Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 171 άτομα (6 μέλη και 165 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465
Κι εγώ έχω δει. Αλλά έβγαιναν απ'τα δωμάτια. Κι εκεί επίδειξη της πραμάτειας έκαναν?!
αυτό δεν το γνωρίζω , να πώ την αλήθεια να περνάει μαύρος πάκης κλπ στη Φυλής και πέριξ δεν έχω δεί με
τα μάτια μου ,αλλά ξέρω ότι κάποιοι περνάν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
δεν δουλευει εχει σταματησει εδω και καιρο...
Κριμα γιατι ηταν ωραια κοπελα.Της αυτη ειχα δειξει τη γκομενα που εχω που της μοιαζει τρομερα! και ειχε μεινει αναυδει! :2funny:Με ρωταγε γ'αυτην!
 

Συνημμένα

  • Oksana 102.jpg
    Oksana 102.jpg
    189,3 KB · Εμφανίσεις: 48

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
όχι πρέπει να έγραψε λάθος ο βασιλιάς...
δεν νομιζω οτι ειπε η ιδια με το στομα της..εχτος εγω αν ημουν τελειως αφηρειμενος το εγραψε προχθες και ο φανουρης στην ενημερωση του..
 

ΜΗΤΣΟΣ27

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Ας γραψω κι εγώ κάτι σήμερα,βόλτα στο Μεταξουργείο
κάτα τις 14.00 και κάτι το μεσημεράκι.
Θα γράψω μόνο αυτά αυτά που μπήκα,κάποια ήταν κλειστά.
Όπου δεν βλέπετε να γράφω "μιλφ" είναι νέες σε ηλικία.

Δελληγιώργη 39-μπήκα,περίμενα 10 λεπτά,δεν βγήκε κανείς κι έφυγα.
Δελληγιώργη 30-ξανθοκάστανος σγουρομάλλης τράβελος ενεργοπαθητικός με 3άρι βυζί.
Κολωνού 30 δεξί-Ντάρια ξανθιά μαλλιά μακριά σε κότσο,πολύ ωραίο σώμα
με ωραίο κωλαράκι,μικρό βυζί στητό,κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Κολωνού 32 μεσαίο και δεξί κλειστά.
Κολωνού 15 δεξί-Αντελίνα από τα Κολωνού 11 ισόγειο και όροφος
με βαμμένο πια το μακρύ μαλλί σκούρο καστανό και σε κότσο,εύσωμη με 2άρι βυζί.
Κώλος με κυτταρίτιδα και κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Κολωνού 15 αριστερό-κλειστό.
Κολωνού 11 όροφος και υπόγειο-κλειστά.
Κολωνού 11 ισόγειο-Άννα μελαχρινή με μακρύ μαλλί,στητό βυζί μικρό και ωραίο κωλαράκι.
Στο δεκάρικο κλασσικό πρόγραμμα.
Ιάσωνος 31 υπόγειο-Χριστίνα,κοντή μελαχρινή με κοντό καρέ μαλλί,μέτριο σώμα
και μικρό βυζί στητό,ωραίο κωλαράκι σε κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Ιάσωνος 31 (διάδρομος χόστελ)-κλειστό.
Ιάσωνος 33-Κατερίνα εξαιρετικά αδύνατη κοπέλα με ανύπαρκτο βυζί και κώλο.
Ζήτημα να είναι βρεγμένη 40 κιλά ολόκληρη,άσχημη όψη.
Καστανή με σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους σε κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Ιάσωνος 36-κλειστό.
Ιάσωνος 37 όροφος-προμίλφ Άντζελα από το Κολοκυνθούς 38 πάνω με κοντό μαλλί ξανθό.
2άρι βυζί και αφράτο κώλο,ακάποτη πίπα τελειωτική και κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Μ.Αλεξάνδρου 28-Βερονίκη και Παόλα οι δύο αδερφές με ακάποτη πίπα τελειωτική
κι οι δύο σε κλασσικό πρόγραμμα,πολλά κιλά κι οι δύο τους.
Μελαχρινές και με κυτταρίτιδα,βυζί 2,5άρι για Πάολα και 3άρι για Βερονίκη.
Η Πάολα με σπαστό μαλλί μέχρι τους ώμους και η Βερονίκη ίσιο μακρύ μαλλί
κάτω από αυτούς,δεκάρικο κι εδώ,κάνουν και παρτούζα.
Κολοκυνθούς 38 όροφος-μιλφ Μαρία γνωστή από θητεία στο 38 ισόγειο της Κολοκυνθούς.
Μελαχρινή μακρυμάλλα,προστυχόφατσα και πεσμένο 2,5άρι βυζί
μονίμως στα μαύρα ντυμμένη,πίπα ακάποτη τελειωτική ενώ δηλώθηκε
και γλύψιμο αρχιδιών,κλασσικό πρόγραμμα για πολύ σκληρά γούστα στο δεκάρικο.
Μ.Αλεξάνδρου 22 όροφος-προμίλφ Μαρία γνωστή από Ακομινάτου 2 αριστερό.
Κάτω από τους ώμους καστανό μαλλί πια αφού τα έβαψε πιο σκούρα.
Φοβερό βυζί 3,5άρι αρκετά στητό σε κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο,κανονικό σώμα.
Μ.Αλεξάνδρου 22 ισόγειο,20 ισόγειο και υπόγειο-κλειστά.

(Λογικά για όλα αυτά τα κλειστά ευθύνεται η αλλαγή βάρδιας που έπεσα).

Μ.Αλεξάνδρου 17-μιλφ Σάρα ξανθοκάστανη με ωραίο σώμα-κώλο και 2άρι βυζί
σε κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Μ.Αλεξάνδρου 15-Μόνικα πολύ σέξυ πρόσωπο με καλό σώμα.
2άρι βυζί και αφράτη όμορφη κωλάρα,σγουρό μαλλί κάτω από τους ώμους.
Σε αυτό το σπίτι όλη η σειρά των κοριτσιών Ζάνα,Γιάννα,Ναταλία,Ειρήνη κτλ
κάνουν ακάποτες και τελειωτικές πίπες,λογικά και γι'αυτήν ισχύει
απλά δεν συνηθίζουν να το λένε έξω στο σαλόνι.
Κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο κι αυτή συν την υποψία ακάποτης πίπας.
Η τσατσά εκεί με το κοντό μελαχρινό μαλλί απόγευμα και βράδυ είναι σούπερ μιλφ
και αρέσει σε πολλούς,γιατί δεν δουλεύει ρε γαμώτο;
Ιάσωνος 43-Αριστέα ξανθοκάστανη μιλφ με μακρύ μαλλί κάτω από τους ώμους
και σγουρό,σήμερα εντυπωσιακά βαμμένη,2άρι βυζί και στο δεκάρικο κώλος.
Άγριο κορμί ενήλικης καταπιώνας,αρκετά δυνατό γαμήσι για ικανούς χύστες.
Ιάσωνος 46 αριστερό-Λουμινίτσα ξανθοκάστανη με μακρύ μαλλί σε κότσο και βυζί 2άρι.
Έχει παχύνει και έχει κάνει αφράτο κώλο,κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο
και με άλλα 5 ευρώ ο κώλος της.
Ιάσωνος 46 μεσαίο-Ιωάννα το πιο ωραίο πρόσωπο μακράν σήμερα.
Το πιο σεξυ μουτράκι που είδα,άγρια ομορφιά και ωραίο σώμα με 2άρι βυζί
αν διέκρινα καλά γιατί στραβώθηκα από την καύλα του προσώπου της.
Κώλος καλός και πολύ θηλυκό βάδισμα,μελαχρινή με σπαστό μακρύ μαλλί.
Κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Ιάσωνος 46 όροφος-Αλίνα αδυνατισμένη κάπως τώρα,πρώην αρκετά παχιά μελαχρινή
με βυζί 2,5άρι πεσμένο και αφράτη κωλάρα,μαλλί μέχρι τους ώμους σπαστό
σε κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Έχει δουλεψει σε όλα τα 46άρια κάθως και στα 44άρια της οδού.
Ιάσωνος 44 αριστερό-Αλέξια πρώην πρωκτολάγνα αλλά τώρα πια όχι.
Μελαχρινή με μακρύ μαλλί και πάντα εύθυμη στο σαλόνι,βυζί 1,5 και αφράτο κώλο.
Έχει παχύνει τωρα πια όμως,κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο κι αυτή.
Κολωνού 48-Καίτη και μία άλλη κοπέλα που δεν είδα γιατί αργούσε.
Ήθελα να κλάσω και βγαίνοντας έξω βαριόμουν να γυρίσω.
Η Καίτη είναι τροφαντή και ψηλή αλόγα με ωραίο πρόσωπο και μεγάλη κωλάρα.
Κοντό μαλλί ξανθό και βυζί 2,5άρι,κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο
με επιλογή στους πελάτες για ακάποτη πίπα τελειωτική.
Κολωνού 53-Φωτεινή και Σοφία με κλασσικό πρόγραμμα και για τις δύο στο δεκάρικο.
Επίσης επιλογή ως άνωθεν για την πίπα.
Η Φωτεινή είναι ξανθιά μιλφ με βυζί 2,5άρι και καλό κώλο.
Το σώμα και το πρόσωπό της είναι ταλαιπωρημένα όμως.
Η Σοφία είναι πιο νέα και πιο σέξυ με το καρέ μαλλί της κοντό ξανθό
και με καλύτερες αναλογίες,βυζί 2,5άρι και πολύ ωραίο μεγάλο κώλο.
Κλασσικό πρόγραμμα και για τις δύο στο δεκάρικο,κάνουν και παρτούζα.

Παρατηρείται γενικώς μία μείωση των έξτρα αλλά στην ουσία τα "λανσάρουν"
μέσα στο δωμάτιο οι κοπέλες για όποιον ενδιαφέρεται,καλά γαμήσια!
το δεληγιωρη 30 δεν ειχε κλεισει??το ειχα διαβασει καπου..επισις ειχα διαβασει οτι ειναι μεσα στην βρωμα..ισχυει φιλε??
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Χτες το μεσημερι σ επισκεψη στη φυλη περασα από αχαρνων 85 οπου δουλευε η ευα,μια καστανοξανθη μεταmlf,θα τολμουσα να πω γυρω στα πενηντα.Σωμα κανονικο με τις καμπυλες του,αναλογο με την ηλικια της,μετρια παρουσια
Ρωτησα για την σοφια,και δυστυχως μαλλον εχει σταματησει να δουλευει εκει.Κοινως ,χασαμε τη σοφια,STOP,που ελεγε και ο φιλος μου ο hotscorpios
Φωκαιας  19 ηταν η ρωξανη και στο 25β η ανκα
Φωκαιας 24 στο λαβυρινθο ηταν η χριστινα LCD από αγαθουπολεως,φοβερο κορμι Η χριστινα ειναι μια ξανθια mlf που χτες μου θυμισε μια αλλη φοβερη κοπελα για τους παλαιοτερους,την παμελα/σαμανθα,μια φοβερη ξανθια γυναικα,λεπτη με μεγαλο στηθος,και χυτο κορμι,η οποια αφησε εποχη στη φυλης.Παραδοξως και ενώ καθομουν στον καναπε,ανεβηκε πανω μου και με χαμουρεψε,με αποτελεσμα να δωσω το εικοσαρικο,και ας ειχα περασει πολύ μερια  μαζι της  στη διδυμου που την ειχα πετυχει μια φορα
Στο δωματιο ευτυχως μπαινοντας δεν τοποθετησε κατευθειαν το προφυλακτικο,αλλα ειχαμε καποιες ερωτικες περιπτυξεις,φιλια στο στηθος,τριψιμο του κορμιου της ,πανω στο δικο μου,και υποτυπωδη γλυψιμο των ορχεων μονο με τη γλωσσα,όχι με ολο το στομα της ,για αρκετη ωρα όμως.Στοματικο για λιγο,και κατοπιν από πανω,παλι για λιγο.Πριν αλλαξουμε σταση,όπως ξαπλωσε στο κρεβατι μπρουμητα,ηταν τοσο λαγνα  η θεα του πισινου της ,ξαπλωμενη στο κρεβατι,που εχωσα όχι μονο τη γλωσσα μου,αλλα και το κεφαλι μου μεσα στο πισινο της,κατι που την ξαφνιασε ευχαριστα.Ιεραποστολικα στη συνεχεια για λιγα λεπτα,δεν συμμετειχε όμως ενεργα,αλλα δεν δυσανασχετησε τουλαχιστον και ας διηρκησε αυτή η σταση,και τελευταιο και καλυτερο,ορθιοι στον τοιχο,μπροστα στον καθρεφτη και πισωκολλητα
Αυτή η σταση οπτικα ηταν τοσο δυνατη σαν εικονα,που επισκιασε όλα τα υπολοιπα και τη σκεφτομουν για αρκετη ωρα μετα.Ευτυχως κρατησα αρκετα εκει,και ειχα τη δυνατοτητα να βλεπω το κορμι της,σε ολες τις εκφανσεις του,μεχρις οτου να ερθει το τελος.
Η σταση αυτή,σε συνδυασμο με το συντομο χωσιμο της γλωσσας μου αναμεσα στα δυο λοφακια του πισινου της,ηταν τα δυο καλυτερα στοιχεια της συνευρεσης
Bγαινοντας απ το δωματιο ειδα αναλογο πρεσσαρισμα σε νεαρο συναγωνιστη στο σαλονι,και τοτε συνειδητοποιησα οτι τελικα,η ερωτικη της προσεγγιση,ειναι ενας δρομος χωρις επιστροφη για τον υποψηφιο πελατη
Επισης χτες το μεσημερι στο διδυμου 16α ηταν η βανεσα,που δυστυχως ακομη να παρω,ενώ τη δευτερα το απογευμα στο φυλης 109α η επιστροφη της τζουλιας δειχνει να εινα γεγονος.Μετα από ενημερωση του  προεδρου  sotirof την επισκεφτηκα,εκανα ένα ζεστο ντουζακι,και μετα στο κρεβατι με πολύ ωραια συμπεριφορα και συμμετοχη από μερους της
Υ.Γ Scooby πολύ ωραια ενημερωση

 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
2πλη καταθεση και χθες   :cum:

α. Στην Μπαρμπορα στο Φωκαίας 27Β.. Η ωρα ηταν 5+ ειχε ξεκινησει ηδη να ντυνεται για να φυγει αλλα της ειπα οτι την εχω τεραστια αναγκη και πηγαμε στα ενδοτερα... Ακολουθησε ενα υπεροχο ρομαντικο γαμησι για πανω απο 20 λεπτα... Παντα αψογη η κουκλαρα μου   :cum:

β. Στη Σαρα στο Φυλης 40 2η βαρδια.. Ακομα δεν καταλαβα γιατι το εκανα αυτο.. Πηγαινα για Νικολετα στο Διδυμου 7 αλλα ξαφνικα σεληνιαστηκα και πηγα στο 40.. Περασα χαλια.. Δεν εχω παραπονο απο τις υπηρεσιες της ειναι τιμια αλλα δεν ειναι αυτο που εψαχνα.. Καταρχας ολη τη διαθεση την εχασα οταν μου σκασε γλωσοφιλο και γευτηκα μια ρομαντικη πουτσιλα   :S .. Στη συνεχεια τη γαμαγα με μισοπεσμενο πουτσο αλλα δεν εβλεπα προκοπη, εβγαλα το λαστιχο πιρφορισα και τα πεταξα ολα στα βυζακια της.. Το σκεφτομαι και μ ρχεται να ξερασω
οποτε με τα παραπανω που εγραψες περιμενουμε κριτικη για σαρα...
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
2πλη καταθεση και χθες   :cum:

α. Στην Μπαρμπορα στο Φωκαίας 27Β.. Η ωρα ηταν 5+ ειχε ξεκινησει ηδη να ντυνεται για να φυγει αλλα της ειπα οτι την εχω τεραστια αναγκη και πηγαμε στα ενδοτερα... Ακολουθησε ενα υπεροχο ρομαντικο γαμησι για πανω απο 20 λεπτα... Παντα αψογη η κουκλαρα μου   :cum:

β. Στη Σαρα στο Φυλης 40 2η βαρδια.. Ακομα δεν καταλαβα γιατι το εκανα αυτο.. Πηγαινα για Νικολετα στο Διδυμου 7 αλλα ξαφνικα σεληνιαστηκα και πηγα στο 40.. Περασα χαλια.. Δεν εχω παραπονο απο τις υπηρεσιες της ειναι τιμια αλλα δεν ειναι αυτο που εψαχνα.. Καταρχας ολη τη διαθεση την εχασα οταν μου σκασε γλωσοφιλο και γευτηκα μια ρομαντικη πουτσιλα   :S .. Στη συνεχεια τη γαμαγα με μισοπεσμενο πουτσο αλλα δεν εβλεπα προκοπη, εβγαλα το λαστιχο πιρφορισα και τα πεταξα ολα στα βυζακια της.. Το σκεφτομαι και μ ρχεται να ξερασω
τυπε, πως καταλαβαινεις οτι ειναι πουτσιλα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465
τώρα σε μερικά που μπήκα στην πρώτη του Μεταξουργείου...

Ιάσωνος 1α Σοφία μελαχρινή χοντρή με 2.5άρια βυζια ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1β δεξιά Αντζελίνα ξανθιά κανονικό σώμα 1.5άρι στητό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 1β αρστερά Μαρίνα απο μελαχρινη κοκκινομάλλα τώρα γκίλφ κοκκαλιάρικο άβυζό , με κώλο 10 ευρώ και Αντριαννα ξανθοκαστανη με γυαλία ψηλή που αρκετά χοντρή με 2.5άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ κανουν και παρτούζα.
Ιάσωνος 1γ μελαχρινό μίλφ με κανονικό σωμα και γεματη κωλάρα με 2άρι ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19α ξανθιά με το μαλλί αλογοουρά κανονικό σώμα άκωλη με 2άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19β ξανθιά με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί χοντροκώλα ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιασωνος 20α Κορίνα του τσάρου καστανά σκούρα μαλλία κανονικό σώμα 2.5αρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20γ η Βουλγάρα που πιο παλιά δούλευε στα Ιάσωνος 46 και 1β με τατού χαμηλα στη μέση ,καστανή ψηλή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο 10 ευρώ.
Κεραμικού 13  Χριστίνα  ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ,  απλό στα 10
Κεραμικού 13α Αννέτα μελαχρινή με πανέμορφο πρόσωπο κανονικό σώμα ,απλό στα 10 και μια μελαχρινή κοντή κανονικό σώμα 3άρια βυζιά ,απλό στα 10 , κάνουν και παρτούζα.
Κεραμικού 13β Μιρέλα κοκκινομάλλα με γυαλάκια κανονικό σώμα μικρό βυζί στητό ,απλό στα 10.
Κεραμικού 15β Μαρία μελαχρινή χοντρούλα με 2άρι, απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 11α αριστερά Μαρία μελαχρινή λεπτή πιτσιρίκα με 1.5άρι στητό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 15β ξανθοκάστανή μελαμψή χοντρή τσιγγανόφατσα με 2άρι βυζί,απλό στα 10 ευρώ.
Κολώνου 47 κάτω Χρύσα μελαχρινό γιουβαρελάκι , παχουλή κοντή με μικρό βυζί ,απλό στα 10 και Ελλή μελαχρινή γυφτοπούλα κανονικό σώμα άβυζι ,απλό στα 10 , κάνουν και παρτούζα.
Κολώνου 47 πάνω μια ξανθιά πολύ χοντρή γκίλφ με μεγάλα πεσμένα βυζιά ,απλό στα 10 ευρω.
Αχχιλέως 48 Μονικα ξανθιά ψηλή με τα μαλλιά πιασμένα πάνω κανονικό σώμα 1.5άρι στητό βυζί κοιλίτσα τατού χαμηλά στη μεση πίρσινγκ στο δεξί φρύδι , ακα τελειωτικό(τιμήθηκε ,θα ακολουθήσει κριτική)
Μαραθώνος 59 καστανή κοντή πιτσιρίκα κανονικό σώμα 2άρι βυζί , με ακα.
καλό μεσημέρι....
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
εχει πεσει πολυ αναδουλεια για αυτο σχεδον ολες εχουν εξτρα που εργάζονται τις πρωινές βάρδιες....
Η συγκεκριμένη μάλλον προσπαθεί να χτυπήσει τις υπόλοιπες του ίδιου οίκου οι οποίες κάνουν τα πάντα...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
εγω απ αυτον τον οικο εχω παρει μονο την μαρινα η οποια δεν κανει κατι εξτρα εκτος απο χυσιμο στα βυζια...
Εσύ καλά κάνεις,αλλά οι πιο πολοί πάνε για να γαμήσουν την ''πορνοσταρ'' που κάνει τα πάντα κ συμφέρει...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Φωκαιας  19 ηταν η ρωξανη και στο 25β η ανκα

η Ρωξάνη δεν είναι η Ελένη με άλλο όνομα; Ή απλά της μοιάζει;

Bγαινοντας απ το δωματιο ειδα αναλογο πρεσσαρισμα σε νεαρο συναγωνιστη στο σαλονι,και τοτε συνειδητοποιησα οτι τελικα,η ερωτικη της προσεγγιση,ειναι ενας δρομος χωρις επιστροφη για τον υποψηφιο πελατη

ποτέ μην εμπιστεύεσαι μια πουτάνα που λέει τα ίδια σε όλους.


α. Στην Μπαρμπορα στο Φωκαίας 27Β.. Η ωρα ηταν 5+ ειχε ξεκινησει ηδη να ντυνεται για να φυγει αλλα της ειπα οτι την εχω τεραστια αναγκη και πηγαμε στα ενδοτερα... Ακολουθησε ενα υπεροχο ρομαντικο γαμησι για πανω απο 20 λεπτα... Παντα αψογη η κουκλαρα μου 

ατράνταχτη απόδειξη ότι οι ιερόδουλες είναι ανθρωπιστές και πάντα δίπλα σε όσους τις χρειάζονται.

Καταρχας ολη τη διαθεση την εχασα οταν μου σκασε γλωσοφιλο και γευτηκα μια ρομαντικη πουτσιλα
 

:rockon: :rockon: όλε, μπορείς να προσδιορίσεις και εθνικότητας (Ελληνική, Πακιστανική κ.α.);


Μία απορία...Πώς έβαζε και τα 2 πόδια στο νεροχύτη? Η Κομανέτσι είναι? Τα 'πλενε εναλλάξ προφανώς ε? Στο νεροχύτη...εκεί που κατουράνε όλοι. Ενδιαφέρον. Και μετά τα 'βαζε στα τσοκαράκια της για να 'ρθει στο κρεβάτι ε? Ή πήδαγε απ'το νιπτήρα? Αφού βέβαια τα τσοκαράκια αυτά είχαν δεχθεί πριν τα πατουσάκια της που πατούσαν τα αστραφτερά πατώματα των οίκων του Μεταξουργείου. Ή έμπαινε με τα παπούτσια στο νεροχύτη? :think:  Θα με πεις υποχόνδριο, αλλά ρε φίλε ούτε να με πλήρωναν δεν θα 'γλυφα τα ποδαράκια των γυναικών των οίκων. Ούτε και σε στούντιο ίσως. Άσε που δεν με φτιάχνει και το θεωρώ χαζό. Περί ορέξεως βέβαια...

KD καλά το σκέφτεσαι αλλά πρόσεξε αυτό: επειδή έχω και εγώ το ίδιο βίτσιο αλλά και τους ίδιους φόβους με εσένα, πολύ απλά καθαρίζω τα πατουσάκια της κοπέλας με αντισηπτικό υγρό και τα σκουπίζω με αντισηπτικό υγρό μαντιλάκι. Απο 'κεί και ύστερα ο καθένας έχει το νού του.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom