Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 283 άτομα (39 μέλη και 244 επισκέπτες)

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
Να 'σαι καλά!!!
 

Επισκέπτης
Σημερα 17.30 (απογευματινη σειρα)

Διδυμου 18(Γιατι δεν ειναι στον καταλογο?):Μαρινα,μελαγχροινη ψιλομεγαλη με μεγαλα βυζια και ψιλοτακουνα που δεν τα βγαζει στο κρεβατι.Η τσατσα ειπε οτι κανει ισπανικο,69,ελευθερες στασεις....
Τελικα δεν τα ειδα αυτα αφου εχυσα στην πιπα που μου εκανε επι 2 λεπτα,ρουφοντας και μουγριζοντας  :dancing: Τιμη 20 ευρω

Χτες 15.30(πρωινη σειρα)
Διδυμου 18  αισχος,μεγαλη χωρις βυζι
Διδυμου 18 υπογειο(Γιατι δεν ειναι στον καταλογο?):Αλεξανδρα.Τα λογια περιττα.Τα κανει ολα μονη της.Δεν συστηνεται γι'αυτους που θελουν αγαπη,στοργη και προδερμ.Τιμη 20 ευρω.
Διδυμου 20 Ρωσσιδα μικρη με ασπρο ολοσωμο
Διδυμου 8β (τα απογευματα γιατι μενει κλειστο?) Μαρια,ξανθια με κοτσιδες,χωρισ βυζι αλλα χαρουμενη και γελαστη.Για οσους θελουν να το κανουν με την συμμαθητρια τους...
Διδυμου 8α πρωι και βραδυ κλειστα (Γιατι?)
Πάντως όλη η Διδύμου αυτή την εποχή έχει ό,τι χειρότερο υπάρχει...
 

Επισκέπτης
1) Χτες πρωί στην Όλγα- Ρεμούνδου,  όταν πήγα , έβγαινε ή έμπαινε στο δωμάτιο ένας κύριος, ίσως άνω τον 80 ετών.....Υποθέτω επειδή και η Όλγα δεν είναι μικρή, ότι υπάρχει μια αμοιβαία έλξη ειδικά ή γενικά με κυρίους της 4ης ηλικίας  (μήπως με  σκοπό τον γάμο, αποκατάσταση, οικοπεδάκια, διαμερισματάκια, λέω?μήπως ?), αλλά προσωπικά, το ψυχολογικό του συμβάντος συν το γεγονός ότι έχω καταλαβει (δυο φορές) ότι όταν έχει δουλειά δεν πλένεται ή μάλλον δεν σκουπίζεται από πελάτη σε πελάτη, οδήγησαν στη οριστική παύση τς γνωριμίας μου με την γενικά γλυκυτάτη και ευγενεστατη κα ( όπως ανέφερε και ένας φιλος)  Όλγα Πηγάδοβνα. Σνιφ. Κλαψ ..
  2)  Ω, αθεόφοβοι- τι δύναμη έχει αυτό το site ? τί σύρμα έπεσε ότι η Ρωσίς ʼννα στην Φ71 μπλέ πόρτα θα είναι σημερα πρωινή ? Πέρασα μεσημέρι και είχε τόση αναμονή που έφυγα . Ένας φίλος μου που  την πήρε το πρωί μου  είπε ότι είχε ουρά από τις ...10.10  και ότι η νεαρά κυρία μύριζε και κρεμμύδι από σουβλάκι που θα ειχε φάει ή το πρωί ή από βραδύς. Παντως το site έχει μεγάλη δύναμη ελέγχου?πχ ότι κρατάει γενικά τις τιμές στα 20Ε είναι η απόδειξη ( βέβαια η κοσμοσυρροή , μπορεί να το επηρεάσει αυτό). Λοιπον πάντα  τετοια και τιμωρήστε τα .. άτακτα ........ !
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
βραδυνή εξόρμιση τεταρτη 30 του μηνού.... πάω καρφωτός καλλέργη για κατερινα που μούχε πει πως θάναι και τρώω την ήττα ... βγαίνει η γνωστή τρελλο τσάτσα που παραμιλάει και βρύζει όποιον δεν μπάινει και η κοπέλα πακιστανικού χρώματος (λιγδέ) η μαρία ... έφυγα πετώντας ... αλλα ηταν ακόμα 11 μισι .... και λέω δεν πάω χωματιανού... το ισόγειο είχε μια συμπαθητική MILF αλλα ήμουν διψασμένος για φρέσκο πράμα... και μπαινω στο πάνω όπου βρίσκω τη Στέλλα ... μικρό ρωσίδι με μπάλλες φυσικές αξιοζήλευτου μεγέθους ... το κοπελάκι μες το χαμόγελο ακολουθούσε  τις οδηγίες του γερόλυκου του σεξ ... γλύψιμο στα βυζάκια μαλακία πιπούλα καλή και μετά ότι στάση ηθελα... ευτυχώς γλύτοσα το 50αρι γιατι θα πήγαινα σε κανα στούντιο και θα το κλαιγα κιόλας .... τερμα μόνο 20 αρικά  δίνω αποδώ και πέρα ....οι παλιομούφες στα στουντιο μόνο να σταρπάξουν θέλουν...    :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
πος σου φανικε καυλιαρετζο μου το στελακι στιν χοματιανου στισ σκαλες????αξιζει ενα πιτσιλισμα????σου χτιπισε ι σκατοχοντρι  τσατσα πορτα ι τιν γλιτοσεσ???γιατι αυτι ι τσατσα χτιπαει σινεχια πορτεσ...σνιφ!
 

Επισκέπτης
1) Χτες πρωί στην Όλγα- Ρεμούνδου,  όταν πήγα , έβγαινε ή έμπαινε στο δωμάτιο ένας κύριος, ίσως άνω τον 80 ετών.....Υποθέτω επειδή και η Όλγα δεν είναι μικρή, ότι υπάρχει μια αμοιβαία έλξη ειδικά ή γενικά με κυρίους της 4ης ηλικίας  (μήπως με  σκοπό τον γάμο, αποκατάσταση, οικοπεδάκια, διαμερισματάκια, λέω?μήπως ?), αλλά προσωπικά, το ψυχολογικό του συμβάντος συν το γεγονός ότι έχω καταλαβει (δυο φορές) ότι όταν έχει δουλειά δεν πλένεται ή μάλλον δεν σκουπίζεται από πελάτη σε πελάτη, οδήγησαν στη οριστική παύση τς γνωριμίας μου με την γενικά γλυκυτάτη και ευγενεστατη κα ( όπως ανέφερε και ένας φιλος)  Όλγα Πηγάδοβνα. Σνιφ. Κλαψ ..
  2)  Ω, αθεόφοβοι- τι δύναμη έχει αυτό το site ? τί σύρμα έπεσε ότι η Ρωσίς ʼννα στην Φ71 μπλέ πόρτα θα είναι σημερα πρωινή ? Πέρασα μεσημέρι και είχε τόση αναμονή που έφυγα . Ένας φίλος μου που  την πήρε το πρωί μου  είπε ότι είχε ουρά από τις ...10.10  και ότι η νεαρά κυρία μύριζε και κρεμμύδι από σουβλάκι που θα ειχε φάει ή το πρωί ή από βραδύς. Παντως το site έχει μεγάλη δύναμη ελέγχου?πχ ότι κρατάει γενικά τις τιμές στα 20Ε είναι η απόδειξη ( βέβαια η κοσμοσυρροή , μπορεί να το επηρεάσει αυτό). Λοιπον πάντα  τετοια και τιμωρήστε τα .. άτακτα ........ !
ασ ενοθουμε ολοι οι μεγαλοι χιστες και ασ τιμορισουμε,με τα αστραφτερα και σκλιροτραχιλα ακοντια μασ,τισ ατακτες αμαζονες!!!!!
 

Iani07

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Η Αννα στην Φυλής 71, στην μπλέ πόρτα, δεν ειναι Ρωσιδα, απλα το Ρωσίδα "πουλάει" και η τσατσα το χρησιμοποιεί οσο μπορεί.. Ειναι καλή πάντως.. αλλά οχι η καλύτερη. ειναι απλα αρκετα γυμνασμενη..
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
πος σου φανικε καυλιαρετζο μου το στελακι στιν χοματιανου στισ σκαλες????αξιζει ενα πιτσιλισμα????σου χτιπισε ι σκατοχοντρι  τσατσα πορτα ι τιν γλιτοσεσ???γιατι αυτι ι τσατσα χτιπαει σινεχια πορτεσ...σνιφ!

που λες πιτσίλαρχε δεν μου χτυπούσε τη πορτα η τσατσα ίσως γιατί ήμουν τελευταιος και θα κλεινε και σου έει άστον να γαμήσει ο χριστιανός !!!
ήταν καλα θα το ξαναεπισκευτω σίγουρα!!
στο ισόγειο είναι η Κλαούντια πρωι ή βράδυ ..δώσε ψωμί στο λαό!!  
 

Επισκέπτης
τι καυλιαρα γιναικα ειναι ι κλαουντια!πρεπει να τιν πιτσιλισο οποσδιποτε!
τορα στισ μεταμεσονιχτιες ειναι ι ελενα...μια ξανθια...μετριου πιτσιλισματος....σιμφονα με τον ιπερψολαρχο γκομενιο που τιν εχει τιμορισει!
τιν κλαουντια τιν ειχα πετριχει παλιοτερα στισ μεταμεσονιχτιες βαρδιες αλλα τορα δεν ξερο σε πιες βαρδιες μετακομισε!χεχε!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Kμερα Συναγωνιστες :rockon:
μετα απο καμποσα ποτακια περιμενω να κρυωσει η σπανακόπιτα που καβάτζωσα απ το Γρηγορη για να γεμισω και λιγο το στομάχι μιας και το πέος το ταισα καλά απόψε!
Βγηκα με γυναικοπαρέα σε ενα μαγαζι με μπουζουκο-rnb-disco-electronic playlist  :jerking: (κατι τετοια μπουρδελα πρέπει να τα κλεινουν :rockon:)
και αφου οι γκομενες ηταν αλλου γιαλλου, απ τα πρωτα λεπτα περιμενα να περασει λιγο η ωρα να χτυπήσω τα ποτάκια μου και να βαλω πορεια στο δρομο του μεταξιου που λεει και ο panosmpos :rockon:
Καταδρομικη στο μεταξουργειο λοιπον  και αρκετα σπίτια κλειστά ή μολις κλεινανε
σαν πρωτο στοχο πήρα τη Γερμανιδα Σαντρα με τα μπαλόνια στο 2οροφο της λεωνιδίου το ισόγειο. Η Σαντρα μεχρι κ πριν λίγες μερες δούλευε στο γωνιακό της κολωνού.
Γαμησι μετριο, η κοπέλα οτι μπορούσε έκανε, 20ε
Κατηφορίζωντας την ιασωνος για να πάρω μετα τη μηχανη λέω δε γαμιέται ας μπώ και σενα τελευταιο,
οπως κατεβενεις την Ιασωνος χαμηλα στο αριστερό χερι σε αυτο με τις γκρί σκάλες,
σκαω σαλόνι και βγαινει ενα κουκλάκι, μελαχροινο αδυνατούλι με κουκλίστικο πρόσωπο, 15ε μόνο
μπαινω ξανα, η κοπέλα ειναι η Ελένη απο ρουμανία, παιξιμο φραπέ χωρις καπότα, ωραιο τσιμπόύκι, γαμήσι απο πάνω ξαπλώνοντας τελείος πάνω της και εχοντας την να με χαιδευει και να με φιλά στο λαιμό. Τρελλό χυσιμο ,πολύ GFE :rockon:
Το λουλούδι αυτο γενικα ειναι ολο γελάκια, κεφάτο ,με ορεχη για συζήτηση και ενα κορμάκι σπαθί! :dancing:
Aυτα τα διαμαντάκια των 15ε ειναι που κάνουν τη διαφορά, μετα κατα την οδήγηση μεχρι το σπίτι το χαμόγελο δεν έλεγε να φύγει απ τα μούτρα μου :grin:
Αντε τωρα να κοιμηθουμε λιγο γιατι δουλευουμε και αυριο :'(

Τα βλέπετε οι παραπονιάρηδες; Όταν βγαίνεις με Ελληνίδες, ΠΑΝΤΑ ΓΑΜΑΣ
:2funny: :2funny: :2funny:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
φιλε boidopoutsa η Μαρινα εχει κοντο μαλλακι? την εχω χασει καποιο καιρο. Ελληνιδα η Πολωνεζα ειναι?
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
αλλη θα λεμε αλλα θα κανω μια αναγνωριστικη παντως.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
οχι αυτη στο μεταξι. θυμαμαι ειχε κοντο μαλλι πριν 2 χρονια πηγα εκ τοτε εχασα ιχνη. ηταν στη διδυμου.
 

Επισκέπτης
αχχχ τι καλοι θειοι!!!!!σελο να παιτσο με ατακτα πορνιδια!!!σελο να τιμολισο τις ατακτες και παθιασμενες αμαζονες με το μαγικο μου ραβδι!!!!
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Πέρασα το απόγευμα από όλα τα στέκια στο Μεταξουργείο εκτός από το σπιτάκι της Κατερίνας. Μάπα...Κατέθεσα στην Λιοσίων σε ένα στενό που έχει και ένα μεγάλο νούμερο από έξω και έχει και κάμερες και παίζει και τσόντα μέσα. Στην Κάρκα ή καπως έτσι την λέγανε την γκόμενα...Πολύ καλή .Είναι η τρίτη φορά που πήγα και έκατσα και 20λεπτο και είχε και πελάτες έξω που περιμέναν. Πολύ καθαρή γκόμενα...Μύριζε γαμάτα και όλα μέσα πεντακάθαρα...Αυτά είναι...
 

asscum

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα πέρασα κατα της 23,20 δευτερη συνεχόμενη απο χθες φυλής 54Β στη Σοφία (εγραψα κ κριτική χθες αν κ εκανα λάθος στην ηλικία) την υποτιμούν πολύ αυτή την κοπέλα πολύ περιποιητική κάνει καλό κρεβάτι καλά απο τσιμπούκι δε το συζητώ άπαιχτη με δυσκολία κρατιέσαι να μην χύσεις... όλες τις στάσεις την προτιμώ απο πάνω, α επίσης γλυψειμο στην αρχή πολυυυ καλοοοό... επίσης αυτο που με κέρδισε είναι κ η συμπεριφορά της... εχω παει με λίγες πουτάνες 6-7 κ επειδή βρήκα μια κάλη να είμαι έτσι ενθουσιασμένος...! Αυτα τα λίγα καληνύχτα.
 

Επισκέπτης
χαιρετο ολι τιν κοινοτιτα μπουρδελιαριδον!
σιμερα λοιπον αγαπιτοι σινεμπουρδελιαριδες ,ι ασθενεια τις καυλας αρχισε να επιδρα με τον πιο αισχρο τροπο στον αργανισμο!
και οι αμαρτολες ανισιχιες μου σε σινδιασμο με τον πορνοδιαστροφικο μου εγκεφαλο με οδιγισαν για ακομα μια φορα στον μαγικο και ξεφρενο κοσμο τις ιδονις!
κατα τισ 10και 30 ξεκινισα μια αναζισι στα αδιτα μονοπατια τις ιδονισ για τιν ανακαλιψι καυτον και ατιθασον πορνιδιον....
μολις πριν μερικες ορες επεστρεψα στιν βασι απο μια λαμπρι και ενδοξι μαζι με τις πονιρες και ατακτες αμαζονες τισ τροπικις μπουρδελιαρασ αθινας!
προτι στασι λοιπον ρεμουνδου!
μια γριγορι ματια.....
1)ρεμουνδου 21α μαριζα μαυρι απο τζαμαικα...οχι τοσο αξιολογο πουτανιδιο ...
2)ρεμουνδου21 ι γνοστι σε ολους μασ ντενιζα!επεστρεψε δριμιτερι για νεα και πιο ζεστα πιτσιλισματα...
3)ρεμουνδου 20 εβελινα..απο βουλγαρια...με το στρουμπουλο τις κολαρακι...μετρια πραγματα!
καπακι ενα περασμα απο 4)πιπινου 118 ...εκει ιταν ι αννα απο ροσια.......δεν μου εκανε καθολου αισθισι οστε να γινι ι ιποψια νοσοκομα μου!
παμε παρακατο.....
5)αριστομενουσ 72 ...και εκει ι μεγαλι εκπλιξι!!!ενα ατιθασο καθος και γλικιτατο πορνιδιο εν ονοματι βανα απο τσεχια!
κοντοπουτανο θα μπορουσα να το χαρακτιρισο καθος ειχε περιπου ιψος γιρο στο 1,65!κοστα για παρτι σου!
ενα πολι γλικο πορνιδιο με σφικτο και τουμπανιασμενο κολαρακι!!!
ετσι λοιπον περασα στο δοματιο.....και το γλεντι αρχιζει...
αρκιχα σε ορθια στασι καναμε παιχνιδακια... τις χαιδευα το ζεστο τις μουνακι και τιν εγλιφα σε ολο τις το κορμακι...και αυτι χαιδευε το ιπερκαυλομενο μου μιχανιμα!
το μορο δεχεται γλιψιματακια παντου....καυλα!!!!
στο καπακι με αρχιζει πανο στο κρεβατη ενα σιμπαθιτικικο πιπονι!!!και εγο να παιζο με τις μικρες τις ρογιτσεσ...
το πιπινι πολι καυλιαρικο μιλαμε και ιπακουει!
μετα ανεβαινει απο πανο και αρχιζει ενα ροντεο ιδονις καβαλικευοντας ατιθασα και κολασμενα τον ζουμερο μου ταυρο....!!
τελος αλλαγι στασεος σε ιεραποστολικο οπου το καποτιδιο γεμισε απο μαγικο ζομο του αστεριξ και οβελιχ!
σιμπερασμα----->>>> ι βανα ιταν πολι ευχαριστο ,ατακτο και ιπακουο πορνιδιο!!!!!!αξιζει ενα πιτσιλισμα!!!!αυριο θα ειναι στο λελας καραγιανι ..ορες δε θιμαμαι...
απο δευτερα θα φιγει για πατριδα και οταν επιστρεψει θα δουλευει στο λελας!ααα  επισισ μισει τιν σονια....γιατι μολις ανεφερα το ονομα τισ σκιλιασε το πιτσιρικι!χεχε!τεσπα!
παμε παρακατο...
μιασ και ιμουν κοντα στι λιοσιον ειπα να κανο μια αλαγι λαδιον σε ενα απο τα διο σινεργεια τισ χοματιανου....
χοματιανου 11 ισογειο ιταν ι ελενι....μερια περοιποιησι σιμφονα με σιναγονιστι γκομενιο που το εχι πιτσιλισει..
χοματιανου11 σκαλες ι στελλα απο ροσια με τις μεγαλες βιζαρες τις!
απλα ενα τιπικο πιτσιλισμα κοκινου σπιτιου και οχι κατι παραπανο!παντος αξιζει μια δοκιμι!ειανι pitsilable το εργαλειο!σε σχεσι με τα αλλα πουτανακια τις λιοσιον ι στελλα και ι ελενι στιν χοματιανου ειναι σταρ κοσμου!
ι κλαουντια που ιταν στο χοματιανου11 ισογιο απουσιαζει προστοπαρον λογο γινεκιου προβλιματος.θα επιστρεψει δριμιτερι σιντομα ομος!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom