Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 315 άτομα (17 μέλη και 298 επισκέπτες)

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει οτι στο Φ71 ηταν η τζεννη...στην απογευματινη βσρδια?
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Φωκαίας 27Α όροφος:[/b][/color] Δεν παρατήρησα το κοντοπούτανο Έλενα που κοιμόταν στον καναπέ και ξύπνησε μόλις έπιασα την κουβέντα με την τσατσά... Για άλλη μια φορά χάσκησα στη θέα αυτού του πλάσματος. Τι πρόσωπο, τι βυζάρες, τι σώμα!
Όταν με αγκάλιασε ήμουν σχεδόν με το ένα πόδι στο δώμα! Επικράτησε η φωνή της λογικής και έφυγα προς αναζήτηση πρωκτικού.
Η μη προσφορα κωλου απο αυτο το θεσπεσιο πλασμα ειναι καταφορη παραβιαση των ανθρωπινων δικαιωματων μας..
  :thumbsup:
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
20
φιλε μου η βαλια εργαζοταν στο αλκιβιαδου 16 α.ξεκινησε το 1998 και παραλληλα ειχε βαλει αγγελια σε απογευματινη εφημεριδα,πραγμα που κανενα μπουρδελο δεν ειχε κανει.το τι κοσμος περιμενε ουρα δε λεγοταν.
Συναγωνιστή αν θυμάμαι καλά είχε τυπώσει και κάρτες.......
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Παράθεση από: Ροκαβλόν στις σήμερα στις 01:51

Φυλής 86Α: Αλίνα. Και γαμώ τα μουνάκια. Μικρός διαπληκτισμός μαζί μου.
-Γιατί δεν μπαίνεις;
-Επειδή είσαι κομοδίνο.

ποια αλινα ειναι αυτη?η αλινα παπακι?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Χαίρετε κι από μένα
Στην πρωινή βάρδια στην φυλής είχαμε:

η Μιράντα στο ξεκάρφωτο μου λέει στα αγγλικά με έντονο ύφος ότι δεν νοιάζομαι γι’αυτή αν τη βάλω σε μπελάδες κ ότι όταν περνάει το 10λεπτο πρέπει να βγάζω και να δίνω άλλο ένα 20αρι. Μολίς το ακουσα αυτό της είπα «όπως νομίζεις» και έφυγα.
υπαρχουν ακομη juke-box? :think:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
ετσί μέγιστε! βάλε τα πράγματα στην θέση τους! :rockon:
αντε , νομιζω πως λόγω κρίσης θα αρχίσουν να εμφανίζονται πάλι δειλά δειλά στα τσαρδιά όλες οι ελληνιδες μιλφ των 90's που είχαν αφησει εποχη!
για να δουμε τι θα δουμε.μου ετυχε στα γεραματα να το δω και αυτο την επιστροφη τωμ ελληνιδων.πως τα φερνει η ζωη.παντως μυστη μου εμεις που ανδρωθηκαμε μαζι τους οπως καταλαβαινεις θα εχουμε ιδιαιτερη μεταχειριση :kissass2:
χωρια οτι θα εχουμε και να μιλαμε και για τα παλια και για το πως περναγαμε :rockon:λες τελικα το ΔΝΤ να μας ενωνει? :uglystupid:
 

Επισκέπτης
ποια αλινα ειναι αυτη?η αλινα παπακι?
Έχω ξανακούσει το ψευδώνυμο αλλά δεν γνωρίζω γιατί και σε ποιαν Αλίνα προσδόθηκε. Οδηγεί παπί μήπως; :think:
Βασικά μια Αλίνα γνωρίζω. Λεπτό κοντοπούτανο με μαύρο μαλλί, δυαράκι ωραίο βυζί και όμορφο πρόσωπο. Εμφανισιμότατη κοινώς.
Αυτό είναι το παπάκι;
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Κάποιος εδώ μέσα έγραψε θετική κριτική για την Ίρις. Μάλλον όμως μούφα ήταν η υπόθεση, γιατί η γκόμενα μόνο πειστική δεν ήταν από το ύφος. Η υπηρέτρια είναι μία με κοντό μαλλί που δούλευε πριν μερικούς μήνες στο 69 B (ισόγειο) με τη Μπιάνκα, με το παπάκι και με άλλες. Πράγματι, μιλάει λες και  είναι ραδιοκασετόφωνο του 1965. Δε ξέρω όμως άμα είναι ελληνίδα, μου φαίνεται για αλλοδαπή, σοβιετο-βαλκανικής προέλευσης. Εγώ την έβλεπα στη Φυλής προ πενταετίας
ιρις : ειμαι ομορφη,πανεξυπνη και σας πιανω μαλακες(το στυλακι της και το σερβις της μεσα).για κλωτσιες,αλλα δε χτυπιομαστε με γυναικες εκτος κρεβατιου :grin:.ακομη δεν εχει παει να μεινει σε κανα μπουκαρεστ να πουλαει χιονι η παλιοσβουρα? :referee:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Έχω ξανακούσει το ψευδώνυμο αλλά δεν γνωρίζω γιατί και σε ποιαν Αλίνα προσδόθηκε. Οδηγεί παπί μήπως; :think:
Βασικά μια Αλίνα γνωρίζω. Λεπτό κοντοπούτανο με μαύρο μαλλί, δυαράκι ωραίο βυζί και όμορφο πρόσωπο. Εμφανισιμότατη κοινώς.
Αυτό είναι το παπάκι;
δουλευει 3+ χρονια στα φ84-86?  :think:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Τόσο πολύ δεν νομίζω, αλλά δεν είναι και καινούρια :think:
Πως είναι αυτό το παπάκι που λες;
νεα,22-23,πολυ ωραιο κορμακι,σκουρο ισιο μακρυ μαλλι οχι πυκνο,δε τη θυμαμαι κοντη αλλα ισως λογω τακουνιων,2αρακι ωραιο βυζακι,προσωπο μεταξυ παπακιου και νυφιτσας,μονιμως σα μαστουρωμενη,αλλα ολα αυτα προ 3ετιας(εκτος της ηλικιας)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.734
Πόντοι
41.447
.παντως μυστη μου εμεις που ανδρωθηκαμε μαζι τους οπως καταλαβαινεις θα εχουμε ιδιαιτερη μεταχειριση :kissass2:
χωρια οτι θα εχουμε και να μιλαμε και για τα παλια και για το πως περναγαμε :rockon:λες τελικα το ΔΝΤ να μας ενωνει? :uglystupid:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
ιρις : ειμαι ομορφη,πανεξυπνη και σας πιανω μαλακες(το στυλακι της και το σερβις της μεσα).για κλωτσιες,αλλα δε χτυπιομαστε με γυναικες εκτος κρεβατιου :grin:.ακομη δεν εχει παει να μεινει σε κανα μπουκαρεστ να πουλαει χιονι η παλιοσβουρα? :referee:
Σωστός !!!  :thumbsup:


ετσί μέγιστε! βάλε τα πράγματα στην θέση τους! :rockon:
...
ZeroTolerance απόψε σε βρίσκω υπερ-κινητικό !!!  


:sunglasses:
Με την ευκαρία σημειώνω (με όλη την καλή πρόθεση)

να μην "πολεμούν" οι ενημερωτές μεταξύ τους ...

Πρώτον από όλους συμπεριλαμβάνω τον εαυτό μου
 

Επισκέπτης
νεα,22-23,πολυ ωραιο κορμακι,σκουρο ισιο μακρυ μαλλι οχι πυκνο,δε τη θυμαμαι κοντη αλλα ισως λογω τακουνιων,2αρακι ωραιο βυζακι,προσωπο μεταξυ παπακιου και νυφιτσας,μονιμως σα μαστουρωμενη,αλλα ολα αυτα προ 3ετιας(εκτος της ηλικιας)
Είχε περίεργο πρόσωπο όντως αλλά καθόλου άσχημο. Μάλλον την ίδια λέμε.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.734
Πόντοι
41.447
Σωστός !!!  :thumbsup:

ZeroTolerance απόψε σε βρίσκω υπερ-κινητικό !!! 


:sunglasses:
Με την ευκαρία σημειώνω (με όλη την καλή πρόθεση)

να μην "πολεμούν" οι ενημερωτές μεταξύ τους ...

Πρώτον από όλους συμπεριλαμβάνω τον εαυτό μου

εχω λίγη διάθεση παραπάνω...
κανείς δεν πολεμάει κανενα εδω.
το χομπυ και το χαβαλέ μας κάνουμε στις δύσκολες ημέρες που ζούμε..
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886

Επισκέπτης
Είχε περίεργο πρόσωπο όντως αλλά καθόλου άσχημο. Μάλλον την ίδια λέμε.

Αρχιδια, μύδια, κόκκινα φρύδια...
Γέμισαν τα μπουρδέλα Αλίνες.
Το παπάκι δεν το έχω δει.
Μια άλλη Αλίνα, που δήλωνε τσέχα, δούλευε στη φυλής 60κάτι. Ξανθιά, άσπρη και, γαλακτερή, με καλό σώμα και βιαστικές κινήσεις.
Κάπως να έχουν ένα ταμπελάκι, κατι τι τελος πάντων να αναγνωρίζουμε και εμείς που δεν ξέρουμε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom