Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 382 άτομα (22 μέλη και 360 επισκέπτες)

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Kοίτα κι εγώ ξυνές τις βρίσκω αλλά οι ξένες είναι πιο πιθανό να μην έχουν χαρτιά και μου φαίνεται ότι ρισκάρουν περισσότερο. Η Ελληνίδα απ'την ξυνίλα της θα κάνει λιγότερα αλλά τουλάχιστον θα είναι πιο ασφαλές το σεξ.Οκ, ίσως είμαι υποχόνδριος αλλά επειδή είμαι και γκαντέμης τα λέω αυτά! Ευτυχώς δεν μου έτυχε κάτι ποτέ και ποτέ δεν κάνω γλυφομούνια κλπ...
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
οχι ελλεηνιδεσ ρε φιλε

κι ομως τυπε,οι ελλεεινιδες ειναι ακαταλληλες για γκομενες.για πουτανες ομως ειναι πρωτες.ποτε δεν ειχα παραπονο απο πουτανα ελλεεινιδα.φαινεται το εχει η φαρα τους
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Τελος παντων αρκετα το γαμησαμε. Εδω ειναι για ενημερωσεις. Για πουτανες γενικα η οτιδηποτε αλλο υπαρχουν αλλα τοπικ!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Διδυμου
Δυστηχως δεν προλαβαμε καθοσον κλεινανε πηγαινε και 12 η ωρα!!
8 οροφος η Αλεξανδρα απο φωκαιας 22 υπογειο!!
Η ερημια των δρομων το ευκολο παρκιν των αυτοκινητων στην φυλης εδινε μια εικονα αδειας πολης.
Αφου τελειωσε η τσαρκα πηρα το αυτοκινητο να συνεχισω προς Σ.Πατση και την πουτανοπιατσα της ΕΒΓΑΣ!!
Με συντροφευσαν τραγουδακια της δεκαετιας του 80!!
Σύλβια π(αρ)ού(τ)σα, η Αλιόνα και η Βαλέρια (α)πού(τ)σες.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
41
Like
7.469
Πόντοι
1.936
Kοίτα κι εγώ ξυνές τις βρίσκω αλλά οι ξένες είναι πιο πιθανό να μην έχουν χαρτιά και μου φαίνεται ότι ρισκάρουν περισσότερο. Η Ελληνίδα απ'την ξυνίλα της θα κάνει λιγότερα αλλά τουλάχιστον θα είναι πιο ασφαλές το σεξ.Οκ, ίσως είμαι υποχόνδριος αλλά επειδή είμαι και γκαντέμης τα λέω αυτά! Ευτυχώς δεν μου έτυχε κάτι ποτέ και ποτέ δεν κάνω γλυφομούνια κλπ...

Δεν τον παίζω καλύτερα......!!!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
41
Like
7.469
Πόντοι
1.936
Υπάρχει περίπτωση να έχει κάποια κοπέλα κονδυλώματα στην περιοχή και το μουνάκι της να μοσχομυρίζει ευωδιαστά και να μην βγάζει την παραμικρή κακή οσμή?

Τα κονδηλώματα αν τα ψωνίσεις,τα ψώνισες!Και θεραπεία να κάνει η πουτάνα πάλι θα τον κουβαλά τον ιο τους.Πολλές έχουν και δεν το ξέρουν!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
41
Like
7.469
Πόντοι
1.936
Τα κονδηλώματα αν τα ψωνίσεις,τα ψώνισες!Και θεραπεία να κάνει η πουτάνα πάλι θα τον κουβαλά τον ιο τους.Πολλές έχουν και δεν το ξέρουν!

....άσε που αν δεν εισαι και πολύ παρατηρητικός για υποπτο σημαδάκι δεν το παίρνεις γραμμή!
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Ρε παιδια η Μιραντα το μπισκοτακι την ξαναδε κανεις τωρα τελευταια ?  Ξερει κανεις ποτε θα επιστρεψει?
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
αν ειναι οπωσ τα λεσ τοτε οι μισοι εχουν κονδυλοματα εδω μεσα

Δεν σου λέω μαλακίες τύπε. Μου είχε πει οτι στις 30 Απριλίου θα πηγαινε να κάνει laser. Έχω να την δώ απο τις 24 Απριλίου. Την 1η φορά που το είχα αναφέρει βγήκαν κατι καλοθελητές και λέγανε οτι είναι καθαρή και μάλιστα οτι της κάνανε μέχρι και γλυφομούνι.

Εγώ σου λέω ότι μου είπε η ίδια. Μάλιστα οταν της είπα οτι αυτό κολλάει μόνο και με την επαφή και ότι θα κολλήσει κοσμάκις μου δειξε το μουνί της, σε στύλ στα αρχίδια μου.

Φαντάσου πόσο ζώο είναι ή πόσο ανάγκη είχε τα λεφτά που ενω ήξερε οτι έχει πρόβλημα συνέχιζε και δούλευε.

 

sigur

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια η Μιραντα το μπισκοτακι την ξαναδε κανεις τωρα τελευταια ?  Ξερει κανεις ποτε θα επιστρεψει?

Την προηγουμενη Παρασκευη που την ειχα δει μου ειπε πως ειναι η προτελευταια μερα της στην Ελλαδα και οτι δεν θα ξαναερθει.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Μπορεί να εννοούσε δεν θα γυρίσει πίσω αν η Πολωνία δεν κατακτήσει το Euro.
 

Επισκέπτης
τελικα με προφυλακτικο κολλας η δε κολλας????
επειδη ειχα κονδυλωματα αρα εχω ακομα hpv (δεν θεραπευτετε), πρεπει να σας πω οτι εχετε ΣΙΓΟΥΡΑ ολοι. το ξερω οτι φαινεται ασχημο αλλα δεν ειναι.

τα κονδυλωματα συνηθως ειναι τοσο μικρα που μονο εμπειρος γιατρος και με τον φακο τα εντοπιζει και με πολυ προσπαθεια. οποτε μην λετε οτι τα βλεπετε ειναι πολυ δυσκολο με μια ματια να τα δεις. εκτος απο λιγες περιπτωσεις.

το μεγαλυτερο μερος του σεξουαλικα ενεργου πληθυσμου εχει hpv και ενα μικρο ποσοστο απο αυτους θα εμφανισει κονδυλωματα (ειναι τα σπιρακια που βγαζεις αν εχεις hpv).

ο hpv δεν εχει συμπτωματα και δεν μπορει να εξετασθει παραμονο αν εμφανιστουν οι βλαβες

ο hpv δεν θεραπευεται, τα κονδυλωματα φευγουν μονο για αιθητικους λογους για να μην μενουν γεμισεις και φαινονται ασχημα

ο hpv δεν εχει καμια επιπτωση στον οργανισμο, με απλα λογια δεν κανει κακο. δεν αρρωσταινεια απο hpv, δεν πεθαινεις απο hpv...

το οτι ο ιος δεν μπορει να εξετασθει και δεν εχει κακες επιπτωσεις εχει οδηγησει στο να τον εχουν οι περισσοτεροι απο τους σεξουαλικα ενεργους.


υ.γ. εννοειτε οτι κολαει και με προφυλακτικο. μπορει να σε κολλησει γκομενα με πιπα, να την κολυσεις με γλυφομουνι. γενικα οτι ακουμπαει τα γεννετικα σου οργανα (ακομα και τον κωλο) μπορει να σε μεταδωσει τον hpv....


ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΤΕ ΑΝ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΤΕ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ
αχααχαχαα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Μεσημεριανη ενημερωση απο φυλης
67 αντινα
69α ελενη,πολυ ελκυστικη ξανθια, σχετικα ψηλη κοπελα με καλο σωμα
71β ντανα,μελαγχροινο τροφαντο αλλα σεξι νταρνανομωρο που εχω δει στο 67
86α ζωη η θεσσαλονικια
86β η τσεχα  καστανη κοπελα με αλβανικα χαρακτηριστικα που βλεπω σταθερα τα μεσημερια.Σημερα με το φως φανηκε αρκετα καλη μπορω να πω
109α τανια
Καλυμνου
48 οροφος αννα,η ξανθια mlf με το κοντο καστανοξανθο καρε μαλλι και το υφος μπεμπεκας παλιοτερα οσον αφορα ομιλια και ντυσιμο.Ευγενικη στο σαλονι παντα αλλα το ιδιο ευγενικη,δηλαδη χωρις παθος,και στο δωματιο
36 Νανα,ξανθια mlf
Διδυμου
8α αλεξανδρα,μελαγχροινο πιπινοκοριτσο μετριας εμφανισης
8β γιασμιν
20 μαλλον βικτωρια,αν μου ειπε σωστα συναγωνιστης,δυνατο εμφανισιακα σεξι νταρντανομωρο κατηγοριας mlf
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
η κατασταση παντως ειναι τραγικη εχθες το βραδυ ο κοσμος ηταν απελπιστικα λιγος και ολες οι τσατσαδες,τσατσοι και κοπελες κλαιγοντουσαν.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Boλτίτσα σήμερα απο τα σπιτάκια στην περιοχή της Αττικής,Αγ Παντελεήμονα και Μετάξι.Η τσάρκα έγινε μετά απο μεγάλη αποχή λόγω των γεγονότων και ήταν επιλεκτική.
Τα περισσότερα σπίτια ήταν άδεια απο κόσμο,οι κοπέλες ήταν φοβισμένες και εκνευρισμένες απο το κυνηγιτό και η λέξη ελεύθερο στοματικό φάνταζε σαν κάτι βλάσφημο και μιαρό.Με βαριά καρδιά εισερχόμονουν μέσα και σκεφτόμουν αν θα έπρεπε να κάνω κατάθεση η όχι.Τελικά το κάτω κεφάλι επικράτησε και έκανα 2 καταθέσεις.
Ξεκίνημα απο Ρεμούνδου 21 όροφος όπου δούλευε η κοντή κοπέλα με τα ξανθά κοντά μαλλιά,αλβανικών χαρακτηριστικών,κανονικών κιλών.Κώλος στο πρόγραμμα.
Στο ισόγειο ήταν η Μόνικα,η ψηλή ξανθιά Λετονή με πέρασμα απο Φώκαιας 17 όροφος,Φυλής 80,Αγαθουπόλεως 54.Η κοπέλα αυτή παλιότερα ανακοίνωνε κανονικά γυμνό στοματικό τελειωτικό.Μετά τα γεγονότα παρουσιάστηκε λέγοντας μου μόνο αν θα περάσω.
Στο Αγίου Πέτρου 7 ήταν αδιάφορη κοπέλα με μαύρα μαλλιά και μερικώς υπέρβαρη.
Στο Αγκύρας 12 το δεξιό ήταν η μιλφ Εβελίνα η οποία είχε περάσει και παλιότερα απο την αλυσίδα.Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει όνομα.Έχει ξανθά κοντά μαλλιά,είναι κανονικών κιλών προς το γεμάτο και έχει φαρδιά κωλάρα.Στο σαλόνι δεν ανακοινώθηκε εξτρά πέρα του ότι η κοπέλα έχει την τεχνική να σε απογειώσει στο δωμάτιο.
Στο Αγκύρας 12 το αριστερό είχε την μιλφ Ρωσίδα Άννα που κολάζει και άγιο.Είναι λεπτή, με ωραία μαυρισμένη επιδερμίδα απο σολάριουμ και μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους.Τα στήθη της είναι μικρά και είναι σκληρά και στητά λόγω σιλικόνης.Και εδώ το πρόγραμμα ήταν γεμάτο υπονοούμενα για το ότι η κοπέλα μπορεί να σε απογειώσει στο δωμάτιο.Μιας και είχα καιρό  να την τιμήσω αποφάσισα να περάσω μαζί της γιατί με κάβλωσε με τα ναζάκια της.Πέρασα καλά.
Το Φυλής 61 ήταν ανοιχτό μετά απο καιρό και μέσα εργαζόταν ένα καινούριο καβλάκι η Νικόλ.Πρόκειται για λεπτή,με ξανθά κατσαρά μαλλιά και κάπως μελαψή κοπέλα.Σαν εμφάνιση την βρήκα νοστιμούλα.Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.
Τα Φυλής 59 και 65 ήταν και τα 4 κλειστά.Το Φυλής 74 ήταν κλειστό.Τά Φώκαιας 22 ήταν όλα κλειστά.Το Φυλής 54 όροφος ήταν κλειστό.
Το Φυλής 40 είχε την Αναστασία η οποία ανακοίνωσε μόνο κώλο στο πρόγραμμα.
Το Διδύμου 16 είχε την Σόνια και πάλι δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.Το Διδύμου 20 είχε την Βικτώρια ψηλή ξανθιά νταρντάνα με πιασίματα με ξανθά κοντά μαλλιά.Παίζει και στην Αγκύρας και είναι η πιο καινούρια απο τις κοπέλες της αλυσίδας. Και εδώ το πρόγραμμα ήταν απλό αλλά με υπονοούμενα για παπάδες μέσα.
Στο Αλκιβιάδου 16Β είχε 2 κοπέλες την μιλφ Αλίνα με γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και την Ειρήνη με κώλο και γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Είναι το μοναδικό σπίτι που ανακοίνωσε γυμνό τελειωτικό.Επίσης η τσατσά είπε οτι και οι 2 κοπέλες έχουν τα χαρτιά των εξετάσεων μαζί τους και είναι απόλυτα υγιείς.
Στο Αλκιβιάδου 16Γ είχε την Κατερίνα την Σέρβα η οποία ανακοίνωσε γυμνό τσιμπούκι.Φαντάζομαι οτι μέσα θα κάνει και τελειωτικό.
Στο Μεταξουργείο τώρα στην Ακομινάτου 2 είχε την γνωστή κοπέλα που δουλεύει συνήθως εκεί και κάνει σκάντζα με την άλλη γνωστή κοπέλα.Έχει καστανόξανθα μαλλιά,σώμα με κυτταρίτιδα,κανονικών κιλών και δούλευε παλιότερα συνεχόμενα στο Μεγ Αλεξάνδρου όροφος.Απλό με 10.
Το Λεωνίδου 6 δυστυχώς ήταν κλειστό και έτσι δεν μπόρεσα να περάσω με την Ανδριάννα το πετίτ ξανθό καβλάκι. Όλα τα Κολωνού 27 επίσης κλειστά.Το τσουνάμι των ελέγχων φένεται οτι συνεχίζεται.
Το Κολωνού 32& Λεωνίδου ισόγειο είχε κοπέλα ψηλή,αθίγγανη με μαύρα μαλλιά πιασμένα κοτσίδα και λίγα πιασιματάκια.Απλό στα 10.Το υπόγειο κλειστό.
Το Κολωνου 11 ισόγειο είχε σταθερά την μελαμψή κοπέλα με τα ξανθά μαλλιά και την κωλάρα.Είναι κανονικών κιλών.Είχε μεταφερθεί σχετικά πρόσφατα στην απογευματινή βάρδια του Φώκαιας 22 κάτω μία βδομάδα πριν ξεσπάσει ο σάλος.Στο Μετάξι κάνει απλό και στο Φώκαιας 22 έκανε ακα μπούκι.Στον όροφο είχε υπέρβαρη αδιάφορη με απλό πρόγραμμα στα 10.Παλιότερα έκανε φουλ.
Το Κεραμικού 28 η Μπάκιγχαμ ισόγειο είχε νοστιμούλα αθίγγανη,μελαμψή,με ξανθά μαλλιά πιο πάνω απο τους ώμους.Εμφανίστηκε στο σαλόνι,χωρίς πρόγραμμα,φανερά εκνευρισμένη απο την αναδουλεία.Ο όροφος ήταν κλειστός.
Το Λεωνίδου 28 ισόγειο είχε σταθερά την κοπέλα που παίζει πρωινή βάρδια.Κανονικών κιλών με καστανά μαλλιά πιασμένα αλογοουρά και τριάρια βυζιά.Απλό στα 10.
Στον όροφο είχε κοπέλα εμφανίσιμη για πρώτη φορά μετά απο αρκετό καιρό.Το σπιτάκι αυτό συνήθιζε να έφερνε πιο μέτριες με κοπέλες με φουλ.Η κοπέλα ήταν μουνάρα ψιλή με μακριά καστανά μαλλιά κατσαρά κανονικών κιλών με ολόσωμο μαύρο για να κρύβει πιθανές ατέλειες.Απλό στα 10.Δεν ανακοινώθηκε εξτρά.Ίσως θα έπρεπε να την δοκιμάσω.
Κωλοκυνθούς 38 όροφος ήταν οι 2 χονδρές.Οι κοπέλες αυτές ανακοίνωσαν απλό στα 10 και με 15 ανακοίνωσαν αυτή την φορά μόνο κώλο.Το ισόγειο κλειστό.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 είχε 2 κοπέλες την γνωστή αδιάφορη υπέρβαρη Βερόνικα και ένα καινούριο καυλέτο την Τζοάννα.Η Τζοάννα είναι λεπτή με ξανθά κοντά μαλλιά και πίσω είναι γεμάτη τατουάζ.Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε αυτή την φορά ήταν απλό στα 10.
Στο Περδίκα 3 αριστερά δούλευε το γνωστό μιλφ Μαρίνα απο Αγκύρας 12 πολύ παλιά,Φώκαιας 27 ισόγειο παλιά,Βέργας 6 πιο πρόσφατα,σύντομο πέρασμα απο Φιλιππουπόλεως που έκλεισε και τώρα Λεωφ Ιωνίας 12. Το πρόγραμμα που ανακοίνωσε εδώ ήταν απλό στα 10.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 22 όροφος είχε μιλφ ΒΛΚΠ λεπτή με μαύρα μαλλιά και τραχύ ξερακιανό πρόσωπο πιθανόν Αλβανίδα.Κώλος.Παίζει συνήθως εκεί πρωινά.
Στο ισόγειο είχε μπαζάκι ελαφρώς υπέρβαρο με κώλο στα 10.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 20 υπόγειο είχε την Μαρία απο Φυλής 74 την γνωστή ξανθιά μελαμψή που στην έπεφτε πολύ επιθετικά απο το σαλόνι.Η συνάντηση μου μαζί της ήταν αναπάντεχη.Έτσι με αιφνιδίασε με το γνωστό επιθετικό πέσιμο της και δεν με άφηνε να πάρω ανάσα ούτε και να εξέλθω.Αναγκάστηκα να αποχωρήσω σέρνοντας την πίσω μου και να βγω ακαίρεος απο εκεί μέσα.Βρε τι κάνει η αναδουλεία!!Ανακοινώθηκε κώλος στο πρόγραμμα.
Τέλος στο Μεγ Αλεξάνδρου 20 ισόγειο είχε την Άννουλα απο Ρεμούνδου 21.Εδώ δούλευε ως Άννα Μαρία.Είναι η Ρουμάνα με τα μαύρα μακριά μαλλιά,τα πιασιματάκια και τις βυζάρες.Ανακοινώθηκε και εδώ κώλος με 10.Την πήρα λοιπόν στα 10 και πέρασα σχετικά καλά.Είναι το ίδιο ζεστή με βογγητά αλλά προς το παρόν δεν κάνει ακά μπουκι. Παρόλο που και εγώ δεν είχα σκοπό για κάτι τέτοιο την ρώτησα διερευνητικά μιάς και στην Ρεμούνδου πριν το σάλο έκανε κανονικά και αρνήθηκε κατηγορηματικά.
Τέλος δεν θα μπορούσα να μην παρατηρήσω οτι στα εξτρα σαφώς και την πλήρωσε το γυμνό τσιμπούκι έναντι του κώλου που σήμερα τον άκουσα σε αρκετά σπιτάκια.
Ας έχουν υπόψη οι ιθύνοντες οτι ο κώλος είναι πιο επικινδυνος απο το γυμνό τσιμπούκι για ΑΙDS καθότι με την πρωκτική επαφή είναι πολύ μεγάλη η πιθανότητα το προφυλακτικό να σπάσει.Όπως όλοι καταλαβαίνετε στο πρωκτικό οι πιθανότητες μετάδοσης είναι σαφώς μεγαλύτερες και η πιθανότητα σκισίματος της καπότας είναι μεγάλη λόγω της τριβής που αναπτύσεται.
Με την ίδια λογική λοιπόν θα έπρεπε να την πληρώσει και ο κώλος μετά τον έντονο πανικό που δημιούργηθηκε και αντ αυτού την πλήρωσε μόνο το γυμνό τσιμπούκι.
Να έχετε ένα καλο Σαββατοκύριακο και να προσέχετε!!
 

Επισκέπτης
παιδια ειδα τις φωτο απο το πρωτο λινκ και ειναι τραγικες περιπτωσεις.
εγω που ειχα πολλα οπως ειχε πει ο γιατρος δεν ειχαν καμια σχεση.
αυτος που εγινε ετσι σιγουρα τα ειχε πολλα χρονια και αδιαφορουσε...
μην τρελενεστε δεν ειναι τιποτα τα κονδυλωματα....


δειτε και στο πρωτο λινκ γραφει
"Εκτιμάται ότι τουλάχιστον 50% των σεξουαλικά ενεργών ανδρών και γυναικών θα προσβληθούν από τον HPV κατά τη διάρκεια της ζωής τους"
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Απογευμα
109α η ξανθια μονικα και μια αδυνατη καστανουλα
59 ναντια,φοβερο ξανθο μωρο με απιστευτο στηθος
Aγκυρας
12α βαλερια,η ελκυστικη mlf
12β αλεξανδρα,χαριτωμενη μινιον ξανθια
Περγαμου 1 παολα απο το υπογειο του 134
Ρεμουνδου
20 ντενιζα,η επιστροφη,σε καλη κατασταση
21 ισογειο η ψηλη λετονη μονικα απο τη φυλης 80
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom