Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (4 μέλη και 76 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Αντισθένη μπορείς να σβήσεις το ποστ ως άσχετο αλλά εγώ θα ήθελα να το αφήσεις να διαβαστεί όπως και οι ενημερώσεις μου εκτός και αν σε κάποιο σημείο βρίζω ή προσβάλλω κάποιο μέλος. Το παρόν κείμενο δεν τεμαχίζεται και δεν διαιρείται.  

Εσύ επέλεξες να τα πούμε όλα δημόσια.
Ναι εγώ σου έλεγα σε πολιτική συζήτηση πρόσωπο με πρόσωπο (παλαιότερα και όχι πρόσφατα) ότι ο πραγματικός Άρης Βελουχιώτης που ήταν αρχικαπετάνιος του ΕΛΑΣ πήγαινε με αγοράκια. Βέβαια δεν ήμουν παρών λόγω ηλικίας αλλά αυτό υποστηρίζεται σε κάποιο βιβλίο που διάβασα.
Αυτό δεν μπορεί να σημαίνει ότι ο ιντερνετικός Βελουχιώτης πηγαίνει με αγοράκια. Κάλλιστα μπορεί να σημαίνει ότι δεν το γνωρίζει ή και δεν συμφωνεί με αυτό το περιστατικό.
Όπως σου έγραψα και σε πμ δεν στέκει ούτε για αστείο να συνδυάσεις αυτά που σου είπα για τον αντάρτη Άρη Βελουχιώτη, με εμένα και με τον ιντερνετικό μπουρδελάρη Βελουχιώτη.
Επειδή λοιπόν επιμένεις ανεξήγητα και αναίτια, θα σου σημειώσω το εξής. Όπως ξέρεις με γνωρίζουν φατσικά αρκετά μέλη του πορνοσαϊτ. Μπορεί να είναι και πάνω από 50 μέλη. Αργά ή γρήγορα όλοι αυτοί (και μόνο από περιέργεια) θα αντιληφθούν ότι δεν γίνεται να είμαι σε μπουρδελότσαρκα και ταυτόχρονα να ποστάρω σαν Βελουχιώτης. Θα κοιτάξουν τις ώρες και αντιλαμβάνεσαι ότι το ζήτημα είναι πλέον απλό. Μάλλον πρέπει να βρεις μια αιτιολόγηση όχι για όλους αυτούς (γιατί δεν θα μπορέσουν να σε πιστέψουν) αλλά για τον ίδιο σου τον εαυτό.
Αυτό θα μπορούσα να το ξεχάσω και να μην το θεωρήσω τόσο σημαντικό. Όμως θυμήθηκα το εξής και σου ζητάω δημόσια την ξεκάθαρη απάντηση σου. Είμαστε ή δεν είμαστε μαζί στον ίδιο χώρο μπροστά στην ίδια οθόνη και διαπίστωσες με τα ίδια σου τα μάτια ότι ενώ δεν ήμουν συνδεδεμένος και βρισκόμουν ακριβώς δίπλα σου, εκείνη ακριβώς την στιγμή ποστάρισε ενημέρωση ο Φανούρης; Είναι ή δεν είναι έτσι τα πράγματα; Αυτό οφείλεις να το ξεκαθαρίσεις όχι για εμένα αλλά τουλάχιστον για τον Φανούρη.
Προφανώς ούτε σε υποτίμησα ούτε θέλησα να σε υποτιμήσω. Εσύ ακολούθησες μια αδιέξοδη λογική και μπλοκαρίστηκες ενώ στα ξεκαθάρισα και σε πμ και μάλιστα απόλυτα.
Παρεμπιπτόντως δεν νομίζω ότι με χρειάζεσαι ή με έχεις ανάγκη (εννοώ τις ενημερώσεις μου) διότι μπορείς και μόνος σου να βρεις οποιαδήποτε χρήσιμη πληροφορία δεδομένου ότι είσαι παλιός και έμπειρος στην πιάτσα. Αυτό δεν είναι καλόπιασμα. Είναι η προσωπική μου γνώμη και το αντιλαμβάνεσαι. Όμως και εγώ είναι ξεκάθαρο ότι είμαι περισσότερο αυτοσυντήρητος χωρίς να υποτιμώ τις πληροφορίες που μου έχουν δώσει άλλοι συνάδελφοι (όπως εσύ). Κλείνοντας να σημειώσω ότι στο σαϊτ θεωρώ ότι έχω προσφέρει αρκετά και ορισμένες φορές μπλοκάρισα την ενημέρωση. Αυτά όμως που έχω προσφέρει είναι αντικειμενικά πολύ περισσότερα από τις περιστασιακές «ζημιές».  
Παλι δημοσιες συζητησεις,παλι ξεκατινιασμα..
Μου εστειλες πμ και μηνυμα στο τηλεφωνο,αξιοπρεπεστατο,αψογο.Δεν σου απαντησα,ειχα τους λογους μου,ηθελα την ηρεμια μου.
Δες την πρωτη μερα συζητησης με τον βελουχιωτη..ειμαι ευγενεστατος στις συνεχιες υβρεις του.Ξερεις γιατι?Μια στο εκατομυριο να ησουν εσυ,
δεν θα συχωρουσα τον εαυτο μου,να σου μιλησω ασχημα
Την επομενη μερα ,που συνελλεξα πληροφοριες,και διαπιστωσα οτι δεν εισαι εσυ,ευτυχως,μπορουσα να μιλησω με τον βελουχιωτη,με τον τροπο που ξερω,οταν με προσβαλουν
Ο βελουχιωτης,οσο και να μ εβριζε,αν με διαβεβαιωνες απο τη πρωτη μερα,οτι δεν εισαι εσυ,δεν θ ασχολιομουν καθολου.Μου ειναι τελειως αδιαφορη,και η ιντερνετικη μου εικονα,και το σαιτ,απο ψυχικης αποψης,δεν το εχεις καταλαβει..
Γιατι δεν σου απαντησα χτες,ξεκαθαρα,οχι με κλωνους.Μ εχει κουρασει το συνεχες σου ανακατεμα στο θρεντ,ειμαι,δεν ειμαι,ο φανουρης,ο φαρκελι,ο οποιοσδηποτε.Δεν μας ενδιαφερει,ουτε και σενα θα επρεπε.Και ο φανουρης και ο φαρκελι απο τη στιγμη που σαν μελη ειναι εξαιρετικα,και ενημερωνουν ,δεν μ ενδιαφερει.Μ ενδιαφερει ομως να καθομαι να διαβαζω το θρεντ  και να ειμαι χαρουμενος,και ευδιαθετος.
Υ.Γ Αντισθενη μπορεις να διαγραψεις ολα μου τα προσβλητικα σχολια,ο  cavletos χτες επισης δεν καταλαβε οτι δεν αφορουσαν αυτον τα ποστ,να ζητησω συγγνωμη για την αναστατωση που προκαλεσα στα μελη,διχως μως να μετανοιωνω στιγμη για τη συμπεριφορα μου απεναντι στον βελουχιωτη.
Γενικα ηταν μια ροκαβλωτικη κατασταση αυτες τις δυο μερες,οταν πετυχεις ομως τον σωστο τραγουδιστη,μπορεις και με τα χερια και με τα ποδια,να πιασεις τον σωστο ρυθμο..

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
...
Φωκ27 αριστερα η Γιαννα(*)
Επανω απεφυγα να ανεβω αφου υπεθεσα οτι θα ειναι το ντουετο Χριστινα-Αννα που με ξεκουμπωσαν παντελως προχθες.
...

Στην ίδια δοκιμασία υποβάλλονται όλοι οι πελάτες σε αυτόν τον Οίκο.

Τι φοβάστε;
Μήπως ματιάσει τ' αρχίδια σας κάποιος περαστικός;
 

georgepappas1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά εδώ.
Για δικούς μου λόγους δεν συμμετέχω πια στο σάιτ και δεν γράφω "κριτικές" κτλ. παρότι παραμένω ενεργός στο άθλημα.
Σήμερα όμως θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας δύο πράγματα που μου εκνεύρισαν ιδιαίτερα.

1. Πέρασα στην Αλίσια στο Ιάσωνος 31 υπόγειο, στην οποία είχα αρκετό καιρό να μπω, λόγω κακής απόδοσης (ξεπέτα)
Η σχετική πρωινή ανομβρία σε ευπαρουσίαστες πόρνες, σε συνδυασμό με τις αφόρητες καύλες και την έλλειψη χρόνου με έκανε να μπώ.
Η μικρή έχει χειροτερέψει κι άλλο, με το ζόρι να βγάλει τη μπλούζα (για σουτιέν ούτε λόγος) πίπα για γέλια και ξάπλα τ' ανάσκελα να περάσει η μπόρα.
Φιλιά σε βυζιά με το ζόρι, αν φιλούσα σε λαιμό-πρόσωπο δε, κλωτσούσε και τραβιώταν σαν αλβανικό μουλάρι που είναι.
Δυο στάσεις με το ζόρι κι έφυγε απ' το δωμάτιο λες κι ήρθε ν' αλλάξει τα σεντόνια.
ΜΑΥΡΟΟΟΟ  :uzi:

2. Θα γράψω κι αυτό που με εκνεύρισε περισσότερο και ας με συγχωρέσει ο admin για το offtopic.
Λόγω δουλειάς, πήρα τον ανήφορο για κέντρο, όπου πολλοί δρόμοι ήταν κλειστοί λόγω της πορείας για τον Γρηγορόπουλο.
Στα καφέ λοιπόν στη Ναυαρίνου στο ύψος της Ιπποκράτους, αραχτοί καμμιά 80αριά γνωστοί-άγνωστοι (με τα κρανάκια τους, τα δερμάτινα μπουφάν, τα φουτεράκια με τις κουκούλες κτλ) ρουφάγανε τα εσπρεσσοφραπεδάκια τους, χαβαλεδιάζοντας παρέα με τις διμοιρίες των ΜΑΤ.
Κλείνω με μια πολύ εύστοχη ατάκα που είδα σ' ένα τοίχο.

Αστυνομία παντού, δικαιοσύνη πουθενά

Α σιχτίρ
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά εδώ.
Για δικούς μου λόγους δεν συμμετέχω πια στο σάιτ και δεν γράφω "κριτικές" κτλ. παρότι παραμένω ενεργός στο άθλημα.
Σήμερα όμως θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας δύο πράγματα που μου εκνεύρισαν ιδιαίτερα.

1. Πέρασα στην Αλίσια στο Ιάσωνος 31 υπόγειο, στην οποία είχα αρκετό καιρό να μπω, λόγω κακής απόδοσης (ξεπέτα)
Η σχετική πρωινή ανομβρία σε ευπαρουσίαστες πόρνες, σε συνδυασμό με τις αφόρητες καύλες και την έλλειψη χρόνου με έκανε να μπώ.
Η μικρή έχει χειροτερέψει κι άλλο, με το ζόρι να βγάλει τη μπλούζα (για σουτιέν ούτε λόγος) πίπα για γέλια και ξάπλα τ' ανάσκελα να περάσει η μπόρα.
Φιλιά σε βυζιά με το ζόρι, αν φιλούσα σε λαιμό-πρόσωπο δε, κλωτσούσε και τραβιώταν σαν αλβανικό μουλάρι που είναι.
Δυο στάσεις με το ζόρι κι έφυγε απ' το δωμάτιο λες κι ήρθε ν' αλλάξει τα σεντόνια.
ΜΑΥΡΟΟΟΟ  :uzi:

2. Θα γράψω κι αυτό που με εκνεύρισε περισσότερο και ας με συγχωρέσει ο admin για το offtopic.
Λόγω δουλειάς, πήρα τον ανήφορο για κέντρο, όπου πολλοί δρόμοι ήταν κλειστοί λόγω της πορείας για τον Γρηγορόπουλο.
Στα καφέ λοιπόν στη Ναυαρίνου στο ύψος της Ιπποκράτους, αραχτοί καμμιά 80αριά γνωστοί-άγνωστοι (με τα κρανάκια τους, τα δερμάτινα μπουφάν, τα φουτεράκια με τις κουκούλες κτλ) ρουφάγανε τα εσπρεσσοφραπεδάκια τους, χαβαλεδιάζοντας παρέα με τις διμοιρίες των ΜΑΤ.
Κλείνω με μια πολύ εύστοχη ατάκα που είδα σ' ένα τοίχο.

Αστυνομία παντού, δικαιοσύνη πουθενά

Α σιχτίρ

σωστός
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Σημερα το μεσημερι στη φυλης,αλλα και γενικοτερα
Ιασωνος
33 μαρια,πηγα να τη δω,ομορφο μελαγχροινο γλυκο κοριτσακι ,ντυμενο με σορτσακι και μαυρο τιραντε φανελακι,όπως μια εφηβη που βγαινει καπου χαλαρα με τη παρεα της
37α μελαγχροινη κοπελα γυρω στο 1,70 περιπου,με μαυρα μακρια μαλια,σχετικα νταρντανα αλλα με ομοιομορφη κατανομη τα πιασιματακια της
Περδικας
3 ,το πρωτο όπως κατεβαινω από ιασωνος,μετρια καστανη κοπελα με πιασιματακια
3,το δευτερο ,δυο κοπελες,και οι δυο μελαγχροινες,η μια με πιασιματακια,η άλλη με λεπτο αξιοπρεπες κορμι
Ξανθιπης 2 στη λιοσιων,η αλεξανδρα,γνωστη γυρολογος με πολλα χρονια παρουσιας στη φυλης γενικοτερα
Φωκαιας
19 ρωξανη
25β αννα η πολωνεζα
27 υπογειο η χριστινα
27 οροφος αγαπη.Εδω ξεκινησε το πρωτο ανεμισμα στο παντελονι μου,καθως τη βρηκα πολύ σεξι mlf ,και συνεχιστηκε στο υπογειο με την χριστινα .Αυτη τη φορα ημουν πανετοιμος για να τη στησω στον τοιχο(χριστινα),μιλησαμε για λιγο,και νομιζω θα τα ξαναπουμε.Για την αγαπη θυμηθηκα τη κριτικη του smirni.
Φυλης
66α ρομπερτα-σοφια
74 αννα
59 πανεμορφη μελαγχροινη σεξι μουναρα,πιθανον η ιζαμπελα,από αυτά που εχω διαβασει.Επιτελους αυτό το σπιτι επιστρεφει στη καλη παραδοση των εμφανισιακα δυνατων κομματιων
61 λεπτη μετρια ξανθια κοπελα
80 η εμυ και η αννα μαρια,την οποια χαιρομαι όταν τη βλεπω.Δυνατα κορμια και οι δυο κοπελες
Τελος για το καλυτερο αφησα το κωνσταντινουπολεως  94 οπου δουλευε η λολα,ξανθια ψηλη mlf δυνατης εμφανισης.Ντουζακι,πολλα χαδια και φιλια,και καταθεση ιεραποστολικα με πολύ καλες και ευχαριστες εντυπωσεις
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Σημερα το μεσημερι στη φυλης,αλλα και γενικοτερα
Ιασωνος
33 μαρια,πηγα να τη δω,ομορφο μελαγχροινο γλυκο κοριτσακι ,ντυμενο με σορτσακι και μαυρο τιραντε φανελακι,όπως μια εφηβη που βγαινει καπου χαλαρα με τη παρεα της
37α μελαγχροινη κοπελα γυρω στο 1,70 περιπου,με μαυρα μακρια μαλια,σχετικα νταρντανα αλλα με ομοιομορφη κατανομη τα πιασιματακια της
Περδικας
3 ,το πρωτο όπως κατεβαινω από ιασωνος,μετρια καστανη κοπελα με πιασιματακια
3,το δευτερο ,δυο κοπελες,και οι δυο μελαγχροινες,η μια με πιασιματακια,η άλλη με λεπτο αξιοπρεπες κορμι
Ξανθιπης 2 στη λιοσιων,η αλεξανδρα,γνωστη γυρολογος με πολλα χρονια παρουσιας στη φυλης γενικοτερα
Φωκαιας
19 ρωξανη
25β αννα η πολωνεζα
27 υπογειο η χριστινα
27 οροφος αγαπη.Εδω ξεκινησε το πρωτο ανεμισμα στο παντελονι μου,καθως τη βρηκα πολύ σεξι mlf ,και συνεχιστηκε στο υπογειο με την χριστινα .Αυτη τη φορα ημουν πανετοιμος για να τη στησω στον τοιχο(χριστινα),μιλησαμε για λιγο,και νομιζω θα τα ξαναπουμε.Για την αγαπη θυμηθηκα τη κριτικη του smirni.
Φυλης
66α ρομπερτα-σοφια
74 αννα
59 πανεμορφη μελαγχροινη σεξι μουναρα,πιθανον η ιζαμπελα,από αυτά που εχω διαβασει.Επιτελους αυτό το σπιτι επιστρεφει στη καλη παραδοση των εμφανισιακα δυνατων κομματιων
61 λεπτη μετρια ξανθια κοπελα
80 η εμυ και η αννα μαρια,την οποια χαιρομαι όταν τη βλεπω.Δυνατα κορμια και οι δυο κοπελες
Τελος για το καλυτερο αφησα το κωνσταντινουπολεως  94 οπου δουλευε η λολα,ξανθια ψηλη mlf δυνατης εμφανισης.Ντουζακι,πολλα χαδια και φιλια,και καταθεση ιεραποστολικα με πολύ καλες και ευχαριστες εντυπωσεις

:tooth: :tooth: :tooth:

πως και δεν σε πέτυχα στην τσάρκα πάντως η Λόλα μιλφάρα :cheesy:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Χθεσινη 2η βαρδεια στην φυλης...
Οι δρομοι αρχισαν να στεγνωνουν απο την βροχη,ενας παγερος αερας φυσουσε και εκανε τα ρουχα στα μπαλκονια να ανεμιζουν ,οπως και τις τεντες.
th_387718764_09032012386_123_251lo.jpg

Ετσι στην 2η βαρδεια υπο κρυου αερα..
th_138769510_09032012383_123_39lo.jpg

66 Α Ντενισα.
th_387688164_09032012382_123_1030lo.jpg

59 ισ.Ρωξανη και Ιζαμπελα.
80 Εμυ.
65 ισ.Εμμανουελα.
84 ισ.Σονια η ιταλιδα.
84 ορ.Καρολινα η δυμετρη ουκρανη.
67 Αντινα.
Φωκαιας
24 Σαρα.
27ισ.Γιαννα.
27 υπ.Βικτωρια απο Αλκιβιαδου.
25 ισ.Ιζαμπελα ψηλο με καλα καπουλια και 1,5.
19 Λαουρα,με βουβολικο υφος,1,5 και καλα καπουλια.
Διδυμου
8 ορ.Γιασμιν.
7Α Λορυ.
7Β.κανονικου σωματος μαυρη κοτσιδα και 1,5 στηθος.
16 Νικη και
18 υπ.Φωτεινη.
18 ισ.Αλιονα.
20 Αννα με το σιλικονε στηθος.
Στην πιατσα γινοντουσαν σκηνικα με αστυνομικους πιθανως να κυνηγαν καποιους κλεφτες,λογω των πολλων ελενχων!!
Κινηση λιγοστη με τα κοριτσια να προσπαθουν να κρατησουν τους συναγωνιστες!!
Αυτα ηταν τα νεα της πιατσας σημερα.
Καλο βραδυ,συντροφεια μου ηταν ...
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=rnOCtnfyFyA#]SCORPIONS[/video] - HUMANITY - 87YIOTA[/video]
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
ρε παιδιά η Κάρλα η γκαύλα δεν την ακούω να την αναφέρετε
ξαφανίστηκε πάλι?
Λοιπον ας σοβαρευτουμαι λιγο με της παραθεσεις και ας επιστρεψουμε στην ενημερωση.
Η Καρλα η γκαυλα ειναι 3η βαρδεια στο Ιασωνος 44 το παλιο και αλλαζει συνηθως την Στελλα γυρω στις 23,30!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Μια γρηγορη φυλης τωρα..
40 Μαριαννα.
66 Α Χριστινα.
66 Δ Ντενισα.
69 Α Τζουλια.
71 Β Μαιρη..
Συνεχιζετε...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Πέρασμα σήμερα το μεσημέρι από το Κωνσταντινουπόλεως 166 υπόγειο όπου δούλευε η Μαίρη Ελληνίδα κατά δήλωση της τσατσάς :grin: βγήκε με σομόν baby-doll και μπεζ γόβες :cum: :cum:

Το βυζί 3ακι με καλό σώμα αλλά μέτριο πρόσωπο,ενώ στα 20€ έκανε τα πάντα αλλά με προφύλαξη :( επίσης το μενού περιλάμβανε έξτρα τελείωμα στις βυζάρες της :grin: ενώ  σε ερώτηση μου πότε θα δουλέψει η Εύα η τσάτσα μας ενημέρωσε ότι θα είναι στο πόστο της σήμερα το απόγευμα από τις 5 μέχρι τις 11 :sunglasses:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...Μ εχει κουρασει το συνεχες σου ανακατεμα στο θρεντ,ειμαι,δεν ειμαι,ο φανουρης,ο φαρκελι,ο οποιοσδηποτε.
Δεν υπάρχει συνεχές ανακάτεμα μου στο θρεντ... "είμαι, δεν είμαι ο Φανούρης".

Δεν μπόρεσα να βρω κάποιο τέτοιο δικό μου ποστ ... :rolleyes: εκτός απο την τελευταία φορά που βιάστηκα να απαντήσω. Πριν όμως είχαν προηγηθεί αρκετά

Ίσα-ίσα διευκρινίζω αρκετές φορές το αντίθετο. Ότι Φανούρης και Farkeli είναι διαφορετικό πρόσωπο.

Αυτό έκανα και θα συνεχίσω να το κάνω γιατί θεωρώ τον Φανούρη από τους πλέον καλύτερους ενημερωτές και αξιολογητές του σαϊτ και σαφώς πολύ καλύτερο από εμένα.  :rockon:

Ιασωνος 37α μελαγχροινη κοπελα γυρω στο 1,70 περιπου,με μαυρα μακρια μαλια,σχετικα νταρντανα αλλα με ομοιομορφη κατανομη τα πιασιματακια της

:thumbsup:      Παρεμπιπτόντως, ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΟΥ

Μοιραία για να μην μπερδευτεί η πορνο-σκέψη των συναδέλφων παρακαλώ κάντε μια διόρθωση από τα βάθη του σπηλαίου ότι δεν ισχύει η φωτογραφία με τα όρνεα στην συνάντηση με την Βίκυ. Ισχύει η παρακάτω φωτογραφία με την σκιά του παπουτσιού μου που τράβηξα αψυχολόγητα έτσι απλά για να την ποστάρω.

:cheesy:

Η φωτογραφία με τα όρνεα πάνω στην κινέζικη βεντάλια είναι από την συνάντηση με την Κάρμεν στο Ιάσωνος 1 δεξιά. Θα γραφεί κριτική αργότερα.


%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10210.jpg

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom