Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 368 άτομα (23 μέλη και 345 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
πραγματοποίησα σήμερα την Κυριακή της Σαμαρείτιδος, αναζητώντας και εγώ ''το νερό που δεν τελειώνει ποτέ και όταν το πίνει κάποιος δεν ξεδιψά...''
Παραφράζοντας κάπως τις γραφές, αναζητούσα την ηδονή (δυστυχώς), αντί για το λόγο του Κυρίου...
...

Από τη μιά "δυστυχώς" (ενοχικός)...

Από την άλλη πορνικός παροξυσμός...

Μάλλον το πρώτο είναι δήθεν...
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Να 'σαι καλά φίλε Steven_1

...
Μάλλον το πρώτο είναι δήθεν...
Μην είστε σκληρός κύριε ΠΥΡΑΥΛΕ...
Είμαι άνθρωπος με αδυναμίες...
Μέσω του ''δυστυχώς'' προσπάθησα να μετριάσω κατά τι τις ενοχές μου...  :grin:
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Πάρα πολύ καλός ο Φανούρης φυσικά, μόνο που εγώ θα ήθελα να προτιμούμε τις κοπέλες που δεν έχουν πρόβλημα με τα χαρτιά τους και τα δείχνουν. Αν στηρίξουμε αυτές, θα είμαστε και όλοι πιο ασφαλείς.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Σωστά!
Αν όλοι ζητάμε βιβλιάρια υγείας, στο τέλος θ' αναγκαστούν να τα φέρουν.
Βέβαια τίθεται και το ζήτημα της νομιμότητας των οίκων και των κοριτσιών.
Δηλαδή, για να υπάρχει βιβλιάριο πρέπει να είναι δηλωμένη η κοπέλα.
Πάντως, τόσο στην τσάρκα μου του προπερασμένου Σάββατου, που από 9 studios μόνο μία  μου έδειξε το βιβλιάριό της, όσο και σήμερα, απ' αυτούς τους 5 οίκους που δε μου το έδειξε καμία, προβάλλοντας μάλιστα αστείες δικαιολογίες, κατάλαβα ότι και μέχρι αύριο να τριγυρνούσα στη Φυλής και πέριξ δε θα γίνονταν κάτι...
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Σωστά!
Αν όλοι ζητάμε βιβλιάρια υγείας, στο τέλος θ' αναγκαστούν να τα φέρουν.
Βέβαια τίθεται και το ζήτημα της νομιμότητας των οίκων και των κοριτσιών.
Δηλαδή, για να υπάρχει βιβλιάριο πρέπει να είναι δηλωμένη η κοπέλα.
Πάντως, τόσο στην τσάρκα μου του προπερασμένου Σάββατου, που από 9 studios μόνο μία  μου έδειξε το βιβλιάριό της, όσο και σήμερα, απ' αυτούς τους 5 οίκους που δε μου το έδειξε καμία, προβάλλοντας μάλιστα αστείες δικαιολογίες, κατάλαβα ότι και μέχρι αύριο να τριγυρνούσα στη Φυλής και πέριξ δε θα γίνονταν κάτι...
Να σε ρωτήσω...τι να ζητάω: Βιβλιάριο ή χαρτιά? Και πώς θα ξέρω ότι τα χαρτιά που μπορούν να μου δείξουν είναι δικά της αν δεν ξέρω το όνομα της κοπέλας?
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
Φίλτατε.
Θα ζητάς βιβλιάριο, διότι από τη στιγμή που έχει σφραγίδα ότι ''είναι υγιής'' σημαίνει ότι την έχει εξετάσει γυναικολόγος γιά προβλήματα στο αιδοίο και στον κόλπο, έχει ακτινογραφία θώρακα για διάγνωση πιθανής φυματίωσης (ο Θεός να σε φιλάει!), αιματολογικά έχει ελεγχθεί για AIDS, ηπατίτιδα B και C, σύφιλη και δεν ξέρω και εγώ τί άλλο.
Οσο για την ταυτοπροσωπία, θα βλέπεις τη φωτογραφία στην πρώτη σελίδα.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Σημερινη επισκεψη στην 2η βαρδεια...
Διδυμου
8 οροφος,για τελευταια φορα Αλεξανδρα απο φωκαιας 22,αναχωρη μονιμα για την πατριδα της!!
8 ισογειο Γιασμιν.
16 Λιλιαν με τα ζαρτιερικα.
18 υπογειο,μιλφ Συλβια,ευτραφης με βυζαρες!
18 ισογειο η Αντριαννα,κατα την αποχωρηση μας μας κτυπαγε στον κωλο σαν μικρα παιδια!
20 Βαλερια μιλφ με βυζαρες και κωλαρα,οχι απο Αγκυρας!!
Φυλης
66α Νικολετα.
66δ Αδιαφορη μελαχρινη.
59 Ναιανα και αναζωογονηση κυταρων,συμφωνα με τον υπηρετη!
80 Αννα Μαρια Εμυ!
65 ισογειο Αλεξανδρα.
67 Αλισια.
69 Ελενα,ξανθο 1,70 με μικκρο στηθος καλο σωμα!
71 Χριστινα νεα παρουσια συμφωνα με την φραουλιτσα καραμελιτσα,αβυζο αλλα καυλωτικο κορμι χαρι στο μικροσκοπικο στρινγκακι.
71 ισογειο Μπαρπορα ιχα.
84 ισογειο Σονια η ιταλιδα.
84 οροφος κλειστο.
86 οροφος Μονικα.
86 ισογειο η Ειρηνα απο το 84 οροφος.
Φωκαιας
17 Λορυ με τις βυζαρες.
19 κλειστο.
25 οροφος κλειστο.
25 ισογειο κλειστο.
27 υπογειο Αλεξανδρα νεα.
27 ισογειο Βικτωρια Ειρηνα.
Η κινηση οχι ιδιαιτερη για σαββατο και αρκετα σπιτακια κλειστα!!
Στην επιστροφη ακουσα ενα παλιο καλο κομματι..
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Φίλτατε.
Θα ζητάς βιβλιάριο, διότι από τη στιγμή που έχει σφραγίδα ότι ''είναι υγιής'' σημαίνει ότι την έχει εξετάσει γυναικολόγος γιά προβλήματα στο αιδοίο και στον κόλπο, έχει ακτινογραφία θώρακα για διάγνωση πιθανής φυματίωσης (ο Θεός να σε φιλάει!), αιματολογικά έχει ελεγχθεί για AIDS, ηπατίτιδα B και C, σύφιλη και δεν ξέρω και εγώ τί άλλο.
Οσο για την ταυτοπροσωπία, θα βλέπεις τη φωτογραφία στην πρώτη σελίδα.
εμενα μου ετυχε μια περιεργη περιπτωση ενω ελεγε  η τανα οτι εχει βιβλιαριο και ειναι καθαρη εδω ο τυπος μητσος69 λεει οτι εχει κονδυλοματα εγω τι να πιστεψω τωρα??  :think:  βεβαια για περιεργες καταστασης πρεπει να ενημερωνομαστε καλα εκανε ο τυπος
 

yum_yum

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά μήπως έχει πετύχει κανείς πουθενά την Άννα από Φωκαίας 22; την ψάχνω από τότε που το έκλεισαν...
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
...
ενω ελεγε  η τανα οτι εχει βιβλιαριο και ειναι καθαρη εδω ο τυπος μητσος69 λεει οτι εχει κονδυλοματα εγω τι να πιστεψω τωρα??  
...
Νομίζω πως πρέπει να δώσεις βάση στο βιβλιάριο υγείας της κοπέλας. Να το δείς. Εάν εξετάζεται τακτικά, οι πιθανότητες να έχει κονδυλώματα είναι μικρές (πρέπει να έχουν ξεφύγει της προσοχής του γιατρού. Σπάνιο.)
και πάντα προφυλακτικό!
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Έκανε laser η Νικολέτα για τα κονδυλώματα ή την γάμησες και εσύ και δεν πήρες χαμπάρι ;
Ρε ψηλέ....τελικά τι γίνεται με την κοπελιά,έχει ή δεν έχει κονδυλώματα??? Έχω φρικάρει να πούμε.............. :headbang:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδια καμια καλη προταση για τωρα;;;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ρε παιδια η Μιραντα το μπισκοτακι την ξαναδε κανεις τωρα τελευταια ?  Ξερει κανεις ποτε θα επιστρεψει?








Την προηγουμενη Παρασκευη που την ειχα δει μου ειπε πως ειναι η προτελευταια μερα της στην Ελλαδα και οτι δεν θα ξαναερθει.


επιβεβαιωνω και εγω
το κοριτσι σταματησε την δουλεια.
στην Ελλαδα τουλαχιστον.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
κι ομως τυπε,οι ελλεεινιδες ειναι ακαταλληλες για γκομενες.για πουτανες ομως ειναι πρωτες.ποτε δεν ειχα παραπονο απο πουτανα ελλεεινιδα.φαινεται το εχει η φαρα τους

παρότι σπάνιο είδος στα σπίτια / στούντιο και εγώ έχω άριστες εμεπιρίες με ελληνίδες τάνες
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
επιβεβαιωνω και εγω
το κοριτσι σταματησε την δουλεια.
στην Ελλαδα τουλαχιστον.
Εγω την πετυχα στην τελευταια της μερα..!Μαλιστα μου εδειχνε και το νεο της λουκ στο μαλλί.Σαν τιν βησσυ  εγινε ειχε ξυρισει την μια πλευρα..!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom