Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 238 άτομα (18 μέλη και 220 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Αναφορά ... Διαβάζοντας τ... πριν τα μεσάνυχτα. .... Έφυγα και ανέβηκα ...το ροτ  βάϊλερ που μου δάγκωσε κάποτε το καβλί γιατί ήταν βαρεμένη. Είναι επικίνδυνη και μαλακισμένη γκόμενα.
Κατηφόρισα .... Μπροστά μου ήρθε και στήθηκε σα ξυλάγγουρο. ... Η γριά τηλεφώνησε σε αλβανούς μαφιόζους να έρθουν για ξεκαθάρισμα. Περίμενα λίγο να δω την εξέλιξη. Τελικά από το δωμάτιο βγήκε πιράνχας (πάκι) αλαφιασμένο το οποίο φαίνεται είχε φάει ξεπέτα η ροχάλα από τη γκόμενα και γύρευε τα χρήματα πίσω. Ποιoς ξέρει; Η γκόμενα ήταν μία αδύνατη μελαχρινή, πρώτη φορά την έβλεπα. ...επαγγελματική εμπειρία για να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις του ανταγωνισμού της ελεύθερης αγοράς.


Οι περιπέτειες του Τομ Σόγερ.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Νομίζω ήταν μία ψιλονταρντάνα αλλά όχι με μακριά μαλλιά. Η μνήμη μου δεν με βοηθά αρκετά...



Νομίζω ότι είχε σχετικά μεγάλο στήθος, τώρα για το τατουάζ δεν θυμάμαι...


Είτε πλέον τα γράφετε όλα στα αρχίδια σας, είτε αρχίζετε να ξεκουτιάνετε, είτε αμφότερα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
να κανω μια λιγο αφελη ερωτηση

πριν 3-4 χρονια ειχα παει με μια Σονια στο στουντιο Λελας Καραγιαννη , ειναι η ιδια με αυτη στον οροφο της Λεωνιδου που λετε?  :think:
 

Επισκέπτης
Αυτή που είδα και εγώ εχτές πρέπει να είδες. Είχε και ενα ταττουάζ tribal χαμηλά στην μέση και μεγάλο στήθος;Και εμένα με την βαλεντίνα απο το φωκαίας 22 κάτω μου έμοιαξε.
Δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει κάτι όμως..
Είχα γράψει σε τούτο το νήμα για τις δύο επισκέψεις μου στην Βαλεντίνα-Φώκαιας 22 κάτω.
Καλή στον μέσο όρο.Δεν βιάζεται, δείχνει ενδιαφέρον και κάνει προκαταρκτικά τα οποία βελτιώνει βάσει οδηγιών.Μειονέκτημά της η συμμετοχή.Ίσως ακολουθήσει τρίτη επίσκεψη για επανεξέταση.
Πάντως, την Κυριακή το πρωί που πήγα στο Φυλής 61 για την Βαλεντίνα κατόπιν ενημέρωσης από τον καθηγητή professorx, ήταν μια άλλη.Μαζί με την στριμμένη τσατσόγρια από Κεραμεικού 15.

Παράθεση από: Larson στις χθες στις 21:43
Αναφορά για Ρεμούνδου 21/Ισόγα. Διαβάζοντας τις κριτικές για την Ίρις/ρουμάνα, κατέφθασα για επιθεώρηση λίγο πριν τα μεσάνυχτα. Εμφανίστικε  μία αδύνατη κανονικού ύψους κοπέλα, ηλικίας περί τα 25 ή ίσως και νεότερη.
Καστανή σκουρόχρωμη, λεπτή, ψηλομύτα με υπεροπτικό βλέμμα, κατεύθυνση κεφαλής της στο...ταβάνι;
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.399
Πόντοι
4.587
Ναι αυτή είναι η Ίρις,  ψηλομύτα, σκουρόχρωμαη με ύφος ντίβας. Οι κριτικές της είναι θετικές αλλά η συμπεριφορά της υπηρέτριας και το υφάκι της γκόμενας με απέτρεψαν να περάσω μέσα.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955

Επισκέπτης
Τύπε δεν νομίζω να είναι η παλιά Ιρις από Φυ84-86;
Αν δεν είναι της μοιάζει πολύ.

Ναι αυτή είναι η Ίρις,  ψηλομύτα, σκουρόχρωμαη με ύφος ντίβας. Οι κριτικές της είναι θετικές
Larson, έχει θετικές κριτικές αυτή;;; :new_shocked: Νίκο από τον Πειραιά, που είσαι;
αλλά η συμπεριφορά της υπηρέτριας και το υφάκι της γκόμενας με απέτρεψαν να περάσω μέσα.
Η βλαμμένη Ελληνίδα τσατσά-κασέτα από Λ.Καραγιάννη 35 και Φυλής 67;
 

Επισκέπτης
Μίνι ενημέρωση πρωινής βάρδιας, σχολιαστικού κυρίως χαρακτήρα από την ευρύτερη περιοχή της Φυλής...

Φυλής 71:
Απέλπιδα προσπάθεια εύρεσης της Μίκης με το κοντό μαλλί και τις ποτισμένες από την κρέμα τρύπες.
Απάντηση τσατσάς <<Αν δεν ήσουν ο μόνος που τη ζητάει, θα άξιζε να ξέρουμε που βρίσκεται...>>.
Τον πούλο κοινώς!
Εκδιδόταν η Στέλλα με το φουλ.
Φυλής 92Β: Ώρα 14:15. Η τσατσά μου είπε να περάσω αργότερα καθώς η κοπέλα δεν είχε πάει ακόμα για δουλειά...
Ε Σαββατόβραδο χθες, θα ξενύχτησε φαίνεται το κορίτσι...
Φυλής 86Α: Αλίνα. Και γαμώ τα μουνάκια. Μικρός διαπληκτισμός μαζί μου.
-Γιατί δεν μπαίνεις;
-Επειδή είσαι κομοδίνο.

Όταν έφυγα και έφτασα στο κεφαλόσκαλο άνοιξε την πόρτα και φώναξε από πάνω <<να πας να γαμηθείς!>>.
Οποία σύμπτωσις! Έτσι ακριβώς έπραξα...
Φυλής 40: Ναταλί! Ωραίο γκομενάκι με σκηνική παρουσία και πρωκτική προσφορά. Κρίμα που οι κριτικές της από το Διδυμου 27 όροφο είναι επιεικώς αισχρές...
Φωκαίας 19: Δύο ξεβράκωτες. Η μία εκ των δύο η γνωστή Ρωξάννα. Είμαι ερωτευμένος με το κορμί σου κούκλα μου... αν ήξερες να γαμιέσαι κιόλας θα σε είχα νοικιάσει... Μέχρι να μάθεις μεταβολή και έξοδος!
Φωκαίας 27Α ισόγειο: Η περιβόητη κιόλας Γιάννα μαζί με μία άλλη που δεν έδωσα σημασία καθώς επόπτευα το καινούριο δυναμιτάκι των οίκων. Ενδιαφέρουσα παρουσία αλλά δεν ανακοινώθηκε πρωκτικό αντίθετα με την εντύπωση που είχα αποκομίσει. Όταν έκανα να φύγω με αποχαιρέτησε με έναν τρόπο παρόμοιο με του Dhalsim από το Street Fighter.
Φωκαίας 27Α όροφος: Δεν παρατήρησα το κοντοπούτανο Έλενα που κοιμόταν στον καναπέ και ξύπνησε μόλις έπιασα την κουβέντα με την τσατσά... Για άλλη μια φορά χάσκησα στη θέα αυτού του πλάσματος. Τι πρόσωπο, τι βυζάρες, τι σώμα!
Όταν με αγκάλιασε ήμουν σχεδόν με το ένα πόδι στο δώμα! Επικράτησε η φωνή της λογικής και έφυγα προς αναζήτηση πρωκτικού.
Η μη προσφορά κώλου από αυτό το θεσπέσιο πλάσμα είναι κατάφορη παραβίαση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων μας..
Αλκιβιάδου 16Γ: Μεσήλικη αδιάφορη με φουλ και περούκα. Δεν ρώτησα όνομα. Μου παρουσιάστηκε ως Ρωσίδα, αλλά μιλούσε τα ελληνικά καλύτερα από 'μενα. Φαντάζομαι δεν έχει λόγο να πει ψέμματα και με ρώτησε αν θέλω να δω διαβατήριο.
Γνωρίζει κανείς τίποτις;
Διδυμου 27 ισόγειο: Βάλια! Ελληνίς μιλφ με φουλ. Εκαταγαμεύθη και μας άρεσε. Ακολουθεί κριτική.
Διδύμου 18Β: Η γνωστή Σύλβια. Γαμήθηκε για δεύτερη φορά. Το μουνί της έκλανε σήμερα μόνο όταν τον έβγαζα ολόκληρο και τον έχωνα στον κώλο και όχι κατά ρυπάς όπως την προηγούμενη φορά. Μου είπε ότι η Τζούλια δουλεύει πλέον Φυλής και όχι εκεί ενώ η ίδια είναι διπλοβάρδια.
Ώρα 15:30 και ήμουν λέει ο εικοστός πρώτος! Γούρικο νούμερο! Κάνει λέει και τριαντάρια και σαραντάρια. Καθώς ντυνόμουν η τσατσά κλαιγόταν σε πελάτη για αναδουλειές... Φεύγοντας, η πληθωρική κορασίδα βρισκόταν ξανά στο δωμάτιο κάνοντάς μας να αναρωτηθούμε <<ποία κρίσις;>>...
Αδάνων 2: Πρώτη φορά στο εν λόγω σπιτάκι και μετά από πολύ, πολύ καιρό στη γνωστή Ζάνα που έχει όντως αδυνατίσει... κάπως...
Από το δωμάτιο αγκομαχούσε τύπος...
-Ααααχ! Ααααχ! Πονάνε τ' αρχίδια μου!
-Είναι που δεν γαμάς! (Ζάνα)
-Άααααααχ! (ακολούθησαν πολλά αγκομαχητά πιο παρατεταμένα)


Αυτά τα ολίγα για σήμερα.
 

Επισκέπτης
πριν 3-4 χρονια ειχα παει με μια Σονια στο στουντιο Λελας Καραγιαννη , ειναι η ιδια με αυτη στον οροφο της Λεωνιδου που λετε?  :think:
Όχι.Η μόνη "σχέση" που έχουν είναι οτι η Σόνια-Λεωνίδου 28 άρχισε τις σπουδές της, έκανε την μαθητεία της στο Λ.Καραγιάννη 35 σαν Γκαλίνα όταν η Σόνια εργαζόταν εκεί.
 

Επισκέπτης
Όχι.Η μόνη "σχέση" που έχουν είναι οτι η Σόνια-Λεωνίδου 28 άρχισε τις σπουδές της, έκανε την μαθητεία της στο Λ.Καραγιάννη 35 σαν Γκαλίνα όταν η Σόνια εργαζόταν εκεί.

Ζωντανό χρονικό των μπουρδέλων είσαι.
Μέγας καταχωρητής! :rockon: :rockon:
Κάποτε πρέπει να γράψεις απομνημονέυματα...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Όχι.Η μόνη "σχέση" που έχουν είναι οτι η Σόνια-Λεωνίδου 28 άρχισε τις σπουδές της, έκανε την μαθητεία της στο Λ.Καραγιάννη 35 σαν Γκαλίνα όταν η Σόνια εργαζόταν εκεί.
αρα εχει παραστασεις και απο την α εθνικη  :2funny:
εμπειρη παιχτρια  ;)
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Μία φωτογραφία ενώ πηγαινοερχόμουν στη Φυλής για να πάρω μυρωδιά μπουρδέλων...

Καρέ από το Φ54 και βλεφάρισμα προς τα πολλά μπουρδέλα...

Το χοτέλ μπραζίλ (γαμωχοτέλα) απαστράπτον...



6lzpU.gif
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
40
Like
3.399
Πόντοι
4.587
Αν δεν είναι της μοιάζει πολύ.
Larson, έχει θετικές κριτικές αυτή;;; :new_shocked: Νίκο από τον Πειραιά, που είσαι;Η βλαμμένη Ελληνίδα τσατσά-κασέτα από Λ.Καραγιάννη 35 και Φυλής 67;
Κάποιος εδώ μέσα έγραψε θετική κριτική για την Ίρις. Μάλλον όμως μούφα ήταν η υπόθεση, γιατί η γκόμενα μόνο πειστική δεν ήταν από το ύφος. Η υπηρέτρια είναι μία με κοντό μαλλί που δούλευε πριν μερικούς μήνες στο 69 B (ισόγειο) με τη Μπιάνκα, με το παπάκι και με άλλες. Πράγματι, μιλάει λες και  είναι ραδιοκασετόφωνο του 1965. Δε ξέρω όμως άμα είναι ελληνίδα, μου φαίνεται για αλλοδαπή, σοβιετο-βαλκανικής προέλευσης. Εγώ την έβλεπα στη Φυλής προ πενταετίας
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
μια χριστινα καινουριο :sunglasses:
στο 71 το πρωι ηταν η ρενατα οντως την ειχα παρει στη χωματιανου και οχι σε στουντιο
ικανοποιημενος δεν εμεινα παντως :sunglasses:
Εγω που την θυμαμαι απο περυσι(134υπ), η κοπελιτσα ηταν προθυμη. Δυστυχώς ηταν ανεκπαίδευτη. Γι΄αυτο τον λογο δεν μεινατε ευχαριστημένος συναγωνιστη;
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Και εμένα με την βαλεντίνα απο το φωκαίας 22 κάτω μου έμοιαξε.
Δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει κάτι όμως..
Αν θυμαμαι καλα την εχει δοκιμασει ο Jockerx. (Κρατω μιαν επιφυλαξη.) Προσπαθησε το βραδακι που θα ερθει στην παρεα μας να επικοινωνήσεις μαζι του
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
:s&m_1:
Αν θυμαμαι καλα την εχει δοκιμασει ο Jockerx. (Κρατω μιαν επιφυλαξη.) Προσπαθησε το βραδακι που θα ερθει στην παρεα μας να επικοινωνήσεις μαζι του
Συγνωμη η παραθεση μου ηταν καθηστερημενη. Τωρα ειδα οτι ειχε απαντησει ηδη ο Jockerx
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
5.765
Αυτη η Βάλια,ελληνίς με τριχωτό μουτζό, στο Διδυμου 27 πρωινη,που μαλιστα δήλωσε σε συναγωνιστή οτι ταχε παρατησει εδω και πεντε χρόνια,μπας και ειναι η γνωστη στους πιο παλιούς Λίνα απο Σχοινα στη Λ. Αλεξάνδρας και πιο πριν στη Φυλής;
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αυτη η Βάλια,ελληνίς με τριχωτό μουτζό,
Αλλα και τα καλιαρντα. Συναγωνιστη, εισαι σιγουρος οτι καταλαβαν ολοι τι εννοεις; Εγω αν δεν το ειχα ακουσει θα νομιζα οτι πηγες να γραψεις πουτσο και απο κεκτημενη ταχυτητα εγραψες μουτζο. Με ολο το θαρρος και τον σεβασμο ετσι;   :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom