Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (6 μέλη και 225 επισκέπτες)

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
προσκυνω τον πιτσι και τα pitsilable εργαλεια του
:2funny: :2funny: :2funny:

εισαι αρχηγος μας
 

Επισκέπτης
Γεια σου ρε pitsi, υπέρτατε καβλέουρα των Αθηνών και λοιπών προαστίων. H ενημέρωσή σου ήταν μια ακόμα φορά γαμάτη. Έγραψες χιλιόμετρα στο κοντέρ της κάβλας σου και έβγαλες τα χοντράδια σε ένα άτακτο και υπάκουο πορνίδιο. Τι καλύτερο?

Εύχομαι το Σαββατοκύριακό σου να τελειώσει τόσο καλά όπως άρχισε!
 

Επισκέπτης
Γεια σου ρε pitsi, υπέρτατε καβλέουρα των Αθηνών και λοιπών προαστίων. H ενημέρωσή σου ήταν μια ακόμα φορά γαμάτη. Έγραψες χιλιόμετρα στο κοντέρ της κάβλας σου και έβγαλες τα χοντράδια σε ένα άτακτο και υπάκουο πορνίδιο. Τι καλύτερο?

Εύχομαι το Σαββατοκύριακό σου να τελειώσει τόσο καλά όπως άρχισε!
σε ευχαριστο λιομα μου!μεγαλε μιστι και ιπερδονιστι αυτου του foroum!!!!θα επρεπε πολοι να σε εχουν καθοδιτοι στο κοσμο του σεξ γιατι ξερεις πολλα.....!!!
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
προσκυνω τον πιτσι και τα pitsilable εργαλεια του
:2funny: :2funny: :2funny:

εισαι αρχηγος μας
ι ενιμεροσι και το κινιγι ατακτον πορνιδιον ειναι τιμι μου και καθικον μου προς ολοι τιν μπουρδελικι κοινοτιτα!
κροταλιασ speaking ---->>> εγκιησι!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
ι ενιμεροσι και το κινιγι ατακτον πορνιδιον ειναι τιμι μου και καθικον μου προς ολοι τιν μπουρδελικι κοινοτιτα!
Μπράβο πιστέ στρατιώτη του site και αρχι(δι)λοχία των καυτών πορνιδίων!
 

Επισκέπτης
με γκανγκαστα η πιστιλιστη
συζήτηση για την φυλής
και  άτακτο αιδοίο
έκαναν να εμφανιστή
γιατί δεν είναι αμελής
ο ποητής Νο 2
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Πρίν από περίπου 1,5 ώρα, πήγα Φυλής 40 προς αναζήτηση της Όλγας αλλά τζίφος... η τσα είπε ότι δεν δουλεύει πια εκεί (σιγά μη μου'λεγε που δουλεύει τώρα). Κατέληξα στο 71 για την ʼννα αλλά δεν ήταν εκεί. Ήταν όμως η Αλεξάνδρα μικρό με πολύ ωραίες βυζάρες αλλά όχι ιδιαίτερη συμμετοχή... πάντως για 20 έουρως μιά χαρά! Εχτές το βράδυ κατά τις 11.00 Αχαρνών 106 και Αγκύρας 12 (και όχι 2) ήταν η milf τύπισα που έκανε ακάποτο (όχι όμως τελείωμα στο στόμα) η τσα είπε ότι ήταν 20 χρονών η ίδια μου είπε 30... αλλά είναι περίπου σαρανταφεύγα. Αν πάει κάποιος εκεί μηνξεχάσει να πάρει και ένα μανταλάκι να κλείσει την μύτη του από την μπόχα και την ποδαρίλα. Με ένα 20ρικο τι περιμένεις θα μου πείς. Καλά δεν ζητήσαμε και το χίλτον, αλλά όχι και αυτό το χάλι... Για βράδυ βλέπουμε...
 

Επισκέπτης
nasOS για να σε βοηθήσω σου θυμίζω ότι η κοπέλλα που είχε αναφερθεί ως Ολγα στο Φ40 σε ένα post, εντοπίστηκε σε επόμενο post (πάλι από αξιοσέβαστο μέλος) ως Αννα από Ρουμανία Κολωνού και Λεωνίδου στο 3ο από τη γωνία
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Παιδιά συγγνώμη για την παρέμβαση!
Υπάρχει καμιά κοπέλα που να επιτρέπει τελείωμα
στο στόμα με την καπότα, ή και χωρίς;;
Ευχαριστώ πολύ!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Παιδιά συγγνώμη για την παρέμβαση!
Υπάρχει καμιά κοπέλα που να επιτρέπει τελείωμα
στο στόμα με την καπότα, ή και χωρίς;;
Ευχαριστώ πολύ!!
Mε την καποτα ολες σχεδον το κανουν-Μου εχει τυχει να τελειωσω καποιες φορες σε θειικη πιπα και να συνεχιζει να ρουφαει
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ morganparrot θα το ερευνήσω και θα ενημερώσω..
 

Επισκέπτης
Σημερινό σύντομο περασμα  από Φυλής και πέριξ  ----πρωί.
Ενδιαφέρον ....στο 71 επάνω- έκπληξη- η γνωσ΄τη  Ντενίζα και ΔΕΝ είχε κόσμο. Δύσκολοι καιροί για πριγκίπισες .δηλ... στο 71 κάτω ουρά, στο 59 κάτω ουρά αλλά δεν πέρναγαν (μια ψηλή ξερακιανή με tattoo στο μπουτι,που στηνόταν  κάπως άχαρα και κοροιδευτικά - ποά είναι ?) κλπ. Δεν είχα χρόνο και έφυγα..Στο φωκαίας 25 στης αντέλας, σε πηχτό σκοτάδι, εμφανίστηκε τοπλες μια Λίζα,εκφυλοφατσα, μαυρισμένη και με πειραγμενο μικρομεσαίο στήθος που μου έκανε λίγο σαν τραβελι.
Στο Διδύμου 18 η Αλεξάνδρα , τι ήθελα και  ...πέρασα ,επειδή διάβασα εδώ ...- ένα αίσχος - μετά από λίγο τα παράτησα και έφυγα . Το ΙΔΙΟ ακριβώς συνέβη λίγο μετά σε συνάδελφο και το έγραψε τώρα στο τοπικ για 'ώριμες". Και είχε και ουρά  ...Χμμμ...Τι διαφήμιση ήταν αυτή εδώ ? η κυρία  αυτή , δεν βλέπεται..δηλ. με δεδομένο  το τι παίζει με 20-25 Ε . και πολλές  κοπελίτσες έχουν και καλη συμμετοχή.
Γενικά η φυλής είναι πλέον , μάλλον βαρόμετρο του τι γράφεται εδώ ! Καλή η μαρία Διδύμου ? = ουρά.Καλή η Αννα στο 71κάτω ?= ουρά.
πιθανό πρόβλημα υγιεινής με την ντενίζα ?=νέκρα. Καλή και μικρή η Αλεξάνδρα στο  71κάτω ?=Ουρά. πτώση στο σερβις όλγας = Aλλαγη   ηλικιακού Target group.Καλή η Σοφόυλα ? =ουρά  Τί δύναμη αυτό το site ! ουτε  site ενημέρωσης για μπουρδέλα να ήταν...
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
15.30 Διδύμου 18 Ισόγειο, νέο φρούτο από Βουλγαρία ετών 22 με ωραίες βυζάρες, άξιζε το 20ρικο.
17.30 Διδύμου 18 Υπόγειο, Βίκυ... πρόστυχη πόρνη με τεράστιες βυζάρες, ακάποτη πίπα και τελείωμα στο στόμα. TV με τσόντα στο δωμάτιο και υγρό χαρτομάντηλο (!) στο τέλος... Προσωπικά σκέφτομαι να ανοίξω λογαριασμό μια και θα κάνω και άλλες καταθέσεις.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Για πες καμιά λεπτομέρεια Nasos για την βουλγάρα. Πέρασες; Η βίκυ φίλε όταν λες βυζάρες τι εννοείς; Στυλ Όλγας π.χ; 
 

Επισκέπτης
Σημερινό σύντομο περασμα  από Φυλής και πέριξ  ----πρωί.
Ενδιαφέρον ....στο 71 επάνω- έκπληξη- η γνωσ΄τη  Ντενίζα και ΔΕΝ είχε κόσμο. Δύσκολοι καιροί για πριγκίπισες .δηλ... στο 71 κάτω ουρά, στο 59 κάτω ουρά αλλά δεν πέρναγαν (μια ψηλή ξερακιανή με tattoo στο μπουτι,που στηνόταν  κάπως άχαρα και κοροιδευτικά - ποά είναι ?) κλπ. Δεν είχα χρόνο και έφυγα..Στο φωκαίας 25 στης αντέλας, σε πηχτό σκοτάδι, εμφανίστηκε τοπλες μια Λίζα,εκφυλοφατσα, μαυρισμένη και με πειραγμενο μικρομεσαίο στήθος που μου έκανε λίγο σαν τραβελι.
Στο Διδύμου 18 η Αλεξάνδρα , τι ήθελα και  ...πέρασα ,επειδή διάβασα εδώ ...- ένα αίσχος - μετά από λίγο τα παράτησα και έφυγα . Το ΙΔΙΟ ακριβώς συνέβη λίγο μετά σε συνάδελφο και το έγραψε τώρα στο τοπικ για 'ώριμες". Και είχε και ουρά  ...Χμμμ...Τι διαφήμιση ήταν αυτή εδώ ? η κυρία  αυτή , δεν βλέπεται..δηλ. με δεδομένο  το τι παίζει με 20-25 Ε . και πολλές  κοπελίτσες έχουν και καλη συμμετοχή.
Γενικά η φυλής είναι πλέον , μάλλον βαρόμετρο του τι γράφεται εδώ ! Καλή η μαρία Διδύμου ? = ουρά.Καλή η Αννα στο 71κάτω ?= ουρά.
πιθανό πρόβλημα υγιεινής με την ντενίζα ?=νέκρα. Καλή και μικρή η Αλεξάνδρα στο  71κάτω ?=Ουρά. πτώση στο σερβις όλγας = Aλλαγη   ηλικιακού Target group.Καλή η Σοφόυλα ? =ουρά  Τί δύναμη αυτό το site ! ουτε   site ενημέρωσης για μπουρδέλα να ήταν...

Αγαπητέ ανώτερε, η Ρουμάνα Αλεξάνδρα που ανέφερα προσωπικά ότι εντόπισα στο Φ40, είναι όντως πολύ μικρή, η τσατσά Ευα στο 71β έχεικαι μία ιστορία γι' αυτήν. Εχει χαρακτηριστική οδοντοστοιχία (λίγο αλογέ με άνω προγναθισμό, tatoo στη μέση και τέλειο στήθος). Αν την πετύχεις θα καταλάβεις ότι δεν έχει σχέση με αυτή που περιγράφεις. Πιθανώς να πήραν χαμπάρι τη ζήτηση για "Αλεξάνδρα" και προχώρησαν σε rebrabding άλλου προιόντος που είχε μείνει στα αζήτητα.... Οποιος ξαναπετύχει τη μικρή σε επόμενο scouting ας δώσει στίγμα.
 

nas0s

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Stergio πέρασα στην Βουλγάρα, μου είπε η τσα ότι ήταν καινούργια (1η μέρα λέει). Μου φάνηκε λίγο ψαρωμένη, την πήρα έκανε καλή πίπα και είχε μεγάλα στητά βυζιά. Όχι ιδιαίτερη συμμετοχή γενικά θα την βαθμολογούσα 6/10.
Την Όλγα δεν την ξέρω, αλλά η Βίκυ έχει βυζάρες Νο5 σίγουρα (αν και έχουν πάρει την κατιούσα...) πάντως είναι πολύ πρόστυχη γυναίκα. Αγαπάει τον πούτσο και αυτό την κάνει πολύ καλή στην δουλειά της. Το γεγονός ότι κάνει ακάποτο και τελειώνεις στο στόμα τα λέει όλα. Βέβαια δεν παρακινώ κανένα να το κάνει, το ρίσκο είναι προφανές...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ συνάδελφε Nasos. Η βίκυ ακούγεται ενδιαφέρουσα περίπτωση αλλά η ιδέα ότι επιτρέπει τελείωμα στο στόμα με κάνει λίγο επιφυλακτικό. Φαντάσου φίλε να σε φιλάει και να την έχει χύσει κάποιος στο στόμα πριν από σένα.  Όπως το είπες ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
απογευματινη τσαρκα εισ φυλης....η κατασταση τραγικη τα μισα μπουρδελα κλειστα τα αλλα μισα ειχαν μπαζακια,τελικα βρηκα ενα ξανθουλικο λεπτο κοντουλικο με συμπαθητικο στηθος στην φυλης 60(εκει διπλα)και ειπα να το τιμησω...λοιπον το μωρο μου επερνε πιπα ισα με κανα 10λεπτο με τρελανε..απο τις καλυτερες πιπες που μου εχουν παρει..ανεβηκε απο πανω αλλα ηταν συντομο το περασμα λογω ακρατειας χεχεχε.πολυ χαριτωμενη με χιουμορ,και ενδειξη καβλας.πολυ καλο μωρακι εγω θα την ξανατιμουσα, 20 γιουρια.επισης σταμπαρα δυο τυπους γυρω στα σαραντα ο ενας με πουκαμισο ριχτο λευκο και γυαλι μαυρο και ο αλλος με κοιλιτσα λευκο πουκαμισο να κανουν μεγαλης διαρκειας αναγνωριστικης μπουρδελοτσαρκας..εχω την εντυπωση οτι ηταν μελη του σαιτ.η ωρα ηταν γυρω στις 6 παρα.μαγκες αν εισαστε μελη ενα υστατο χαιρε
 

Επισκέπτης
Φίλε  Morganparrot -- φυσικά --- αλλοιμονο - δεν εννοούσα την μικρή Aλεξάνδρα  του 71β που είπες , και που δεν την έχω δει ακόμα-
(άλλωστε μετά την  όλη συζήτηση, ίσως  τα μπερδέυουν -και με τις βάρδιες, μαλλον έχεις  δίκιο)  αλλα΄ την mature  της Διδύμου 18 που ειναι στο θρεντ για ώριμες -
νομιζω/ νόμιζα ότι ήταν σαφές. Νάσαι καλά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom