Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Διαβαζοντας την ενημερωση του φιλου μου του smirni αλλα και παρακινουμενος από τις σταθερες και ολοκληρωμενες ενημερωσεις του ατυπου διδυμου του σαβατοκυριακου,του professor και του Φανουρη,ειπα να δω δυο τρια σπιτακια ,που δε προλαβε ο smirni και καποιες κοπελες για τις οποιες εγραψε,και ηθελα να τις παρατηρησω από κοντα
xilnik ευχαριστώ πολύ και εσένα!

Καλυμνου 48 οροφος,πηγα μηπως  δω τη σοφια του προφεσορα,τελικα ηταν η αναστασια/τατιανα του speed,από φυλης 54 και λιοσιων
Η Σοφία όπως μου είπε δεν εργάζεται σταθερά σε αυτό το σπίτι.Το Σάββατο μου είπε οτι θα την πετύχω στο μαγαζί. Πάντως δεν χάνεις τίποτα στις βόλτες σου να το τσεκάρεις.Αξίζει τον κόπο!

Τελος αλκιβιαδου 16α ηταν δυο κοριτσια,η ξανθια μασαζοmlf του zero,και επιτελους η βικτωρια του Amadeus και προσφατως και δικια μου καταθεση
Εδωσα το εικοσαρικο χωρις ενδοιασμους..και η συνεδρια εξελιχτηκε όπως περιμενα,αφηνοντας ικανοποιημενα τολμω να πω και τα δυο μερη.Η βικτωρια αυριο εχει ρεπο και τις επομενες μερες θα δουλευει κανονικα εκει ,όπως μου ειπε.Προσωπικα μπορω να πω ότι μπορει να εξελιχτει σε στανταρακι


Πολύ καλή είδηση το ότι η Βικτώρια θα εργάζεται στον οίκο αυτό.Να σκεφτείς οτι την ψάχνω και ακόμα δεν την έχω πετύχει.Μήπως συγκράτησες σε ποια βάρδια θα δουλεύει στο σπιτάκι αυτό συναγωνιστή;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Διδυμου 16α η βικτωρια ,η καταθεση,διορθωση,πρωινη βαρδια
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Αγκυρας 12αριστερο: μια ξανθια καυλιαρα milf με λεπτο κορμι,Αλεξανδρα το ονομα της αν θυμαμαι καλα
Αγκυρας 12δεξιο: μια ξανθια αδιαφορη για τα γουστα μου

Στο δεξιά το όνομα ήταν Ντιάνα, πετιτ ρωσιδάκι προ μιλφ ξανθό
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τη μαρινα στο Φωκαίας 27Β κατω με τις βυζαρες την εχει παρει κανεις?τα βυζια ειναι φυσικα?
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Σημερινή μεγάλη βόλτα ξεκινώντας από τις 15:00-16:30 περίπου από Φυλής και πέριξ (εκτός των μεγάλων νούμερων 109-200) από όσα θυμάμαι:
Φ.86 μία Λάουρα αν θυμάμαι καλά, ψιλογεματούλα αδιάφορη
Φ.86 όροφος η Σίσση (πρώτη φορά την είδα, καλούλα από εμφάνιση αλλά δεν με έπειθε για να περάσω συν ότι δεν έχω διαβάσει κάλα πράγματα γι αυτήν αν θυμάμαι καλά
Φ.84 όροφος η Ανδριάννα (καλό ζυμαράκι) αλλά ένας συναγωνιστής που κατεβαίναμε μαζί τα σκαλιά μου έλεγε μακριά...
Φ.84 ισόγειο η γνωστή Τζούλια
σημείωση: ρώτησα την υπηρεσία για τη Σόνια τη γνωστή και μου απάντησε πως άγνωστο για το πότε και αν θα γυρίσει
Φ.80 κλειστόν
Φ.74 αριστερά η μουστακαλού αλλά πάντα με το χαμόγελο Άννα νομίζω τη λένε
Φ.74 δεξιά δεν θυμάμαι
Φ.71 ισόγειο η Έμυ, αρκετά γνωστή και αδιάφορη κατ' εμέ
Φ.71 όροφος η Νέλι, επίσης γνωστή, την άκουγα από το σαλόνι με τα βογγητά της με συναγωνιστή και αφού περίμενα 20 λεπτά εμφανίστηκε στο γεμάτο σαλόνι πλέον με την γνωστή της βόλτα γύρω από την μπάρα... με αμερικάνικο φουλάρι στο κεφάλι η νεαρά σε μεγάλα κέφια! (την έχω στην λίστα για δοκιμή και για μένα από τις καλύτερες παρουσίες στην περιοχή)
Φ.69Β δεν ήταν η Μάγια αλλά μία άλλη που δεν θυμάμαι καν
Φ.69Α η Τζουλιάννα, επίσης γνωστή
Φ.67 κλειστόν
Φ.66Δ δεν ενθυμούμαι
Φ.66Α δεν ενθυμούμαι επίσης (ας βοηθήσει κάποιος)
Φ.65Β κλειστόν
Φ.61 η γνωστή skinny αλλά ομορφούλα Αλεξάνδρα εκ της Σερβίας
Φ.59 ισόγειο ο  :tooth: τσάτσος παρουσίασε την Ιζαμπέλα, μία αλόγα με αντίστοιχο περίπου κορμί σαν της Ρωξάνης για την οποία ρώτησα τον τσάτσο και μου είπε έφυγε οριστικά και είναι Ισπανία. η Ιζαμπέλα έχει μαύρα μαλλιά λίγο πιο πάνω από τους ώμους με μέτριο πρόσωπο
απορία: αν θυμάμαι καλά σε αυτόν τον οίκο ή στον όροφο αυτού πριν 2 χρόνια περίπου είχα πάρει μια φορά μία άλλη Ιζαμπέλα, ξανθιά από Ρωσία νομίζω, νεαρή με κορμάρα και στο δωμάτιο ήταν δύναμη και είχε δύναμη
Φ.56 δεν θυμάμαι
Φ.54Β μία καρά-μουνάρα για την οποία ρώτησα όνομα αλλά απάντηση δεν πήρα
Φ.40 Χριστίνα γνωστή και αδιάφορη
Φωκαίας 17 η όμορφη ξένια και κορμί καλό αλλά ως εκεί
Φωκαίας 19 μία Άννα που πρώτη φορά την είδα (όχι η "Σαλονικιά") καλό πρόσωπο και σώμα αλλά πολύ βαριεστημένη
Φωκαίας 24 η γνωστή Γκαμπριέλα, μαύρα μαλλιά κάτω από τους όμους με τραχύ σκυλέ πρόσωπο με λίγα παραπανίσια κιλά και λίγη κυτταρίτιδα
Φωκαίας 25 μία ωραία κατσαριδούλα (Τερέζα) αν ενθυμούμαι καλώς είδα, απλώς δεν θυμάμαι αν ήταν όροφος ή ισόγειο όπως επίσης κάποια Ειρήνη ψιλόπαχουλη αν θυμάμαι καλά παίζει σε ένα από τα δύο... :help2:
Φωκαίας 27 υπόγειο, η γνωστή Άννα που δούλευε στον όροφο και ήταν ξεβράκωτη πού καιρό είχα να την πετύχω, σήμερα ήταν ντυμένη :P
Φωκαίας 27 υπερ-υψωμένο ισόγειο η Αθηνά, πρώτη φορά την βλέπω, ξανθιά νοστιμούλα ψιλονταρντανίτσα, καυλάντιζε συναγωνιστή και εμένα δε με άφησε να φύγω χωρίς φιλάκι στο μάγουλο
Φωκαίας 27 όροφος η Μπάρπο(α)ρα, η γνωστή σε όλους σχεδόν εκτός από εμένα που δεν έτυχε να την έχω δει αν και γνωστή μου φάνηκε, ίσως να την έχω πετύχει παλιότερα...δεν τρελάθηκα
Πιπίνου 54 είδα σαν από κελι μία κοντή (δεν κατάλαβα ίσως να επρόκειτο και για τραβέλι)έξω από την πόρτα χωρίς να μου ανοίξει (καλύτερα κιόλας γιατί μία μπόχα έβγαινε προς τα έξω)
Πιπίνου 65Β  αθίγγανη μελαμψή μελαχρινή Άννα αν θυμάμαι σωστά το όνομα
Μαγνησίας 1Α/11 και τα δύο από μία mature (gilf) μεγαλόσαρκες
Καλύμνου 48Α πήγα για να δω τη Σοφία του professorx άλλα ήταν μία άλλη, mature (gilf) εμφανίσιμη που δεν θυμάμαι όνομα αλλά μου είπε  πως η Σοφία θα  είναι πάλι το Σάββατο εκεί
Καλύμνου 48Β παρότι το φως ήταν αναμμένο δε μου άνοιξαν και τις δύο φορές που χτύπησα τον κώδων...
Αχαρνών 85 ή όμορφη για την ηλικία της υπηρεσία μου παρουσίασε την Μαργαρίτα (gilf)  μεγαλύτερης ηλικίας από αυτήν λέγοντάς μου πώς  το πρόγραμμα έχει τα πάντα όλα με φοβερή περιποίηση και εξαιρετικό μασάζ, πράγμα που μου επιβεβαίωσε συναγωνιστής κατεβαίνοντας τα σκαλιά, απλώς δεν πέρασα γιατί δεν είναι του γούστου μου οι μεγάλες γυναίκες... αποχωρώντας από τον οίκο είπα στην τσατσά "προτειμώ εσένα" και στράβωσε λίγο αλλά δεν πτοούμαστε
Αλκιβιάδου και στα τρία που πήγα όπως προείπα δε μου αρέσουν αυτές οι γυναίκες ηλικίας και κιλών και έτσι το μόνο που θυμάμαι ήταν στο τελευταίο δεξιά μία Καρολίνα με μία άλλη...επίσης μία από Ιλιόνα από Διδύμου κάτι αν θυμάμαι καλά και ένα όνομα Κατερίνα και Φωτεινή κάπου εκεί αν θυμάμαι καλά επίσης... μη με ρωτήσετε τότε γιατί πήγα... βόλταρα απλώς... το ίδιο ισχύει και για την Διδύμου, μία Σύλβια κάπου εκεί μία Αλεξάνδρα ή Αντριάννα επίσης... μόνο μία Ελένη στο Διδύμου 20 νομίζω με συγκίνησε περισσότερο από τις υπόλοιπες!
τελειώνοντας με αυτήν την περιοχή μου έρχεται στο μυαλό και μία Τζένη σαν όνομα και μόνο, αν ήταν καλή και που ήταν, και εδώ πάλι ας βοηθήσει κάποιος...

λόγο τεράστιας οικονομικής στενότητος αμέσως μετά αποφάσισα να πάω στο Μετάξι και βρέθηκα λίγο πριν τις 5 απόγευμα (με σχετικά μικρή κίνηση σε σχέση με άλλες φορές) για να καταθέσω όπως και έγινε...
τα γύρισα όλα εκτός από την Κολωνού και Κεραμεικού... το επίπεδο ως γνωστόν χαμηλότατο, αφού δε βρήκα την Λέιλα από την Λεωνίδου 28 (σε μία βδομάδα θα επιστρέψει), και την Αλεξία από Ιάσωνος 1 μεσαίο δεξιά (ήταν 5:20 η ώρα και έπιανε δουλειά στις 6 και δεν είχα πολύ χρόνο) {s.o.s: υπάρχει και άλλη Αλεξία στο Ιάσωνος 44 (μακρυά παιδιά)} είχα στο να επιλέξω μεταξύ τριών κορασίδων που είχα δει: Περδίκα 3 αριστερό την Ντενίσα, ξανθό όμορφο Milf με λίγη κοιλίτσα, Ιάσωνος 33 μία Άντζελα αν καλώς θυμάμαι, όμορφο ξανθούλικο πιπίνι με ωραία επιδερμίδα και τελευταία επιλογή το στανταράκι τη Λαρίσα την οποία και προτίμησα (ίσως να γράψω αύριο την πρώτη μου κριτική μολονότι είναι πασίγνωστη σε όλους  και σχεδον την έχετε πάρει όλοι... επίσης να σημειώσω πως έμπαινε από το ένα δωμάτιο στο άλλο)  μιας και ήμουν πιο κοντά φεύγοντας από τον οίκο που θα έβρισκα την Αλεξία στο Ιάσωνος 1 συν ότι ήθελα από καιρό να την πάρω σε σχέση με τις προ αναφερθήσες! επίσης μία κοπέλα που έχω στο μυαλό μου αλλά δεν την θυμήθηκα σήμερα και την θυμήθηκα αφού αποχώρησα από την περιοχή είναι η νεαρή Χριστίνα από Κολωνού 27Α...
Υ.Γ : κάτι επιτέλους πρέπει να γίνει άμεσα στον τελευταίο δρόμο (γειτονιά) της Ιάσωνος...! τα παρτέρια είναι γεμάτα με πρεζάκια που βαράνε ενέσεις μέρα μεσημέρι και το χειρότερο είναι πως έχει γίνει κάτι σα γκέτο!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.634
Κριτικές
61
Like
39.879
Πόντοι
22.785
Θά τιμηθή ....... άμεσα μού άρεση πού είναι άδυνατούλα μέ 2άρι βυζακι.
billy άρκετά καλή , καλό καί βαθύ τσι,,,, βυζακι 2άρι φυσικότατο καί gfe  κατασταση ,άλλά τό δυνατό σημείο είναι τά πόδια της... χιλιόμετρο λέμε.... χρόνος παραμονής 20 λεπτά !!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
billy άρκετά καλή , καλό καί βαθύ τσι,,,, βυζακι 2άρι φυσικότατο καί gfe  κατασταση ,άλλά τό δυνατό σημείο είναι τά πόδια της... χιλιόμετρο λέμε.... χρόνος παραμονής 20 λεπτά !!!!
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση...... :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Σημερινή μεγάλη βόλτα ξεκινώντας από τις 15:00-16:30 περίπου από Φυλής και πέριξ (εκτός των μεγάλων νούμερων 109-200) από όσα θυμάμαι:

Φ.66Δ δεν ενθυμούμαι
H Aννα οχι αυτη του 69 Α με το απλο.
 

Επισκέπτης
Σημερινή μεγάλη βόλτα ξεκινώντας από τις 15:00-16:30 περίπου από Φυλής και πέριξ (εκτός των μεγάλων νούμερων 109-200) από όσα θυμάμαι ...

λόγο τεράστιας οικονομικής στενότητος αμέσως μετά αποφάσισα να πάω στο Μετάξι και βρέθηκα λίγο πριν τις 5 απόγευμα (με σχετικά μικρή κίνηση σε σχέση με άλλες φορές) για να καταθέσω όπως και έγινε...
τα γύρισα όλα εκτός από την Κολωνού και Κεραμεικού...

Υ.Γ : κάτι επιτέλους πρέπει να γίνει άμεσα στον τελευταίο δρόμο (γειτονιά) της Ιάσωνος...! τα παρτέρια είναι γεμάτα με πρεζάκια που βαράνε ενέσεις μέρα μεσημέρι και το χειρότερο είναι πως έχει γίνει κάτι σα γκέτο!


Ωραία, ερασιτεχνική, ενημέρωση από john_fystikis!  :thumbsup:

Έπρεπε να πας και Κολωνού: Συνήθως παίζουν μερικά καλά τεμάχια.

Όσο για την Κεραμεικού, εκεί θα έβλεπες και το sequel: Πρέζα #2: Ο αφρικανός εμποράκος του Θανάτου ...

Ο μεγαλέμπορος της πρέζας, το ίδιο το κράτος, μην έχεις αμφιβολίες γι' αυτό ...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Σημερινή μεγάλη βόλτα ξεκινώντας από τις 15:00-16:30 περίπου από Φυλής και πέριξ (εκτός των μεγάλων νούμερων 109-200) από όσα θυμάμαι:
Φ.86 μία Λάουρα αν θυμάμαι καλά, ψιλογεματούλα αδιάφορη
Φ.86 όροφος η Σίσση (πρώτη φορά την είδα, καλούλα από εμφάνιση αλλά δεν με έπειθε για να περάσω συν ότι δεν έχω διαβάσει κάλα πράγματα γι αυτήν αν θυμάμαι καλά
Φ.84 όροφος η Ανδριάννα (καλό ζυμαράκι) αλλά ένας συναγωνιστής που κατεβαίναμε μαζί τα σκαλιά μου έλεγε μακριά...
Φ.84 ισόγειο η γνωστή Τζούλια
σημείωση: ρώτησα την υπηρεσία για τη Σόνια τη γνωστή και μου απάντησε πως άγνωστο για το πότε και αν θα γυρίσει
Φ.80 κλειστόν
Φ.74 αριστερά η μουστακαλού αλλά πάντα με το χαμόγελο Άννα νομίζω τη λένε
Φ.74 δεξιά δεν θυμάμαι
Φ.71 ισόγειο η Έμυ, αρκετά γνωστή και αδιάφορη κατ' εμέ
Φ.71 όροφος η Νέλι, επίσης γνωστή, την άκουγα από το σαλόνι με τα βογγητά της με συναγωνιστή και αφού περίμενα 20 λεπτά εμφανίστηκε στο γεμάτο σαλόνι πλέον με την γνωστή της βόλτα γύρω από την μπάρα... με αμερικάνικο φουλάρι στο κεφάλι η νεαρά σε μεγάλα κέφια! (την έχω στην λίστα για δοκιμή και για μένα από τις καλύτερες παρουσίες στην περιοχή)
Φ.69Β δεν ήταν η Μάγια αλλά μία άλλη που δεν θυμάμαι καν
Φ.69Α η Τζουλιάννα, επίσης γνωστή
Φ.67 κλειστόν
Φ.66Δ δεν ενθυμούμαι
Φ.66Α δεν ενθυμούμαι επίσης (ας βοηθήσει κάποιος)
Φ.65Β κλειστόν
Φ.61 η γνωστή skinny αλλά ομορφούλα Αλεξάνδρα εκ της Σερβίας
Φ.59 ισόγειο ο  :tooth: τσάτσος παρουσίασε την Ιζαμπέλα, μία αλόγα με αντίστοιχο περίπου κορμί σαν της Ρωξάνης για την οποία ρώτησα τον τσάτσο και μου είπε έφυγε οριστικά και είναι Ισπανία. η Ιζαμπέλα έχει μαύρα μαλλιά λίγο πιο πάνω από τους ώμους με μέτριο πρόσωπο
απορία: αν θυμάμαι καλά σε αυτόν τον οίκο ή στον όροφο αυτού πριν 2 χρόνια περίπου είχα πάρει μια φορά μία άλλη Ιζαμπέλα, ξανθιά από Ρωσία νομίζω, νεαρή με κορμάρα και στο δωμάτιο ήταν δύναμη και είχε δύναμη
Φ.56 δεν θυμάμαι
Φ.54Β μία καρά-μουνάρα για την οποία ρώτησα όνομα αλλά απάντηση δεν πήρα
Φ.40 Χριστίνα γνωστή και αδιάφορη
Φωκαίας 17 η όμορφη ξένια και κορμί καλό αλλά ως εκεί
Φωκαίας 19 μία Άννα που πρώτη φορά την είδα (όχι η "Σαλονικιά") καλό πρόσωπο και σώμα αλλά πολύ βαριεστημένη
Φωκαίας 24 η γνωστή Γκαμπριέλα, μαύρα μαλλιά κάτω από τους όμους με τραχύ σκυλέ πρόσωπο με λίγα παραπανίσια κιλά και λίγη κυτταρίτιδα
Φωκαίας 25 μία ωραία κατσαριδούλα (Τερέζα) αν ενθυμούμαι καλώς είδα, απλώς δεν θυμάμαι αν ήταν όροφος ή ισόγειο όπως επίσης κάποια Ειρήνη ψιλόπαχουλη αν θυμάμαι καλά παίζει σε ένα από τα δύο... :help2:
Φωκαίας 27 υπόγειο, η γνωστή Άννα που δούλευε στον όροφο και ήταν ξεβράκωτη πού καιρό είχα να την πετύχω, σήμερα ήταν ντυμένη :P
Φωκαίας 27 υπερ-υψωμένο ισόγειο η Αθηνά, πρώτη φορά την βλέπω, ξανθιά νοστιμούλα ψιλονταρντανίτσα, καυλάντιζε συναγωνιστή και εμένα δε με άφησε να φύγω χωρίς φιλάκι στο μάγουλο
Φωκαίας 27 όροφος η Μπάρπο(α)ρα, η γνωστή σε όλους σχεδόν εκτός από εμένα που δεν έτυχε να την έχω δει αν και γνωστή μου φάνηκε, ίσως να την έχω πετύχει παλιότερα...δεν τρελάθηκα
Πιπίνου 54 είδα σαν από κελι μία κοντή (δεν κατάλαβα ίσως να επρόκειτο και για τραβέλι)έξω από την πόρτα χωρίς να μου ανοίξει (καλύτερα κιόλας γιατί μία μπόχα έβγαινε προς τα έξω)
Πιπίνου 65Β  αθίγγανη μελαμψή μελαχρινή Άννα αν θυμάμαι σωστά το όνομα
Μαγνησίας 1Α/11 και τα δύο από μία mature (gilf) μεγαλόσαρκες
Καλύμνου 48Α πήγα για να δω τη Σοφία του professorx άλλα ήταν μία άλλη, mature (gilf) εμφανίσιμη που δεν θυμάμαι όνομα αλλά μου είπε  πως η Σοφία θα  είναι πάλι το Σάββατο εκεί
Καλύμνου 48Β παρότι το φως ήταν αναμμένο δε μου άνοιξαν και τις δύο φορές που χτύπησα τον κώδων...
Αχαρνών 85 ή όμορφη για την ηλικία της υπηρεσία μου παρουσίασε την Μαργαρίτα (gilf)  μεγαλύτερης ηλικίας από αυτήν λέγοντάς μου πώς  το πρόγραμμα έχει τα πάντα όλα με φοβερή περιποίηση και εξαιρετικό μασάζ, πράγμα που μου επιβεβαίωσε συναγωνιστής κατεβαίνοντας τα σκαλιά, απλώς δεν πέρασα γιατί δεν είναι του γούστου μου οι μεγάλες γυναίκες... αποχωρώντας από τον οίκο είπα στην τσατσά "προτειμώ εσένα" και στράβωσε λίγο αλλά δεν πτοούμαστε
Αλκιβιάδου και στα τρία που πήγα όπως προείπα δε μου αρέσουν αυτές οι γυναίκες ηλικίας και κιλών και έτσι το μόνο που θυμάμαι ήταν στο τελευταίο δεξιά μία Καρολίνα με μία άλλη...επίσης μία από Ιλιόνα από Διδύμου κάτι αν θυμάμαι καλά και ένα όνομα Κατερίνα και Φωτεινή κάπου εκεί αν θυμάμαι καλά επίσης... μη με ρωτήσετε τότε γιατί πήγα... βόλταρα απλώς... το ίδιο ισχύει και για την Διδύμου, μία Σύλβια κάπου εκεί μία Αλεξάνδρα ή Αντριάννα επίσης... μόνο μία Ελένη στο Διδύμου 20 νομίζω με συγκίνησε περισσότερο από τις υπόλοιπες!
τελειώνοντας με αυτήν την περιοχή μου έρχεται στο μυαλό και μία Τζένη σαν όνομα και μόνο, αν ήταν καλή και που ήταν, και εδώ πάλι ας βοηθήσει κάποιος...

λόγο τεράστιας οικονομικής στενότητος αμέσως μετά αποφάσισα να πάω στο Μετάξι και βρέθηκα λίγο πριν τις 5 απόγευμα (με σχετικά μικρή κίνηση σε σχέση με άλλες φορές) για να καταθέσω όπως και έγινε...
τα γύρισα όλα εκτός από την Κολωνού και Κεραμεικού... το επίπεδο ως γνωστόν χαμηλότατο, αφού δε βρήκα την Λέιλα από την Λεωνίδου 28 (σε μία βδομάδα θα επιστρέψει), και την Αλεξία από Ιάσωνος 1 μεσαίο δεξιά (ήταν 5:20 η ώρα και έπιανε δουλειά στις 6 και δεν είχα πολύ χρόνο) {s.o.s: υπάρχει και άλλη Αλεξία στο Ιάσωνος 44 (μακρυά παιδιά)} είχα στο να επιλέξω μεταξύ τριών κορασίδων που είχα δει: Περδίκα 3 αριστερό την Ντενίσα, ξανθό όμορφο Milf με λίγη κοιλίτσα, Ιάσωνος 33 μία Άντζελα αν καλώς θυμάμαι, όμορφο ξανθούλικο πιπίνι με ωραία επιδερμίδα και τελευταία επιλογή το στανταράκι τη Λαρίσα την οποία και προτίμησα (ίσως να γράψω αύριο την πρώτη μου κριτική μολονότι είναι πασίγνωστη σε όλους  και σχεδον την έχετε πάρει όλοι... επίσης να σημειώσω πως έμπαινε από το ένα δωμάτιο στο άλλο)  μιας και ήμουν πιο κοντά φεύγοντας από τον οίκο που θα έβρισκα την Αλεξία στο Ιάσωνος 1 συν ότι ήθελα από καιρό να την πάρω σε σχέση με τις προ αναφερθήσες! επίσης μία κοπέλα που έχω στο μυαλό μου αλλά δεν την θυμήθηκα σήμερα και την θυμήθηκα αφού αποχώρησα από την περιοχή είναι η νεαρή Χριστίνα από Κολωνού 27Α...
Υ.Γ : κάτι επιτέλους πρέπει να γίνει άμεσα στον τελευταίο δρόμο (γειτονιά) της Ιάσωνος...! τα παρτέρια είναι γεμάτα με πρεζάκια που βαράνε ενέσεις μέρα μεσημέρι και το χειρότερο είναι πως έχει γίνει κάτι σα γκέτο!
ωραια ενημερωση μπραβο συναγωνιστη...οσον αφορα τις ενεσεις....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ.....ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΕΝΤΡΑ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.371
Πόντοι
45.465
Φ.86 μία Λάουρα αν θυμάμαι καλά, ψιλογεματούλα αδιάφορη
καλά θυμάσαι...
Φ.86 όροφος η Σίσση (πρώτη φορά την είδα, καλούλα από εμφάνιση αλλά δεν με έπειθε για να περάσω συν ότι δεν έχω διαβάσει κάλα πράγματα γι αυτήν αν θυμάμαι καλά
δούλευε και πρίν ενα - ενάμιση χρόνο πάλι σε αυτό το σπίτι
Φ.84 όροφος η Ανδριάννα (καλό ζυμαράκι) αλλά ένας συναγωνιστής που κατεβαίναμε μαζί τα σκαλιά μου έλεγε μακριά...
Η Αντριάννα είναι ωραίο πιπινάκι , αλλά καλύτερα να  :jerking: σπίτι παρά να περάσεις μαζί της.
Φ.74 αριστερά η μουστακαλού αλλά πάντα με το χαμόγελο Άννα νομίζω τη λένε
καλά θυμάσαι
Φ.66Δ δεν ενθυμούμαι
Αννα μελαχρινή λεπτή τα μαλλιά πιασμένα πάνω , λεπτή άβυζι , με ακα και κώλο.
Φ.66Α δεν ενθυμούμαι επίσης (ας βοηθήσει κάποιος)
Γιάννα το μελαχρινό τούμπανο , κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φ.61 η γνωστή skinny αλλά ομορφούλα Αλεξάνδρα εκ της Σερβίας
Αλβανίας
Φ.56 δεν θυμάμαι
Λάουρα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα μικρό βυζί και φοβερή κωλάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φ.54Β μία καρά-μουνάρα για την οποία ρώτησα όνομα αλλά απάντηση δεν πήρα
Κίτυ η γνωστή και σαν Ιρίς , τελευταία δούλευε Κεραμικού 13
Φωκαίας 19 μία Άννα που πρώτη φορά την είδα (όχι η "Σαλονικιά") καλό πρόσωπο και σώμα αλλά πολύ βαριεστημένη
πρώτη φορά  :think: :think: :think: είναι γνωστό δίδυμο μαζί με την Ρωξάνα.
Φωκαίας 25 μία ωραία κατσαριδούλα (Τερέζα) αν ενθυμούμαι καλώς είδα, απλώς δεν θυμάμαι αν ήταν όροφος ή ισόγειο όπως επίσης κάποια Ειρήνη ψιλόπαχουλη αν θυμάμαι καλά παίζει σε ένα από τα δύο... :help2:
Τερέζα 25α όροφος , Ειρήνη 25β ισόγειο όχι και ψιλοπαχουλή , χοντρή  
Καλύμνου 48Β παρότι το φως ήταν αναμμένο δε μου άνοιξαν και τις δύο φορές που χτύπησα τον κώδων...
κοιτούν απο την κάμερα και δεν ανοίγουν σε όλους

ωραίος ο φυστίκης.....
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: , οι επαγγελματικες   πώς είναι και ποίες?

Γράφοντας ''ερασιτεχνική'', εννοώ ότι δεν είναι άρτια, τέλεια, αψεγάδιαστη!
Γι' αυτό το λόγο και εσύ παρέθεσες τις υποδείξεις σου με κόκκινα γράμματα!Για να την συμπληρώσεις!Έτσι δεν είναι;
Δεν ξέρω ''πως και ποιες'' είναι οι επαγγελματικές, και εγώ ερασιτέχνης στις ενημερώσεις είμαι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom