Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (23 μέλη και 244 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Ωραίος ο xilnik και ο amadeus_gr !!!

:rockon:

Νομίζω ότι καταλαβαινόμαστε ...  ;)
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Απογευμα
109α η ξανθια μονικα και μια αδυνατη καστανουλα
59 ναντια,φοβερο ξανθο μωρο με απιστευτο στηθος
Aγκυρας
12α βαλερια,η ελκυστικη mlf
12β αλεξανδρα,χαριτωμενη μινιον ξανθια
Περγαμου 1 παολα απο το υπογειο του 134
Ρεμουνδου
20 ντενιζα,η επιστροφη,σε καλη κατασταση
21 ισογειο η ψηλη λετονη μονικα απο τη φυλης 80
Παιδιά άλλη είναι η Ντενίσα της Ρεμούνδου κι άλλη της Φυλής? :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πηγαινω μινι τσαρκα πεμτη πρωι φυλης,  ΝΕΚΡΑ


πηγαινω πρασκευη πρωι παλι νεκρα, ισα ισα ημασταν 7-8 ατομα που κυκολοφορουσανε


πηγαινω σημερα το βραδυ, δεν παταγε ψυχη, τουλαχιστον δεν θα τρωνε πορτα η πακιστανοι οπως παλια και θα πουλανε καμια σκωτοστρα για μυγες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
πηγαινω μινι τσαρκα πεμτη πρωι φυλης,  ΝΕΚΡΑ


πηγαινω πρασκευη πρωι παλι νεκρα, ισα ισα ημασταν 7-8 ατομα που κυκολοφορουσανε


πηγαινω σημερα το βραδυ, δεν παταγε ψυχη, τουλαχιστον δεν θα τρωνε πορτα η πακιστανοι οπως παλια και θα πουλανε καμια σκωτοστρα για μυγες  :2funny: :2funny: :2funny:

Τεταρτη βραδυ επισης νεκρα, αλλα θα ανακαμψει μολις περασει το σοκ
 

Alani999

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2012
Μηνύματα
1
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά 1000, συγνώμη γιατί ξέρω πως το θέμα μας ειναι η ημερήσια ενημέρωση, αλλά κάπου πήρε το μάτι μου αυτό: "ΟΣΟ ΑΝΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΗΣ.." Όποιος ξέρει κάτι ας μας ενημερώσει σε pm (ή και εδώ ΑΝ δεν παίζει θέμα) διότι τελευταία με έχει πιάσει ένας μικρός φόβος με όσα γίνονται..! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Πήρε υποτροφία σε πανεπιστήμιο της χώρας της.
 

euphor

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά 1000, συγνώμη γιατί ξέρω πως το θέμα μας ειναι η ημερήσια ενημέρωση, αλλά κάπου πήρε το μάτι μου αυτό: "ΟΣΟ ΑΝΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΗΣ.." Όποιος ξέρει κάτι ας μας ενημερώσει σε pm (ή και εδώ ΑΝ δεν παίζει θέμα) διότι τελευταία με έχει πιάσει ένας μικρός φόβος με όσα γίνονται..! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Οπως ειπε ο μεγαλος οικονομολογος, Γεωργος Γεωργιου - Η οικονομια μετριεται απο τα μπουρδελα.
Η Φυλης ειναι νεκρα. Και εχει πεσει εδω και καιρο - Απο περσι πολλοι τσατσαδες μαλωναν με τις κοπελες που δεν εκαναν ακα. Και δηθεν για αυτο δεν εμπαιναν κοσμο. Πρην απο 5 χρονια δεν εβλεπες Πακι - τωρα...
Και οταν ακουσε οτι δεν θα εχουμε και ευρο...
Η Χριστινα ηταν παντα καθαρη και ποτε εκανε ουτε ακα και σε μενα παντα με ελεγε να μην παω σε αυτες που κανουν ακα. Τορα βεβαια δεν παει να πει οτι δεν πηγε καπιος αλλος και να την γαμησε χωρις καποτα χωρις να το δει. Ολα ειναι δηνατον. Αλλα επειδη ηταν σωστη και επαγγελματιας δεν φοβαμαι.
Και ξανα - πρην απο ενα χρονο τα δωματια τησ ειχε κοσμο - τορα τελευτεια θα ειμουνα ο μονος
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Φυσαγε ενα ελαφρο αερακι στην Πλατεια Καραισκακη,ο κοσμος λιγοστος,τα στενα με λιγο κοσμο!!
Ξεκινησα στις 21,20 απο ...
Καλλεργη 33 Μιρέλλα 10 απλο 15 με κωλο!!
Μ.Αλεξανδρου
15 Ζανα.
17 η κοντη γεματη πλεον σχιστοματα.
20 ισογειο αδυνατο αβυζο κοντο.
20 υπογειο ευτραφης με πολλα κυβικα και 3αρια,μεσα σε γαλαζιο διχτυ που ασφυκτιουσε.
22 ισογειο Αννα ευτραφης βουλγαρα απο τον πανω οροφο.
22 οροφος,τσιγγανοηδες κοντο με 2,5αρια αδυνατο.
28 ευτραφης μελαμψο νομιζω δεν βοηθησε και ο φωτισμος.
Περδικας
3 αριστερο μιλφ Μαρινα η γνωστη απο τροφωνιου,Βεργας κλπ.ηρθε ο υποβιβασμος μαλλον,το σωματης διατηρητε στα καλα επιπεδα με μικρο στηθος καλη κωλαρα και κανονικο σωμα!!
3 δεξια αβυζο κανονικου σωματος 1,60.
Ιασωνος
46 αριστερο η κοντη παλαβη ρουμανα με 10 απλο,15 κωλο.
46 μεσαιο αδιαφορη αδυνατη 1,60.
43 νεα τσα με ρεσιταλ παρουσιασης,πιθανως δασκαλεμενη απο την παλια ηρωικη τσα με τις τρελλες ατακες,δυο κορασιδες η μια απλο προγραμμα που ηταν στο δωματιο και η αλλη με κωλο αδιαφορη τσιγγανοηδες κοντη αδυνατου σωματος αλλα μικρων πτωτικων βυζιων και οι δυο στα 10.
44 νεο,κατα την εισοδο μας οι δυο ευτραφης Στελλα και Χριστινα νομιζω καναν μασαζ η μια στην αλλη,οποτε για να τις διευκολινουμε τις καναμε εμεις!
44 παλιο,Αννα με μαυρη περουκα απο το Ι.37,με κωλο στα 15 απλο στα 10,ηθελε να με καυλαντηση αλλα την εκανα στα γρηγορα.
37 ευτραφης 1,65 μονιμη τον τελευται καιρο στον οικο.
37 οροφος η Μαρια μουνι τσιμπουκι 10,κωλαρακι 15.
36 δεν θελω να θυμαμαι.
33 Μαρια η κατσαριδα με τον Σαρουμαν τσατσο να φορα κοντο παντελονακι και αθλητικο λευκο φανελακι θυμιζωντας μου γαλλο λεγεωναριο στην ερημο,το σκηνικο συμπληρωνε ενα καθαρισμενο αγγουρι στο δωματιο υπηρεσιας.
30 υπογειο η δασκαλα τζουλιανια με τα γιαλακια και τα πλαστικα βυζακια,αδυνατο σωμα κοντη.
31 υπογειο κοντο μελαχρινο σε διχτυ,με 1+στηθος.
31 Χοστελ το γνωστο τσιγγανοηδες με τα 2αρια απο το Δεληγιώργη 39.
27 υπογειο η Αλεξια επεστεψε αλλα ολα τα λεφτα η τσα που εκανε και πολιτικη αναλυση.
Βγαινοντας με κτυπησε μια φοβερη ρομαντικη οσμη σε συνδιασμο με την μπαζιλα με απετρεψαν να συνεχισω και σκεφτικα να παω προς Φυλης.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Ερχομενος απο μεταξι η βαρδεια στην φυλης ειχε αλλαξη 3η βαρδεια..
Φωκαιας
27 οροφος τσατσος Αρης στα πλατο εριξε τα γαλικα του και μας παρουσιασε δυο γαζελες Ζιζελ και Τζενη.
27 ισογειο Ειρηνα και μια ακομα κορασιδα αδιαφορη κατα εμε.
27 υπογειο η μιλφ Αγαπη με τις βυζαρες.
25 ισογειο κλειστο.
25 οροφος κλειστο.
24 κλειστο.
22 κλειστο.
191,65 κανονικου σωματος με 1,5αρι σχετικα καλη παρουσια.
17 κλειστο.
Φυλης
66 Νικολετα εχη φτιαξη η κοπελλα και ειναι καυλα.
59 ισογειο,δυο κορασιδες μια ψηλη με καπουλια και μια πιο κοντη μελαχροινη με μεγαλες μπαλες.
61 υπογειο αδιφορο ιλφ θα ελεγα.
80 Αννα Μαρι και Εμυ.
65 ισογειο Αλεξανδρα.
67 Αντινα καυλωτικα ντυμενη με ωραιο κωλο και η Αλινα η οποια μιλουσε στο τηλεφωνο και αργισε να βγη.
69 ισογειο η Αννα η καστανη.
69 οροφος κλειστα.
71 οροφος κλειστα.
71 ισογειο η Μπαρπορα ιχα.
71 υπογειο εδω και καιρο κλειστο.
92 και τα δυο κλειστα.
Μ.Προδρομου και τα δυο κλειστα.
84 και 86 ισογεια και τα δυο κλειστα.
86 οροφος Μονικα η ρωσσις στα λευκα.
84 οροφος η Καρολαιν η παλιοτερα Αλπινα απο φωκ.27.
Εριξα μια ματια στον δρομο αδειος ελαχιστη κινηση το 66,54,40 κλειστα.
Η λαμπα στην φυλης και φιλιππιδου ακομα τρεμοσβηνη,ποτε θα την αλλαξετε?
Αυτα απο την τριτη βαρδεια,λιγα σπιτακια παραμενουν πια ανοικτα το βραδυ,μακαρι αυτο να συνεπαγετε οτι και οι κοπελλες ειναι ενταξη,με συντροφευε στον δρομο..
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Φυσαγε ενα ελαφρο αερακι στην Πλατεια Καραισκακη,ο κοσμος λιγοστος,τα στενα με λιγο κοσμο!!
Ξεκινησα στις 21,20 απο ...

Ερχομενος απο μεταξι η βαρδεια στην φυλης ειχε αλλαξη 3η βαρδεια..
Αυτα απο την τριτη βαρδεια,λιγα σπιτακια παραμενουν πια ανοικτα το βραδυ,μακαρι αυτο να συνεπαγετε οτι και οι κοπελλες ειναι ενταξη,με συντροφευε στον δρομο..


Αυτό δεν ήταν μια απλή τσάρκα ήταν υπερπαραγωγή...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.000
Πόντοι
45.465
έστω και καθυστερημένη ενημέρωση για την χθεσινή 3η βάρδια........βράδυ Σαββάτου προς ξημερώματα Κυριακής και πραγματικά ούτε δέκα άτομα δεν κυκλοφορούσαμε....

Φωκαίας 27Β πάνω Τζένη ψηλή μαυρούλα με πεταχτώ κώλο και Ζιζέλ μαυρούλα και αυτή πιο κοντή με 2αραάκια βυζιά...απλό πρόγραμμα και οι δυο.
Φωκαίας 27Β κάτω Ειρήνη κλασσικά και μια λεπτή κοντή άβυζι ,δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Φωκαίας 27α Αγάπη το ξανθό γκίλφ με το κοντό μαλλί ,δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Φωκαίας 19 μελαχρινή κανονικό σώμα με ωραία 2αρακια στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66α Νικολέτα η κοντή ξανθιά μουνάρα , σήμερα ήταν μέσα στην καυλά με ροζ σετ εσωρούχων και άσπρες μπότες...,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 κάτω Ρωξάνα ψηλή ξανθιά με μεσαίο βυζί και κωλάρα ,Σαμπίνα μελαχρινή γεματούλα με 4αρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα και παρτούζα....
Φυλής 61 Νικόλ κοντή λεπτή με μικρό στήθος και ωραίο μικρό κωλαράκι , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 το γνωστό δίδυμο Αννα Μαριά και Εμμυ , με κώλο.
Φυλής 84β Καρολίνα η ξανθιά ψηλή μουνάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α Μόνικα ξανθιά με κανονικό σώμα  μικρό βυζι και ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65α Μαίρη μελαχρινή με καυλα κορμί και στητά βυζια ,απλό πρόγραμμα.(στις 02.00 έφοδος της Αστυνομίας όπου και μάζεψαν την Μαίρη και την τσα τσα)
Φυλής 65β Αλεξάνδρα ξανθό κοντό πολύ λεπτό  άβυζο πιπίνι(σήμερα δεν είχε την ένέργεια που την διακρίβνειστο σαλονάρισμα)Τζούλια ξανθιά με ωραίο κώλο , δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Φυλής 67 Αντίνα η ξανθια μιλφ στο μάυρο πορνοδίχτυ της ,κοντή άβυζι με ωραίο κωλάράκι και Αλίσια κοκκινομάλλα λεπτή με σιλικονατα 2άρια βυζιά πιά και αυτή με κώλο.
Φυλής 69α Αννα καστανή λεπτή με μικρό βυζι ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα με καστανόξανθόμελί μαλλί ( που δεν της πηγαίνει)λεπτό πίπινι με λαχταριστό κορμάκι ,απλό πρόγραμμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Μία απόγευματινή επίσκεψη σε πέντε οίκους της οδού Φυλής...[/size]

πραγματοποίησα σήμερα την Κυριακή της Σαμαρείτιδος, αναζητώντας και εγώ ''το νερό που δεν τελειώνει ποτέ και όταν το πίνει κάποιος δεν ξεδιψά...''
Παραφράζοντας κάπως τις γραφές, αναζητούσα την ηδονή (δυστυχώς), αντί για το λόγο του Κυρίου...

Από Φυλής και Ιουλιανού γωνία ξεκίνησα τη μικρή περιήγησή μου...

scaled.php



Φυλής 40

scaled.php


14:45-14:47

Προχωράω στον επενδυμένο με γαλάζια πλακάκια προθάλαμο.
Περνάω την κόκκινη πόρτα και εισέρχομαι στο σχετικά σκοτεινό σαλόνι.
Η κλασική σφαίρα με τα πολλά μικρά κάτοπτρα διαθλά το φως υπό τη μορφή δεκάδων φωτεινών κηλίδων στους τοίχους και τα γύρω αντικείμενα. Εμψυχα και άψυχα.
Η Ελληνίδα, μεσόκοπη, διοπτροφόρος, ευτραφής υπηρεσία με τα ξανθά μακριά μαλλιά με χαιρετάει
-Γειά σας.
-Γειά σας, (εγώ) Τί έχουμε; (Αυτό μπορεί ν' ακούστηκε κάπως, είναι αλήθεια)
Δύο δευτερόλεπτα σιγή κοιτάζοντάς με. Ισως να σκεφτόταν ''Τώρα αυτός πώς την έχει δει και ρωτάει με αυτόν τον τρόπο;''
-Την Αναστασία έχουμε...
-Ναί!
-Τσιμπουκάκι, κωλαράκι, πισωκολλητό, πιασίματα ελεύθερα, 20 ευρώ. Δε βιάζεται στο δωμάτιο είναι τέλεια, θα περάσετε σούπερ!
Εκείνη τη στιγμή εμφανίζεται η Αναστασία...
Με μπικίνι, ψηλή,  λεπτή, ωραίο σώμα (δε μου φάνηκε να έχει φαρδιά περιφέρια που γράφει ο διαδικτυακός μου φίλος Ροκαυλόν, αλλά δεν παίρνω και όρκο διότι εκείνος ''πήγε'' μαζί της άρα την πρόσεξε ίσως καλύτερα)
-Γειά σας (Πληθυντικός!)
-Υγιέστατο είναι το μωρό (Η υπηρεσία)
-Μπορώ να δω το βιβλιάριο υγείας της κοπέλας; (Σιγά μην έχανα την ευκαιρία)
-Βεβαίως. Θέλετε να σας το δείξω;
-Εάν γίνεται.
Μετά περίπου δύο λεπτά...
-Οι εξετάσεις της.
-Α, δεν έχει το βιβλιάριο υγείας;
-Δεν τα θεωρούν τώρα...
-Πώς δεν τα θεωρούν; Πριν λίγες ημέρες μου έδειξαν δύο βιβλιάρια.
-Πού;
-Σε studios.
-Ναι, τώρα δεν τα θεωρούν. Τα θεωρούσαμε στην Αλεξάνδρας, τώρα έχουν βγάλει μία εγκύκλιο και...
-Αυτές είναι οι εξετάσεις; Λοιπόν, παρασιτολογική κοπράνων...Αρνητική. Αυτή είναι...
-Αίματος...
-Ναί, είναι για την ηπατίτιδα Β.
Για ΑΙDS, ηπατίτιδα C, ακτινογραφία θώρακα για πιθανή φυματίωση, δεν έχει; Καταλάβατε; Οταν το βιβλιάριο υγείας είναι θεωρημένο, σημαίνει ότι όλες αυτές οι εξετάσεις πριν 15 ημέρες ήταν εντάξει, ενώ με αυτά τα δύο χαρτιά φαίνεται μοναχά ότι δεν έχει σκουλικάκια στο έντεράκι της, καθώς και ηπατίτιδα Β.
-Αυτό δεν είναι για όλα κύριε;
(Ντόινκ!)... Οχι δεν είναι...
-A! Για το AIDS πέρασε ο εισαγγελέας και σε τέσσερεις μέρες θα έχουμε και το χαρτί από τις εξετάσεις (sic).
-Καλώς, εντάξει, ευχαριστώ πολύ.
-Παρακαλώ.

Φυλής 54

scaled.php


14:48-14:50

Εισέρχομαι στον οίκο μαζί μ' έναν συναγωνιστή που προηγείται.
Μετά την κιτρινωπή πόρτα είναι το σχετικά σκοτεινό σαλόνι, με την κλασική σφαίρα στον τοίχο. Να μην επαναλαμβάνομαι...
Καθόμαστε και οι δύο στους καναπέδες.
-Καλησπέρα, ποιό νούμερο είναι εδώ; (Ρωτάω τον συναγωνιστή. Γιατί ακριβώς έξω από την πόρτα δεν υπάρχει νούμερο. Βγαίνοντας, είδα ότι είναι στη δεξιά πόρτα)
-Ανασήκωμα των ώμων, με ταυτόχρονο κατέβασμα των ακρών των χειλιών του.
Ερχεται η υπηρεσία με το κοντό ξανθό μαλλί.
-Καλησπέρα, τί κάνετε;
Από πίσω ακολουθούν τα δύο κορίτσια
-Η Γιάννα και η Ναταλί...
Με το που τις είδε ο συναγωνιστής σηκώθηκε και έφυγε χωρίς κουβέντα.
Η Ναταλί είναι νεαρή γύρω στα 20 - 25 με γλυκό πρόσωπο,  μαύρο μαλλί πιασμένο σε ατημέλητο κότσο, πολύ ωραίο μεγάλο στήθος, σώμα με πιασίματα.
Η Γιάννα είναι σχετικά ψηλή, ωραίο σώμα, μεσαίο στητό στήθος.
-Η υπηρεσία συνεχίζει...Τσιμπουκάκι, πισωκολλητούλι, ισπανικό, ελεύθερα πιασίματα.
-Μάλιστα. Εάν περάσω μπορώ να δω το πιστοποιητικό υγείας της κοπέλας;
-Οι κοπέλες ελέγχονται και τα χαρτιά τα δείχνουμε μόνο όταν το προφυλακτικό έχει σπάσει.
-Συμφωνα με το νόμο πρέπει να τα δείχνετε εάν τα ζητάει ο πελάτης.
-Να σας τα δείξω, αλλά και εγώ θα πρέπει να πάρω τα στοιχεία σας.
-Δεν ισχύει αυτό που λέτε.
-Αγάπη μου, δεν μπορώ να σου δείξω τα στοιχεία της κοπέλας.
-Εγώ δε ζήτησα να δω τα στοιχεία που την αφορούν. Μπορείτε να καλύψετε τ' όνομα. Εγώ θέλω να δω εάν εξετάζεται κάθε 15 ημέρες που λέει ο νόμος.
Δεν είπε τίποτα. Χαιρέτησα και βγήκα έξω.

Φυλής 68Δ

scaled.php


14:52-14:53

Στον κατάλογο είναι λάθος περασμένο ως 66Δ.
Σπρώχνω την πόρτα και μετά τον μικρό διάδρομο στα δεξιά συναντώ τον ασπρομάλλη τσάτσο καθισμένο.
-Καλησπέρα...
-Γειά σου αριστοκράτη μου! Τί κάνετε;
-Μιά χαρά (αλλά αυτός αλλού το πήγαινε...)
-Καυλώνετε. Για ν' έρχεστε εδώ καυλώνετε.
Εκείνη τη στιγμή μπαίνει η  κοπέλα.
Με κοντό ξανθωπό μαλλί, χαμογελαστή, μεσαίο στήθος, λεπτή.
-Γειά σου!
-Είναι η Αννα, αρχίζει ο τσάτσος. Μικρή, καλή, τσιμπουκάκι μέσα, μουνάκι, κωλαράκι. Μπορείς να βγάλεις το προφυλακτικό και να τελειώσεις στα βυζάκια της.
-Για πείτε μου αγαπητέ κύριε, μπορώ να δω το βιβλιάριο υγείας της κοπέλας;
-Βιβλιάριο; Οχι βιβλιάριο. Εξέταση για AIDS έχει κάνει στις 3 Μαίου και περιμένει την επόμενη στις 20 Μαίου.
-Για τα υπόλοιπα; Ηπατίτιδες, φυματιώση...
-Ολα είναι μέσα στο χαρτί για το AIDS.
Πήγα να του εξηγήσω...
-Ωχου! Αυτά τώρα μη μου τα ζητάς! Εδώ είχαν ένα πρόβλημα με το AIDS, τώρα μου λες για ηπατίτιδες και τα λοιπά...
-Αυτές δεν είναι αρρώστιες;
-Ναί. Δεν μπορώ να σου δείξω τώρα εγώ τέτοια πάγματα...
-Νά 'στε καλά.

Φυλής 80

scaled.php


14:54-14:55

Περνάω την όμορφη μπλε πόρτα και προχωράω στην αυλή και μετά  τα πιθάρια που είναι τοποθετημένα σε σειρά, στρίβω αριστερά και σπρώχνω την γκρίζα θύρα.
Εισέρχομαι σ' ένα κλασικό σαλόνι οίκου ανοχής.
Η αλλοδαπή ξανθιά υπηρεσία με τα μαλλιά πιασμένα σε αλογοουρά αρχίζει κατευθείαν.
-Μουνάκι, τσιμπουκάκι, κωλαράκι, ελεύθερα πιασίματα 20 ευρώ.
-Πώς τη λένε την κοπέλα;
-Αννα Μαρία.
Ηρθε και η Αννα Μαρία χαμογελαστή, ψηλή, λεπτή, μικρό προς μεσαίο στήθος. Φορούσε ένα φωσφοριζέ πράσινο μαγιό.
-Γεια σου! Τί κάνουμε; Εκανε ανέμελα.
Ακολούθησε η γνωστή ερώτηση από εμένα.
-Δικό μου βιβλιάριο θέλετε; Η υπηρεσία
-Οχι, της κοπέλας.
Σιωπή για λίγα δευτερόλεπτα...
-Προηγούμενη εβδομάδα έχει περάσει εξετάσεις. Εάν έρχεστε αύριο θα τα έχει. Εχει κάνει, έχει κάνει...

Φυλής 66Α

scaled.php


15:11...

Σπρώχνω πόρτα, διάδρομος, κλασικό σαλόνι.
Η σχετικά ευτραφής υπηρεσία με την κελεμπία αλά Ντέμης Ρούσσος αρχίζει αμέσως...
-Καλή περιποίηση, ελεύθερα πιασίματα...
Εκείνη τη στιγμή βλέπω τις δύο κοπέλες να μπαίνουν...
-Γειά σου! Λένε και οι δύο μαζί
Η Ανδριάνα από τη Μολδαβία. Ομορφη.Ψηλή, ξανθή με το ίσιο μαλλί λίγο πάνω από τους ώμους,  μεσαίο στήθος και χαμογελαστή και η ωραία Τζούλια η Ιταλίδα(!), με μαύρα μακριά μαλλιά, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, ωραίος ποπός, σώμα με πιασίματα, όχι όμως χοντρή. Πρός Θεού!
-Ποιά  θελεις να σου δώσω;
-και οι δύο είναι πολύ όμορφες...
Εκείνη την ώρα πήγε να περάσει μελαμψός αλλοδαπός συναγωνιστής...
-Only Greeks αγόρι μου.
Πω, πω! Ενιωσα ότι βρίσκομαι στη Νότιο Αφρική την εποχή του apartheid. ''Only whites!''
Αν και δεν ήταν σωστό, πρέπει να ομολογήσω ότι επικρότησα την κίνηση...
Υπάρχει δυνατότητα να δω το βιβλιάριο υγείας της κοπέλας που θα περάσω;
-Δεν τα δείχνουμε στον καθένα αγόρι μου...
Επειδή δεν υπήρχε περίπτωση να γαμήσω (How rude! Που θα έλεγε και ο Roger rabbit) σήμερα εάν περίμενα να δω βιβλιάριο εργαζόμενης κοπέλας, έδωσα το ''μπλε εισιτήριο'' (μου αρέσει να το γράφω αυτό!) και πέρασα στο αριστερό από τα δύο δωμάτια του οίκου, τα οποία είναι δίπλα δίπλα, για να τιμήσω την Τζούλια την... Ιταλίδα...

scaled.php


scaled.php


Θ' ακολουθήσει κριτική φυσικά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom