Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 201 άτομα (11 μέλη και 190 επισκέπτες)

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
αν δεν εχεις θρασος σε τετοιες λουγκρες βλεπω να στον καρφωνουν και να μη μιλας για μην γινεις αγενης
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
Ρε μιλαμε λυσασμενος για πουτσα ο ανθρωπος  :2funny: :2funny: :2funny:
μου τυχε κ μενα στην Θεσ/κη,αλλα ηταν πιο μαζεμενος...συγκεκριμενα ειχα το χερι στο γυψο κ πουστροτσατσος ειχε φαει την πουτσα του να με γδυσει αυτος μεσα στο δωματιο για να με βοηθησει κ καλα... :2funny: :2funny:
οταν τα πνευματα οξυνθηκαν το πηρε αποφαση κ με αφησε ησυχο...η κοπελα ειχε φρικαρει με τον τσατσο////
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
μου τυχε κ μενα στην Θεσ/κη,αλλα ηταν πιο μαζεμενος...συγκεκριμενα ειχα το χερι στο γυψο κ πουστροτσατσος ειχε φαει την πουτσα του να με γδυσει αυτος μεσα στο δωματιο για να με βοηθησει κ καλα... :2funny: :2funny:
οταν τα πνευματα οξυνθηκαν το πηρε αποφαση κ με αφησε ησυχο...η κοπελα ειχε φρικαρει με τον τσατσο////
τεσπα, το πηρα στο χιουμορ, ετσι και αλλιως δεν μπορουσε να μου κανει κατι..

Αιφνιδιαστηκα ρε μαν, δεν περιμενα και τετοιο θρασος...  >:( >:(
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
τεσπα, το πηρα στο χιουμορ, ετσι και αλλιως δεν μπορουσε να μου κανει κατι..

Αιφνιδιαστηκα ρε μαν, δεν περιμενα και τετοιο θρασος...  >:( >:(
φιλε δεν εχουν το Θεος τους μερικοι...προσεχε τα νωτα σου//// :grin: :grin: :grin:ειδικα αν ξαναπας στο συγκεκριμενο οικο,προβλεπεται φουλ επιθεση απο τον τσατσο προς το μερος σου... :grin: :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
φιλε δεν εχουν το Θεος τους μερικοι...προσεχε τα νωτα σου//// :grin: :grin: :grin:ειδικα αν ξαναπας στο συγκεκριμενο οικο,προβλεπεται φουλ επιθεση απο τον τσατσο προς το μερος σου... :grin: :grin:
επειδη δεν θελω να χρησιμοποιησω βια..

Πολυ απλα του το φερνεις αλλιως, του λες ξεκοψε αλλιως λεφτα δεν εχει  :2funny: :2funny:


σιγα μην ξαναπαω με αυτον ρε..

Οταν μπηκε η κοπελα και ειχε ανοιξει και αυτος την πορτα την πουτσα μου κοιταζε  :2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
τεσπα μαν.. δεν ειχα συνελθει ακομα απο το σεξ γιατι θα του την ελεγα..


Καλος ανθρωπος, αλλα αηδιασα πραγματικα...  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :headbang:
δικιο εχεις μαν...βασικα σε επιασε κ απροετοιμαστο. :P
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Και μενα μου χε τυχει παρεμφερες σκηνικό πριν παρα πολλα χρονια...12-13 ετών...

Ειχα φαει απίστευτη βροχα για να πάω μεχρι τα σπίτια...όλα κλειστά...μόνο ένα ανοιχτό...και με αρχίζει να με σκουπίζει...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Και μενα μου χε τυχει παρεμφερες σκηνικό πριν παρα πολλα χρονια...12-13 ετών...

Ειχα φαει απίστευτη βροχα για να πάω μεχρι τα σπίτια...όλα κλειστά...μόνο ένα ανοιχτό...και με αρχίζει να με σκουπίζει...
το θεμα ειναι οτι εκει, οσοι ειναι αρσενικα που λεει ο λογος


ειναι ολοι πουστροτσατσοι...Εχεις δει εναν στην κολωνου?Μιλαμε τουρλωνει τα χειλη τοσο πολυ που θυμηζει λακη γαβαλα  :2funny: :2funny:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.189
Πόντοι
2.310
Είναι δύσκολο να κάνει κανείς τον υπηρεσία αμα είναι κανονικός. Δηλ. να είμαι μια βάρδια με γυναικάκια που τριγυρνάνε γυμνά και να ξέρω το ότι γίνεται το έλα να δεις δεν είναι και το απλούστερο. Τα μαγαζιά λοιπόν παίρνουν αποκλίνοντες, αλλά εκεί γίνεται άλλη φάση. Τελικά ή θα .... κοιτάνε την κοπέλα ή τον πελάτη.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Είναι δύσκολο να κάνει κανείς τον υπηρεσία αμα είναι κανονικός. Δηλ. να είμαι μια βάρδια με γυναικάκια που τριγυρνάνε γυμνά και να ξέρω το ότι γίνεται το έλα να δεις δεν είναι και το απλούστερο. Τα μαγαζιά λοιπόν παίρνουν αποκλίνοντες, αλλά εκεί γίνεται άλλη φάση. Τελικά ή θα .... κοιτάνε την κοπέλα ή τον πελάτη.
τι να κανουν και αυτοι οι κακομηροι που λυσανε για πουτσα


τοσους πακιδες που βλεπουν ολη μερα εναν νορμαλ να δουνε κανουν σαν λυσασμενοι  :grin:


Μονο και αν εβλεπες το ματι του γυαλιζε  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
CHEVALIER FIDELE Ευχαρηστο συναγωνηστη για την πληροφορια σου...αρα δεν πηγα με το κατσαριδακι αλλα με την αλλη μαρια που βεβεα ηταν πολυ καλη και ειχε βυζακια για :kissass:..το κατσαριδακι φιλε μου ειναι μονο 3 βαρδια΄΄δεν δουλευει ποτε πρωινα;;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
CHEVALIER FIDELE Ευχαρηστο συναγωνηστη για την πληροφορια σου...αρα δεν πηγα με το κατσαριδακι αλλα με την αλλη μαρια που βεβεα ηταν πολυ καλη και ειχε βυζακια για :kissass:..το κατσαριδακι φιλε μου ειναι μονο 3 βαρδια΄΄δεν δουλευει ποτε πρωινα;;

Ναι ειναι 3η συνηθως και πολλες φορες 2η ( η και τις δυο μαζι). αλλα πρωι ποτε.

Και εγω εχω  :knockinb: και τη μια και την αλλη.  :rockon:
 

Επισκέπτης
φιλε η μαρια η αλβανεζα αυτη που μου ειπεσ ειναι πολυ καλη την δοκιμασα και ηταν το κατι αλλο..... :knockinb:τωρα μενει το κατσαριδακι να δοκιμασο και να δο αν δενι η χημεια και με αυτη...οποτε φιλε μου αν παω 8 9 η ωρα 8α την πετυχο μια χαρα,...ευχαρηστο αγορινα μου :rockon: :rockon: :rockon:
 

aoratos33

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Παιδια.....αυτο ειναι για πολυ δυνατους λυτες....και γνωστες!!!Καποτε στο Φ71Πανω ηταν για καποιο καιρο μια νταρνατογκομενα... πολυ γυναικα ...πολυ θηλυκο ...ξανθια ,γαλαζια ματια ,φοβερο σωμα ,καμυλογραμμο....πολυ αισθησιακη...φοβερη επιδερμιδα και αισθηση......οταν ησουν μεσα σε αυτην την γυναικα ηταν το κατι αλλο....επισης στο σεξ ηθελε καπως πιο ηρεμα και αργα...αλλα και παλι ηταν πολυ η μαλλον πιο απολαυστικα απο τις αλλες!!!Σας λεει κατι?????????Δεν την ξαναβρηκα απο τοτε περασε...1 χρονος 2???3???ισως ειναι σε κανα στουντιο....Καθε βοηθεια δεκτη και θα ειμαι ευγνωμων!!! :s&m_2: :s&m_3: :tits2: :kissass: :kissass2: :boobies: :dancing:ΤΗΑΝΚΣ!
 

Portgas_D_Ace

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια.....αυτο ειναι για πολυ δυνατους λυτες....και γνωστες!!!Καποτε στο Φ71Πανω ηταν για καποιο καιρο μια νταρνατογκομενα... πολυ γυναικα ...πολυ θηλυκο ...ξανθια ,γαλαζια ματια ,φοβερο σωμα ,καμυλογραμμο....πολυ αισθησιακη...φοβερη επιδερμιδα και αισθηση......οταν ησουν μεσα σε αυτην την γυναικα ηταν το κατι αλλο....επισης στο σεξ ηθελε καπως πιο ηρεμα και αργα...αλλα και παλι ηταν πολυ η μαλλον πιο απολαυστικα απο τις αλλες!!!Σας λεει κατι?????????Δεν την ξαναβρηκα απο τοτε περασε...1 χρονος 2???3???ισως ειναι σε κανα στουντιο....Καθε βοηθεια δεκτη και θα ειμαι ευγνωμων!!! :s&m_2: :s&m_3: :tits2: :kissass: :kissass2: :boobies: :dancing:ΤΗΑΝΚΣ!
Σε λάθος topic ρωτάς φίλε. Εδώ είναι το κατάλληλο:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom