Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 248 άτομα (22 μέλη και 226 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αστα να πανε φιλε qasimodo τρομερη ξεπετα η κοπελα. :S,ναι φιλε 8α προσπα8ησο να το φτιαξω  :grin:
 

Bourlaris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα αγαπητοί αγωνιστές. Επικαλούμαι την αυθεντία σας... Η Άννα από Διδύμου 20 τι ώρες και σε τι πόστα δουλεύει;
 

guardian_angel

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
δοκιμασα την μαρια το κατσαριδακι μαγγεσ η κοπελα ηταν φολα....απατη ...ανεβασα και κριτικη ελπιζο συντομα να δημοσιευτη...επισησ και η σονια στο φυλησ 86 κατο τρομερη απατη υποσχετε στο σαλονι ανεση χρονου και μεσα καμια σχεση.....γιαυτην δεν 8ανεβασο καν κριτικι δεν αξιζι καν να γραψο κατι για αυτην εστο και αρνητικο.....
το μονο που εχω να πω ειναι το εξης...ενω το πορνοενστικτο μου μουλεγε οτι κατι δεν 8α παει καλα...εγω εκανα την βλακεια και μπηκα οποτε ντροπη σεμενανε και πιο πολυ σεκεινεσ,,,,καλο βραδυ σε ολουσ.
φιλε μου εγω για την σονια "την ιταλιδα" διαφωνω ειναι πολυ καλη και στο γηπεδο και ποτε δεν με εχει τρεξει, εχω παει 5 φορες σιγουρα
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Ρε συναγωνιστες εσεις που κατεβαινετε Φυλης 3η βαρδια,
είναι οκ να κυκλοφορεις εκει κατω τετοιες ωρες η παιζει να σε μαχαιρωσουνε?
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Αυτή τη στιγμή - Οδός Φυλής 10.43

Εκκένωση Πακιστανόσπιτου όπου διέμεναν γύρω στις 7.000 Μουσουλμάνοι ανά τετραγωνικό μέτρο.

Δημοτόμπατσοι , ασφαλίτες , ΚΕΛΠΝΟ και το λουρί της μάνας. Ο δρόμος είναι κλειστός - τα φώτα ανοιχτά.

cTkXF.jpg

kvRmZ.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Αυτή τη στιγμή - Οδός Φυλής 10.43

Εκκένωση Πακιστανόσπιτου όπου διέμεναν γύρω στις 7.000 Μουσουλμάνοι ανά τετραγωνικό μέτρο.

Δημοτόμπατσοι , ασφαλίτες , ΚΕΛΠΝΟ και το λουρί της μάνας. Ο δρόμος είναι κλειστός - τα φώτα ανοιχτά.

cTkXF.jpg

kvRmZ.jpg
Αυτή είναι ενημέρωση............... :rockon:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Τα καλά του να αντικρίζεις αυτό στο λογαριασμό κοινής ωφέλειας σου.

veUDk.png
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
Καλημέρα αγαπητοί αγωνιστές. Επικαλούμαι την αυθεντία σας... Η Άννα από Διδύμου 20 τι ώρες και σε τι πόστα δουλεύει;


Ψάξε και Αγκύρας 12 και το διπλανό του!Το τοπ μουνί όμως είναι η Βαλέρια εκεί!!!Λιγάκι κρύα αλλά καθόλου ξυνή και μούναρος!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
Ρε συναγωνιστες εσεις που κατεβαινετε Φυλης 3η βαρδια,
είναι οκ να κυκλοφορεις εκει κατω τετοιες ωρες η παιζει να σε μαχαιρωσουνε?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κακό δεν είναι να κοιτάς και λιγάκι πίσω από την πλάτη σου τι παίζει.Σε γενικές γραμμές πάντως όχι.Τα τζάνκια κοιτάζουν να συρθούν σε καμιά τρύπα (χαμόσπιτο Φώκαιας και Φυλής),οι πάκιδες δεν πλησιάζουν κάν (ειδικά αν μπατσοφέρνεις λιγάκι...) και κάτι γυφτονταβάδες που στέκονται απ'έξω,αυτοί περιμένουν την ...τάνα να την πάνε σπίτι ή να την προστατέψουν το μαγαζί!
Ησυχία επικρατεί!
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κακό δεν είναι να κοιτάς και λιγάκι πίσω από την πλάτη σου τι παίζει.Σε γενικές γραμμές πάντως όχι.Τα τζάνκια κοιτάζουν να συρθούν σε καμιά τρύπα (χαμόσπιτο Φώκαιας και Φυλής),οι πάκιδες δεν πλησιάζουν κάν (ειδικά αν μπατσοφέρνεις λιγάκι...) και κάτι γυφτονταβάδες που στέκονται απ'έξω,αυτοί περιμένουν την ...τάνα να την πάνε σπίτι ή να την προστατέψουν το μαγαζί!
Ησυχία επικρατεί!
Συμφωνώ...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Ψάξε και Αγκύρας 12 και το διπλανό του!Το τοπ μουνί όμως είναι η Βαλέρια εκεί!!!Λιγάκι κρύα αλλά καθόλου ξυνή και μούναρος!

Η Άννα έχει επιστρέψει στην πατρίδα της.
Από Σεπτέμβριο, μου είπανε στο Αγκ. 12.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.284
Πόντοι
1.936
Η Άννα έχει επιστρέψει στην πατρίδα της.
Από Σεπτέμβριο, μου είπανε στο Αγκ. 12.


Έφυγε η Αννούλα?
Εκείνη η Ιβάννα η  Τσέχα που είχαν στο Διδύμου 20????Που πήγε εκείνο το μωρό???Εξαφανίστηκε τελείως!!!!Γνωρίζει κανείς?
 

teLXiNa

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή τη στιγμή - Οδός Φυλής 10.43

Εκκένωση Πακιστανόσπιτου όπου διέμεναν γύρω στις 7.000 Μουσουλμάνοι ανά τετραγωνικό μέτρο.

Δημοτόμπατσοι , ασφαλίτες , ΚΕΛΠΝΟ και το λουρί της μάνας. Ο δρόμος είναι κλειστός - τα φώτα ανοιχτά.

cTkXF.jpg

kvRmZ.jpg

Φύγε απο κει. Its a κοριοί country

Τι ώρα φύγανε; 12 που πέρασα εγώ δεν πήρα πρέφα τίποτα
 

Bourlaris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Άννα έχει επιστρέψει στην πατρίδα της.
Από Σεπτέμβριο, μου είπανε στο Αγκ. 12.

Εφυγε και η Αννα από Αγκ. 12?

Λετε η αποχωρηση της να σχετιζεται με τα γεγονοτα των τελευταιων ημερων (οπως και αλλων αποχωρησεων προσφατα) ΚΕΕΛΠΝΟ και θεματα υγειας;

Παντως, ειχα διαβασει οτι η τσα της Διδ.20 ειχε πει οτι τα κοριτσια που δουλεύανε εκει έχουνε χαρτιά ( ; )

Τελικά, όχι μόνο σε αυτήν την περιπτώση αλλά γενικά, το ΚΕΕΕΛΠΝΟ καταφερε να ελεγξει ολους τους οικους ανοχης όπως είχε αρχικά ειπωθει; Είδατε εκτεταμένους ελέγχους εσεις να γινονται;

Μερικές επισημανσεις για συζητηση.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
παιδια καμια ενημερωση απο Φυλης?
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
φτου ρε γαμωτο και θελω να παω μια βολτα, τι ωρα λετε να ανοιξουν, κατα τις 9?
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
και τωρα που περασα ολα κλειστα φυλης,διδυμου,αλκιβιαδου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom