Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (24 μέλη και 232 επισκέπτες)

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
3η βάρδια:

Η Αγάπη, το Rus ξανθό μιλφ που δούλευε βράδια στο Φωκ 27 (το υπογειάκι) μετακόμισε στο απέναντι, Φωκ 24. Εκεί ήταν απόψε.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Είναι πολύ σοβαρό αυτό που σου είπε  :o
Μπορεί να γίνει κάτι προληπτικά ; Ποιό σπίτι ήταν , να δωθούν εξηγήσεις από τους υπεύθυνους του οίκου κλπ.;  (σώθηκα τώρα...)

Θα μας κλάσουν δύο μάντρες!
Ένα μποϊκοτάζ να γίνει στό συγκεκριμένο μαγαζί μια βδομάδα,να δείς πως κλείνει τσάκ μπάμ!
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Ο  Akis30 προσπαθεί κάτι να μου πει αλλά εγώ ήδη έχω περάσει την πόρτα της κολάσεως.
Ήθελα να σου πω ότι αυτή ήταν η αγαπημένη του lustforlife και θα στο κρατούσε αν θα πηδούσες την αγαπημένη του  :2funny: Σοβαρά τώρα , ήθελα να δε ρωτήσω αν θα συνεχίζαμε την τσάρκα μετά και που θα βρισκόμασταν.
Την άλλη , την Κρίνα την έχω βαφτίσει Τσαουσέσκου γιατί είνια πολύ τσαούσα , κάτι που εμένα δε μου αρέσει και δεν μπορώ να κάνω χωριό μαζί της.

xarisma , επέλεξες τη γυρολόγο Αλβανίδα Έρικα ; ΑΠό τις χειρότερες επιλογές  :huh: Σε παράθεσή μου στον proffesorx , αν θυμάμαι καλά , είχα γράψει όρι ήτανε φόλα πρώτου μεγέθους.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
γεια σας μαχητες της τρυπας..... ειπα κι γω να πω 2 πραγματακια μετα απο καιρο ..αφου δεν προλαβαινω λογω δουλειας ουτε μια μερα να πω ότι θα παω με την ησυχια μου μια οτσα...
αποπασματικα λοιπον τωρα στις γιορτες παραθετω τι ειδα και δοκιμασα...
καταρχην να αναφερω το φωκαιας 24 που εχει προδιαγραφες στουντιο.... και τα κοριτσια πιστευω οτι ειναι επιλεγμενα καταλληλα με πρωι την ειρηνη απο βουλγαρια απογευμα μαρια αλβανο πιπινι καβλερο... και αργα μισι πιανει δουλεια η αγαπη το μιλφακι με ορεξεις 25 χρονης... η μαρια που δοκιμασα δεν βιαζεται και ειναι φιλοτιμη αλλα πιστευω και οι αλλες θα ειναι το ιδιο. οι τσατσες γνωστες απο την πιατσα χωρις να ενοχλουν στα δωματια...
στο 27 το πανω τα βραδια ειναι η χριστινα ρωσιδι με σωμα θανατερο που ειχε εμφανιστει παλια στο δελο που ειναι φυλης διπλα στη φερρων. δεν ειχα τοτε αριστη εμπειρια και δεν δοκιμασα. στο κατω τα γνωστα ρωσοπιπινια ιρινα κλπ.
στο 25 το ισογειο ειχα πετυχει την τσεχα κατα δήλωση της σονια την οποία τελικα κουτουποσα στην κωνσταντινουπολεως το δεξια οπως τα κοιταμε φατσα.... εχει ωραιο δερμα υπομονη προκαταρκτικα και για μερακλήδες κολαρακι... μονο μειων η πιπα με πολυ δοντι...
περνοντας απο αλκιβιαδου (η χωρα του τσιμπουκισταν) την δευτερα το πρωι βρηκα στο Γ την πωλινα μιλφ ρωσιας στο Β 2 κοπελες η μια εφερνε του σαμαρα (του κομμωτη) και ενα χχχ μπαστι πιπινι μελαχρινο. στο Α απο σερβια νομιζω κατερινα. δυστυχως δεν προλαβα να δοκιμασω αλλα νομιζω οτι ειναι γνωστες οι επιδόσεις ολων. στο φυλης 74 μεταμεσονυχτια την κυριακη πετυχα ενα απιστευτο πιπινι ρουμανιας αλλα ημουν κομματια .... το πρωι ξαναπηγα και ειναι η αννουλα (το αριστερο διαδρομο) αλλα η συγκεκριμενη κανει την εξυπνη και δεν... στο δεξι διαδρομο μια γυφτισα παρουσιαζει την κορουλα της πιπινι του κουτιου κι αυτο τσιγκονοειδες αλλα πιστευω αξιιζει... ειχα καιρο να κανω βολτα αλλα τωρα που σταμπαρα τα παραπανω θα παω ζουπιτος ....
ελπιζω να εβαλα το λιθαρακι μου κιγω στην τρομερη μπουρδελενημερωση!!! :zfuck: :knockinb:





 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.588
Πόντοι
41.447

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.404
Πόντοι
2.306
το κωλοχαρτο που χασκει στο καγκελο του κρεβατιου αποτελει εικαστική παρέμβαση, απάντηση στον ιπμρεσιονιστικό πίνακα με την γυμνή που ειναι κρεμασμένος στον τοίχο ???
:grin: :grin: :grin: :rockon:
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
το κωλοχαρτο που χασκει στο καγκελο του κρεβατιου αποτελει εικαστική παρέμβαση, απάντηση στον ιπμρεσιονιστικό πίνακα με την γυμνή που ειναι κρεμασμένος στον τοίχο ???
Εκτός το ότι θεωρείται τεκμήριο διαβίωσης.......είναι και ένδειξη πολιτισμού!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.404
Πόντοι
2.306
Σημερινή απογευματινή επίσκεψη στη Βαλερια, στο Αλκαμενους 113.
Ολα υπέροχα αν εξαιρέσεις το χτύπημα της κατα τα αλλα ευγενικης τσατσας στην πόρτα στο 15λεπτο περίπου. Αυτο με έκανε να επισπευσω την κατάθεση και δεν απόλαυσα στο μέγιστο τη συνάντηση..
Αλλα θέλω να αναφερω ένα cult σκηνικό που υπάρχει στο μεγάλο δωμάτιο δεξιά.
Οι παντοφλες ειναι διαφορετικές μεταξύ τους. Και ειναι αρκετό καιρο έτσι μιας και έχω τιμήσει στο παρελθόν την τρελοκοτσιδου εκει.
Μα καλα τόσο δύσκολο ειναι να βρουν ένα ίδιο ζευγάρι;;.. :huh: :think: :think:
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Αν μετρούσα τα γιουρια που έχω αφήσει μόνο εγώ εκεί μέσα, το κωλόχαρτο πρέπει να είναι από λευκόχρυσο...

το κωλοχαρτο που χασκει στο καγκελο του κρεβατιου αποτελει εικαστική παρέμβαση, απάντηση στον ιπμρεσιονιστικό πίνακα με την γυμνή που ειναι κρεμασμένος στον τοίχο ???
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Περίμενα στο σαλόνι του μαγαζιού όπου ξέρω ότι σίγουρα δουλευει η Τζωρτζιανα και μετα απο λιγο η τσατσα μας παρουσιασε μια κοπελα(δεν με βοηθα η πορνομνημη μου αν παρουσιασε την Ιωαννα ή καποια αλλη), λεγοντας μας οτι εχει και 2η κοπελα την Τζωρτζιάνα η οποία ηταν στο δωματιο με συναγωνιστη εκεινη τη στιγμη.
Δεν καθισα να την δω οπτικά παντως...
Μπορει να ειναι η Στεφανια που ειναι στο ιδιο στυλ,με ελαφρως μεγαλυτερο στηθος και κιλα!!
 

Επισκέπτης
Σημερινή απογευματινή επίσκεψη στη Βαλερια, στο Αλκαμενους 113.
Ολα υπέροχα αν εξαιρέσεις το χτύπημα της κατα τα αλλα ευγενικης τσατσας στην πόρτα στο 15λεπτο περίπου. Αυτο με έκανε να επισπευσω την κατάθεση και δεν απόλαυσα στο μέγιστο τη συνάντηση..
Αλλα θέλω να αναφερω ένα cult σκηνικό που υπάρχει στο μεγάλο δωμάτιο δεξιά.
Οι παντοφλες ειναι διαφορετικές μεταξύ τους. Και ειναι αρκετό καιρο έτσι μιας και έχω τιμήσει στο παρελθόν την τρελοκοτσιδου εκει.
Μα καλα τόσο δύσκολο ειναι να βρουν ένα ίδιο ζευγάρι;;.. :huh: :think: :think:
 


Το ίδιο συμβαίνει και στο Διδύμου 16Α, επίσης για αρκετό καιρό!
Οι παντόφλες είναι διαφορετικές και άλλο νούμερο η μία και διαφορετικό νούμερο η άλλη!!!  :idiot:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Σημερινή απογευματινή επίσκεψη στη Βαλερια, στο Αλκαμενους 113.
Ολα υπέροχα αν εξαιρέσεις το χτύπημα της κατα τα αλλα ευγενικης τσατσας στην πόρτα στο 15λεπτο περίπου. Αυτο με έκανε να επισπευσω την κατάθεση και δεν απόλαυσα στο μέγιστο τη συνάντηση..
Αλλα θέλω να αναφερω ένα cult σκηνικό που υπάρχει στο μεγάλο δωμάτιο δεξιά.
Οι παντοφλες ειναι διαφορετικές μεταξύ τους. Και ειναι αρκετό καιρο έτσι μιας και έχω τιμήσει στο παρελθόν την τρελοκοτσιδου εκει.
Μα καλα τόσο δύσκολο ειναι να βρουν ένα ίδιο ζευγάρι;;.. :huh: :think: :think:

κορυφαία η Βαλέρια, απαράδεκτη η τσατσα. Πάντως θα μέτραγε ένα διπλό με Βαλέρια και Τρελοκοτσιδού.
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
κορυφαία η Βαλέρια, απαράδεκτη η τσατσα. Πάντως θα μέτραγε ένα διπλό με Βαλέρια και Τρελοκοτσιδού.
η τρελοκοτσιδού ποια είναι κ τί βάρδιες δουλεύει συνήθως?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
 


Το ίδιο συμβαίνει και στο Διδύμου 16Α, επίσης για αρκετό καιρό!
Οι παντόφλες είναι διαφορετικές και άλλο νούμερο η μία και διαφορετικό νούμερο η άλλη!!!  :idiot:

Για σκέψου αν οι παντόφλες ήταν ζευγάρι, κάθε πόσο θα έπερεπε να βάλουν καινούργιες λόγω λουφαρίσματος?

Τις "μονές" δεν τις παίρνει κανείς και έτσι μένουν στο μαγαζί.

Το επόμενο θα είναι να βάλουν τους τσιπάκια με συναγερμό και ανιχνευτές στην είσοδο, όπως στα ουίσκυ στα σούπερ μάρκετ.  :2funny:
 

Επισκέπτης
γεια σας μαχητες της τρυπας..... ειπα κι γω να πω 2 πραγματακια μετα απο καιρο ..αφου δεν προλαβαινω λογω δουλειας ουτε μια μερα να πω ότι θα παω με την ησυχια μου μια οτσα...
αποπασματικα λοιπον τωρα στις γιορτες παραθετω τι ειδα και δοκιμασα...
καταρχην να αναφερω το φωκαιας 24 που εχει προδιαγραφες στουντιο.... και τα κοριτσια πιστευω οτι ειναι επιλεγμενα καταλληλα με πρωι την ειρηνη απο βουλγαρια απογευμα μαρια αλβανο πιπινι καβλερο... και αργα μισι πιανει δουλεια η αγαπη το μιλφακι με ορεξεις 25 χρονης... η μαρια που δοκιμασα δεν βιαζεται και ειναι φιλοτιμη αλλα πιστευω και οι αλλες θα ειναι το ιδιο. οι τσατσες γνωστες απο την πιατσα χωρις να ενοχλουν στα δωματια...
στο 27 το πανω τα βραδια ειναι η χριστινα ρωσιδι με σωμα θανατερο που ειχε εμφανιστει παλια στο δελο που ειναι φυλης διπλα στη φερρων. δεν ειχα τοτε αριστη εμπειρια και δεν δοκιμασα. στο κατω τα γνωστα ρωσοπιπινια ιρινα κλπ.
στο 25 το ισογειο ειχα πετυχει την τσεχα κατα δήλωση της σονια την οποία τελικα κουτουποσα στην κωνσταντινουπολεως το δεξια οπως τα κοιταμε φατσα.... εχει ωραιο δερμα υπομονη προκαταρκτικα και για μερακλήδες κολαρακι... μονο μειων η πιπα με πολυ δοντι...
περνοντας απο αλκιβιαδου (η χωρα του τσιμπουκισταν) την δευτερα το πρωι βρηκα στο Γ την πωλινα μιλφ ρωσιας στο Β 2 κοπελες η μια εφερνε του σαμαρα (του κομμωτη) και ενα χχχ μπαστι πιπινι μελαχρινο. στο Α απο σερβια νομιζω κατερινα. δυστυχως δεν προλαβα να δοκιμασω αλλα νομιζω οτι ειναι γνωστες οι επιδόσεις ολων. στο φυλης 74 μεταμεσονυχτια την κυριακη πετυχα ενα απιστευτο πιπινι ρουμανιας αλλα ημουν κομματια .... το πρωι ξαναπηγα και ειναι η αννουλα (το αριστερο διαδρομο) αλλα η συγκεκριμενη κανει την εξυπνη και δεν... στο δεξι διαδρομο μια γυφτισα παρουσιαζει την κορουλα της πιπινι του κουτιου κι αυτο τσιγκονοειδες αλλα πιστευω αξιιζει... ειχα καιρο να κανω βολτα αλλα τωρα που σταμπαρα τα παραπανω θα παω ζουπιτος ....
ελπιζω να εβαλα το λιθαρακι μου κιγω στην τρομερη μπουρδελενημερωση!!! :zfuck: :knockinb:

ρε τυπε σα πολλή διαφήμιση δε κανεις?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
 


Το ίδιο συμβαίνει και στο Διδύμου 16Α, επίσης για αρκετό καιρό!
Οι παντόφλες είναι διαφορετικές και άλλο νούμερο η μία και διαφορετικό νούμερο η άλλη!!!  :idiot:
Nαι, ενώ αν ήταν ίδιες θα τις φόραγες?! Εγώ μετά το sexάκι, βάζω τα παπούτσια γυμνός, έστω χωρίς κάλτσες, για να σηκωθώ να καθαριστώ κλπ, και μετά κάθεσαι και ντύνεσαι κανονικά. Ούτε φυσικά να πατάς ξυπόλυτος κάτω, ούτε να φοράς παντόφλες-βασίλεια μυκητών!  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.996
Πόντοι
45.465
Σημερινή απογευματινή επίσκεψη στη Βαλερια, στο Αλκαμενους 113.
Ολα υπέροχα αν εξαιρέσεις το χτύπημα της κατα τα αλλα ευγενικης τσατσας στην πόρτα στο 15λεπτο περίπου. Αυτο με έκανε να επισπευσω την κατάθεση και δεν απόλαυσα στο μέγιστο τη συνάντηση..
Αλλα θέλω να αναφερω ένα cult σκηνικό που υπάρχει στο μεγάλο δωμάτιο δεξιά.
Οι παντοφλες ειναι διαφορετικές μεταξύ τους. Και ειναι αρκετό καιρο έτσι μιας και έχω τιμήσει στο παρελθόν την τρελοκοτσιδου εκει.
Μα καλα τόσο δύσκολο ειναι να βρουν ένα ίδιο ζευγάρι;;.. :huh: :think: :think:
113.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom