Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 260 άτομα (19 μέλη και 241 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αν επιμενεις για γεματουλα  κανε βολτα στην αχαρνων δεν θυμαμαι νουμερο αλλα υπαρχει μια που λεγεται Ελλη. Το studio της το γραφει απο εξω το ονομα της. Ωστοσο συναγωνιστη προσεχε παραειναι γεματουλα οταν πηγα εκει φοβηθηκα και εφυγα γρηγορα, ευτυχως απο την πορτα.

αν δεν ακουσουμε νεα απο εσενα τις επομενες μερες σημαινει οτι χαθηκες σε ενα απο τα πηγαδια που διαθετει η κυρια.
ρε μεγάλε της προέδρου γράφει από έξω ΕΛΛΗ.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Το σπίτι που γράφει απ'έξω ΜΑΡΙΑΝΝΑ το ξέρει κανείς;
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
1
χαϊ γκάις
ξέρει κανείς αν δουλεύουν σήμερα η άννα στη Φ71β και η μιλένα στο Φ71α (καλά δεν τα λέω??) ή μια άλλη άννα στο Φ84???
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Αν μπορείτε πείτε μου για όμορφες για χοντρές
----
τ'οτε  να μην πας  στην Αλεξάνδρα της Διδύμου 18 κάτω, η οποια , συγγνώμη , δεν  βλέπεται  ....
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες πηρατε ειδηση το πιο πετιτ μουνακι της φυλης και ολης της μπουρδελοκοινοτητας????ειναι στην φυλης 71 κατω,πιο πετιτ και απο την καρινα(απο οτι μου φανηκε)19 χρονων και ιταλοφωνο(λεει οτι ειναι απο την ιταλια αλλε εγω την εκανα ρουμανα) μικρο και καυλιαρικο με συμμετοχη αλλα δυσανασχετησε με την ψωλαρα μου!!!μονο για τουσ λατρεις των πετιτ!!!των πολυ πετιτ!!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μαγκες πηρατε ειδηση το πιο πετιτ μουνακι της φυλης και ολης της μπουρδελοκοινοτητας????ειναι στην φυλης 71 κατω,πιο πετιτ και απο την καρινα(απο οτι μου φανηκε)19 χρονων και ιταλοφωνο(λεει οτι ειναι απο την ιταλια αλλε εγω την εκανα ρουμανα) μικρο και καυλιαρικο με συμμετοχη αλλα δυσανασχετησε με την ψωλαρα μου!!!μονο για τουσ λατρεις των πετιτ!!!των πολυ πετιτ!!!!!

Για πες περισσοτερα
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Λεγε λεπτομερειες για το πετιτ πουτανακι !!!
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Λεγε λεπτομερειες για το πετιτ πουτανακι !!!
ρε παιδια δεν ειμαι καλος στις περιγραφες αλλα εμενα μου φανηκε κατω απο  1.60 δεν ειμαι σιγουρος αλλα ειναι το πιο πετιτ μουνακι που εχω δει ποτε στην φυλης και μεταξουργειο,πιο πετιτ και απο την καρινα της ιασωνος,μελαχροινη,μικρο βυζακι,μικρο κωλαρακι,με φωνες και συμμετοχη αλλα κατι την χαλασε στο καυλι μου και με το που εχυσα τον εβγαλε με δυσανασχετηση!!!ιταλοφωνη και σε καμια περιπτωση αλβανιδα(οταν ακουμε ιταλικα ερχονται συνειρμοι για αλβανια)με την εμπειρια μου ρουμανα την εκανα,πιπα σχετικα μετρια προσ καλη αλλά μονο και μονο που ειναι πετιτ με καυλωσε πολυ.δοκιμαστε την να δειτε!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ρε παιδια δεν ειμαι καλος στις περιγραφες αλλα εμενα μου φανηκε κατω απο  1.60 δεν ειμαι σιγουρος αλλα ειναι το πιο πετιτ μουνακι που εχω δει ποτε στην φυλης και μεταξουργειο,πιο πετιτ και απο την καρινα της ιασωνος,μελαχροινη,μικρο βυζακι,μικρο κωλαρακι,με φωνες και συμμετοχη αλλα κατι την χαλασε στο καυλι μου και με το που εχυσα τον εβγαλε με δυσανασχετηση!!!ιταλοφωνη και σε καμια περιπτωση αλβανιδα(οταν ακουμε ιταλικα ερχονται συνειρμοι για αλβανια)με την εμπειρια μου ρουμανα την εκανα,πιπα σχετικα μετρια προσ καλη αλλά μονο και μονο που ειναι πετιτ με καυλωσε πολυ.δοκιμαστε την να δειτε!!!



να υποθεσω πρωινη βαρδια?
Μηπως συγκρατησες ονομα?
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
περασα σαββατο πρωι απο Φυλης 54 στον πανω οροφο.Μια Ξανθια ρωσιδα χριστινα το ονομα ομορφη με πεταχτα βυζια ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΟΧΗ η απολυτη ξεπετα δεν ειχα καλα καλα τελειωσει και ηθελε να φυγει καποια στιγμη χτυπουσε τα χερια της στο κρεβατι και μονολογουσε στα ρωσικα....
μαυρη λιστα μακρια..
οσο για το ισογειο που ακολουθησε μετα αλλο ενα κοιμισμενο μην ακουμπας εκει πιο σιγα κλτ λεει το χαρακτηριστικο (ειμαι πολυ καλη στο δωματιο ξανθια με κοντο μαλλι)
ολο το κτηριο για τα μπαζα...
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
για το πετιτ μουνακι που λεει ο τιποσ μην πατατε καθολου μπορειτε να το πετιχετε και τορα η ισοσ και το απογευμα τσαμπα τα 20 ευρο :badair: :cussing:
 

Peiraiotis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
100
Like
8
Πόντοι
1
Δευτέρα πρωι και η μαυρη ερημια στη φυλης.Ανοιχτα μονο δύο απέναντι απ το βενζινάδικο, φώκαιας μόνο αυτό στη γωνία με αχαρνών και το πρώτο πιο πανω....Δράμα η κατάσταση...
 

asscum

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ξέρετε που είναι η Βίκη και Αλεξάνδρα από διδύμου 18Β? διάβασα κριτικές μελών κ τις έψαχνα αλλά πήγα σήμερα πρωί ήτανε μια Μαρία (έγραψα και κριτική).
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
καταθεση χθες στη τζενη, διδυμου. Εχει γλυκο προσωπο οποτε παλι αποπλανηθηκα και περασα.΄
Μετριο μπουκιτσι, τη γυρισα μπροστα το μουνι της μια απατη αβυσσος, μετα στα 4 και τελος.
Αυτα απο το Patrol χθες.
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια μια πλιροφορια που βρισκεται η κολοκινθουσ :helpplea:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
αντισθενι αξιζει η βολτα¨η θα παο τσαμπα :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Μάλλον τσάμπα θα πας.  :- Δεν είναι απ' τα ποιοτικά σπίτια... (προσοχή: την γνώμη μου εκφράζω. Άλλος συνάδελφος μπορεί να έχει διαφορετική άποψη).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom