Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (1 μέλη και 93 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Εμένα άλλου πήγε το μυαλό μου...σε μια μιλφ ζωή που πήρα πρόσφατα στο μεταξουργείο.
Αχαρνών 85,06-02-2014....με την βροχή είδα ένα μπάζο  :zombie: όπως λες μιλφο-γκιλφ........ Πλαδαρό σώμα......μιλάμε για ζόμπι.....για αυτό δεν την ανέφερα.... :S
Μάλιστα η υπηρεσία,ανακοίνωσε και αυταρχικό.....για τους μερακλήδες...... :s&m_1:


κοντη ξανθια , μαλλια λιγο πανω απο τους ωμους(οχι καρρε) , σωμα με πιασηματα και μετριο προς ασχημο προσωπο

Αυτή ακριβώς................
URL]]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
kataggavlomenos, Orestis Kou & Tommy Devito πολύ ωραιες ενημερωσεις!! ;)
 

xplorerxx

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2012
Μηνύματα
515
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
καλημέρα σύντροφοι, γνωρίζει κανείς τι παίζει Διδύμου 8Α το πάνω απογευματινή βάρδια; :think:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
καλημέρα σύντροφοι, γνωρίζει κανείς τι παίζει Διδύμου 8Α το πάνω απογευματινή βάρδια; :think:
Σχεδον παντα ειναι η Αλεξανδρα , μια νεαρη αδυνατη μελαχρινη με γλυκο προσωπο
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Αυτή την πετυχαίνω πάντα πρωί όσες φορές την πήρα (2) έκλαψα τα λεφτά μου... :headbang:
και απογευμα αυτη δουλευει , δεν εχω δει αλλη κοπελα σε αυτον τον οικο το τελευταιο καιρο
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Αυτή την πετυχαίνω πάντα πρωί όσες φορές την πήρα (2) έκλαψα τα λεφτά μου... :headbang:

Όμορφο πιπίνι, αλλά συνέβη και σε μένα, μια φορά που την πήρα παλιότερα, δεν πέρασα καλά.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Σήμερα το πρωί

Ιωαννίνων 3
Ντάνα και Ντιάνα
Η Ντάνα είναι λαμπαδόκορμη Ρουμάνα, μαύρο μακρύ μαλλί πιασμένο πίσω. Την προηγούμενη φορά την είχαμε συναντήσει Κων166.
Η Ντιάνα είναι μπανταλεμένη, εντελώς σοβατισμένη, σε επίπεδο καρνάβαλου.

Τροφωνίου 11 ισόγειο
Η ημεδαπή Τζούλια, με βυζιά 15 κιλά τα ένα.

Τροφωνίου 13 ανώγειο (Liosion Palace)
Η Αυτοκράτειρα Μπέτι.
Αναμνηστική καταγάμευσις.
Μουνί δύο ταχυτήτων: Ευρύ εμπρός, στενό στο βάθος...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
όχι ρε συ, χλωμο το βλεπω και εγω.

ξερετε τι εχω παρατηρησει; οσες είναι πολλα χρονια εδώ θα μεινουνε από συνηθεια, γιατι δεν είναι και ευκολο να κανεις μια καινουρια αρχη αλλου.

οι καινούριες παλι θα ερχονται για λιγο καιρο και θα φευγουν, γιατι είναι ευκολο να κατσεις 2 μηνες σε μια ξενη χωρα και μετα σε μια άλλη και σε μια άλλη...

επισης φοβάμαι ότι συντομα το φαινομενο της εγχωριας πορνειας θα επεκταθεί λογικα, δηλαδή θα βλέπουμε νεαρες κοπελες στα μπουρδελα που θα είναι οντως ελληνιδες...

αυτά φυσικα αν συνεχιστεί η οικονομικη κατασταση της ελλαδας με τους ρυθμους που κινειται τωρα... δηλαδή κάθε περσι και καλυτερα...

η πιατσα στη Φυλης παντως και σημερα αδεια. Θα κανω μια γρηγορη ενημερωση στο επομενο ποστ μου.
Προχθές, μου έλεγε η Τάνια (με τους πλούσιους γοφούς - γλουτούς, σε Ρεμούνδου - Αγίου Πέτρου, κ.ά.), ότι με τα κεσάτια που έχει τις τελευταίες βδομάδες, "σκέφτομαι να επιστρέψω στην Αλβανία και ας γίνω φτωχή, παρά να μένω φτωχή στην Αθήνα και να λέω ότι είμαι πουτάνα".
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Σήμερα το πρωί

Ιωαννίνων 3
Ντάνα και Ντιάνα
Η Ντάνα είναι λαμπαδόκορμη Ρουμάνα, μαύρο μακρύ μαλλί πιασμένο πίσω. Την προηγούμενη φορά την είχαμε συναντήσει Κων166.
Η Ντιάνα είναι μπανταλεμένη, εντελώς σοβατισμένη, σε επίπεδο καρνάβαλου.

Τροφωνίου 11 ισόγειο
Η ημεδαπή Τζούλια, με βυζιά 15 κιλά τα ένα.

Τροφωνίου 13 ανώγειο (Liosion Palace)
Η Αυτοκράτειρα Μπέτι.
Αναμνηστική καταγάμευσις.
Μουνί δύο ταχυτήτων: Ευρύ εμπρός, στενό στο βάθος...
Ξεροχύνω με ΠΥΡΑΥΛΙΚΕΣ ενημερώσεις! :cum:
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παιδια 2 ερωτησεις  η ελενα η πρωην βικτωρια  απο μαραθωνος 59  δουλευε παλια φυλης 74.και η μελαχροινη που δουλευει φωκαιας 17α απογευμα και δηλωνει ελληνιδα ποια ειναι
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
Ρε παιδια ,η Μπαρμπα(ο)ρα τι έγινε ;
Εχω πολυ καιρό να την δω
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Μια γρηγορη τζουρα από Φυλης με therion, γυρω στις 21:00 σήμερα:

Πήγαμε από μεγάλα νούμερα, το Πιπίνου 65 ανοιχτό μετά από βδομάδες!

-Πιπίνου 65: Ζανέτ. Χοντρή, προμιλφ, ξανθιά όμορφο πρόσωπο με βυζάρες σε απλό. (6/10)

-Φυλής 136: Άντζελα. Μελαχρινή μιλφ με μακρια μαλλιά, γνωστή φάτσα, μάλλον από μεταξουργείο. Φουλ κυτταρίτιδα. (4/10)
-Φυλής 134 υπόγειο: Κλειστό
-Φυλής 134 ισόγειο: Τζέσικα, ξανθιά προμιλφ, με όμορφο πρόσωπο και νορμάλ σώμα. Η πιο όμορφη της περιοχής. (8/10)
-Φυλής 134 όροφος: Η τσατσά περίμενε κοπέλα 21:15 το βράδυ! Αν μας είπε αλήθεια βέβαια...

-Φυλής 109 κάτω: Άννα Πίτσος. Η μελαχρινή αδύνατη Ρουμάνα με τα εξτραδάκια. (8/10)
-Φυλής 109 πάνω: Μαργαρίτα. Ξινή ποντικόφατσα, ψηλή καστανή με πιασίματα, ωραίο σωματάκι. (5/10)


Περάσαμε και από τα κεντρικά της Φυλής, ερημιά... Σε όσα μπήκαμε ήταν οι ίδιες με χθες (βλεπε προηγουμενο μου ποστ  :grin:)

Για την ιστορια, εγινε αυτό που ειπα χθες, δηλαδή πηγαμε στο "Αννοσπιτο" και περασε ο therion με τη Φλωρη και εγω με την Αλεξανδρα.

Ηταν να κατεβουμε και Μεταξουργειο, αλλα μας επιασε η ψυχη μας με την τοση ερημια και φυγαμε...


υγ: Στα παραλειπόμενα, συναντηση με πρόεδρο και billy13 που πηγαιναν να φανε φαλαφελ...  :grin:

υγ-2: Η Τζουλια με τα piercing ξαναφευγει για Ρουμανια, τελευταια βαρδια αυριο. Καποια άλλη που δουλευε στα κεντρικα της Φυλης και εφυγε πριν λιγες μερες, θα επιστρεψει εντος μιας εβδομάδας...  ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μοναχική τσάρκα Μεταξουργείο........με κατάθεση στο Κολωνού 15 (δεξιά)......στην Άντζελα......  :cum:


Το εσωτερικό του τσαρδιού......


vBqHhjl.jpg



Μια μαγευτική άποψη του άδειου Μεταξουργείου.......


XgaJ9XJ.jpg





Μετά την κατάθεση κατέβηκα Φυλής........


pwafd4E.jpg





Πάμε να κάνουμε μια ενημέρωση.......


Αγκύρας 12Α Μίλα (η γνωστή milf)


Φυλής


71 κάτω Στεφανία (με την κωλάρα)

71 πάνω Νέλλυ (έχει αδυνατίσει και είναι καύλα)

69Β Νικόλ (εξακολουθεί να μην μου αρέσει)

69Α Χριστίνα (κλασικά Καζακστάν)

86 κάτω Αλίνα & Μισέλ (η Αλίνα μου έκανε τρελό πέσιμο με γλυψίματα σε αυτιά/λαιμό.....μου έκατσε απάνω στο καυλί μου.......το έπιανε,δε με άφηνε να φύγω)  :zfuck:

86 πάνω Τζούλια (πίρσινγκ)

84 πάνω Γκαμπριέλα (το καλύτερο μωρό που υπάρχει Φυλής,δεν έκανα τον κόπο να ρωτήσω για 69  :grin: )

84 κάτω Αντριάνα (πιπίνι,φόλα)

80 Μαρίνα (νέα παρουσία,μπάζο)

66Δ Μπιάνκα (με φούλ)

66Α Ιωάννα (ψηλή μουνάρα)

59 κάτω κλειστό

59 πάνω Νίκη (πρώην Ρομπέρτα,με εσώρουχο το καυλάκι σήμερα)

56 κλειστό

54Β Ντενίσα (με φωσφοριζέ εσώρουχο)


Η Νικολέτα επιστρέφει τέλος της εβδομάδας,αρχές της άλλης..............



Διδύμου


Σουζάνα (Σούζι)

Αντριάνα (με τα γυαλάκια)

18A Aλιόνα (gilf)

18Β Άννα (σάντουιτς)

20 Νίκα (αξιόλογο milf)
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
RESPECT σε ορέστη και μπίλυ! :rockon: :rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom