Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 116 άτομα (2 μέλη και 114 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Tην έχει ρωτήσει κανείς αν όντως αληθεύουν τα περί ΣΜΝ? Αυτήν ή την Ντενίσα μια που δουλεύουν καιρό μαζί... :think:

Αν εμπιστεύεσαι εμένα (αν και παλιότερα το είχε αναφέρει και άλλος Συνάδελφος) , την ρώτησα εγώ.
Μου είπε ότι είχε παλιότερα πολύ περισσότερα (όπως και η Ντενίσα).
Για τα λίγα που έχουν απομείνει , μου είπε/έδειξε : στα "αρχίδια" της.
Δεν αναγνωρίζει την σοβαρότητα της κατάστασης. Δυστυχώς , για όλους.
Και καλά τα 2-3 που έχει πάνω στο νινί της, μπορεί κάποιος να μου πεί πόσα έχει μέσα της ? ? ?

Πάντως, την Ντενίσα την ξέρω χρόνια (από Φ. 54, 66, 134) ΔΕΝ θυμάμαι κάποιο θέμα . . . . .

Οπότε για την Ντενίσα σας μεταφέρω τι μου είπε, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στην φωτιά, όπως για την Νικολέτα. . . . .
 

Επισκέπτης
Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στην φυλής για την εφήμερη και πλασματική ηδονή. Σε καμμία περίπτωση δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ενημέρωση, διότι θα ήταν τουλάχιστον ασέβεια στους Farkeli,BMW,Xilnik,N.SMIRNI,PROFESSORX,SOTIROF,ΠΥΡΑΥΛΟ,ΦΑΝΟΥΡΗ ΤΖΟΥΡΑ,KD (και sorry εαν ξεχνώ κάποιους),απλά θα ήθελα να επισημάνω ένα γεγονός που συνέβη. Κατά την διάρκεια της αναμονής εξόδου της τάνας από το δωμάτιο, είχα μια κλήση στο κινητό μου (το έχω πάντα στην δόνηση για να μην ενοχλώ).Το είδα λοιπόν και δεν απάντησα σεβόμενος την ησυχία και την αναμονή των άλλων. Τότε έγινε μεταξύ εμού και τσατσάς ο παρακάτω διάλογος:
-Τι είναι αυτό?
-Σαν τι μοιάζει?
-Κινητό είναι?
-Ναί
-Μας έχετε πρήξει με τα κινητά και τις κολοφωτογραφιες που τραβάτε συνέχεια. Σε λίγο δεν θα μπορούμε να πάμε ούτε τουαλέττα.
-Κυρία μου δεν το έχω σαν φωτογραφική μηχανή, σαν τηλέφωνο το έχω.
-Καλά σας ξέρουμε όλους πια. Αλλά δεν σέβεστε τα κορίτσια που τα τραβάτε φωτογραφίες και μετα τις βάζετε στο ιντερνέτ.
-Είδες εσύ καμμία κοπέλλα εδώ να την φωτογραφίζω?
-Δεν λέω για σένα, για άλλους λέω. Αλλά έννοια σου και σε λίγο καιρό θα ξέρουμε και ποιοί είναι.
-Γιατί τι θα γίνει σε λίγο καιρό?
-θα σας φωτογραφίζουμε εμείς
-Θα βάλετε κάμερες δηλαδή?
-........(σιωπή)

Λέτε να έχει προβληματίσει κάποιους η ενημέρωση αυτή που γίνεται εδώ και με τον τρόπο που γίνεται?
Απλά σαν γεγονός το αναφέρω για να το έχουν υπόψη τους οι πορνορεπόρτερς.

Δεν φτάνει που όλα τα μπουρδέλα είναι παράνομα,  έχουν το θράσος και απειλούν και τους πελάτες οι τσατσάδες!Θα τρελαθούμε τελείως!!!
Παράνομα πολεοδομικά, αδήλωτα χωρίς άδεια λειτουργίας μπουρδέλα, τσάτσοι, τσατσάδες παράνομοι με μαύρο εισόδημα και χωρίς άδεια εξασκήσεως του συγκεκριμένου επαγγέλματος, πουτάνες παράνομες, αδήλωτες - που δεν περνάνε από γιατρούς κάθε 15 ημέρες, όπως ορίζει ο νόμος, και παίζουν με την υγεία μας - και πλουτίζουν εις βάρος μας με μαύρο χρήμα!Της πουτάνας γίνεται!Αλήθεια έχει κόψει μπουρδέλο απόδειξη ποτέ σε έναν από εμάς?Αρχίδια ...
Αλλά εμείς φταίμε που είμαστε μουνόδουλοι και χέστηδες και δεν ζητάμε!Ανατολίτες Έλληνες ... ή μάλλον μαλάκες Έλληνες ... (βάζω και την πάρτη μου μέσα).
Βέβαια πίσω από την όλη κατάσταση κρύβεται το κράτος που παίρνει το ποσοστό του από τα κέρδη, γι' αυτό και δεν γίνεται τίποτα σύμφωνα με το νόμο!
Μπουρδέλο κράτος ... μαλάκες υπήκοοι ... ο τέλειος συνδυασμός ... για λαμόγια!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Επίσης, πριν από λίγο έκανα μια γρήγορη καταδρομική στην Λιοσίων, προς έβρεση την Χριστίνας στο Λιοσ. 91.

Οπότε, έχουμε:

Λιοσ. 91: Μιαριάννα, ένα μελαχρινό με μαύρο κομπινεζόν/κορμάκι και περισσευούμενα κιλά
Παιων. 47: ένα ξανθό χυμώδες έξτρα καμπυλάτο σε κόκκινο κομπινεζόν/κορμάκι
Εξ. 18β: η Κάτια με φουλ προγραμματάκι. Αν και με αντιερωτική φάτσα, πέρασα μονο και μόνο για να δοκιμάσω αυτό το ποπάκι/βερικοκάκι. Μέτρια πράγματα.
Λιοσ. 76: η Αλέξια, ετιμήθη. Έχει αφήσει και τα μαλάκια της ριχτά στον ώμο και ήταν μια πανδαισία . . . . .  .  :smitten:

Αυτά τα ολίγα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
Παιων. 47: ένα ξανθό χυμώδες έξτρα καμπυλάτο σε κόκκινο κομπινεζόν/κορμάκι
Εξ. 18β: η Κάτια με φουλ προγραμματάκι. Αν και με αντιερωτική φάτσα, πέρασα μονο και μόνο για να δοκιμάσω αυτό το ποπάκι/βερικοκάκι. Μέτρια πράγματα.
Λιοσ. 76: η Αλέξια, ετιμήθη. Έχει αφήσει και τα μαλάκια της ριχτά στον ώμο και ήταν μια πανδαισία . . . . .  .  :smitten:

Αυτά τα ολίγα.
στο 47 η Νάντια...
η Κάτια τιμήθηκε χθες και ήταν καλά.
η Αλεξία τα σκούρηνε ελαφρώς τα μαλλιά της και όντως είναι πιο ωραία.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
η Αλεξία τα σκούρηνε ελαφρώς τα μαλλιά της και όντως είναι πιο ωραία.

Τι να το κάνεις?
Βρίσκεται σε ένα οίκο σκέτο μπουρδέλο.
Δεν έχουν αξιωθεί να βάλουν έναν μηχανισμό να κλείνει η εξώπορτα αυτόματα.
Δεν έχουν επίσης αξιωθεί να βάλουν έναν σοβαρό κλιματισμό στα δωμάτια. Το ένα δωμάτιο είχε σόμπα αλογόνου και με κλειστή την πόρτα για να μην φεύγει η ζέστη και στο άλλο (δίπλα στην εξώπορτα) μάλλον ΤΙΠΟΤΑ !
Δεν έχουν μια υπηρεσία της προκοπής. Τα δωμάτια απεριποίητα , όπως το άφησε ο προηγούμενος . . . . .

Έλεος . . . . . . :headbang:
Αυτό το μπουμπούκι που το έχουν ! ! ! :tickedoff:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
αν την πήγαιναν να δουλέψει στο Βέργας 2 που μετά την ανακαίνισή έχει γίνει σούπερ θα ήταν μια χαρά....
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
η ντενισα εξωτερικα τουλαχιστον δεν εχει τιποτα στο νινι της
 

tenten21original

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2012
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
διπλη καταθεση χτες στο μεταξουργειο,20¨00-22΄00,αφου περασα απο αρκετα σπιτια βρεθηκα στην κολωνου 32 και βλεπω την αντριαννα που την ειχα πετυχει στη λεωνιδιου 28 ισογειο,πριν ενα μηνα περιπου..κατευθειαν δινω τα χρηματα και μπαινω στο δωματιο :cheesy:
η κοπελα εχει τελειο στηθος,η συννενοηση βεβαια ειναι ενα προβλημα,δεν μιλαει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα..
δευτερη καταθεση κεραμεικου 13 στην αντζελικα,αξιζε το δεκαρικακι!!
η πιο ωραια που ειδα στο μεταξι ηταν κωλονου 27α,μια κοκκινομαλλα με βυζαρες!! μαλλον ειναι σιλικονη αλλα οκ..ξερει κανεις τιποτα για το μωρο???
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
61
Like
633
Πόντοι
2.357
Kαλησπέρα!!!! Μιας και βρισκόμουν στα ΚΤΕΛ Κηφισσού είπα να περάσω μια βόλτα να δω αν παίζει κανένα από τα στανταράκια μου στο Μεταξουργείο.
Στο Ιάσσωνος 31Β υπόγειο δεν ήταν το μωρό η Αλίσια αλλά 2 milf, η μια καστανή κ όχι κακη θα έλεγα, πιθανόν να τη δοκιμάσω κάποια στιγμη και η άλλη μια χοντρούλα ξανθια που πάντα έχει δωμάτιο  :think:
Στο Ιάσσωνος 33 η Μαρία (επέστρεψε επιτέλους), η γνωστή με το πλούσιο φυσικό στήθος....Εκεί μπήκα και τέλειωσα τη μίνι βόλτα μου....
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
η λαρισα που δουλευει ιασωνος τωρα ειναι η γνωστη ουκρανεζα που ηταν πριν 2-3 χρονια φυλης?
 

melrules

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Kαλησπέρα!!!! Μιας και βρισκόμουν στα ΚΤΕΛ Κηφισσού είπα να περάσω μια βόλτα να δω αν παίζει κανένα από τα στανταράκια μου στο Μεταξουργείο.
Στο Ιάσσωνος 31Β υπόγειο δεν ήταν το μωρό η Αλίσια αλλά 2 milf, η μια καστανή κ όχι κακη θα έλεγα, πιθανόν να τη δοκιμάσω κάποια στιγμη και η άλλη μια χοντρούλα ξανθια που πάντα έχει δωμάτιο  :think:
Στο Ιάσσωνος 33 η Μαρία (επέστρεψε επιτέλους), η γνωστή με το πλούσιο φυσικό στήθος....Εκεί μπήκα και τέλειωσα τη μίνι βόλτα μου....
Αυτη η Μαρια δουλευε στο Αδανων στην Λιοσιων? Ρωσσομιλφ ξανθια με μακρυ μαλλι και πρασινα ματια?
 

wanderer13

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Ξερει κανεις πως την λενε την Ρωσσιδα με γυμνασμενο/φουσκωμενο σωμα,ανυπαρκτο στηθος και τατουαζ φτερα αγγελου στην πλατη που ηταν χτες 6/1/2013 το βραδακι στον Φιλιππου  7α?

Το μετανιωσα που δεν μπηκα να παιξουμε λιγο ξυλο:P
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στην φυλής για την εφήμερη και πλασματική ηδονή. Σε καμμία περίπτωση δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ενημέρωση, διότι θα ήταν τουλάχιστον ασέβεια στους Farkeli,BMW,Xilnik,N.SMIRNI,PROFESSORX,SOTIROF,ΠΥΡΑΥΛΟ,ΦΑΝΟΥΡΗ ΤΖΟΥΡΑ,KD (και sorry εαν ξεχνώ κάποιους),απλά θα ήθελα να επισημάνω ένα γεγονός που συνέβη. Κατά την διάρκεια της αναμονής εξόδου της τάνας από το δωμάτιο, είχα μια κλήση στο κινητό μου (το έχω πάντα στην δόνηση για να μην ενοχλώ).Το είδα λοιπόν και δεν απάντησα σεβόμενος την ησυχία και την αναμονή των άλλων. Τότε έγινε μεταξύ εμού και τσατσάς ο παρακάτω διάλογος:
-Τι είναι αυτό?
-Σαν τι μοιάζει?
-Κινητό είναι?
-Ναί
-Μας έχετε πρήξει με τα κινητά και τις κολοφωτογραφιες που τραβάτε συνέχεια. Σε λίγο δεν θα μπορούμε να πάμε ούτε τουαλέττα.
-Κυρία μου δεν το έχω σαν φωτογραφική μηχανή, σαν τηλέφωνο το έχω.
-Καλά σας ξέρουμε όλους πια. Αλλά δεν σέβεστε τα κορίτσια που τα τραβάτε φωτογραφίες και μετα τις βάζετε στο ιντερνέτ.
-Είδες εσύ καμμία κοπέλλα εδώ να την φωτογραφίζω?
-Δεν λέω για σένα, για άλλους λέω. Αλλά έννοια σου και σε λίγο καιρό θα ξέρουμε και ποιοί είναι.
-Γιατί τι θα γίνει σε λίγο καιρό?
-θα σας φωτογραφίζουμε εμείς
-Θα βάλετε κάμερες δηλαδή?
-........(σιωπή)

Λέτε να έχει προβληματίσει κάποιους η ενημέρωση αυτή που γίνεται εδώ και με τον τρόπο που γίνεται?
Απλά σαν γεγονός το αναφέρω για να το έχουν υπόψη τους οι πορνορεπόρτερς.
Είναι πολύ σοβαρό αυτό που σου είπε  :o
Μπορεί να γίνει κάτι προληπτικά ; Ποιό σπίτι ήταν , να δωθούν εξηγήσεις από τους υπεύθυνους του οίκου κλπ.;  (σώθηκα τώρα...)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Πριν λιγο Μενάνδρου ( δε θυμάμαι νούμερο ένα μόνο είναι εκεί άλλωστε κοντά στη συμβολή με Πειραιώς) Νάντια, με 10 νορμαλ.
Καλτ τσουρκοειδές γυφτάκι, λες και ήταν σε τσαντήρι
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
προφέσσορ, είσαι παλιάς σχόλης αλλα τα συνοδευτικά σχόλια σου είναι άκρως χρήσιμα. Το σωστό θα ήταν να σου δώσουν οι admins μια εφαρμογή ώστε να "παρεμβαίνεις" στις ενημερώσεις άλλων χρηστών προσθέτοντας συνοδευτικά σχόλια για την κάθε κοπέλα.
Kαι οι ενημερώσεις που κάνω πιστεύω οτι αρκούν αν τις διαβάσουν προσεκτικά οι συναγωνιστές και συγκρίνουν με αυτές που είδαν αυτοί.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom