Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 395 άτομα (34 μέλη και 361 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μια πολύ μικρή ενημέρωση,λόγω του ότι είχα στοχεύσει από πριν και απλά μπήκα σε μερικά..........

56 Νταϊάνα
66 Α Άννα (θα παίξει και 3η βάρδια είπε)
69 Β Μάγια
71 Α Μιράντα
84 Α Ανδριάνα



2η κατάθεση,Μάγια και Νταϊάνα......με σούπερ αποτελέσματα (τώρα συνήλθα :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:)...μεγάλη καύλα η Νταϊάνα...έγινε η μάχη του Σκρα!!!  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
(Μου δάγκωσε το κάτω χείλος και έκανα σημάδι εσωτερικά... :boobies: :boobies: :boobies:)
Ξέχασα το: Φυλής 67 Αντίνα (πέρνα μέσα και θα δεις)...... :s&m_1:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
φωκ 19ε->μελαχρινο συμπαθητικο μιλφ/μικρο βυζι/καλη περιφερεια,μαρινα

διδ 16Α->νομιζω οτι τα ονοματα ηταν συλβιακαιτη/αντζελα (νταρντανα/κοντο ξανθο μαλλι/ περιττα κιλα/
        καμπυλες κ η αλλη νικη (ξανθια θεια/μικροτερων διαστασεων αλλα με χειροτερη κατα-
        νωμη κιλων)
φ 109Β->αννα skinny
φ 71Α->μιραντα
φ 71Β->εμι(κωλαρα) κ χριστινα (μαυρα μαλλια/καλο σωματακι/1.5 βυζι/τατοθ στην βουβωνικη
      χωρα
φ 69Α->αννα (ομορφη σεξυ/καστανη/μικρο στητο βυζι/ωραιο κωλαρακι/χαμογελαστη)
φ 69Β->δεν θυμαμαι
φ 67->μελαμψο δερμα/ξανθιες ανταυγειες/σωμα λαμπαδα με αψογο κωλαρακι/υφος ξεπετας
φ 65Β->αδυνατη/λευκο δερμα/μαυρα μαλλια/καλο σωμα/στρογγυλο προσωπο καρτουν/μες την καλη
      χαρα για να μην πω χαζοχαρουμενη
φ 86Β->ειρηνη/ψηλο τσιγγανακι/φατσα-σκυλι/κωλαρα
φ 84Α->μαυρα μαλλια/κοντη αδυνατη/καλο κωλαρακι/δεν θυμαμαι ονομα,ισως ηταν η σονια
φ 54Β->δυο αρκετα δυνατα μουνακια/ενα εκφυλο με φοφερο σωμα και κωλο, αλλη πιο γλυκια ,κιτυ/ιρις και κωνσταντινα
φ 56->μοντελο/μαυρα μαλλια/λευκο δερμα/τελειο σωμα (ελπιζω να ειναι το σωστο μπουρδελο
     αυτο),νταιανα
φ 59 πανω->μεροπη,αυτο το ανομα ακουσα εκτος αν εκανε πλακα ο θυληπρεπης τσατσος/δυνατο
    μουνι/οχι ομορφη αλλα εκφυλη/μικρο βυζι 1,5 στητο/φοβερο κωλι/πολυ καλο σωμα γενικα
    απο συναγωστη ακουσα οτι κανει καλο γαμησι,χωρις βιασυνες
και εκει που ειμαι ετοιμος να φυγω μπαινω και κατω (φ 59 ισογειο) και βλεπω αυτην την τεραστια κωλαρα της στεφανιας και επαθα πλακα οπου και καταθεσα (τετοιες πατουρες δεν τις αφηνω με τιποτα/ουγγαρεζα ειπε/ψηλη-αλογο/μικρο βυζι/απιστευτες καμπυλες και μια τεραστια κωλαρα (μιλαμε για πολυ φορτογκα η γκομενα)/επιπεδη κοιλια/μακρια ποδια με ζουμερες μπουταρες καλοσχηματισμενες/δεν ειναι ομορφη ουτε ασχημη/καλη και περιποιητικη,γλυκια με το χαμογελο,ειναι λιγο απειρη/και προς εκπληξη μου ειναι ψιλο στενη,κανει απλο προγραμμα (προς το παρων τουλαχιστον).Τετοια κωλαρα μονο στην λατινικη αμερικη.
Μολις βγηκε στο σαλονι το οποιο ηταν γεματο με το που γυρναει και σκυβει λιγο ακουγεται ενα οοοοοο απο τον κοσμο.ο τσατσος κανει ολοκληρη ατραξιον στην παρουσιαση της λεγοντας ασυληπτες μαλακιες (πρεπει να παρουσιαζε νουμερα σε τσιρκο παλιοτερα).
αυτα!!!
 
 

Επισκέπτης
Αλκιβιάδου και στα τρία που πήγα όπως προείπα δε μου αρέσουν αυτές οι γυναίκες ηλικίας και κιλών και έτσι το μόνο που θυμάμαι ήταν στο τελευταίο δεξιά μία Καρολίνα με μία άλλη...επίσης μία από Ιλιόνα από Διδύμου κάτι αν θυμάμαι καλά και ένα όνομα Κατερίνα και Φωτεινή κάπου εκεί αν θυμάμαι καλά επίσης... μη με ρωτήσετε τότε γιατί πήγα... βόλταρα απλώς...
Η Αλιόνα από Διδύμου; Εκεί δουλεύει τώρα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης


μάγκες η απογευματινή βάρδια τι ώρα αρχίζει?..
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Eίναι ή κυρία μέ τό 4άρι φυσικο στήθος ?? :think:δέν λέη πολλά.....
την ειχα παρει εγω αρχες φλεβαρη στο διδυμου 8β με μετριες εντυπωσεις.παντως το βυζι της ηταν παρα πολυ σκληρο.επειδη εγω εκανα κανενα τεταρτο να τελειώσω στο τελος ψηλοξεινισε.παντως το μουνι της ηταν αρκετα στενο.απο παρουσιαστικο ειναι μια πορνοδεσποινιδα της σειρας
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Δεν έχει κώλο νομίζω στο πρόγραμμα.....αλλιώς της τον έπαιρνα έτσι για το γαμώτο........ :fuck2: :fuck2: :fuck2:
ουτε 69 εχει παρολο που η τσατσα μου ανακοινωσε 69 στο σαλονι μεσα μου αρνηθηκε να μου κανει.οταν της ειπα οτι η τσατσα μου ανακοινωσε μεσα στο σαλονι αυτο το προγραμμα μου ειπε οτι πασχει απο αλτσχαιμερ.μολις μου το ειπε μου ειρθε να σκασω απ τα γελια αλλα συγκρατήθηκα :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πάρε τόν πρόεδρο μαζί........ ;)
Μετράω και μόνος μου....τον Πρόεδρο,θα τον "χρησιμοποιήσω"...μόνο σε έκτακτη ανάγκη.......... Μετά από την κατάθεση "στο Νταϊάνα",δεν μπορούσα να συνέλθω.....έτσι και αλλιώς! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Βρε παίδες, το κοντό μελαχρινό καβλάκι  :boobies: που δούλευε σήμερα Φυλής 71Α κατά της 19¨00 με 20¨00, φοβερό σωματάκι κοντούλα και λεπτή και από συμμετοχή πύραυλος πως το λένε ?
Κάτι σαν Μόνικα κλπ. μου φάνηκε αλλά δεν θυμάμαι - και πώς και δεν έχει κριτική ?
Άμα ξέρει κανείς να διαφωτίσει να γράψουμε και τρεις κουβέντες. 
Μάλλον στη Νέλυ αναφέρεσαι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom