις.την είχα αναφέρει εδώ ως προφεσοριακό μιλφ...
Θα περάσω να την δω για να επιβεβαιώσω.

Εδώ είχα αναφέρει........την σιτεμένη κορασίδα............. :grin:

Αχαρνών 85,06-02-2014....με την βροχή είδα ένα μπάζο  :zombie: όπως λες μιλφο-γκιλφ........ Πλαδαρό σώμα......μιλάμε για ζόμπι.....για αυτό δεν την ανέφερα.... :S
Μάλιστα η υπηρεσία,ανακοίνωσε και αυταρχικό.....για τους μερακλήδες...... :s&m_1:


Αυτή ακριβώς................ http://[URL unfurl="true"]www.petzoo.gr/tl_files/skilos/skilos-kanei-emeto.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Γνωρίζετε σε ποιό στούντιο πήγε η Εύα (Κων/λεως 166Β) ; Εμένα η υπηρεσία μου είπε οτι έχει πάει για κάποιο διάστημα στην Ουκρανία .
Όχι ρε πούστη μου..Πάει το Ευάκι ???? Που πάει ρε παιδιά τελικά ? Στον πόλεμο στην Ουκρανία ???????????
Εκεί στο Κων/λεως τελικά τι έχει μείνει ? διότι και η Αννούλα την είχε κάνει...
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Όχι ρε πούστη μου..Πάει το Ευάκι ???? Που πάει ρε παιδιά τελικά ? Στον πόλεμο στην Ουκρανία ???????????
Εκεί στο Κων/λεως τελικά τι έχει μείνει ? διότι και η Αννούλα την είχε κάνει...


ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ :cum: :cum:
ΤΩΡΑ Α Ν ΠΗΓΕ ΣΕ  ΣΤΟΥΝΤΙΟ :think: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΦΙΛΕ ;)
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
Γνωρίζετε σε ποιό στούντιο πήγε η Εύα (Κων/λεως 166Β) ; Εμένα η υπηρεσία μου είπε οτι έχει πάει για κάποιο διάστημα στην Ουκρανία .

Μέσα στο ΣΚ της είχαν φτιάξει προφίλ σε άλλο γνωστό μπουρδελοσάιτ και την είχαν με banner ως NEW...Τώρα που το ξαναψάχνω όμως, το προφίλ της λείπει.
Αν θυμάμαι καλά, ένα απο τα στούντιο που θα δούλευε ήταν το de paris...Οπότε λογικά έκανε μεταγραφή σε αυτήν την αλυσίδα.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
καλά που το κανες παράθεση και το δα γιατί δεν επρόκειτο να διάβαζα την πιρφοροενημέρωση του λούλη.η μιρέλα στο εικοσάρικο λοιπόν...το αξίζει τέτοια καυλα που είναι...στο δωμάτιο δυστυχώς είναι με τις ώρες της,στα προκαταρκτικά πάντα καλή με γυφτοβουλγάρικα παθιασμένα γλώσσοφιλα ,αλλά στο σεξ εκτός από ελάχιστες φορές που την έχω πετύχει καυλωμενη και κάνει γαμησάρα,τις υπόλοιπες σου δίνει την εντύπωση ότι υποφέρει,περνάει βασανιστήριο,είναι σα να κρατιεται να μη βάλει τα κλάματα :S
Το χειρότερο όμως δεν είναι αυτό,αλλά ότι βρωμάει ΠΆΝΤΑ το μουνί της ψαρίλα κι έχω την εντύπωση ότι κάθε φορά που τη γαμαω μετά βρωμάει για καιρό ο πουτσος μου :S
οντως το πισωκολητο δεν το αντεχει πολυ ωρα η συγκεκριμενη , παντως στο Μεταξι ηταν βιαστικη
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Πρωί, στην Αθήνα, περάσαμε από το μπουρδέλο της οδού Ιωαννίνων:
Κριστίνα, καστανόξανθη, με παραπάνω κιλά, ελαφρά μπανταλεμένη.

Προσεγγίσαμε τη συστοιχία των τριών μπουρδέλων της οδού Αλκιβιάδου.

Η πρώτη πόρτα ήταν κλειδωμένη με λουκέτο.

Πίσω από τη δεύτερη πόρτα, επεδείχθησαν και περιφέρθηκαν δύο θήλεα:
Πρώτη η Νικόλ: Νεόφερτη πόρνη - νεοσσός, νεαρά, αμήχανη,  χονδρή, χαμηλού αναστήματος, κορμοστασιά αθλήτριας ρίψεων, μαύρα μακριά μαλλιά βοστρυχωτά.
Η Νικόλ στήνει και κώλο…
Νικώλ…
Ξαφνικά άνοιξε η πόρτα του δωματίου συνουσιών και εξήλθε βιαστικά το έτερο θήλυ, η Νίκα, έχοντας βληθεί με μια ριπή χύσια. 
Χωρίς να περάσει από το χώρο αναμονής και επιδείξεων, όπως ήταν σπερμόρφυρτη, πασαλειμμένη, κατευθύνθηκε κάτωθεν του καταιονητήρος, πλύθηκε, απομάκρυνε τα ψωλοχύματα από το πρόσωπο και τους μαστούς και τελικά επεδείχθη χαμογελαστή και φρεσκαρισμένη.
Η Νίκα είναι καστανόξανθη, με συνηθισμένο σωματότυπο, μέτριων διαστάσεων.

Στην τρίτη πόρτα, βρήκαμε την κα Κατερίνα, μια από τις πιο αξιόλογες πόρνες των λαϊκών πορνείων των Αθηνών.
40ετής Ρουμάνα, που προσπαθεί να φτιάξει αέρα αινιγματικής εταίρας, διαρρέοντας τη φήμη ότι είναι Σέρβα.
Ωραίο παράστημα, λαμπρή επιδερμίδα, ευμεγέθεις μαστοί, κοντό μαλλί ως αθλήτρια δρόμων…
Το ιδίωμα της κας Κατερίνας είναι ο θόρυβος που προκαλεί σε όλη τη διάρκεια της συνουσίας: Πλαταγίζει διαρκώς και ακατάπαυστα τη γλώσσα και τα χείλη της, ενώ ταυτόχρονα παράγει ένα διαρκή ήχο με το λάρυγγα, που θαρρώ ότι είναι η νότα «φα»…
Λειτουργεί ως ανθρωπόμορφη μηχανική κατασκευή, της οποίας η άνω απόληξη του πεπτικού σωλήνος είναι προγραμματισμένη να θορυβεί, να γλύφει και να ρουφά αδιάκοπα, με επαναλαμβανόμενους μηχανικούς σπασμούς…
Οτιδήποτε κι αν πλησιάσει ο αντισυνουσιαζόμενος, στο στόμα της κας Κατερίνας, (στόμα, δάχτυλα, ώμο, πούτσα, χέρια, κ.ο.κ.), αυτό αυτομάτως εγκλωβίζεται στο πλατάγισμα του μηχανικού στόματος και αυτοστιγμεί επαλείφεται από ζεστή και υγρή σίελο.

Ευρισκόμενος στο χώρο αναμονής και επιδείξεων, πίσω από τον τοίχο κρυφάκουγα αμυδρά ήχους και θορύβους από τη συνουσία της κας Κατερίνας με τον προηγούμενο πελάτη.
Παρατήρησα με έκπληξη, ότι καθ’ όλη τη διάρκεια της πράξης, οι δύο αντισυνουσιαζόμενοι μιλούσαν διαρκώς μεταξύ τους.
Δεν ήταν αυτιστικός μονόλογος κάποιου από τους δύο: Ήταν διαλογική συζήτηση, χωρίς καμία διακοπή.
Οι διάλογοι είχαν συνεχή και γρήγορη ροή,  στη διάρκεια των προκαταρκτικών (όταν ακούγονταν οι παφλασμοί από τις γλώσσες), στη διάρκεια της κυρίως συνουσίας (όταν έτριζε το κρεβάτι), αλλά και στη διάρκεια των πλύσεων στο νιπτήρα…
Τα λόγια έπαψαν να ακούγονται όταν η κα Κατερίνα ξεπρόβαλλε.
Με αντίκρισε, με αναγνώρισε, χαμήλωσε το βλέμμα και χαμογέλασε αμήχανα. Την καταλαβαίνω… Το πέρασμα από τον έναν πελάτη στον άλλον, απαιτεί ενδιάμεση επανεκκίνηση…

Η κα Κατερίνα, μου μιλά ανακατεμένα, στον ενικό και στον πληθυντικό:

- Πως πάει η ζωή, Κατερίνα;
- Ε, πώς να πάει; Καλά μέχρι τώρα… Εσείς, τι λέτε;
- Σκέφτεσαι το αύριο;
- Μπα, όχι πολύ… Ποιος ξέρει για το αύριο… Ελπίζω ότι θα είναι καλύτερο… Τι λες εσύ;
- Φρούδες ελπίδες…
- Φλούδες… τι φλουδ…;; γκλουπ – σχλατς – σλουτς… (βαθεία προώθηση ψωλής στη στοματική κοιλότητα του θήλεος)…

Συνέχεια κατά τα γνωστά: Ανάταση ψωλής,  καταγάμευση, ανάταση ψυχής.
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
Στο Ιάσωνος 20Α εμφανίσθηκε νέα κορασίδα,κατά την υπηρεσία...με το όνομα "Κίκη" .........αρκετά όμορφη....με λευκό/κανονικό σώμα....μελαχρινή....με δυάρι βυζάκι..... Τα δωμάτια γεμάτα.....και περίμεναν πολλοί χύστες να περάσουν και αυτοί......

δεν ξερω εαν ειναι η ιδια...αλλα πηρα μια καινουργια την προηγουμενη πεμπτη στο 20Α...κοντη με ωραιο βυζακι...κοκκινο-καστανη...φοραγε δικτυωτο απο πανω...ασπρο δερμα...μετα την συνουσια αντιληφθηκα οτι μυριζε πολυ το πραμα της...και παρολο που παντα καθαριζομαι μετα με αντισιπτικα μαντηλακια...εχω φαγουρα στην βαλανο...μια μερα εκριμα...και ετοιμαζομαι για ραντεβου στο συγγρο...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Στο Ιάσωνος 20Α εμφανίσθηκε νέα κορασίδα,κατά την υπηρεσία...με το όνομα "Κίκη" .........αρκετά όμορφη....με λευκό/κανονικό σώμα....μελαχρινή....με δυάρι βυζάκι..... Τα δωμάτια γεμάτα.....και περίμεναν πολλοί χύστες να περάσουν και αυτοί......

δεν ξερω εαν ειναι η ιδια...αλλα πηρα μια καινουργια την προηγουμενη πεμπτη στο 20Α...κοντη με ωραιο βυζακι...κοκκινο-καστανη...φοραγε δικτυωτο απο πανω...ασπρο δερμα...μετα την συνουσια αντιληφθηκα οτι μυριζε πολυ το πραμα της...και παρολο που παντα καθαριζομαι μετα με αντισιπτικα μαντηλακια...εχω φαγουρα στην βαλανο...μια μερα εκριμα...και ετοιμαζομαι για ραντεβου στο συγγρο...

Άλλη είναι......δεν ήταν κοντή αυτή που είδα.... :rockon:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
επιστροφή από τα σαλόνια της Γερμανίας και πρωϊνή καταδρομική στα αλώνια της Φυλής, καβάλα στον πορνοτυφώνα και παρέα με τον μπουζόκλειδο, είδαμε, ακούσαμε, και καταγαμεύσαμε τις εξής:

Φυλής:


71Α: Εύα, νέα άφιξη, με αρκετά πιασίματα μελαχρινή έκανε στροφές στο στύλο
71Β: Άντζελα, μελαχρινή αδιάφορη αδύνατη με κώλο στο πρόγραμμα της
69Β: Νικόλ, μελαχρινή πανέμορφη για τα γούστα μου κοπέλα, με 3άρι στήθος και κοντό καρέ μαλλί, πρώην στουντιοκόριτσο τιμήθηκε στην επιστροφή για 2η φορά. Λεπτομέρειες στην κριτική μετά
69Α: Τζουλιάννα, καστανόξανθη με κανονικό σώμα και κώλο στο πρόγραμμα της
67: Αλίσια, ξανθιά με τορπίλες και ωραίο κορμί
66Δ: Μπιάνκα, άλλη μελαχρινή αδιάφορη αδύνατη
66Α: Ρωξάνα, μελαχρινή με αρκετά πιασίματα, η υπηρεσία μας έλεγε ότι στο δωμάτιο χορεύει βραζιλιάνικα

Φώκαιας:

17Α: Ειρήνη η γνωστή ψηλή με μέτριο σώμα μικρό στήθος και κώλο στο πρόγραμμα της
17Β: Εμμανουέλα, η άλλη αγαπημένη μου, την είδα με αλαγμένο μαλί και μου άρεσε ακόμα περισσότερο, με μικρό στήθος και ωραίο κώλο, αν δεν με είχε σαγηνεύσει η Νικόλ σε αυτήν θα πήγαινα
19: Μια κοπέλα μελαχρινή με πιασίμα και μεγάλο στήθος
25Β: Τζούλια με τα Piercing ξανθιά κοντούλα συμπαθητική
27Α: Άννα η πολωνέζα ξανθιά με καρέ μαλί και μικρό στήθος, και Έλενα η ρουμούνα μελαχρινή με τα 3άρια
27Β: Αλεξάνδρα κοντούλα με το ωραίο σώμα και κώλο στο προγραμμα της, τιμήθηκε από τον μπουζόκλειδο, τα υπόλοιπα στην κριτική του
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom