Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (22 μέλη και 246 επισκέπτες)

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ωραία ενημέρωση ρε ψηλέ....συγγνώμη που σε "ανάγκασα" να κάνεις τόσες καταθέσεις... :s&m_1: :s&m_1:

χαχαχα  :2funny:

μωρε για πλακα το λεω, εγω εκανα μαλακια με την τζουλιανα, δεν επρεπε να μπω... τεσπα, δεν πειραζει  :grin:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.026
Πόντοι
5.435
ωραία ενημέρωση ρε ψηλέ....συγγνώμη που σε "ανάγκασα" να κάνεις τόσες καταθέσεις... :s&m_1: :s&m_1:

-Φυλής 86 κάτω:Λάουρα. Καστανόξανθη προμιλφ κοπέλα με φουλ πρόγραμμα. Η τσατσά μας έδιωξε πολύ άκομψα πριν καν τη δούμε. (7/10)
ωραία ενημέρωση ρε μάγκες, αλλά εξηγήστε μου, πως διάλο καταφέρατε να φάτε πόρτα στο Φ86 από την τσατσά? Αυτό θέλει πολύ προσπάθεια για να γίνει  :think:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ωραία ενημέρωση ρε μάγκες, αλλά εξηγήστε μου, πως διάλο καταφέρατε να φάτε πόρτα στο Φ86 από την τσατσά? Αυτό θέλει πολύ προσπάθεια για να γίνει  :think:

Ρε φιλε ενταξει, η γυναικα με βλεπει εδώ και ένα χρονο, την ιδια κοπελα εχει, την πιανω μια μερα και της λεω, ξερετε ερχομαι εδώ γιατι ψαχνω την ταδε και την ταδε κοπελα. Δεν εχω κατι με τη δικια σας, απλα αυτές μου αρεσουν, αυτές ψαχνω.

Και το εξηγησα και στο λαγο, ότι μια μερα, ετυχε να εχει την Τζουλια, ηξερε ότι εψαχνα αυτην, μου λεει ελα περνα. Περασα, περασα καλα, δεν ενοχλησε και μαλιστα καθησαμε παρεα μετα στο καμαρακι και μιλησαμε τοσο με την Τζουλια οσο και με την τσατσα αρκετη ωρα.

Ουδεμια παρεξηγηση, απλα να μην κουράζεται τσαμπα η κοπελα... Α βεβαια την πληρωσε και ο λαγος που δεν την ηξερε, άλλο θεμα αυτό...  :sunglasses:
 

fastanfurius

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
 Σύντομη περιήγηση χθές βράδυ στη δεύτερη βάρδια, με προγραμματισμό πρώτα να δούμε και μετά να συνουσιαστούμε. Ξεκινώντας απο τα Αλκιβιάδου στο 16Γ ήταν η Κατερίνα η Σέρβα, στο 16Β μία Νίκα με φούλ πρόγραμμα Ρωσικής καταγωγής, όχι όμως η γνωστή Νίκα απο Αγκύρας, περί τα 35 έτη.
 Στο Αλκιβιάδου 16Α , ανετράπησαν τα σχέδια για περαιτέρω περιήγηση, ερχόμενοι αντιμέτωποι με θωρηκτό Σοβιετικής κατασκευής ,ονόματι Αλεξάνδρα, νέα άφιξη απο οτι είπε, προερχόμενο απο στούντιο της Βορείου Ελλάδος.
 Μας καθήλωσαν: το χαμόγελο, η τεράστια αφράτη κωλάρα την οποία ψηλαφίσαμε στο χώρο υποδοχής, οι προεξέχουσες θηλές σε φυσικούς μετρίου μεγέθους μαστούς δίκην ευμεγέθων βατόμουρων,τις οποίες και αυτές ψηλαφίσαμε και οι υποσχέσεις για πολύ καλές επιδόσεις σε φούλ πρόγραμμα.
 Το θωρηκτό αποδείχθηκε αρκετά ευέλικτο στη μάχη και κατανάλωσε όλα τα πυρομαχικά, με υπομονή , χωρίς βιασύνη.
 Αργότερα κατηφορίζοντας χαμηλότερα αποφασίσαμε να γαμήσουμε και την Εύα στο Κων/λεως 166Β, αλλά δυστυχώς θα λείπει επ' αόριστον..

Μια καλυτερη περιγραφη για τη Νικα στο αλκιβιαδου?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ειναι στουντιο κοριτσο ?Θυμασαι χαρακτηριστικα?
καυλιάρικο μυώδες σώμα,τσουπωτό κωλαράκι,πρόστυχα εσώρουχα,στυλάκι γατούλας και φάτσα σα χελωνονιτζάκιhttp://[URL unfurl="true"]www.itu.dk/people/isbg/øvelser/%D8velse%201/turtle.jpg[/img[/URL]]

κοντούλα και μιλφάκι

όχι δεν ήταν στουντιοκόριτσο,ακάποτα σε πάκηδες με 10 ευρώ στο μεταξουργείο έκανε
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
-Φυλής 54: Αουρόρα. Το καστανό κοντοπούτανο με το σώμα ζυμαράκι. Ωραίο πρόσωπο, ωραίο χαμόγελο. Απλό. (8/10)

την είδα τις προάλλες που έφευγε με την τσατσά. Μέτρια πρός αδιάφορη εκτός μπουρδέλου. Η τσατσά παρακαλούσε για βάρδιες στο τηλέφωνο.


-Φυλής 59 κάτω: Ιζαμπέλα. Το μελαχρινό άλογο, αδύνατο κορμί λαμπάδα, μέτρια στη φάτσα. Απλό με που και που ελεύθερο... (7/10)

τίμια στο δωμάτιο, αν δεν την έχεις πάρει μην το αμελήσεις.

-Φυλής 84 πάνω:Ανδριάνα. Το γνωστό ξινό νοστιμούλικο πιτσιρικάκι, με το καστανό μακρύ μαλλί και το όμορφο σώμα. Προσωπικά περνάω πολύ ωραία μαζί της και δε με καραμουζιάζει στο σαλόνι. Τη βρίσκω αρκετά όμορφη, αλλά στο δωμάτιο είναι απλά γλυκιά και τυπική, προς ξενέρωτη. Απλό. (8/10)

ανθυποξινομέτρια.

 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
την είδα τις προάλλες που έφευγε με την τσατσά. Μέτρια πρός αδιάφορη εκτός μπουρδέλου. Η τσατσά παρακαλούσε για βάρδιες στο τηλέφωνο.


τίμια στο δωμάτιο, αν δεν την έχεις πάρει μην το αμελήσεις.

ανθυποξινομέτρια.
τύπε έτσι όπως κάνεις τις παραθέσεις δε μπορούμε να δούμε ποιον παραθέτεις  :-
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
[size=14pt]Μέχρι να ανεβάσει ο BMWPOWER,την αποψινή ενημέρωση....ας δούμε μερικά πράγματα......[/size]


[size=12pt]Βρέθηκα Μεταξουργείο......με στόχευση/κατάθεση,πάλι με την Εσμεράλδα - Ιάσωνος 20Γ (...πετυχημένη κατάθεση και πάλι...)...
Στο Ιάσωνος 20Α εμφανίσθηκε νέα κορασίδα,κατά την υπηρεσία...με το όνομα "Κίκη" .........αρκετά όμορφη....με λευκό/κανονικό σώμα....μελαχρινή....με δυάρι βυζάκι..... Τα δωμάτια γεμάτα.....και περίμεναν πολλοί χύστες να περάσουν και αυτοί......[/size]



[size=12pt]Μερικές ρομαντικές φωτό...........[/size]


Μεταξουργείο[size=12pt][/size]



GwI1AQK.jpg


YQaGjAl.jpg




[size=12pt]Φωκαίας[/size]



6ZFCSus.jpg




[size=12pt]Αγ.Παντελεήμων - Πλ.Αττικής[/size]



AC1aJaN.jpg


0UBaTSs.jpg
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
πάει κι αυτή...έγινε στουντιοκόριτσο...  :headbang:
Γνωρίζετε σε ποιό στούντιο πήγε η Εύα (Κων/λεως 166Β) ; Εμένα η υπηρεσία μου είπε οτι έχει πάει για κάποιο διάστημα στην Ουκρανία .
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
billy13 respect,αναμένουμε αναλυτική ενημέρωση από bmwpower όπως αυτός καλά ξέρει  :rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
billy13 respect,αναμένουμε αναλυτική ενημέρωση από bmwpower όπως αυτός καλά ξέρει  :rockon: :rockon:

Ευχαριστώ.....είναι μεγάλη η ενημέρωση......θα ανέβει όμως από BMWPOWER....... Να πω ότι είμαστε μαζεμένοι αρκετοί,σε κάποια φάση.....και έπεσε πολύ γέλιο....με όλα τα παιδιά........ :grin:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
μεγάλη συνάντηση σήμερα για billy13 και king της πιάτσας  :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: η κουβέντα σε χαλαρό επίπεδο χωρίς παρεκτροπές !!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Απογευματινη καταδρομικη στη Φυλης 2η βαρδια γυρω στις 19:00+.. Αρχικα ημουνα εγω με Millepetroza και σχεδιαζαμε να γυρισουμε ολη τη Φυλης/Λιοσιων και περιξ αλλα στην παρεα προστεθηκαν οι Chevalier Fidele, Billy13, Ατακτη Γιατραρα(mimikos2000), beowulf, Spougenas και ειχαμε και συναντηση με τον τρισμεγιστο Αυτοκρατορα της Πιατσας KING_JAMES  :rockon: ο οποιος οση ωρα τσαρκαραμε μαζι ηταν φυσικα ο ηγέτης του Ταγματος  :rockon: .. Επειδη μαλακιστηκαμε πολυ βεβαια, δεν προλαβαμε να φτασουμε στη Λιοσιων πριν αλλαξει η βαρδια


27 Ελενη μελαχρινο Ρουμανακι, πιπινι με ομορφη γλυκια φατσουλα, 2αρι βυζι σωμα και κωλαρακι με τα απαραιτητα πιασηματα, στο τσακ ημουνα να περασω αλλα το ανεβαλα για αλλη μερα, ΑΠΛΟ


Αυτα τα ολιγα χυστες μου
Να δωσω τα σεβη μου σε ολους οσους κραταν το θρεντ ζωντανο και ειδικα σε οσους κανουν ενημερωσεις  :rockon:
Καλα γαμησια  :zfuck:  :rockon:

Ωραίος..... :thumbsup: Να προσθέσω ότι στο Δ.27....είπαμε στην τσα2 ότι είναι πιο μουνάρα από την κορασίδα της βάρδιας......και αυτή μας πρότεινε να την πάρουμε παρτούζα......  :zfuck::zfuck:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Kαλημερα συναγωνιστες να αποδωσω τα συγχαρητηρια στα στελεχη πρωτης γραμμης για τις πολυ επαγγελματικες ενημερωσεις και να παραθεσω και εγω με την σειρα μου μια πιο ερασιτεχνικη ενημερωση που εγινε στη νυχτερινη τριτη βαρδια μεταξι και φυλης ξεκινωντας απο μεταξΙ Λεωνιδιου28 Λειλα,Ιασωνος30Βμια μαυρουλα,Ιασωνος20Β Αντρεα,Ιασωνος20Α Αντριαννα,Ιασωνος44 Ελενα,Μεγαλου Αλεξανδρου15Ναταλι και Λιντα,Μεγαλου Αλεξανδρου28Α μια καινουργια Γκαμπυ και Μαρια,Κολωνου53 Αννα,Κολωνου48 Λουνα και Βαλερια,Κολωνου30Α μια καινουργια νεαρη γεματουλα μελαμψη με το ιδιο ονομα της προκατοχου της Αννα,Κολωνου15 Μια μαυρουλα σωματαρα παρουσιαστηκε μονη της μιλαγε αγγλικα με μαρκαρε ασχημα με δυσκολια καταφερα να βγω,Κολωνου11Β υπογειο Μαιρη αλβανιδα,Καλλεργη33 Μαρινα μιλφ σαπιο σε προχωρημενη συψη ισως απ τα χειροτερα που εχω δει,απο φυλης μερια,Φωκαιας27Βκατω Ανκα και Στελλα,Επανω η Αννα,Φωκαιας27Α Γκαμπριελλα,Φωκαιας24 Ροζαλιντα,Φωκαιας25Β Εμανουελλα που ηταν φυλης65μεχρι προτεινος,Φυλης59 Αντινα με μια εκνευρισμενη τσατσα,Φυλης86Β Αλινα,Φυλης71ΒΓκαμπριελλα,Φυλης66Α Ιωαννα,Αχαρνων85 Βικυ στουντιοκοριτσο με σχετικα προσφατη παρουσια πριν κανα διμηνο περιπου Τατοιου71 γενικα δεν επαιζε και πολυς κοσμος καποιες λιγες παρεες ενα θετικο στοιχειο της αποψινης μεταμεσονυκτιας βολτας ηταν οτι στην Ιασωνος δεν υπηρχε ουτε ενα πρεζονι αυτα προς το παρον καλα να περνατε παιδια καλο ξημερωμα σε ολους
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Παρακαλουντε οσοι γνωριζουν τον Ορεστη_κουναβη να του ριξουνε 1 σφαλιαρα μηπως και συνελθει

Μετα τις παρτουζες και τα γαμησια οπου φευγει χωρις να χυσει ή τραβαει μαλακια για να χυσει σημερα ειχαμε και νεα γεγονοτα
Πουτανα του εβαλε το χερι στον πουτσο την ωρα που προσπαθουσε να μπει στο μουνι της με αποτελεσμα να μην χυσει και να την ρωταει αν περασε καλα και της αρεσε μαζι του
Πουτανα του εβαλε δαχτυλο στον κωλο και τον τελειωσε με μαλακια

Ο τυπος ειναι Καλτ ή πρεπει να παει να τον δει κανενας ψυχιατρος ?
:headbang2: :rockon: :headbang2: :rockon: :S :S :S  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom