Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 203 άτομα (8 μέλη και 195 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
γενικα σε αυτο το κοκινοσπιτο παιζει ακαποτο τσιμπουκλοβερ.....
ειδικα το πορνιδιο νινα που πιτσιλιετε τισ μεταμεσονιχτιες βαρδιες κανι ακαποτο πιπονι...
Πιτσι εφαγα 3 πορτες για ακαποτες χυσιες στη μαπα χθες βραδυ-Τελικα σε μπαζα της χωματερης πρεπει να καταληξω???Η πρωινη της Καλλεργη 33 ειναι στανταρ καθε μερα πρωι διαθεσιμη για σπερματολουτρο? :think:
Το σκηνικο με την παρολιγο καταδιωξη ειναι οτι οταν βγηκα στο δρομο ενα αυτοκινητο με σβησμενα φωτα εβαζε μπρος τη μηχανη και αλλα 2 ερχοταν απο απεναντι μου-Ετσι ετρεξα στην αντιθετη φορα του δρομου(προς Κολωνου)και ενα μπουρδελο εσωσε τη ζωη μου-Οπως λεμε Last night a dj saved my life καπως
 

Επισκέπτης
Πιτσι εφαγα 3 πορτες για ακαποτες χυσιες στη μαπα χθες βραδυ-Τελικα σε μπαζα της χωματερης πρεπει να καταληξω???Η πρωινη της Καλλεργη 33 ειναι στανταρ καθε μερα πρωι διαθεσιμη για σπερματολουτρο? :think:
κοσταντινουπολεος 166 μεταμεσονιχτια βαρδια πιτσιλιετε πορνιδιο μιλφ που περνει ολο τον προτεινουχο ζομο στο στοματακι τις με ακαποτο τσιμπουκλοβερ...
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους τους χιστες του σαιτ...Μεσημεριανη καταθεση στη Φυλη και συγκεκριμενα στην Λαρισα.Το πουτανακι αυτο ειναι απο τα καλυτερα στη περιοχη και αξιζει με το παραπανω τα 20Ε.Πολυ καλο τσιμπουκακι και αριστη συμμετοχη στο γαμησι.Τελος θα πρεπει να δωσω τα σεβη μου στν -psolara78- γιατι εφερε μια δυσκολη αποστολη εις περαν...Μπραβο!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
μεγα χιστι πσολαρα αν σε πειραξει ο καθε γιαννης εδω ειμαστε 30.000 μελη να υπερασπιτστουμε ! μεχρι και το γιαννη θα πιτσιλισουμε pit's everything
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
μεγα χιστι πσολαρα αν σε πειραξει ο καθε γιαννης εδω ειμαστε 30.000 μελη να υπερασπιτστουμε ! μεχρι και το γιαννη θα πιτσιλισουμε pit's everything
Θα προτεινα για λογους ασφαλειας καθε Παρασκευη/Σαββατο να κατεβαινουμε οργανωμενοι με 4αδες στα αυτοκινητα.Χθες παντως ειδα καποιες 3αδες συνμπουρδελιαρηδων σε οχηματα-Οι δρομοι του Μεταξιου ειναι στρωμενοι με τρομο-αιμα-σπερμα-τσαμπουκα και δολοφονιες οπως ο εφιαλτης στο δρομο με τις λευκες-Ποτε δεν ξερεις τι θα προκυψει
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
σημερα μεσημερι φυλης γυρω στισ 4:30 τσαρκα με διαφορες πιτσιρικες μεχρι που πετυχαινω αλεξανδρα.η κοπελα παρολο που τελιωνε την βαρδια της προθυμοτατη και θερμοτατη οποως παντα.χαιδολογημα παντου μου τον επαιζε με τα βυζακια της και ξεκιναει πιπα αβιαστα χωρις αγχος χρονου.μετα την περνω στην καρεκλα(!!!!!)χωρις να πει τιποτα,εν συνεχεια την σηκωνω και την ξαπλωνω στο κρεβατι και τελος την γυριζω στα 4 οπου και εκει τελειωσε η αποβαση στο Εσκι-σεχιρ-κιουταχια-αφιον καραχισαρ!!!(αφιερωμενο στου παλαιμαχους τεταρτοδεσμιτες)...η μικρη ειναι respect θα μπορουσε να δουλευει και σε στουντιο αλλα ευτυχως με ενα 20αρικο εχει υπηρεσιεσ στουντιο και ισως και cg...παντως η φυλης εχει αναβαθμιστει.τοσα πιπινια ομορφα.τσαχπινατα ειχα πολυ καιρο να δω...
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.295
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
μεχρι που πετυχαινω αλεξανδρα
----------
φίλε, δεν  λές ΠΟΥ την πέτυχες -- &  ποια  ήταν .
υπάρχουν περισσοτερες από μία Αλεξάνδρες ;)
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
στο μπουρδελο που ειναι παραδιπλα απο το βενζιναδικο οχι το πανω το ισογειο.δουλευει μου ειπε πρωινες βαρδιες.
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες ξέρετε κανένα μπουρδελάκι που να έχει κανένα milf άνω των 40; Και χοντρή να είναι κάπως καλύπτομαι, ευχαριστώ
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.295
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
Περγάμου 1,  Αγκύρας 12 ....
 

Επισκέπτης
Παίδες ξέρετε κανένα μπουρδελάκι που να έχει κανένα milf άνω των 40; Και χοντρή να είναι κάπως καλύπτομαι, ευχαριστώ
γεια σου καυλιαρι!
οδεψε προσ τα ατακτα οικιματα τισ λιοσιον και θα βρεισ αυτο που ζιτας...και με το παραπανο!καλο πιτσιλισμα τσαχπινοπουτανιαρι μου!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
πιτση αρχοντα, το καρινακι στο μεταξι γυρισε απο τις διακοπες?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σωστός! Επίσης δοκίμασε Διδύμου 18 κάτω(αλεξάνδρα)..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες καμιά χοντρή 40-45 άλλη από αυτές που είπατε; Και τί κάνουν πάνω κάτω θα μου πείτε; Αν μπορείτε πείτε μου για όμορφες για χοντρές, thanks
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
επισκεψη νυχτερινη χθες Φ71. Ηταν το τσεχικο πουτανιδιο ονοματι Νταλιελα. Στην αρχη μου κουνησε τον λοκο της και ετσι με αποπλανησε να της δωκω λεφτα.

Αλλα Φευ!

Στο δωματιο τα πραγματα συντομα ανατραπηκαν. Και απο εκει που ξεκινησε με κα΄λό μπουκιτσι. Χωρις να της πω stop γυρισε μπρουμυτα εντελως μου αρπαξε τον πουτσο και αρχισα να την γαμαω.

Στη συνεχεια δεν με βολευε αυτη η λοκοσταση και της ειπα κατσε στα 4.
Αυτη δεν ακουγε ή δεν καταλαβαινε τελοσπαντων με πολλα νευρα της λεω απο μπροστα.

Και μετα απο λιγο μου λεει αντε δεν ειμαι για μιση ωρα. Εβριζα θεους και δαιμονες.

Στο τελος της λεω κανε ενα handjob με το οποιο και με εβγαλε νοκ αουτ.

Αν κατι περιγραφει αυτο το ατακτο πουτανιδιο που πρεπει να τιμωρηθει με την εσχατη της πουτσας είναι 3 λεξεις.

Ξενερα,Ξενερα,Ξενερα

Τωρα ομως θα παρει τα αρχιδια μου γιατι δεν ξαναδινω φραγκα για την γκομενα αυτη.

 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες, πείτε μου για αύριο το πρωί για καμιά γοητευτική, γεματούλα άνω των 40! Που θα τη βρω!
Ευχαριστώ!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Παίδες, πείτε μου για αύριο το πρωί για καμιά γοητευτική, γεματούλα άνω των 40! Που θα τη βρω!
Ευχαριστώ!
αν επιμενεις για γεματουλα  κανε βολτα στην αχαρνων δεν θυμαμαι νουμερο αλλα υπαρχει μια που λεγεται Ελλη. Το studio της το γραφει απο εξω το ονομα της. Ωστοσο συναγωνιστη προσεχε παραειναι γεματουλα οταν πηγα εκει φοβηθηκα και εφυγα γρηγορα, ευτυχως απο την πορτα.

αν δεν ακουσουμε νεα απο εσενα τις επομενες μερες σημαινει οτι χαθηκες σε ενα απο τα πηγαδια που διαθετει η κυρια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom