Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 166 άτομα (6 μέλη και 160 επισκέπτες)

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
χιστες μου κωλο που μπορω να παρω σημερα ; γυναικα η ωραιο τρανς δεν με πειραζει ....παιζει τιποτα ;
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
καταθεση σημερα 3 μεσημερι αχαπνων και φωκαιας.που ομορφουλι πιπινι λιθουανικης καταγωγης ξανθουλι γαλανοματικο με κορμακι για ροφημα.φιλοτιμη πιπα οχι καλη αλλα μετα ανεβηκε απο πανω και λυσαξε.εκατσε ωρα απο πανω κανοντας κολπακια..ψιλογουσταρε...μετα αλλαγη στασεως εγω απο πανω και εν τελη στα 4 με φορα και δυναμη...βογγητα λιγα και καλα και το ωραιο της υποθεσης ειναι οτι στο τελειωμα κοιταγε στον καθρεφτη και γουσταρε...αλεξανδρα το ονοματακι της δουλευει πρωινη βαρδια 9:30 με 4:30.εγω θα την ξαναεπαιρνα ευχαριστως κυριως γιατι γουσταρε το γαμησι...ξενερα χοντρη εφαγα οταν φευγοντας απο το δωματιο ηταν απεξω κατι τυποι κλασμενοι-γαματα.κριμα για το μωρο,αλλα επιλογη τηςνα γαμιεται με την πρωτευουσα ολοκληρη...
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
καταθεση σημερα 3 μεσημερι αχαπνων και φωκαιας.που ομορφουλι πιπινι λιθουανικης καταγωγης ξανθουλι γαλανοματικο με κορμακι για ροφημα.φιλοτιμη πιπα οχι καλη αλλα μετα ανεβηκε απο πανω και λυσαξε.εκατσε ωρα απο πανω κανοντας κολπακια..ψιλογουσταρε...μετα αλλαγη στασεως εγω απο πανω και εν τελη στα 4 με φορα και δυναμη...βογγητα λιγα και καλα και το ωραιο της υποθεσης ειναι οτι στο τελειωμα κοιταγε στον καθρεφτη και γουσταρε...αλεξανδρα το ονοματακι της δουλευει πρωινη βαρδια 9:30 με 4:30.εγω θα την ξαναεπαιρνα ευχαριστως κυριως γιατι γουσταρε το γαμησι...ξενερα χοντρη εφαγα οταν φευγοντας απο το δωματιο ηταν απεξω κατι τυποι κλασμενοι-γαματα.κριμα για το μωρο,αλλα επιλογη τηςνα γαμιεται με την πρωτευουσα ολοκληρη...

Ετσι που τό πές μάλλον λυπήθηκες? Δεν ήξερα ότι οι τάνες απο σπίτια κάνουν επιλογές ?!!!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Ετσι που τό πές μάλλον λυπήθηκες? Δεν ήξερα ότι οι τάνες απο σπίτια κάνουν επιλογές ?!!!
απλως μερικες φορες βλεπω κατι κουκλια και αναρωτιεμαι πως κυλησε σε αυτο το επαγγελμα....αλλα το μυαλο και η ψυχη της γυναικας ειναι μια αβυσσο..οπως επισης δεν γνωριζουμε και τι την εκανε να βγει στο κλαρι..φραγκα εξαναγκασμος αναγκη?αγνωσται αι βουλαι της θηλεως
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
απλως μερικες φορες βλεπω κατι κουκλια και αναρωτιεμαι πως κυλησε σε αυτο το επαγγελμα....αλλα το μυαλο και η ψυχη της γυναικας ειναι μια αβυσσο..οπως επισης δεν γνωριζουμε και τι την εκανε να βγει στο κλαρι..φραγκα εξαναγκασμος αναγκη?αγνωσται αι βουλαι της θηλεως

Ειναι κριμα αμα βλεπεις ενα ωραιο πουτανακι που πραγματικα ειναι αστερι να το γαμας. Ειναι κριμα. Στειλε μου εμενα pm καθε φορα που βρισκεις καποιο να το βοηθαω να βγει απο το βουρκο.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, παιδιά. Εχτές πήρα ένα κακόμοιρο στη Φ40, την Αννούλα. Άσε που δεν πέρασα καθόλου καλά. Με ξεγέλασε ότι δεν έβλεπα καλά, από τη διαφορά στο φως, και το ότι έδινε κουλούρι. Μη το πάρετε με τίποτα. Τσάμπα τα 20Ε. Δε μιλούσε ελληνικά, ούτε λέξη, και αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι ενώ την έπαιρνα πισοκολιτά, έκρυβε το πρόσωπό της κάτω, λες και ντρεπόταν αφάνταστα για ό,τι έκανε και δεν ήθελε να τη βλέπεις, αλλά ούτε και η ίδια να βλέπει τον εαυτό της. Είναι πρωινή βάρδια και είναι από τη ρωσία (αν θυμάμαι καλά). Πάντως, μακριά.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες καλησπερα και απο μένα.
μήπως έχει πετύχει κανέις την ντανιέλα απο ρουμανία που δούλευσε στη φωκαίας 17 στο ισόγειο και στο μεσάιο σπίτι τησ φυλής 134?
λόγω δουλειάς πολλης δεν έχω πολυ χρόνο για να μπαίνψω στο σάιτ και λέω μήπως την έχει πετύχει κανέις απο τουσ κομμάντο του σαιτ. σαςε ευχαριστώ πολυ
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
η ντανιελα μου ειπε ο τσατσος θα έρθει 4 Σεπτεμβριου και μετα. Δεν ξερω αν δινει λοκο ομως που με ενδιαφερει. Αν ξερει κανενας συναθλητης ας πει.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μινι τσαρκα στη φυλης σημερα το μεσημερι
Φ65 κατω η γνωστη Αλεξανδρα
65 πανω ενα ξανθο αβγαλτο μαλλον νεο στη δουλεια,μετριο εμφανισιακ και ψιλογεματο
71 πανω η θεα Μιλενα...γινοταν της μουρλης...δεν δεχονταν πλεον αλλους
71 κατω ενα κατω του μετριου και με υφος αγενες...μελαχροινη με μετριο κορμι και πιο μετρια μαπα
Φωκαιας 17 πανω ενα γλυκυτατο κοντο ξανθο με καλο κορμι αλλα δειχνει ξενερωτο
Στο 17 κατω ενα ξανθο ψηλο και εκφυλο ηλικιας 30+
φωκαιας 25 πανωη Αννουλα απο το φυλης 84
στο Αντελλοσπιτο ενα κοντο μελαχροινο με πολυ καλο κορμι που βγαινει χαμογελαστη και σε μπερδευει γιατι μεσα ειναι η απολυτη ξενερα.
Χριστινα το ονομα της και κανει απολυτα βαρετο και απροθυμο τσιμπουκι και γαμησι ενω τσιμπαγε λες και ειχε να ξυριστει 5 μερες...μακρια μαγκες το εκανα εγω το σκουτ και δεν λεει να την πατησετε και εσεις
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ρε χιστες μου πειτε μου κανα σπιτι να μπορω να παρω κωλο  βραδυνες ωρες.....
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Στην Κολοκυνθούς...αλλά πολύ βρώμα! :huh:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Βραδυνη αποβαση στη Φυλης
τα τρια στη σειρα του 134 με διαδοχικα τρεις γκομενες ψιλομαπε(στο 134 πανω 25 το μαλλι)
Φυλης 109 η Αννα(Ρουμανα που ηταν και στο 71 κατω απογευμα-μαπα-δοκιμασμενη το καλοκαιρι)
Στο 71 πανω ενας πανικος και η Νελλυ,Σλοβενα,επισης δοκιμασμενο ξεκωλο που θα προτεινα μια φορα τουλαχιστον να την τιμησετε
Τελικα καταθεση στο 65 κατω για 7η μαλλον φορα αν θυμαμαι-Αλεξανδρα-το γλυκο πιπινακι με το μικρο αφρατο κωλαρακι-Πιπα σπεσιαλ-Gag throat-doggy style-Καθε φορα που την πετυχαινω ρωταει''Εσυ που χαθηκες?''Μαλλον κανει καλο PR με τους πελατες που την επισκεφτονται τακτικα-Aδειο εντελως το ''σπιτι''aircondition στο full και η Αλεξανδρα εκανε τα chill out με την τσατσα
Ευχαριστη οαση σε μια μερα με πολυ κουραση το φιναλε ηταν γλυκο και καυλωτικο!
 

MORDER

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια υπαρχει κανα καλο μπουρδελακι ολονυχτιο ή μεχρι τις 04:00? Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Στο 71 πανω ενας πανικος και η Νελλυ,Σλοβενα,επισης δοκιμασμενο ξεκωλο που θα προτεινα μια φορα τουλαχιστον να την τιμησετε
μαγκες προτινω να κανουμε ντου στο 71 πανω και να πλακωσουμε την τσατσα.. η οποια οταν την ρωτησα ποια ειναι αυτη μου ειπε μιλενα!!!!!!!!!!!!
και εδωσα το 20αρικο και ξενερωσα, δεν μπορουσα να καταλαβω τι αλλαξε στην πουτανα και ενω εκανε καλο κρεβατι σε ολους σε εμενα ηταν μαπα... δηλαδη η σκατωκαριολα η αγαμητη η τσατσα με κοροιδεψε οτι και καλα ειναι η μιλενα για να περασω.....
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Βραδυνή περίπολος Φυλής,με τα λαγωνικά το site Pitsilisti και Skidoo!!
Μια απ'τα ίδια πάνω-κάτω,τελικά πιτσίλισα την Λαρίσσα Φυλής 65(βενζινάδικο).
Ωραίο πετίτ Ρωσσιδάκι,όμορφο και με καλό σώμα.Super πίπα,με φοβερή τεχνική και πολλές παραλλαγές(ρούφηγμα, πιπίλισμα, γλύψιμο)  :grin:  :grin: στο κρεββάτι επίσης υπομονετική στίς στάσεις.Γενικά αρκετά καλή και φιλική,σημαντικό αν λάβω υπόψη οτι ήταν όλη μέρα, απ'το πρωί όπως είπε..
Η υπόλοιπη ενημέρωση σπίτια,κοπέλλες,κλπ ακολουθεί από τον Πορνο-ρεπόρτερ ο οποίος κρατούσε και βιβλίο επισκέψεων(σημειώσεις),χαχα!.. :2funny:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
στο Αντελλοσπιτο ενα κοντο μελαχροινο με πολυ καλο κορμι που βγαινει χαμογελαστη και σε μπερδευει γιατι μεσα ειναι η απολυτη ξενερα.
Χριστινα το ονομα της και κανει απολυτα βαρετο και απροθυμο τσιμπουκι και γαμησι ενω τσιμπαγε λες και ειχε να ξυριστει 5 μερες...μακρια μαγκες το εκανα εγω το σκουτ και δεν λεει να την πατησετε και εσεις

Την έχω πατησει και εγω με την Χριστινα, η οποια με εσπρωχνε πριν προλαβω καλα καλα να τελειωσω. Μακρυα.!
 

Επισκέπτης
χαιρετο τουσ σκλιροπιρινικουσ χιστες και μιστες τισ μπουρδελοκοινοοτιτασ που μαχονται αγονιστικα εναντια στα ατακτα αιδια!
χθεσινι  πορνοξεναγισι στα χαμετιπια τις φιλις και περιξ  με τουσ μεγαλουσ σινιδοπορουσ τισ ιδονις σκιντο και γομενιο!!!!
πολοι χιστες εψαχναν απεγνοσμενα εχθες καταφιγιο για να γιατρεψουν τιν μακροχρονια παθισι τις καυλας!
ι εν λογο παθισι ονομαζομενι ..'επικινδινι σισορευσι σπερματος'πρεπει αναποφεκτα να γιατρευετε σινεχος στον κοντινοτερο γιατρο τισ περιοχισ!
προτος σταθμος του πλιροματοσ στο φιλισ 65 πανο...οπου πιτσιλιοταν το γνοστο πορνιδιο λαρισα!τιν οποια τιμορισε ο ιπερκαυλος γκομενιος!
φιλις 65 κατο,αλεξανδρα ενα αξιοπιτσιλιστο λιγνο και καλιγραμο καυλοιδες πορνιδιο...που μπορει να ξιπνισι ανετα τισ ορεξεις καθε μπουρδελιαρι!βγενι στο δοματιο με ενα ιφος αρκετα ιποσχομενο για μερικα λεπτα ιδονισ και εκσπερματοσισ!
φιλις 67 πορνι εν ονοματι μια!ιταν παλιοτερα στο γιλις 71 επανο!
φιλις 59ισογειο νταρντανοκαυλο πουτανιδιο με ονομα λεα απο τσεχια!ο οροφος του 59 κλιστος...
φιλις 84α λουκετο το μπουρδελοσπιτο..
φιλις 84β ι γνοστι σελινα ι σαβινα!το ιδιο κανι!
τσεχικο προιον, ξανθο αξιοπιτσιλιστο εστο για μια φορα!
φιλις 86α το πολισιχναστο πετιτ πορνιδιο μαριλενα!ελινικισ προελευσισ μουνακι!
φιλις 86β ι σοφι..ροσικο τσουλι με καυλιαρικες γοβες για τουσ λατρισ του ειδουσ!πρεπει να το πιτσιλισο γιατι με καυλοσαν τα ατακτα γοβακια τις!
φοκεασ 17 ισογειο ι σονια...
φοκεασ 19 ενα ξεβρακοκεφαλο πορνιδιο!σκιλι εντελος!
φοκεας 25 σκαλες ι μαριαννα ,!
φοκεας 25 ισογιο ι γνοστι σε ολουσ μας αντελα!
φοκεασ 27 ενα πορνιδιο τισ μαυρις ιδονις!
αχαρνον 86 κλιστο...
το ρολο τισ νοσοκομας για τιν βαρια μου ασθενια επεξε ι καυλετα μαριαανα απο φοκεας 25 επανο..

μπενο λοιπον στο κοκινοσπιτο...δινο τα λεφτα στι τσατσα...και μπενο απεθθειας στο μικρο δοματιο τισ ιδονις!
μετα απο πεντα λεπτα αναμονις ..τα οποια με ειχαν καυλοσει τρομερα γιατι ιθελα να χισο,μπουκαρει το πορνιδιο...
αρχιζει ενα σιμπαθιτικο και αγριο τσιμπουκλοβερ με φραπεδιασμα τις ψολις για ακερτα δευτερολεπτα...
το διχασμενο και σκλιροτραχιλο πεος μου αρχισε να μεταμορφονετε σε εναν γιγαντοσομο κικλοπα που θα ισοπεδονε τα παντα στο περασμα του...με τι διναμι τισ καυλας!
ι ατιθασι τσουλα ιθελε να γευτει απο πολι νορις το μαγικο νεκταρ τις ιδονις και γι αυτο πιπονε και φραπεδιασε τιν ψολι μου παραλιλα...
δεν τις εκανα το χατιρι ομος και τιν βαζο να κατσι αμεσος αμεσοσ πανο στο γλικο μου πουτσο!
και αρχιζει να ιδονιζετε σα κομπρεσερ πανο στο καυλι μου....οσπου αλλαζουμε στασι και αρχιζο τιν ιεραποστολικι καταδρομικι.....
μετα απο μερικα δευτερολεπτα πιτσιλισματος εγινε το μιραιο....το προτεινουνο και οξινο σπερμα μου διαβροσε τιν ατακτι κλιτοριδα τις διψασμενισ , ξεδιαντροπις τσουλας!!!!
καλο σχετικα πιτσιλισμα....με τιν πορνι να παραπονιετε στα λιγα φιλακια στο λαιμο με τιν δικαολογια οτι γαργαλιεται!
σιμπερασμα πιτσιλισματος...---->>> αξιοπιτσιλιστο πορνιδιο για μια φορα...με ζουμερο κολαρακι αλλα εχανε πολι σε φατσα...απο τιν καυλα μου δεν τιν ειδα καλα στο σαλονι!
καλα πιτσλισματα σε ολουσ τους μπουρδελιαριδες!

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom