Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Δεκτη η γλωσσολογική επισημανση και επαρκεις οι εξηγησεις φίλτατε Πουαρώ.Εξηγουμαι λοιπόν μουτζο = μουνί
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.585
Πόντοι
41.447
Αυτη η Βάλια,ελληνίς με τριχωτό μουτζό, στο Διδυμου 27 πρωινη,που μαλιστα δήλωσε σε συναγωνιστή οτι ταχε παρατησει εδω και πεντε χρόνια,μπας και ειναι η γνωστη στους πιο παλιούς Λίνα απο Σχοινα στη Λ. Αλεξάνδρας και πιο πριν στη Φυλής;

Η Λίνα δεν θυμαμαι να έδινε ποτέ κώλο όμως...
τελευταια φορα την ειχα δει πριν χρόνια στο μπουρδελάκι της Κωσταντινου Σχοίνα στου Γκιζη...

το τριχωτό μουνι που ειχε ΟΚ αλλα ρε παιδια είχε και πολύ τριχωτη κωλοτρυπίδα αν θυμόσαστε!
μιλάμε για πολύ τρίχα!
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Η Λίνα δεν θυμαμαι να έδινε ποτέ κώλο όμως...
τελευταια φορα την ειχα δει πριν χρόνια στο μπουρδελάκι της Κωσταντινου Σχοίνα στου Γκιζη...

το τριχωτό μουνι που ειχε ΟΚ αλλα ρε παιδια είχε και πολύ τριχωτη κωλοτρυπίδα αν θυμόσαστε!
μιλάμε για πολύ τρίχα!
H τριχα και απ΄οτι καταλαβα θαμνος ειναι εκτος απο αντιαισθητικό και ανθυγιεινό. Αυτο το συμπλεγμα κρεμας, υγρων της κοπελας και ιδρωτας της κοπελας, συν των πελατων ειναι θα μπορουσα να πω εστια μόλυνσης. Αν προσθεσω στα παραπανω οτι η κοπελα μπορει να βρισκετε και στις "δυσκολες" μερες της (περιοδος) και να φοραει το ειδικο σφουγκαρακι, οι τριχες στιν κωλ...δα οσο αντικαβλωτικες και να ειναι , αποτελουν πταισμα
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Πράγματι...Αλλα προϊόντος του χρόνου μπορει να συνετίστηκε η πόρνη και στο...ξαναπόρνεμα να ξυρίζει την περι τη σουφρα περιοχή.Ασε που ο γαμήσας συναγωνιστης καθολου δεν αναφερει σχετικα με ατριχο κωλο.Αντιθετως καπου διαφαίνεται μια ελαφρα αρέσκεια στην τριχωτότητα:)
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Οπως το θεσατε Πουαρω όχι μονο πταισμα αλλα κακούργημα
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Μιας που μιλαμε για τριχες ακουστε τι θυμηθηκα. Μου εχει τυχει πιτσιρικας, να προσπαθω να γαμ.... την τοτε γκομενα μου, με την πρωινη κατουροκαβλα καθως ειχαμε κοιμηθει μαζι το βραδι. Το ματι δεν ανοιγε απο την τσιμπλα, αλλα ο επιθεωρητης ηταν καβλωμενος οσο δεν πηγαινε αλλο και επρεπε να διεισδησει πριν τελειωσει στα σεντονια. Αν θυμαμαι καλα καποιο "υγρο" ονειρο εβλεπα και ξυπνησα πριν ολοκληρωσω. Ηταν μεσα προς το τελος της δεκαετιας του 80. Στις τσοντες που βλεπαμε τοτε (Ελληνικες τοτε γιανα γελαμε με τις ατακες) δεν υπηρχε ξυρισμενο μ....ι,  μονο σε καμια Αμερικανικη και οχι σε ολες. Οποτε οπως καταλαβαινετε και η κοπελιτσα μου καθως και εγω ημασταν αξυριστοι. Χωρις προκατακτικα και χωρις η κοπελα να εχει κατεβασει υγρα και χωρις να χρησιμοποιήσω σαλιο προσπαθουσα απεγνωσμενα να εισελθω αλλα ματαια στο τελος τα καταφερα να μπω και να βγω  για να τελιωσω. Στην απεγνωσμενη προσπαθεια μου να μπω κοπηκα στο κεφαλι με μια τριχα. Μιλαμε για απιστευτο τσουξιμο. Ακομα το θυμαμαι. Αυτο και αλλη μια φορα που τον επιασα με το φερμουαρ. Απο τοτε μονο παντελονια με κουμπια
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αντιθετως καπου διαφαίνεται μια ελαφρα αρέσκεια στην τριχωτότητα:)
Σας συνιστώ μια ιδιαιτερη προσοχη με τις τριχες. Ειναι πολυ υπουλες και δεν σου γεμιζουν το ματι. Μιλαμε για φονικο εργαλειο  ;)
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Αυτη η Βάλια,ελληνίς με τριχωτό μουτζό, στο Διδυμου 27 πρωινη,που μαλιστα δήλωσε σε συναγωνιστή οτι ταχε παρατησει εδω και πεντε χρόνια,μπας και ειναι η γνωστη στους πιο παλιούς Λίνα απο Σχοινα στη Λ. Αλεξάνδρας και πιο πριν στη Φυλής;
Δεν είναι η Λίνα! Την Λίνα την είχα πάρει στο Φυλής 131 προ μπουρδέλα κομ με πολύ καλές υπηρεσίες.Βέβαια εξαφανίστηκε όταν το μπουρδέλο έκλεισε και δεν ήξερα οτι δούλευε Σχοινά.Μετά απο χρόνια που το μπουρδελάκι αν θυμάστε είχε ανοίξει για λίγο την ξαναπέτυχα και νόμιζοντας οτι θα είναι το ίδιο καλή πέρασα στο δωμάτιο μαζί της.Τρομακτική μεταμόρφωση καθότι την είχε δει πλέον ντίβα (την είχαν χαλάσει τα φιλοδωρήματα που δέχονταν απο ώριμους πολύ καλούς πελάτες της απότι ξέρω!)Με ξεπέταξε χωρίς να αφήνει πολά πράγματα.Και μάλιστα παιδιά όποιος θυμάται χρέωνε πότε 30 πότε 25 και πότε 20 ευρώ.Περιττό να σας πω οτι δεν με ξαναείδε η πονηρή Αλβανίδα και απο τότε που έκλεισε οριστικά το μπουρδέλο εξαφανίστηκε απο την πιάτσα!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Αυτη η Βάλια,ελληνίς με τριχωτό μουτζό, στο Διδυμου 27 πρωινη,που μαλιστα δήλωσε σε συναγωνιστή οτι ταχε παρατησει εδω και πεντε χρόνια,μπας και ειναι η γνωστη στους πιο παλιούς Λίνα απο Σχοινα στη Λ. Αλεξάνδρας και πιο πριν στη Φυλής;
φιλε μου η βαλια εργαζοταν στο αλκιβιαδου 16 α.ξεκινησε το 1998 και παραλληλα ειχε βαλει αγγελια σε απογευματινη εφημεριδα,πραγμα που κανενα μπουρδελο δεν ειχε κανει.το τι κοσμος περιμενε ουρα δε λεγοταν.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
η διαδοχος της στο μαγαζι ηταν η τανια η ουκρανεζα μιλφ-γκιλφ απο το 2004
 

Επισκέπτης
το τριχωτό μουνι που ειχε ΟΚ αλλα ρε παιδια είχε και πολύ τριχωτη κωλοτρυπίδα αν θυμόσαστε!
μιλάμε για πολύ τρίχα!
Η Βάλια δεν έχει τριχωτή κωλοτρυπίδα και το μουνί είναι αξούριστο μεν αλλά δεν είναι θάμνος όπως της Νανάς από Καλύμνου φερ ειπείν.

H τριχα και απ΄οτι καταλαβα θαμνος ειναι εκτος απο αντιαισθητικό και ανθυγιεινό. Αυτο το συμπλεγμα κρεμας, υγρων της κοπελας και ιδρωτας της κοπελας, συν των πελατων ειναι θα μπορουσα να πω εστια μόλυνσης. Αν προσθεσω στα παραπανω οτι η κοπελα μπορει να βρισκετε και στις "δυσκολες" μερες της (περιοδος) και να φοραει το ειδικο σφουγκαρακι, οι τριχες στιν κωλ...δα οσο αντικαβλωτικες και να ειναι , αποτελουν πταισμα
Κάνεις μέγα λάθος. Οι τρίχες δεν είναι καθόλου ανθυγιεινές. Αντίθετα, προστατεύουν από ασθένειες καθώς δεν έρχεται σε επαφή δέρμα με δέρμα και ειδικά το ερεθισμένο δέρμα του ξυρίσματος.
 

Επισκέπτης
Πράγματι...Αλλα προϊόντος του χρόνου μπορει να συνετίστηκε η πόρνη και στο...ξαναπόρνεμα να ξυρίζει την περι τη σουφρα περιοχή.Ασε που ο γαμήσας συναγωνιστης καθολου δεν αναφερει σχετικα με ατριχο κωλο.Αντιθετως καπου διαφαίνεται μια ελαφρα αρέσκεια στην τριχωτότητα:)
Δεν αναφέρω ούτε σχετικά με τριχωτό όμως ;)
Όχι δεν είχε τρίχες στο κωλοσουφρίδι της, εκτός κι αν έχουν καεί από την πολλή χρήση :grin:
Επίσης, δεν αρέσκομαι στην τριχωτότητα επειδή κολλάνε στα δόντια και γαργαλούν τη μύτη κατά τη διάρκεια της αιδιολειχίας, αλλά εφόσον δεν συνηθίζω να αιδιολειχώ στα πορνεία δεν το βλέπω και ως μεγάλο αρνητικό. Απλά ανέφερα για τους φαν του είδους επειδή θυμάμαι ότι κάποιος εδώ έψαχνε ιερόδουλες αξούριστες και δεν έβρισκε.
Καλό είναι να υπάρχει ποικιλομορφία...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Μιας που μιλαμε για τριχες ακουστε τι θυμηθηκα. Μου εχει τυχει πιτσιρικας, να προσπαθω να γαμ.... την τοτε γκομενα μου, με την πρωινη κατουροκαβλα καθως ειχαμε κοιμηθει μαζι το βραδι. Το ματι δεν ανοιγε απο την τσιμπλα, αλλα ο επιθεωρητης ηταν καβλωμενος οσο δεν πηγαινε αλλο και επρεπε να διεισδησει πριν τελειωσει στα σεντονια. Αν θυμαμαι καλα καποιο "υγρο" ονειρο εβλεπα και ξυπνησα πριν ολοκληρωσω. Ηταν μεσα προς το τελος της δεκαετιας του 80. Στις τσοντες που βλεπαμε τοτε (Ελληνικες τοτε γιανα γελαμε με τις ατακες) δεν υπηρχε ξυρισμενο μ....ι,  μονο σε καμια Αμερικανικη και οχι σε ολες. Οποτε οπως καταλαβαινετε και η κοπελιτσα μου καθως και εγω ημασταν αξυριστοι. Χωρις προκατακτικα και χωρις η κοπελα να εχει κατεβασει υγρα και χωρις να χρησιμοποιήσω σαλιο προσπαθουσα απεγνωσμενα να εισελθω αλλα ματαια στο τελος τα καταφερα να μπω και να βγω  για να τελιωσω. Στην απεγνωσμενη προσπαθεια μου να μπω κοπηκα στο κεφαλι με μια τριχα. Μιλαμε για απιστευτο τσουξιμο. Ακομα το θυμαμαι. Αυτο και αλλη μια φορα που τον επιασα με το φερμουαρ. Απο τοτε μονο παντελονια με κουμπια

αυτο με το φερμουαρ μου εχει συμβεί και εμένα. Κουμπια και πάλι κουμπιά!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Η Βάλια δεν έχει τριχωτή κωλοτρυπίδα και το μουνί είναι αξούριστο μεν αλλά δεν είναι θάμνος όπως της Νανάς από Καλύμνου φερ ειπείν.
Κάνεις μέγα λάθος. Οι τρίχες δεν είναι καθόλου ανθυγιεινές. Αντίθετα, προστατεύουν από ασθένειες καθώς δεν έρχεται σε επαφή δέρμα με δέρμα και ειδικά το ερεθισμένο δέρμα του ξυρίσματος.
quote]

οι τρίχες ηταν λειτουργικες πρίν κάποια χρόνια. Πλέον δεν πολυχρειάζονται και ο ανθρώπινος οργανισμός σιγα, σιγά τις αποβάλλει.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
χαχχαχχααχχαχα κλαιωωωωωωωωωωωωω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παράθεση από: Ροκαβλόν στις σήμερα στις 01:51

Φυλής 86Α: Αλίνα. Και γαμώ τα μουνάκια. Μικρός διαπληκτισμός μαζί μου.
-Γιατί δεν μπαίνεις;
-Επειδή είσαι κομοδίνο.

ποια αλινα ειναι αυτη?η αλινα παπακι?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Φυλής 86Α: Αλίνα. Και γαμώ τα μουνάκια. Μικρός διαπληκτισμός μαζί μου.
-Γιατί δεν μπαίνεις;
-Επειδή είσαι κομοδίνο.

Όταν έφυγα και έφτασα στο κεφαλόσκαλο άνοιξε την πόρτα και φώναξε από πάνω <<να πας να γαμηθείς!>>.

παρακαλώ χρυσο μεταλλιο στον κύριο.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.866
Πόντοι
5.195
Μίνι ενημέρωση πρωινής βάρδιας, σχολιαστικού κυρίως χαρακτήρα από την ευρύτερη περιοχή της Φυλής...

Φυλής 71:
Απέλπιδα προσπάθεια εύρεσης της Μίκης με το κοντό μαλλί και τις ποτισμένες από την κρέμα τρύπες.
Απάντηση τσατσάς <<Αν δεν ήσουν ο μόνος που τη ζητάει, θα άξιζε να ξέρουμε που βρίσκεται...>>.
Τον πούλο κοινώς!
Εκδιδόταν η Στέλλα με το φουλ.
Φυλής 92Β: Ώρα 14:15. Η τσατσά μου είπε να περάσω αργότερα καθώς η κοπέλα δεν είχε πάει ακόμα για δουλειά...
Ε Σαββατόβραδο χθες, θα ξενύχτησε φαίνεται το κορίτσι...
Φυλής 86Α: Αλίνα. Και γαμώ τα μουνάκια. Μικρός διαπληκτισμός μαζί μου.
-Γιατί δεν μπαίνεις;
-Επειδή είσαι κομοδίνο.

Όταν έφυγα και έφτασα στο κεφαλόσκαλο άνοιξε την πόρτα και φώναξε από πάνω <<να πας να γαμηθείς!>>.
Οποία σύμπτωσις! Έτσι ακριβώς έπραξα...
Φυλής 40: Ναταλί! Ωραίο γκομενάκι με σκηνική παρουσία και πρωκτική προσφορά. Κρίμα που οι κριτικές της από το Διδυμου 27 όροφο είναι επιεικώς αισχρές...
Φωκαίας 19: Δύο ξεβράκωτες. Η μία εκ των δύο η γνωστή Ρωξάννα. Είμαι ερωτευμένος με το κορμί σου κούκλα μου... αν ήξερες να γαμιέσαι κιόλας θα σε είχα νοικιάσει... Μέχρι να μάθεις μεταβολή και έξοδος!
Φωκαίας 27Α ισόγειο: Η περιβόητη κιόλας Γιάννα μαζί με μία άλλη που δεν έδωσα σημασία καθώς επόπτευα το καινούριο δυναμιτάκι των οίκων. Ενδιαφέρουσα παρουσία αλλά δεν ανακοινώθηκε πρωκτικό αντίθετα με την εντύπωση που είχα αποκομίσει. Όταν έκανα να φύγω με αποχαιρέτησε με έναν τρόπο παρόμοιο με του Dhalsim από το Street Fighter.
Φωκαίας 27Α όροφος: Δεν παρατήρησα το κοντοπούτανο Έλενα που κοιμόταν στον καναπέ και ξύπνησε μόλις έπιασα την κουβέντα με την τσατσά... Για άλλη μια φορά χάσκησα στη θέα αυτού του πλάσματος. Τι πρόσωπο, τι βυζάρες, τι σώμα!
Όταν με αγκάλιασε ήμουν σχεδόν με το ένα πόδι στο δώμα! Επικράτησε η φωνή της λογικής και έφυγα προς αναζήτηση πρωκτικού.
Η μη προσφορά κώλου από αυτό το θεσπέσιο πλάσμα είναι κατάφορη παραβίαση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων μας..
Αλκιβιάδου 16Γ: Μεσήλικη αδιάφορη με φουλ και περούκα. Δεν ρώτησα όνομα. Μου παρουσιάστηκε ως Ρωσίδα, αλλά μιλούσε τα ελληνικά καλύτερα από 'μενα. Φαντάζομαι δεν έχει λόγο να πει ψέμματα και με ρώτησε αν θέλω να δω διαβατήριο.
Γνωρίζει κανείς τίποτις;
Διδυμου 27 ισόγειο: Βάλια! Ελληνίς μιλφ με φουλ. Εκαταγαμεύθη και μας άρεσε. Ακολουθεί κριτική.
Διδύμου 18Β: Η γνωστή Σύλβια. Γαμήθηκε για δεύτερη φορά. Το μουνί της έκλανε σήμερα μόνο όταν τον έβγαζα ολόκληρο και τον έχωνα στον κώλο και όχι κατά ρυπάς όπως την προηγούμενη φορά. Μου είπε ότι η Τζούλια δουλεύει πλέον Φυλής και όχι εκεί ενώ η ίδια είναι διπλοβάρδια.
Ώρα 15:30 και ήμουν λέει ο εικοστός πρώτος! Γούρικο νούμερο! Κάνει λέει και τριαντάρια και σαραντάρια. Καθώς ντυνόμουν η τσατσά κλαιγόταν σε πελάτη για αναδουλειές... Φεύγοντας, η πληθωρική κορασίδα βρισκόταν ξανά στο δωμάτιο κάνοντάς μας να αναρωτηθούμε <<ποία κρίσις;>>...
Αδάνων 2: Πρώτη φορά στο εν λόγω σπιτάκι και μετά από πολύ, πολύ καιρό στη γνωστή Ζάνα που έχει όντως αδυνατίσει... κάπως...
Από το δωμάτιο αγκομαχούσε τύπος...
-Ααααχ! Ααααχ! Πονάνε τ' αρχίδια μου!
-Είναι που δεν γαμάς! (Ζάνα)
-Άααααααχ! (ακολούθησαν πολλά αγκομαχητά πιο παρατεταμένα)


Αυτά τα ολίγα για σήμερα.
Απίστευτος είσαι Ρόκα, μιλάμε έχω κατουρηθεί από τα γέλια...  :2funny: :2funny:  :rockon: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.585
Πόντοι
41.447
Δεν είναι η Λίνα! Την Λίνα την είχα πάρει στο Φυλής 131 προ μπουρδέλα κομ με πολύ καλές υπηρεσίες.Βέβαια εξαφανίστηκε όταν το μπουρδέλο έκλεισε και δεν ήξερα οτι δούλευε Σχοινά.Μετά απο χρόνια που το μπουρδελάκι αν θυμάστε είχε ανοίξει για λίγο την ξαναπέτυχα και νόμιζοντας οτι θα είναι το ίδιο καλή πέρασα στο δωμάτιο μαζί της.Τρομακτική μεταμόρφωση καθότι την είχε δει πλέον ντίβα (την είχαν χαλάσει τα φιλοδωρήματα που δέχονταν απο ώριμους πολύ καλούς πελάτες της απότι ξέρω!)Με ξεπέταξε χωρίς να αφήνει πολά πράγματα.Και μάλιστα παιδιά όποιος θυμάται χρέωνε πότε 30 πότε 25 και πότε 20 ευρώ.Περιττό να σας πω οτι δεν με ξαναείδε η πονηρή Αλβανίδα και απο τότε που έκλεισε οριστικά το μπουρδέλο εξαφανίστηκε απο την πιάτσα!

έτσι ακριβώς!
το ίδιο συνεβη και σε εμενα οταν την πηρα πριν εξεφανιστει!
την ειχε δει ντιβα και ειχε κακιστες υπηρεσίες!
αντιθετα στο Φυλης 131 ηταν σουπερ οταν πρωτοεμφανιστηκε
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.585
Πόντοι
41.447
φιλε μου η βαλια εργαζοταν στο αλκιβιαδου 16 α.ξεκινησε το 1998 και παραλληλα ειχε βαλει αγγελια σε απογευματινη εφημεριδα,πραγμα που κανενα μπουρδελο δεν ειχε κανει.το τι κοσμος περιμενε ουρα δε λεγοταν.

ετσί μέγιστε! βάλε τα πράγματα στην θέση τους! :rockon:
αντε , νομιζω πως λόγω κρίσης θα αρχίσουν να εμφανίζονται πάλι δειλά δειλά στα τσαρδιά όλες οι ελληνιδες μιλφ των 90's που είχαν αφησει εποχη!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom