Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 206 άτομα (14 μέλη και 192 επισκέπτες)

μιλαω

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες σκέφτομαι να δοκιμασω την νικολετα απο διδύμου τι λέτε αξίζει??? 
και εγω εχς σκεφτει πολλες φορες να την δοκιμασω αλλα σχεδον παντα ηταν φουλ τα δωματια στο φυλησ 66 που δουλευε πριν
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
και εγω εχς σκεφτει πολλες φορες να την δοκιμασω αλλα σχεδον παντα ηταν φουλ τα δωματια στο φυλησ 66 που δουλευε πριν
απο εμφανιση ειναι τοσο μουναρα οσο λέτε γιατι εχω καιρο να την δω σε τσαρκα και δεν την πολυθυμαμαι..ειναι σαν την εβελινα απο αγκυρας σε ομορφια????
 

μιλαω

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
απο εμφανιση ειναι τοσο μουναρα οσο λέτε γιατι εχω καιρο να την δω σε τσαρκα και δεν την πολυθυμαμαι..ειναι σαν την εβελινα απο αγκυρας σε ομορφια????
χτες που την ειδα ηταν σαν εχει αλλαξει καπως μπορει να λεω μαλακιες κιολας αλλα κατι εχει αλλαξει κιολας...στο μαλλι κατι εχει κανει σιγουρα αλλα μου φανηκε ψυχρη χτες
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
χτες που την ειδα ηταν σαν εχει αλλαξει καπως μπορει να λεω μαλακιες κιολας αλλα κατι εχει αλλαξει κιολας...στο μαλλι κατι εχει κανει σιγουρα αλλα μου φανηκε ψυχρη χτες
ηταν ποτε θερμη στο σαλοναρισμα???εγω οσες φορες την ειχα πετυχει ψυχρη μου ειχε φανεί...
 

μιλαω

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ηταν ποτε θερμη στο σαλοναρισμα???εγω οσες φορες την ειχα πετυχει ψυχρη μου ειχε φανεί...
χαμογελουσε ομως εως και χασκογελουσε εκανε και καλαμπουρι με την τσατσα πολλες φορες χτες ψυχρη...γνωμη μου φιλε δοκιμασε ελενη απο φωκαιας 17 αυτη αο το studio την εχω παρει και περασα γαματα...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
φιλε δοκιμασε ελενη απο φωκαιας 17 αυτη αο το studio την εχω παρει και περασα γαματα...
για αυτην εχω ακουσει οτι ειναι πολυ τυπικη στις υπηρεσιες της ασε που εχει αδυνατίσει και δεν μου αρεσει καθολου φοραει και αυτα τα γυαλάκια και ειναι σαν φοιτητριουλα γαλλικής φιλολογιας...
 

μιλαω

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
για αυτην εχω ακουσει οτι ειναι πολυ τυπικη στις υπηρεσιες της ασε που εχει αδυνατίσει και δεν μου αρεσει καθολου φοραει και αυτα τα γυαλάκια και ειναι σαν φοιτητριουλα γαλλικής φιλολογιας...
κοιτα σε μενα μπηκε πρωτα ο φιλος μου να την δει που δεν την ηξερε και δεν του αρεσε με τα γυαλια...μετα απο βολτα μπηκα ακι εγω και βγηκε στο σαλονι χωρις τα γυαλια τωρα τι να σου πω ρε συ...αν θες να την παρεις και σε χαλανε τα γυαλια πες της να τα βγαλει...παντως πολυ καλη και τυπικη και καθαρη
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
κοιτα σε μενα μπηκε πρωτα ο φιλος μου να την δει που δεν την ηξερε και δεν του αρεσε με τα γυαλια...μετα απο βολτα μπηκα ακι εγω και βγηκε στο σαλονι χωρις τα γυαλια τωρα τι να σου πω ρε συ...αν θες να την παρεις και σε χαλανε τα γυαλια πες της να τα βγαλει...παντως πολυ καλη και τυπικη και καθαρη
περι ορέξεως...
 

cavletios

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2012
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
παιδια χωρις να λεω μαλακιες παντως σημερα που εκανα τσαρκα απο 8 και μεχρι 9 ειδα μποθρδελα να δεχονται πακιστανους και στην φυλης αλλα και φωκαιας κυριως...φαντασου ειδα πακιστανο να κραταει στα χερια του ενα χαρτι το οπιο ηταν αδεια παραμονης?χαρτι απο νοσοκομειο  οτι δεν εχει τιποτα?αν ειναι ετσι παιδια ας το κατεβασουνστο 15αθρο ξερω εγω?

Πάντα πέρνανε ξένους και ας γράφουν εδώ αρλούμπες. Λες να ζητάνε άδεια παραμονής για να γαμήσεις; Σου έχει τύχει;
Αλήθεια, σχολείο πήγες; Έμαθες να γράφεις;

που στο διαολο τα βρισκουν οι πακιστανοι τα λεφτα???παντως πολλα δεν δεχονται πακιστανους ακομη πακιστανους προς το παρον
Τα λεφτά τα βρήσκουν από τους έλληνες εργοδότες τους. Πίστωση δεν έχουν, κας πληρώνονται, κας πληρώνουν.
Κατά τη γνώμη σου τσιγάρα από το περίπτερο μπορούν να αγοράζουν;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ας πεταχτώ και γώ να πώ την ...κία μου,

προσωπικά δεν καταλαβαίνω τι κόλλημα έχετε πάθει με τους πακο-αφγανούς, σεξουαλικά ερεθισμένους πιθήκους
και τα πορνεία που τους δέχονται  :think:

δλδ φοβάστε μήπως μαγαρίσουν τις παρθένες υποχόνδριες πόρνες και γι'αυτό  δίνετε παραπάνω λεφτά ?

δεν μπορώ να πιάσω τους συναισθηματικούς ενδοιασμούς και υποχονδριάσεις ορισμένων
αυτό που ξέρω είναι ότι όλοι είμαστε πιθήκια είτε άσπρα είτε μελαλμψά , που πάνω κάτω
το ίδιο μικροβιακό φόρτιο φέρουμε και τέλος το sex είναι μια απλή σαρκική παράτριψη
που οδηγεί σε εκκένωση των σπερμοδόχων κύστεων , είτε γίνεται σε κάποια suita του hilton στο μισάωρο
είτε γίνεται πίσω απο κάποιο θάμνο στο ζάππειο στο λεπτό...

αλλά φαίνεται οι μαγαζάτορες ποντάρουν στα ψυχοσυναισθηματικά τερτίπια των πελατών και διαμορφώνουν τις τιμές
αυθαίρετα , και εφόσον υπάρχει ζήτηση θα υπάρχει και προσφορά, ελεύθερη οικονομία έχουμε εξάλλου... ;)
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Το μονο προβλημα ειναι οι αρρώστιες που κουβαλάνε. Γιατρος ελεγε οτι η φυματίωση και αλλες ξεχασμένες αρρώστιες εχουν εξασρη τελευταία...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Το μονο προβλημα ειναι οι αρρώστιες που κουβαλάνε. Γιατρος ελεγε οτι η φυματίωση και αλλες ξεχασμένες αρρώστιες εχουν εξασρη τελευταία...
ε κάνε την επόμενη δόση του ΒCG ( εμβόλιο για φυματίωση)
επίσης δεν καταλαβαίνω , αν μια πουτάνα έχει κάποια ενεργό νόσο (γονόκκοκο , τριχομονάδες , μύκητες , σύφιλη κτλ κτλ)
δεν θα έχει κάνει συμπτώματα , που να την ωθήσουν να πάει στον γιατρό και που να απωθήσουν τον πελάτη να βάλει το πουλί του
σε κάποιο μολυσμένο αιδοίο ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
ρε παιδες σκέφτομαι να δοκιμασω την νικολετα απο διδύμου τι λέτε αξίζει??? 
        Νομιζα οτι ειχε σταματηση..δε πιο δουλευει της διδυμου νουμερο;;Παντοσ η καινουργια η εβελινα απο αγκυρας ειναι πολυ καλυτερη και σε ομορφια κια σε υπηρεσιες....
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
ε κάνε την επόμενη δόση του ΒCG ( εμβόλιο για φυματίωση)
επίσης δεν καταλαβαίνω , αν μια πουτάνα έχει κάποια ενεργό νόσο (γονόκκοκο , τριχομονάδες , μύκητες , σύφιλη κτλ κτλ)
δεν θα έχει κάνει συμπτώματα , που να την ωθήσουν να πάει στον γιατρό και που να απωθήσουν τον πελάτη να βάλει το πουλί του
σε κάποιο μολυσμένο αιδοίο ?

Και οι κουραδοσταμπες στα σεντόνια δεν ειναι ομορφες τυπε...
 

cube

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
guru των κοκκινοσπιτων, λυστε μου μια απορια.
χθες βραδυ ξημερωματα στο φωκαιας 27 (με την μεγαλη σκαλα που πας στον πανω οροφο) πια κοπελα ηταν?
την ειδα βιαστικά και εφυγα, αλλα το μετανιωσα τωρα  :cheesy:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
        Νομιζα οτι ειχε σταματηση..δε πιο δουλευει της διδυμου νουμερο;;Παντοσ η καινουργια η εβελινα απο αγκυρας ειναι πολυ καλυτερη και σε ομορφια κια σε υπηρεσιες....
στο διδύμου 7β...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
guru των κοκκινοσπιτων, λυστε μου μια απορια.
χθες βραδυ ξημερωματα στο φωκαιας 27 (με την μεγαλη σκαλα που πας στον πανω οροφο) πια κοπελα ηταν?
την ειδα βιαστικά και εφυγα, αλλα το μετανιωσα τωρα  :cheesy:
χαραχτηριστικα δεν θυμάσαι????
 

cube

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
ξανθια με έκφυλο πρόσωπο, αρκετα λεπτη με πλαστικο βυζι εχει νορμαλ υψος! βοηθάω?  
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom