Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 179 άτομα (8 μέλη και 171 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
οχι,ποια ειχε βρωμοποδαρα? η ιωαννα απο κολωνου? που τα ποδια της ηταν ποιο καθαρα και και απο της παλαμες των χεριων?

τα ποδια της τζωρτζιαννας που οποτε της ζηταγα πηγαινε τα επλενε με σαπουνι στο νεροχυτη?

η , η τανια η μιλφ που και αυτη τα πλενει ?

περισσοτερο εχω φαει σαπουναδα παρα ποδαριλα  :2funny:


αυτα εχουν συμβει μπροστα στα ματια μου... Η ιωαννα ξαναλεω το ποδι της αστραφτε απο καθαριοτητα.. και εγω ο μαλακας ηρθα και το ειπα εδω, σαν αλληλεγειος μαλακας που ειμαι.. και δεν το κραταγα για παρτυ μου..
Συμφωνω  :)η Ιωαννα που δουλευει στην κολωνου ειναι πεντακαθαρη.Το κορμι της λαμπει.Δουλευει ακομα?Γιατι συντομα προκειται να ερθω Αθηνα.Δεν την αναφερετε τον τελευταιο καιρο :think:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
εγω πάντως δεν εχω δει κανεναν πακιστανο...στην φαωκαιας στο μεταξι ναι και μαλιστα παρα πολλούς ;) ;)
Και στη Φυλής και στη Φωκαίας αλλά και στη Διδύμου, η πελατεία είναι πλέον πολυφυλετική. :( 
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Συμφωνω  :)η Ιωαννα που δουλευει στην κολωνου ειναι πεντακαθαρη.Το κορμι της λαμπει.Δουλευει ακομα?Γιατι συντομα προκειται να ερθω Αθηνα.Δεν την αναφερετε τον τελευταιο καιρο :think:
δεν δουλευει εχει σταματησει εδω και καιρο...
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
ας πεταχτώ και γώ να πώ την ...κία μου,

προσωπικά δεν καταλαβαίνω τι κόλλημα έχετε πάθει με τους πακο-αφγανούς, σεξουαλικά ερεθισμένους πιθήκους
και τα πορνεία που τους δέχονται  :think:

δλδ φοβάστε μήπως μαγαρίσουν τις παρθένες υποχόνδριες πόρνες και γι'αυτό  δίνετε παραπάνω λεφτά ?

δεν μπορώ να πιάσω τους συναισθηματικούς ενδοιασμούς και υποχονδριάσεις ορισμένων
αυτό που ξέρω είναι ότι όλοι είμαστε πιθήκια είτε άσπρα είτε μελαλμψά , που πάνω κάτω
το ίδιο μικροβιακό φόρτιο φέρουμε και τέλος το sex είναι μια απλή σαρκική παράτριψη
που οδηγεί σε εκκένωση των σπερμοδόχων κύστεων , είτε γίνεται σε κάποια suita του hilton στο μισάωρο
είτε γίνεται πίσω απο κάποιο θάμνο στο ζάππειο στο λεπτό...

αλλά φαίνεται οι μαγαζάτορες ποντάρουν στα ψυχοσυναισθηματικά τερτίπια των πελατών και διαμορφώνουν τις τιμές
αυθαίρετα , και εφόσον υπάρχει ζήτηση θα υπάρχει και προσφορά, ελεύθερη οικονομία έχουμε εξάλλου... ;)
[/q

Προσωπικά δεν έχω πετύχει Έλληνα να βρομάει εξαιρουμένων των πρεζονιών .  . .και στην τελική αυτοί το παίζουν και καλά θρήσκοι και Ισλάμ και αρχείδια . . .
 

μιλαω

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες η σονια η ιταλιδα και καλα που ειναι μου ελειψε η καυλαντα της.....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
δυναμική ενημέρωση από τον scooby
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465
Eπίσης από απογευματινή τσάρκα σήμερα λιοσσίων κοντά:


Βέργας 3 δεξιά: Μια ρωσσίδα ~25, μακρυό ίσιο μαλί, ψηλή με μεγάλη περιφέρεια κ στήθος. Πρέπει να δούλευε κ σε κάποιο από τα Αλκαμένους παλιότερα
Χριστίνα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Συμφωνω  :)η Ιωαννα που δουλευει στην κολωνου ειναι πεντακαθαρη.Το κορμι της λαμπει.Δουλευει ακομα?Γιατι συντομα προκειται να ερθω Αθηνα.Δεν την αναφερετε τον τελευταιο καιρο :think:
To χάσαμε το κορμί Δημητράκη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.026
Πόντοι
45.465

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
οχι,ποια ειχε βρωμοποδαρα? η ιωαννα απο κολωνου? που τα ποδια της ηταν ποιο καθαρα και και απο της παλαμες των χεριων?

τα ποδια της τζωρτζιαννας που οποτε της ζηταγα πηγαινε τα επλενε με σαπουνι στο νεροχυτη?

η , η τανια η μιλφ που και αυτη τα πλενει ?

περισσοτερο εχω φαει σαπουναδα παρα ποδαριλα  :2funny:


αυτα εχουν συμβει μπροστα στα ματια μου... Η ιωαννα ξαναλεω το ποδι της αστραφτε απο καθαριοτητα.. και εγω ο μαλακας ηρθα και το ειπα εδω, σαν αλληλεγειος μαλακας που ειμαι.. και δεν το κραταγα για παρτυ μου..
Μία απορία...Πώς έβαζε και τα 2 πόδια στο νεροχύτη? Η Κομανέτσι είναι? Τα 'πλενε εναλλάξ προφανώς ε? Στο νεροχύτη...εκεί που κατουράνε όλοι. Ενδιαφέρον. Και μετά τα 'βαζε στα τσοκαράκια της για να 'ρθει στο κρεβάτι ε? Ή πήδαγε απ'το νιπτήρα? Αφού βέβαια τα τσοκαράκια αυτά είχαν δεχθεί πριν τα πατουσάκια της που πατούσαν τα αστραφτερά πατώματα των οίκων του Μεταξουργείου. Ή έμπαινε με τα παπούτσια στο νεροχύτη? :think:  Θα με πεις υποχόνδριο, αλλά ρε φίλε ούτε να με πλήρωναν δεν θα 'γλυφα τα ποδαράκια των γυναικών των οίκων. Ούτε και σε στούντιο ίσως. Άσε που δεν με φτιάχνει και το θεωρώ χαζό. Περί ορέξεως βέβαια...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom