Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (21 μέλη και 198 επισκέπτες)

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Πάρα πολύ καλές οι ενημερώσεις σας παιδιά και πολύ ωραία ατμόσφαιρα δίνουν και οι φωτός! :rockon: Μία παρατήρηση μόνο προς όλους. Δεν μου ακούγεται πολύ ωραία το άρθρο "το" για λέξεις γκιλφ ή μιλφ ή τραβεστί ακόμα. Οκ, το "το" το βάζουμε για πράγματα. Μπορείτε κάλλιστα να λέτε "η" γκιλφ, η μιλφ, η τραβεστί.Είναι πιο σωστό νομίζω. Καλημέρα!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Πάρα πολύ καλές οι ενημερώσεις σας παιδιά και πολύ ωραία ατμόσφαιρα δίνουν και οι φωτός! :rockon: Μία παρατήρηση μόνο προς όλους. Δεν μου ακούγεται πολύ ωραία το άρθρο "το" για λέξεις γκιλφ ή μιλφ ή τραβεστί ακόμα. Οκ, το "το" το βάζουμε για πράγματα. Μπορείτε κάλλιστα να λέτε "η" γκιλφ, η μιλφ, η τραβεστί.Είναι πιο σωστό νομίζω. Καλημέρα!

ήρθες στο σαϊτ πριν 15 μέρες.
έχεις κάνε ήδη 118 ποστ χωρίς ούτε 1 ενημέρωση...και αρχιζεις ήδη να κάνεις ανούσιες  παρατηρήσεις σε μέλη που γράφουν τακτικά ενμερώσεις.

γράψε πρώτα μια τσάρκα...και μετά μίλα.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Τρώτε κάτι σκαλώματα ορισμένοι...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
ήρθες στο σαϊτ πριν 15 μέρες.
έχεις κάνε ήδη 118 ποστ χωρίς ούτε 1 ενημέρωση...και αρχιζεις ήδη να κάνεις ανούσιες  παρατηρήσεις σε μέλη που γράφουν τακτικά ενμερώσεις.

γράψε πρώτα μια τσάρκα...και μετά μίλα.

:thumbsup: :thumbsup:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Πρωινή χθεσινή περιοδεία

Στο 12α η Ελένη από Καζάν,Ρωσία,μέχρι μέσα Ιουνίου διαθέσιμη,κατάθεση 1η.
Στο Φωκαίας 27 αριστερά μετά από καιρό κατάθεση και παιχνίδι με Γιάννα.
Έχουν γίνει ενημερώσεις από τα λαγωνικά για χθεσινή πρωινή,να μην επαναλαμβάνω,ήθελα και παραπάνω και κατέληξα για μασαζ στο κοντινό Φερών19(αναλυτικά εκεί περιγραφή της συνεδρίας).
Στο Αλκιβιάδου 16α η Ελληνίδα Κατερίνα με πολύ χαβαλέ και καβλάντισμα για κανά 10λεπτο με εψηνε να περάσω.Όπως και στο μεσαίο με το μίλφ Αλίνα που ήταν και Φωκαίας.
Γενικα τρομερή αναδουλειά,πολύ λίγα άτομα στη γύρα,τελικά οι γκεμπελίστικες μέθοδοι προπαγάνδας από το ''σύστημα''και τους υπηρέτες του μετέτρεψαν την Φυλής σε Ναγκασάκι σε μισό μήνα..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
1.245
Like
194.072
Πόντοι
45.465
πρίν απο κανα 25λέπτο Φυλής και πέριξ......
Αγκύρας 12 αριστερα Ολγα ξανθό γκίλφ παχουλό , με ακα
Αγκύρας 12 δεξια Ελενα αυτη που μοιάζει με την Λοντσαρη μελαχρινή με ωραία επιδερμίδα μεσαιο βυζι ,με ακα.
Φωκαίας 27Β πάνω Μπάρμπορα μελαχρινή παχουλή ,πρόγραμμα....θα δείξει μέσα με αυτήν ,ανάλογα την διάθεση της.
Φωκαίας 27Β κάτω Γιάννα καστανή λεπτή με μικρό βυζί , με ακα.
Φωκαίας 27α Αννα καρε κοντό ξανθο μαλλί κοντή λεπτή και το κοκκινομάλλικο μιλφακι και αυτη με καρε ,απλό και παρτούζα.
Φωκαίας 25β Τζούλια μελαχρινή κοντή με τα ωραια πιασηματάκια της και 2.5 βυζια τατου και πίρσινγκ ,με κώλο.
Φωκαίας 25α Τερέζα η Τσέχα απο την Ρουμανια μελαχρινο λεπτό πιπίνι ,απλο πρόγραμμα.
Φωκαίας 19 ξανθοκάστανη με κανονικό σώμα και ωραίο στητό βυζι ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 24 Κατερίνα ξανθια πολύ χοντρή με μεγάλο στήθος , με κώλο.
Φυλής 40 Πατρίτσια μελαχρινή χοντρούλα ,με κώλο.
Φυλής 54β Γιάννα η μελαχρινή μουνάρα ωραίο κώλο και 2άρια βυζιά και Ναταλί μελαχρινή κοντή χοντρη ,απλό πρόγραμμα και οι δυο ,σε ερώτηση μου η Σούζη είναι στην πατρίδα της και χτίζει σπίτι ενώ η Ντενίσα έδω και κάποιες μέρες έχει ιγμορύτιδα...
Φυλής 66α Ελενα ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί και Λάουρα μελαχρινή κοντη με μεγάλο στήθος ,απλο πρόγραμμα και οι δυο.
Φυλής 66δ Αννι κοντή λέπτη κοκκινομάλλα με καρέ μαλάκι και 2αράκια βυζια , με κώλο και τελειωτικό στο στηθος.
Φυλής 80 Αννα ξνθιά κοντή λεπτή με σιλικονέ βυζια , με κώλο.
Φυλής 65α Μαίρη σερί απο το βράδυ μελαχρινή ωραιο κορμί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Γαβριέλα και αυτή σερί απο το βράδυ μελαχρινή λεπτή με μικρό στηθος , Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή πολύ λεπτή , η πρωτη απλό η δευτέρη ακα και κάνουν και παρτούζα.
Φυλής 67 Αντίνα ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί και ωραίο κωλαράκι ,με κώλο.
Φυλής 69α Κρίστι μελαχρινί με μακρια μαλλιά μεχρι τον κώλο ,κανονικό σώμα μικρο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71α Σάντρα και αυτη σερί απο το βράδυ μελαχρινη καρε΄λεπτη με σιλικονάτα βυζια ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Καρμελίτα μελαχρινή με κανονικό σώμα και μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα και ισπανικό , σε ερώτηση μου πως κάνει ισπανικο η Καρμελίτα κοκκίνησε και χαμογελούσε αμηχανα.
Φυλής 84β Ζωή η θεσσαλονηκιά ξανθια με σιλικονέ βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α ξανθοκάστανη με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψηλή με μικρό βυζί και τατού στο μπράτσο , με κώλο.
Φυλής 86β Βαρβάρα με επιφύλαξη....ξανθιά κανονικό σώμα , με κώλο.
Διδύμου 8α Αλεξάνδρα μελαχρινή νταρντάνα γυρολόγος μρ 2αράκια στητά καλοσχηματισένα βυζια ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8β Κάρμεν κοντή μικρό βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 16 Σόνια μελαχρινή γκίλφ με μαλλί πια σαν του ψαλλιδοχέρι με μεγάλα βυζια και μεγάλη ρόγα ,με ακα.
Διδύμου 18α Σύλβια ξανθιά με μεγάλο κώλο κοιλίτσα και μεγάλα βυζια ,με κώλο.
Διδύμου 18β Αντριάννα ξανθια γκίλφ παχουλή , με ακα.
Διδύμου 20 Βαλέρια το καστανό μίλφ με την κορμάρα ,με ακα.  
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
Διδύμου 16 Σόνια μελαχρινή γκίλφ με μαλλί πια σαν του ψαλλιδοχέρι με μεγάλα βυζια και μεγάλη ρόγα ,με ακα.
με ακ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εκτός απο το οτι τσακώνεται με τους πελάτες μάλλον άρχισε να τσακώνεται και με τον κομμωτ'η της...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
1.245
Like
194.072
Πόντοι
45.465
ναι όπως τα λές....μάλιστα αν δεν περάσεις σχολιάζει......
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
ήρθες στο σαϊτ πριν 15 μέρες.
έχεις κάνε ήδη 118 ποστ χωρίς ούτε 1 ενημέρωση...και αρχιζεις ήδη να κάνεις ανούσιες  παρατηρήσεις σε μέλη που γράφουν τακτικά ενμερώσεις.

γράψε πρώτα μια τσάρκα...και μετά μίλα.
Δεν ήξερα ότι για να γράψεις μία άποψη στο site πρέπει να 'χεις ανεβάσει πρώτα ενημερώσεις και κριτικές.Και δεν απαξίωσα καμμία κριτική ή ενημέρωση.Ίσα ίσα που λέω μπράβο στα παιδιά που ενημερώνουν.Εσένα τόσο πολύ σε πείραξε που είπα τη γνώμη μου ότι δεν είναι ωραίο το άρθρο "το" να το χρησιμοποιούμε για milf, gilf, trans κλπ?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Σωστός ο φίλος.
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Δεν ήξερα ότι για να γράψεις μία άποψη στο site πρέπει να 'χεις ανεβάσει πρώτα ενημερώσεις και κριτικές.Και δεν απαξίωσα καμμία κριτική ή ενημέρωση.Ίσα ίσα που λέω μπράβο στα παιδιά που ενημερώνουν.Εσένα τόσο πολύ σε πείραξε που είπα τη γνώμη μου ότι δεν είναι ωραίο το άρθρο "το" να το χρησιμοποιούμε για milf, gilf, trans κλπ?

Μην ψαρωνεις ρε τυπε..την γνωμη σου λες εσυ και ασε τους αλλους να λενε και να ψαχνουν αφορμη για να κραξουν...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΓΩΝΗΣΤΕΣ 8ΕΛΟ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΗΖΗ..Η ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΙΑΣΟΝΟΣ33 ΤΗ ΒΑΡΔΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ;;ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΟ ΟΙΚΟ ΥΠΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟ ΑΝ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑΚΙ Η ΜΕ ΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ :think:ΕΥΧΑΡΗΣΤΟ

3η βαρδια ειναι το κατσαριδακι ( Ρουμανα)


Το πρωι ειναι μια αλλη μελαχροινη κοντη Μαρια επισης ( Αλβανιδα)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Μεσημερι περιφερειακα της φυλης παιρνοντας τη σκυταλη απο τον φιλο μου τον smirni
Τροφωνιου
11 οροφος μπετυ,ξανθια mlf μουναρα που παραπεμπει σε γερμανιδα πορνοσταρ.Χαρακτηριστικα παρομοια με της νταιανας της βουλγαρας από αλκιβιαδου..αν ειχε και στο δωματιο παρομοια συμπεριφορα κάθε μεσημερι εκει θα ημουν.Τη μια φορα που τη πηρα δε με προβληματισε στο δωματιο αλλα και σε καμια στιγμη κατά τη διαρκεια της συνευρεσης δεν με απογειωσε
13 οροφος αγαπη,με αρκετα κιλα πια
13 ισογειο αλινα,μελαγχοινη με αρκετα ζουμπουρλουδικο σωμα
Βεργας
6 υπογειο κατερινα,ξανθια πολωνεζα,μια αρκετα διαφορετικη φιγουρα(προmlf μαλλον) σε σχεση με τις mlf και gilf που δουλευουν συνηθως εκει
6 ισογειο σοφια,η ξανθια ευσωμη γνωστη προgilf που παιζει εκει.Σορρυ για τις κατηγοριοποιησεις των γυναικων αλλα γινεται καθαρα (για περιγραφικους λογους) χαριν συντομιας
Ξανθιπης 2 μπιανκα,το πιο σεξι κοριτσι της περιοχης.Ενδεικνυται απολυτα για πολύ καβλωμενες καταστασεις που θελεις ν αποφυγεις να τελειωσεις γρηγορα,καθως είναι αρκετα υποτονικη και χαλαρη στο σεξ.Το εικοσαρικο δεν θα το μετανοιωσεις καθως είναι πολύ ομορφο μωρο και υπακουο,απλα δεν ηθελα στη παρουσα φαση να δωσω ένα εικοσαρικο για ένα εργο που ξερω περιπου πως  θα εξελιχτει
Λ κωνσταντινουπολεως 206 μιχαελα, μ εντονα τσιγγανορουμανικα χαρακτηριστικα παρολο το βαμενο ξανθο μαλλι,καλο σωματακι παντως
Λ ιωνιας 12 ολγα,σχετικα ψηλη mlf με ξανθια καρε περουκα,με καμπυλες που δεν ξεφευγαν αισθητικα κατω από το μεσο ορο.Καμια σχεση με την  gilf ολγα από βεργας
Φυλης 200 η ντορα,ξανθια με αρκετα πιασιματα,χαμηλο πισινο και ανοικτη περιφερεια.Εδω να σημειωσω ότι περασα από τα παλια σπιτια της φυλης ,το 214 καταρχην στ οποιο δουλευε η κατερινα69 πριν πολλα χρονια και η οποια μου χαρισε ωραιες στιγμες,καθως και από το 218 της αντζελας γιανου η οποια εφερνε ορισμενες καταπληκτικες τρανσεξουαλ που ειχα τιμησει θεωρωντας σαν πιτσιρικας ότι προκειται για ψηλες γυναικαρες..αν και μεσα μου κατι υποψιαζομουνα..
Αγαθουπολεως 54α και β κλειστα.Το 54α επισης εχει μεγαλη ιστορια,εχουν περασει μερικες καταπληκτικες γυναικες από εκει.Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια ξανθια mlf με κοντο μαλλι και εμφανιση που  παρεμπεπε σε μεγαλη κυρια της αριστοκρατιας της κηφισιας η’ του κολωνακιου δεκαετιας 60 βλεποντας καποιες παλιες ελληνικες ταινιες.Χαρακτηριστικο της οι ωραιες βυζαρες της που τριβοταν πανω στο σωμα μου και στο πουλι μου όταν ξεκιναγε το προγραμμα της
Καλυμνου 48 μελινα,η ξανθια gilf.Σημερα την ειδα ολογυμνη για πρωτη φορα καθως εβγαινε από το μπανιο.Παντα ειχα την περιεργεια να δω πως θα ηταν γυμνη..η αληθεια είναι ότι η ηλικια της προδιδε το σωμα της
Κεφαληνιας 75 αλικη,ξανθια λεπτη και αρκετα ενδιαφερουσα κοπελα,μικρο στηθος και διχτυωτο καλτσον.Απλο προγραμμα στα 40  ευρω
Διδυμου
16α η σονια/ευα
18 υπογειο συλβια με φουλ προγραμμα
18 ισογειο αντριαννα
20 βαλερια από αγκυρας
Y.Γ Πολυ ωραιες ενημερωσεις με απλα και κατανοητα λογια απο τον φανουρη τζουρα και μ ερωτησεις που ολοι θα θελαμε να εχουμε κανει
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
[size=11pt]Γνωρίζοντας τα εννέα σπιτάκια πάνω από την Αγίου Μελετίου και όχι μόνο...[/size]


................

ρώτησα στον εαυτό μου...
''Να κάνω την υπέρβαση και να συνεχίσω;''
''Αρκετά είναι για σήμερα. Μην είσαι πλεονέκτης!'' μου απάντησε αυστηρά  >:(

:thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πρωινη τσαρακ σημερα στο μεταξουργειο, μετα απο καποια μικρα κερδη χτες απο τον τελικο του τσου λου


ειπα να ρεφαρω την πικρα που χω φαει διοτη αλλη ομαδα ηθελα να το παρει, τεσπα, δεν θα κανω εγω το θελημα της μπαλας..


Τσεκαρα ολα τα σπιτια, ελιωσα της σολες, και δεν βρηκα τιποτα, μα τιποτα το αξιολογο..

Πιστευω πως ηταν και η τζωρτιζαννα στο κωλονου 30 αλλα δεν γουσταρα να ξαναπαω μεσα σε 2 μερες, διοτη θα κολησω ξανα...
Ισως αλλη φορα..

Πηγα στο κωλονου 30β Εκει που δουλευει η τζουλιάννα τα απογευματα πετυχα μια ξανθια, καλης εμφανισης, γενικα καλυτερη απο της αλλες στην περιοχη..

Ειναι ο τσατσος η αδερφη ρε, Ο οποιος λεει οτι ειναι ουκρανεζα ,θυμηζει λιγο, αλλα καμια σχεση, αλβανιδα κλασικα, οπως οι περισσοτερες της περιοχης..

Εδωσα τα ψιλα και μπηκα μεσα... Δεν περιμενα κατι σπουδαιο, απλα να βγαλω τα χοντρα.. Αλλα δεν πε πηγαινε..Ημουν και ανγχωμενος απ κατι

Το περιεργο ειναι, οτι μαλλον και ο πουστροτσατσος ειχε καυλες, ανοιγει την πορτα, Ετσι στο ξεκαρφοτο και μπαινει και αυτος μεσα
Εγω σκαλωσα , οπα λεω, τι μπαινει μεσα αυτος?

-Ελα βρε μην ντρεπεσαι , εγω ειχα σκαλωσει κυριολεκτικα..

Αυτη οπως μπηκε κατευθειαν να βαλει καποτα και να με τσιμπουκωσει..

Ο αλλος εφυγε ..Γενικα, δεν ηταν και πολυ καθαρη, μυριζε σε αρκετα σημεια αιχμηρα, οποτε ξενερωσα..

Δεν μπορεσα να κανω τιποτα,ισα ισα που μου καυλωσε αλλα δεν μπορεσα γιατι δεν μπορω την βρωμια,τα ποδια της μυριζαν, γρασο μυριζε το μουνι της,οποτε χεστο λεω.. αλλη φορα.. Η δικαιολογια οτι δεν μπορω να τελειωσω ηταν απλα το ανγχος..

Τεσπα, στα ναθεμα τα λεφτα, αλλα το ωραιοτερο σημειο..

Μολις βγαινει η αλλη, η κουννιστουλης μπαινει μεσα,αρχηζει και καθαριζει το δωματιο,και εγω τραβιομουν να ντυθω

-Τι ντρεπεσαι βρε?

Τι να μην ντραπω ρε φιλε, σε νορμαλ περιπτωση εαν ειναι καποιος στρειτ φεισ του φεισ με αλλον στρειτ δεν θα αισθανθει αμηχανα? Μην μου πειτε τωρα οτι μπαινετε για παρτουζες μεσα, αυτα μονο αλβανοι τα κανουν  :2funny:

Oχι οτι δεν ξερει ο αλλος τι εχει εκει περα, αλλα αυτα ειναι να τα βλεπουν μονο οι γυναικες..

Τεσπα, ντυθηκα, Μου εφτιαξε τον γιακα, και αρχησε να με χουφτωνει  :rolleyes:  :headbang: :headbang:

Αισθανθηκα λιγο περιεργα,νταξ πουστης ειπαμε,αλλα οχι και ετσι..

Και φτανουμε στο γαμηστερο,αρχησε και πιανει το σωμα μου ,τα χερια μου

-Πω πω τι καυλας εισαι εσυ

Εγω ημουν ετοιμος για να γελασω..

Και ωπ... Πιανει το πουλι μου μισοκαυλωμενο ...

Πρωτη φορα στη ζωη μου, που πιανει γκει ανθρωπος το πουλι ψιλοσιχαθηκα..Απλα το πηρα με γελια διοτη δεν ηθελα να φανω αγενης..

Τραβιεμαι

-Ελα βρε τι ντρεπεσαι?

Εαν εγω του λεγα, στησου να σε γαμησω, ειμαι σιγουρος οτι θα καθοταν, του τυπου του τρεχανε τα σαλια στην κυριολεξια...

Εγω ομως ειχα ψιλοφρηξει....Και μετα ειδε που χαλαστηκα και αρχησε να με ρωταει γιατι ειμαι ετσι...και τι εχω, ε και η κλασικη απαντηση τα οικονομικα, καναμε λιγο μπλα μπλα, με χουφτωσε παλι και την εκανε...


Εφυγα ελεινα αηδιασμενος, και απο την καθαριοτητα της κοπελας, και απο αυτον την λυσασμενο για πουτσα  :headbang: :headbang:

Ωχ τι τραβαω θεε μου...  :grin:  :2funny:
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.443
Κριτικές
9
Like
790
Πόντοι
146
παιδες καλησπερα.εχει υποψη του καποιοσ καμια πολυ αδυνατη κοκκαλιαρα?ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom