Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 198 άτομα (24 μέλη και 174 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Την Άννα την Πολωνέζα, λες που παίζει εκεί πρωινά, με καρέ ξανθό μαλλάκι και μικρό βυζάκι, αλλά μονοκόμματο κορμάκι ?
Άνκα την λένε,2η βάρδια την έχω δει..... Έχει πολύ ωραίο σωμα...όχι μονοκόμματο....... Το μαλλί είναι λίγο πιο μακρύ,όχι καρέ! Είναι πολύ μουνάρα η τύπισσα,θα την έπαιρνα την Δευτέρα....αλλά είχα καταθέσει 2 φορές ήδη (Μάγια/Νταϊάνα).....  :s&m_1:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Άνκα την λένε,2η βάρδια την έχω δει..... Έχει πολύ ωραίο σωμα...όχι μονοκόμματο....... Το μαλλί είναι λίγο πιο μακρύ,όχι καρέ! Είναι πολύ μουνάρα η τύπισσα,θα την έπαιρνα την Δευτέρα....αλλά είχα καταθέσει 2 φορές ήδη (Μάγια/Νταϊάνα).....  :s&m_1:

thnx a lot
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
το μπισκοτακι δεν ειχε σταματησει? επανηρθε στο κουρμπετι?
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Δεν ειναι καινουρια η Μιραντα, ειναι τουλαχιστον δυο χρονια στο κουρμπετι. Ο νεοσμυρνιωτης την αποκαλουσε μπισκοτακι αν θυμαμαι καλα.
ειναι τοσο γλυκεια :think: :think:παντως αν ειναι σε gfe και κατω απο 22 ψηνομαι τρελα να την τιμησω
 

klintbruce

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
181
Like
6
Πόντοι
1
τις προαλες ειχα παει στο Φυλής 67 και δοκιμασα την αντινα.οταν μπηκα μεσρωτησα τον τσατσο αν εχει πιστοποιτικα υγειας και μου ειπε οτο εχει αλλα δεν τα δειχνει.στα του αγωνα μηδενικα προκαταρκτικα και πιπα στο ημισκληρο πεος μου λογο αγχους προφανος. σε επιμονες ερωτησεις μου αν εχει πιστοποιτικα υγειας σε μια φαση αφου πρωτιστος ηταν υπομονετικη επειτα εγινε εξαλη λεγοντας μου -εγω εχω αλλα δεν στα δειχνω πρωτα θα μου δειξεις τα δικα σου,εχεις να μου δειξεις εσυ?.τελος παντων σεξ σεν εγινε εφυγε εξαλη με το δικιο της εν μερει αλλα εχω και εγω τα δικια μου. ο τσατσος μου ειπε οτι ειχε τα νευρα της επειδη σεν εχει δουλεια τελευταια και να περασω σε δυο μερες να μου δειξει τα χαρτια της και καλα.παπαρια μαντολες.την εν λογω την εχει δοκιμασει κανεις αλλος γιατι κριτικες δεν βλεπω γι αυτην?
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
τις προαλες ειχα παει στο Φυλής 67 και δοκιμασα την αντινα.οταν μπηκα μεσρωτησα τον τσατσο αν εχει πιστοποιτικα υγειας και μου ειπε οτο εχει αλλα δεν τα δειχνει.στα του αγωνα μηδενικα προκαταρκτικα και πιπα στο ημισκληρο πεος μου λογο αγχους προφανος. σε επιμονες ερωτησεις μου αν εχει πιστοποιτικα υγειας σε μια φαση αφου πρωτιστος ηταν υπομονετικη επειτα εγινε εξαλη λεγοντας μου -εγω εχω αλλα δεν στα δειχνω πρωτα θα μου δειξεις τα δικα σου,εχεις να μου δειξεις εσυ?.τελος παντων σεξ σεν εγινε εφυγε εξαλη με το δικιο της εν μερει αλλα εχω και εγω τα δικια μου. ο τσατσος μου ειπε οτι ειχε τα νευρα της επειδη σεν εχει δουλεια τελευταια και να περασω σε δυο μερες να μου δειξει τα χαρτια της και καλα.παπαρια μαντολες.την εν λογω την εχει δοκιμασει κανεις αλλος γιατι κριτικες δεν βλεπω γι αυτην?
πηγαινε στο διδυμου 8β και δες κρητικες της
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
τις προαλες ειχα παει στο Φυλής 67 και δοκιμασα την αντινα.οταν μπηκα μεσρωτησα τον τσατσο αν εχει πιστοποιτικα υγειας και μου ειπε οτο εχει αλλα δεν τα δειχνει.στα του αγωνα μηδενικα προκαταρκτικα και πιπα στο ημισκληρο πεος μου λογο αγχους προφανος. σε επιμονες ερωτησεις μου αν εχει πιστοποιτικα υγειας σε μια φαση αφου πρωτιστος ηταν υπομονετικη επειτα εγινε εξαλη λεγοντας μου -εγω εχω αλλα δεν στα δειχνω πρωτα θα μου δειξεις τα δικα σου,εχεις να μου δειξεις εσυ?.τελος παντων σεξ σεν εγινε εφυγε εξαλη με το δικιο της εν μερει αλλα εχω και εγω τα δικια μου. ο τσατσος μου ειπε οτι ειχε τα νευρα της επειδη σεν εχει δουλεια τελευταια και να περασω σε δυο μερες να μου δειξει τα χαρτια της και καλα.παπαρια μαντολες.την εν λογω την εχει δοκιμασει κανεις αλλος γιατι κριτικες δεν βλεπω γι αυτην?
παπαρια μεντολες σιγα μην εχει πιστοποιητικα.ακου εκει εχει και δεν τα δειχνει :2funny: :2funny: :2funny:
 

klintbruce

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
181
Like
6
Πόντοι
1
k
πηγαινε στο διδυμου 8β και δες κρητικες της
καλα σιγουρα δικιο εχεις king james.αλλοστε αυτην την ιστορια εχω αλλα δεν δειχνω την εχω ακουσει πολλες φορες.απλα φοβαμαι και λιγο για την υγεια μου αν και οτι εγινε εγινε με καποτα.ισως ειμαι παρανοικος και εγω αλλα  η υγεια ειναι πανω απο ολα.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
k καλα σιγουρα δικιο εχεις king james.αλλοστε αυτην την ιστορια εχω αλλα δεν δειχνω την εχω ακουσει πολλες φορες.απλα φοβαμαι και λιγο για την υγεια μου αν και οτι εγινε εγινε με καποτα.ισως ειμαι παρανοικος και εγω αλλα  η υγεια ειναι πανω απο ολα.
καλα τα λες αλλα πολυ δυσκολο αφου τα εκανες ολα με καποτα.παντως αυτη η μαλακια με τα ποιστοποιητικα πρεπει να σταματησει. πρεπει να κανει ενα ντου η αστυνομια για να τους συμαζεψει λιγο
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
το μπισκοτακι δεν ειχε σταματησει? επανηρθε στο κουρμπετι?

επεστρεψε


ειναι τοσο γλυκεια :think: :think:παντως αν ειναι σε gfe και κατω απο 22 ψηνομαι τρελα να την τιμησω

νομιζω πως εχει και τα τρια χαρακτηριστικα που ζητας


τις προαλες ειχα παει στο Φυλής 67 και δοκιμασα την αντινα.οταν μπηκα μεσρωτησα τον τσατσο αν εχει πιστοποιτικα υγειας και μου ειπε οτο εχει αλλα δεν τα δειχνει.στα του αγωνα μηδενικα προκαταρκτικα και πιπα στο ημισκληρο πεος μου λογο αγχους προφανος. σε επιμονες ερωτησεις μου αν εχει πιστοποιτικα υγειας σε μια φαση αφου πρωτιστος ηταν υπομονετικη επειτα εγινε εξαλη λεγοντας μου -εγω εχω αλλα δεν στα δειχνω πρωτα θα μου δειξεις τα δικα σου,εχεις να μου δειξεις εσυ?.τελος παντων σεξ σεν εγινε εφυγε εξαλη με το δικιο της εν μερει αλλα εχω και εγω τα δικια μου. ο τσατσος μου ειπε οτι ειχε τα νευρα της επειδη σεν εχει δουλεια τελευταια και να περασω σε δυο μερες να μου δειξει τα χαρτια της και καλα.παπαρια μαντολες.την εν λογω την εχει δοκιμασει κανεις αλλος γιατι κριτικες δεν βλεπω γι αυτην?

Τυπε μαλλον πρεπει να πας σε ψυχολογο, πιθανον να εχεις καποια φοβια/μανια με τα μικροβια και τις μολυνσεις. Αν θυμαμαι καλα εχεις ξαναποσταρει την ιστορια με τα πιστοποιητικα, δεν ειναι φυσιολογικο να πηγαινεις απο μπουρδελο σε μπουρδελο και να ζητας χαρτια.
 

klintbruce

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
181
Like
6
Πόντοι
1
καλα τα λες αλλα πολυ δυσκολο αφου τα εκανες ολα με καποτα.παντως αυτη η μαλακια με τα ποιστοποιητικα πρεπει να σταματησει. πρεπει να κανει ενα ντου η αστυνομια για να τους συμαζεψει λιγο
ναι μωρε αλλα ειχα σχεδον μηδενικη στυση και η καποτα σεν ειχε καλη εφαρμογη.ασε που επειτα επλεινα τομ πουτσο μου στο νιπτηρα με κρεμοσαπουνο  μην αρπαξα και τιποτα απο εκει.αλλα μαλλον ειμαι παρανοικος.παντως ακαποτα και γλειψιμο αρχιδιων δεν εκανε η αντινα οποτε αυτος ειναι καλος οιωνος.
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα παίδες,ξέρει κάποιος φίλος που βρίσκεται η Σονια απο διδύμου;
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Ναι. Βέργας 3 . Λάθος έκανα πριν
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom