Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (28 μέλη και 252 επισκέπτες)

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ρε παιδιά, τι γίνεται με την αξυρισιά;
Πήγα τις προάλλες στη Μαρίνα (έτσι νομίζω) από Μαγνησίας (λέει ότι είναι Βραζιλιάνα και νομίζω ότι όντως είναι) και ήταν φουλ αξύριστα τα πόδια (μιλάμε για μεγάλη τρίχα).
Πάω στην Κεραμεικού προχθές, σε μια Ρουμάνα (Νάντια ή κάπως έτσι), στο τελευταίο προς τα κάτω από τα τέσσερα, και ήταν σαν χιμπατζής.
Δηλαδή, ΕΛΕΟΣ!
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
και εμενα μου εχει τυχη αυτο στο κωλοκυνθους το καινουριο (γιατι στο παλαιο δεν ξαναπαω).
...και εκει που εχουμε ξεκινησει και ειμαστε στο στωματικο παω να πιασω και να χαιδεψω ποδαρακι και ...αστα να πανε.
δηλαδη για να καταλαβετε, σε κοντρα κατευθυνση αναβες σπιρτο !!!
και μου εχει τυχη και με την ελενη απο το Φ200 (αλλα οχι στο Φ200)
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
εχω μπερδευτει λιγο με το Φ80
διαβαζω τις περιγραφες-αναφορες για το συγκεκριμενο σπιτι και βλεπω οτι και η μαρια αλλα και η μαριαννα ειναι μελαχρινες. ποια ειναι ποια ρε παιδια !!!
περασα απο εκει παρασκευη πρωι και ειδα μια μελαχρινη (μιας απο τις δυο ηταν λογικα) που ηταν φοβερο μωρο με κατι καλτσες ασπρομαυρες μεχρι τα γονατα.
(ειδα και την μικρα τσατσα που εχει αναφερθει).
πως θα τις ξεχωρισουμε ?

-επεισης ειναι και αλλο ενα μελαχρινο στο μονης προδρομου (οροφο) (εκει στο διπλο-ξερετε) το οποιο ειναι για τα δκα μου τα γουστα ολα τα λεφτα.μπορει να εχει μικρο στηθος αλλα το σωμα της ειναι αδυνατο και αυτο στη γυναικα με τρελενει.
αλλα εχω την αισθηση οτι φοναζει απο μακρια "ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΠΑΤΑ".
στο προχτεσινο μου περασμα ενω παρουσιαζοταν μαζι με την συναδελφο της ενω μιλαγε περιεργαζοταν και ενα 20€ και ουτε που σε κοιταγε
εχει κανεις εμπειρια απο τις υπερεσιες τις ??
η μαρια ειναι λεπτη μελαχροινη με μικρο βυζακι,ομορφο γλυκο προσωπο , χαμογελαστη και cool,σχετικα πετιτ σωμα,καπου στο 170cm. η μαριαννα ειναι πιο νταρντανα γυναικα,μελαχροινη,σχετικα ψηλη,θα τη ξεχωρισεις απο τους μεγαλους βυζους και προσωπο λιγο αγριο και εκφυλο+πιο εντυπωσιακη απο τη μαρια σαν πρωτη ματια.
η μαρια παντως ηταν πεμπτη βραδυ ,ξημερωματα παρασκευης δηλαδη,κατα τις 1-2 στο φ109 κατω.

υ.γ. φιλε hardcora  θα σου πω οταν βρω καταλληλο χρονο.σορρυ που εχω καθυστερησει
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Βραδινή βολτα μετά   στις 10
Ο στόχος  ήταν αυτή  η  Μαρία    η  βουλγάρα  για  να  δούμε!

Φυλής  80  Άννα   από  Μολδαβία   να  απλώνει  τα   χέρια  και  να   προσπαθεί  να  βάλει  πελάτες μέσα.  Τα  δωμάτια  όλα άδεια

109 τίποτα  μια  Χριστίνα  προς   το  γυφτε  που   αργούσε και  βγαίνει  με   ένα  μπαστούνι  κρέμα .τυχερός   ο  συνάδελφος  τον  άλειψε  καλά

Μαρία  τίποτα  και  εκεί
Στο  67  περιμένουμε  να  βγει  το  μωρό .γνωστός  ο  τσάτσος   η  Νελλυ   είναι  όχι  την  τετάρτη   θα είναι . ποια  είναι  μουγγγα κάποια στιγμή  βγαίνει  ο  πελάτης  μπερδεύτηκε   και   άρχισε  το  ποίημα   τα  γνωστά  άφιλτρο  πίσω   πόρτα   εντάξει  την  πετυχαμε  .μετά  από   αρκετή  αναμονή   βγαίνει  η  κοπέλα   απογοήτευση καστανόξανθη  μέτριο  ύψος  δεν  συγκράτησα   όνομα  και  δεν  είναι  και  γνωστή  μου.

Τώρα μας  μένει  η  Χριστίνα  στο   69  επάνω  και   η  Άννα   στο  65   επάνω  και  αυτή .προτίμησα  Άννα  γιατί  είχα   καιρό  να  παω. λιγο  κουρασμένη  αλλά  σε  καυλώνει  καλά .και  τελειώσαμε  κλείνοντας  και  το  μαγαζί   λογο  κούρασης  της   Άννας

Άντε  και  καλό   μας   ύπνο!!!

Νεκρα  στην  φυλής  λίγα  πράγματα  από   κίνηση  η  κρίση  κτυπάει  και  τα   κολομερια  των  κοριτσιών

 

sexotak

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
29
Like
3
Πόντοι
10
Νυχτερινη Σαββατιάτικη βόλτα στη Φυλής. Γενικά μέτρια πράγματα. Λίγα τα απλώς καλά κομμάτια. Γράφω πιό πολύ να αναφέρω στους ενδιαφερόμενους ότι στο Μονής Προδρόμου (αυτό με τη σκάλα) είχε ταυτόχρονα 3 κοπέλλες αλλα και οι τρείς αδιάφορες κατ' εμένα (πολύ αδύνατες με μικροσκοπικά στήθη), όπως επίσης και στο Φωκαίας 22 στο επάνω είχε δύο κοπέλες (20€ η κάθε μία όπως έλεγαν, 40€ η παρτούζα). Η μία ήταν αρκετά καλή, μελαχρινή με ωραίο σωματάκι. Η άλλη μέτρια πάλι μελαχρινή πιό νταρντάνα.
Τώρα στα υπόλοιπα μαγαζία μετριότητα. Τόσο αδιάφορα γενικά που δε θυμάμαι και ποιά ήταν που... Αυτά που μου έκαναν κάπως εντύπωση ήταν:
Στο Φωκαίας 27Α (υπόγειο) μια ξανθιά γεματούλα με ωραίο βυζάκι, που έκανε και πρωκτικό με 20€
Στο Φωκαίας 27Β επάνω: Μια μελαχροινή Βουλγάρα κατά τον τσάτσο, με πολύ μεγάλο στήθος
Στο Φυλής 86Α μια καστανή ομορφούλα, πολύ ντροπαλή όπως φάνηκε που έσκασε μύτη ελάχιστα στην πόρτα
στο Φυλής 71Α: μια καστανή αν θυμαμαι καλά, καλούλα, που έκανε και πρωκτικό
Στο Φυλής 80: Μια ξανθούλα ομορφούλα, με καλό σωματάκι, με άσπρα εσώρουχα
Στο Φυλής 92: μια μελαχρινή με μεγάλο στήθος, που βγήκε τελείως γυμνή κρατώντας μόνο μπροστά στο επίμαχο σημείο μια εσάρπα
Στο Διδύμου 18Α: Η γνωστή Αντριάνα όπου έγινε και η κατάθεση, αφού δεν την είχα δοκιμάσει ποτέ παρά τα όσα λέγονται, και είπα μιας και την πέτυχα να δώσω μια ευκαιρεία.
Επίσης να αναφέρω: Στο Αγκύρας 1, μια ξανθιά νταρντάνα, αδιάφορη, και ζητούσε και 30€
Στο Αγκύρας 12Α: μιά μίλφ νομίζω την είπε Αγάπη (δε ξέρω αν είναι η γνωστή) με πολλά στο πρόγραμμα
Στο Αγκύρας 12Β, μια άλλη μιλφ, Μαρία
Στα υπόλοιπα μαγιαζάκια δε μου έκανε κάτι τόσο εντύπωση, με αποτέλεσμα να μη θυμάμαι ποια ήταν στο κάθε ενα...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
εχει κανεις εμπειρια απο τις υπερεσιες τις ??

Tην έχω πάρει παρέα με την Αντρέα (αυτή που συνήθως δουλεύουν μαζί, καστανή με ωραίο πλαστικό βυζί).
Αν και έχει έκφυλη φάτσα και καλό κώλο για τον σωματότυπο της, το βυζί μου φάνηκε χάλια.
Επίσης στήνεται αρκετά καλά, και δεν τσεκάρει ρολόι, αλλά δεν είναι και από τις πρόθυμες.

Προσωπικά την συγκεκριμένη δεν την ξαναπήρα.

(Ελπίζω να μιλάμε για την ίδια, αυτή που παίζει το ρόλο της τσατσάς)
 

Επισκέπτης
Συμπληρωματικῶς τῶν ἀνωτέρω εἴχομεν έχθὲς 22.00 – 23.30

Φ95 ἰσόγειον δεξιὰ 2 νέαι, μία καστανή, μία μελαγχροινὴ

Φ95 ἰσόγειον εὐθεία Μαρία μελαγχροινὴ ὥριμος καὶ ἑτέρα νεωτέρα ἀδιάφορος

Φ95 ὄροφος λίαν λεπτὴ μελάκομος καὶ ἑτέρα ὀλιγώτερον λεπτή, ἀμφότεραι νέαι Ρουμανῖδαι

Μονῆς Προδρόμου ἄνω τὸ βασίλειον τῆς τριχομονᾶδος μὲ 2 λεπτὰς ἀθιγγανίδας καὶ τὴν εὔσωμον μελάκομον Ἄνκα

Φωκαίας 17 κάτω καστανὴ ὠραία καὶ νέα

Φωκαίας 17 ἄνω ὑπηρέτης ἀρχικῶς ἐκληφθεῖς ὡς πελάτης ὑφ΄ἡμῶν καὶ εὔσωμος μελαγχροινὴ

Φωκαίας 19 λεπτὴ ἐξωστρεφὴς ἀθιγγανὶς μὲ πεπτωκὸν στῆθος

Φωκαίας 25 ἄνω ἡ μικρόσωμος λίαν διεγερτικὴ μελάκομος Τερέζα. Ἡ φήμη τοῦ οἰκίσκου ὡς ἐπιπλοποιείου ὁλκῆς μᾶς ἀπέτρεψεν τελικῶς ἐκ τῆς εἰσόδου.

Φωκαίας 25 κάτω μελαγχροινὴ εὔσωμος

Φωκαίας 22 ἄνω 2 πόρναι μελαγχροιναί, ἡ μία ὀνόματι Ρωξάνα

Φωκαίας 22 κάτω ὁμοίως 2 πόρναι μελαγχροιναὶ

Φωκαίας 27Α μελαγχροινὴ βραχύσωμος παλαιᾶς σειρᾶς (40+) μὲ εὐμέγεθες στῆθος

Φωκαίας 27Β κάτω Ἀλβανὸς ὑπηρέτης καὶ εὔχαρις ὁλῖγον ὑπέρβαρος βραχύσωμος μελάκομος

Φωκαίας 27Β ἄνω ὑπερήλιξ Ἀλβανὸς ὑπηρέτης καὶ εὔσωμος ὑψηλὴ μελαγχροινὴ

Φωκαίας 24 (λαβύρινθος) ὥριμος ξανθὴ βραχύσωμος μετὰ φορέματος καὶ ὑποδημάτων βινυλίου

Ἀλκιβιάδου 16Α λίαν ὑπέρβαρος δι εἰδικὸν κοινὸν

Ἀλκιβιάδου 16Β ὑπερήλιξ

Ἀλκιβιάδου 16Γ Σόνια ἡ ἀτίθασος
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Χθες, Σάββατο 20, πρωί.

Παιανιέων 24, Χαρούλα (?) Ελληνίς, υπέρβαρη, μελαχρινή, τείνει προς milf, με ευγενική και ευχάριστη επιχειρηματολογία. Με 20 κιλά λιγότερα, θα ήταν μια επιλογή.

Ελευσινίων 22, Μαρία, Ελληνίς, milf, η οποία οφείλει να αδυνατίσει, καθότι είναι αδύνατον να ψηλώσει.

Βιργινίας Μπενάκη 31, Βίκυ, Ελληνίς, milf υπέρβαρη, κοντή, ξανθό βαμμένο, γυμνόστηθη, κακότροπη με την υπηρέτρια. Εκτιμούμε προβληματική συγκρότηση της προσωπικότητάς της.

Κωνσταντινουπόλεως 166Α αλλοδαπή ξανθή, απόμακρη, με τατουάζ στο δεξί μέρος του κορμού της και περιορισμένο στήθος. Πιθανόν να υποκρύπτει περισσότερες αρετές από αυτές που αρχικά δείχνει ότι διαθέτει.

Κωνσταντινουπόλεως 166Β Σόνια, μικροκαμωμένο συμπαθητικό αλλοδαπό γυφτάκι με ανεπτυγμένους μαστούς.

Μαραθώνος 59Α νεαρά γυμνόστηθη αλλοδαπή, το όνομα της οποίας  δυστυχώς λησμονούμε, παρά το ότι έχουμε συνουσιασθεί προ μηνός περίπου. Εξωστρεφής, με έντονη διάθεση για συζήτηση όταν δεν έχει γεμάτο το στόμα.

Αχιλλέως 48 άνω, Νάταλι, αλλοδαπή με φρικαλέα πελιδνή όψη λάμιας. Τα σκαλιά της εξόδου φαίνονταν ατελείωτα.

Αχιλλέως 48 κάτω, η συμπαθητική νεαρά αλλοδαπή Λώρη, με την οποία έχουμε συνουσιασθεί δις εντός του Q4. Δεν καταλαβαίνει καμία λέξη, σε καμία από τις γλώσσες που ομιλούμε. Αναρωτιόμαστε εάν είναι κωφάλαλη.

Αχιλλέως 61 Νανά, αλλοδαπή, σχεδόν νάνος, χάλια.

Τροφωνίου 13 πάνω, Μπέτυ, αλλοδαπή milf, με πλούσιο ισχίο και θώρακα, βαμμένη ξανθιά.

Τροφωνίου 13 κάτω και 11, αδιάφορες αλλοδαπές milf προς gilf.
 

Επισκέπτης
Αχιλλέως 48 κάτω, η συμπαθητική νεαρά αλλοδαπή Λώρη, με την οποία έχουμε συνουσιασθεί δις εντός του Q4. Δεν καταλαβαίνει καμία λέξη, σε καμία από τις γλώσσες που ομιλούμε. Αναρωτιόμαστε εάν είναι κωφάλαλη. 
Η Λώρη ήταν καλή στις υπηρεσίες της;
Κάνετε μια εκτενή αναφορά σε αυτές γιατί πρόκειται για ενδιαφέρουσα περίπτωση.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Η Λώρη ήταν καλή στις υπηρεσίες της;
Κάνετε μια εκτενή αναφορά σε αυτές γιατί πρόκειται για ενδιαφέρουσα περίπτωση.

Η Λώρη είναι υπάκουη, πρόθυμη, ελαφρά αμήχανη, καθαρή, με μακρυά χυτή κόμη, την οποία ψήχει τακτικά.
Πεοθηλάζει άνευ προφυλακτικού.
Είναι σχεδόν αμίλητη. Συνουσιασθήκαμε με αυτήν, φαντασιοκοπώντας ότι είναι κωφάλαλη, ενώ κατά πάσα πιθανότητα δεν είναι. Η εν λόγω φαντασίωση οφείλεται στο ότι όταν ήμασταν νεότεροι και οι σχέσεις μας με τα θήλεα μας δημιουργούσαν νευρώσεις και άλλες διαταραχές, είχαμε εξιδανικεύσει το ενδεχόμενο να συνάψουμε σχέση με κωφάλαλη, ώστε να αποφύγουμε τουλάχιστον τις λεκτικές συγκρουσιακές καταστάσεις με το άλλο φύλο. Δυστυχώς μέχρι στιγμής δεν έχουμε επιτύχει σύναψη τέτοιου είδους σχέσης, με αποτέλεσμα να καταπραΰνουμε το απωθημένο του ανεκπλήρωτου, με τεχνικές όπως με τη Λώρη.

Με την ευκαιρία, εάν κάποιος κύριος έχει εμπειρία σχέσης με κωφάλαλη, ή έστω ουσιώδεις συναφείς πληροφορίες, παρακαλώ θερμά να μου τις μεταφέρει είτε με PM, είτε ανοίγοντας νέο thread.
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Συμπληρωματικῶς τῶν ἀνωτέρω εἴχομεν έχθὲς 22.00 – 23.30

Φ95 ἰσόγειον δεξιὰ 2 νέαι, μία καστανή, μία μελαγχροινὴ

Φ95 ἰσόγειον εὐθεία Μαρία μελαγχροινὴ ὥριμος καὶ ἑτέρα νεωτέρα ἀδιάφορος

Φ95 ὄροφος λίαν λεπτὴ μελάκομος καὶ ἑτέρα ὀλιγώτερον λεπτή, ἀμφότεραι νέαι Ρουμανῖδαι

Μονῆς Προδρόμου ἄνω τὸ βασίλειον τῆς τριχομονᾶδος μὲ 2 λεπτὰς ἀθιγγανίδας καὶ τὴν εὔσωμον μελάκομον Ἄνκα

Φωκαίας 17 κάτω καστανὴ ὠραία καὶ νέα

Φωκαίας 17 ἄνω ὑπηρέτης ἀρχικῶς ἐκληφθεῖς ὡς πελάτης ὑφ΄ἡμῶν καὶ εὔσωμος μελαγχροινὴ

Φωκαίας 19 λεπτὴ ἐξωστρεφὴς ἀθιγγανὶς μὲ πεπτωκὸν στῆθος

Φωκαίας 25 ἄνω ἡ μικρόσωμος λίαν διεγερτικὴ μελάκομος Τερέζα. Ἡ φήμη τοῦ οἰκίσκου ὡς ἐπιπλοποιείου ὁλκῆς μᾶς ἀπέτρεψεν τελικῶς ἐκ τῆς εἰσόδου.

Φωκαίας 25 κάτω μελαγχροινὴ εὔσωμος

Φωκαίας 22 ἄνω 2 πόρναι μελαγχροιναί, ἡ μία ὀνόματι Ρωξάνα

Φωκαίας 22 κάτω ὁμοίως 2 πόρναι μελαγχροιναὶ

Φωκαίας 27Α μελαγχροινὴ βραχύσωμος παλαιᾶς σειρᾶς (40+) μὲ εὐμέγεθες στῆθος

Φωκαίας 27Β κάτω Ἀλβανὸς ὑπηρέτης καὶ εὔχαρις ὁλῖγον ὑπέρβαρος βραχύσωμος μελάκομος

Φωκαίας 27Β ἄνω ὑπερήλιξ Ἀλβανὸς ὑπηρέτης καὶ εὔσωμος ὑψηλὴ μελαγχροινὴ

Φωκαίας 24 (λαβύρινθος) ὥριμος ξανθὴ βραχύσωμος μετὰ φορέματος καὶ ὑποδημάτων βινυλίου

Ἀλκιβιάδου 16Α λίαν ὑπέρβαρος δι εἰδικὸν κοινὸν

Ἀλκιβιάδου 16Β ὑπερήλιξ

Ἀλκιβιάδου 16Γ Σόνια ἡ ἀτίθασος

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γεια σου μεγαλε συναγωνιστη με τις εμπεριστατωμενες ενημερωσεις!!!!!
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Βραδινή βολτα μετά   στις 10
Ο στόχος  ήταν αυτή  η  Μαρία    η  βουλγάρα  για  να  δούμε!

Φυλής  80  Άννα   από  Μολδαβία   να  απλώνει  τα   χέρια  και  να   προσπαθεί  να  βάλει  πελάτες μέσα.  Τα  δωμάτια  όλα άδεια

[size=10pt]109 τίποτα  μια  Χριστίνα  προς   το  γυφτε  που   αργούσε και  βγαίνει  με   ένα  μπαστούνι  κρέμα .τυχερός   ο  συνάδελφος  τον  άλειψε  καλά[/size]

Μαρία  τίποτα  και  εκεί
Στο  67  περιμένουμε  να  βγει  το  μωρό .γνωστός  ο  τσάτσος   η  Νελλυ   είναι  όχι  την  τετάρτη   θα είναι . ποια  είναι  μουγγγα κάποια στιγμή  βγαίνει  ο  πελάτης  μπερδεύτηκε   και   άρχισε  το  ποίημα   τα  γνωστά  άφιλτρο  πίσω   πόρτα   εντάξει  την  πετυχαμε  .μετά  από   αρκετή  αναμονή   βγαίνει  η  κοπέλα   απογοήτευση καστανόξανθη  μέτριο  ύψος  δεν  συγκράτησα   όνομα  και  δεν  είναι  και  γνωστή  μου.

Τώρα μας  μένει  η  Χριστίνα  στο   69  επάνω  και   η  Άννα   στο  65   επάνω  και  αυτή .προτίμησα  Άννα  γιατί  είχα   καιρό  να  παω. λιγο  κουρασμένη  αλλά  σε  καυλώνει  καλά .και  τελειώσαμε  κλείνοντας  και  το  μαγαζί   λογο  κούρασης  της   Άννας

Άντε  και  καλό   μας   ύπνο!!!

Νεκρα   στην  φυλής  λίγα  πράγματα  από   κίνηση  η  κρίση  κτυπάει  και  τα   κολομερια  των  κοριτσιών
Καλημέρα σε όλους! Θα ήθελα να γράψω τις εντυπώσεις μου από την χθεσινοβραδυνή βολτούλα! Χθες κατά τις 8 από το 66 μέχρι και το 92 επικρατούσε 1 μικρός χαμός! Κανονική παρέλαση! Κόσμος πολύς μπήκα μόνο στο 66 και στο 59! Στο 59 πέτυχα 1 μινιόν πολύ ωραιο πιπινάκι που μόνο που σε κοιτούσε ελιωνες! Μαύρα μαλλιά γύρω στο 1,60 στήθος στητό σαν λεμονάκι και πολύ καλό πατουράκι! Την ξέρει κανείς? Στο 66 ήταν η Χριστίνα με τον τσάτσο και πάλι να κάνει ανήθικες προτάσεις! χαχα! Οπότε κατηφόρισα προς τα ήρεμα τελευταία νούμερα! Στο 134 πάνω η ντενίζα με περούκα και στο 134 ισόγειο η Αννα που την έχω δοκιμάσει στο υπόγειο! Τώρα προσοχή για να μην την πατήσουμε! Στο 109 κάτω ηταν η ΜΑΡΙΑΝΝΑ του 80! Απλά με άλλο όνομα για να μας μπερδέψει! Και καλά Χριστίνα! Τεσπα! Η κατάθεση έγινε τελικά στην Αγαθουπόλεως με την Αλέξια που δεν το πολυκατέχει και με την Δώρα στο 200! Καονούργια κοπέλα αμήχανη ντροπαλή αλλά το παλεύει!
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
ξερει κανεις αν η ΝΤΕΝΙΖΑ(ρεμουνδου) λειπει διακοπες και ποτε γυρναει; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Η κατάθεση έγινε τελικά στην Αγαθουπόλεως με την Αλέξια που δεν το πολυκατέχει
Αν λες αυτη που βραζιλιανοφερνει με τον ωραιο κωλο δωσε καμια πληροφορια παραπανω αν μπορεις!Προκαταρκτικα κανει καθολου ή με το καλησπερα σου φοραει την καποτα?
 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Η μιλένα απο κολοκυνθούς 38 πάνω έφυγε νύχτα χωρίς να αφήσει ίχνη...
αναζητείται αυτή και η κωλάρα της...
την έχει δει κανείς σε κάποιο άλλο μαγαζί;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom