Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (31 μέλη και 283 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Διακρίνω έναν υποβόσκωντα εκνευρισμό κ.Πύραυλε η κάνω λάθος;

Σε ποιο θέμα αναφέρεστε; (Καθότι απαντάμε ταυτόχρονα σε δυο θέματα).
Φρονούμε ότι η επιθετικότητα λειτουργεί σε βάρος της σεξουαλικότητας.
 

papaflesas

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
H Ντόρα στο Φυλής 200 δεν είναι καινούρια όπως γράφει ο συνάδελφος στη κριτική του,είναι εκεί 2 μήνες αλλά κάνει τα ρεπό των άλλων κοριτσιών που έχει στάνταρ.
 

ghost_rider

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Like
1
Πόντοι
0
Πρωϊνή κυριακάτικη περιήγηση:

Φυλής 71 κάτω:Λούνα η "Ιταλίδα", ολόγυμνη παρουσιασθείσα στο σαλόνι παίζοντας ένα παρεό.Ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 69 κάτω:Τάνια κλασικά.Ξανθό milf.
Φυλής 67:H επανεμφάνιση της πουτσοφάγου Ναταλύς.Μελαγχροινό λεπτό με ωραίο κώλο αλλά και κοφτερά σαγόνια σύμφωνα με αρκετούς συναγωνιστές.
Φυλής 65 κάτω:Ρωξάνη σταθερά, με πρωκτικό.Σαν λεβεντόκορμη ηρωίδα του 1821."Μπουμπουλίνα".
Φυλής 84 β'όροφος:ΚΛΕΙΣΤΟ
Φυλής 84 α'όροφος:Λουίζα από Φυλής 86 πάνω και Διδύμου 8 πάνω.Ξανθιά αδιάφορη με περιφέρεια δυσανάλογη (φαρδιά) του σώματος.
Φυλής 80:Άννα η τέως Α.Μ. της Ρωσίας και Πασσών των Ρωσιών.
Φυλής 59 πάνω:Καινούργιο ευγενέστατο μικροκαμωμένο αδύνατο ξανθό, όχι πίπινι.
Φυλής 59 κάτω:Σακίρα κλασικά.
Φυλής 200:Κατερίνα
Ρεμούνδου 21 (Ντενιζόσπιτο):Ξανθό, βαμμένο πλήρως, milf.Όχι η Ντενίζα.
Ρεμούνδου 20:Έμμυ.Καστανομάλλα λεπτή.Μοιάζει στην Έμμυ(Εμμανουέλα)-Λιοσίων 73 κάτω.Η τσατσά δεν ήξερε αν δουλεύει και εκεί και αν κάνει ακάποτο.
Μονής Προδρόμου υπόγειο:ΚΛΕΙΣΤΟ
Περγάμου 1:Μία αδιάφορη εμφανισιακά μελαγχροινή,ψηλή,με λίγο πλαδαρό κώλο,Τζούλια αν δεν απατώμαι.
Ποια ειναι η αννα που ηταν στο 80??
γυρισε η βασιλισα??
 

Επισκέπτης
Σε ποιο θέμα αναφέρεστε; (Καθότι απαντάμε ταυτόχρονα σε δυο θέματα).
Φρονούμε ότι η επιθετικότητα λειτουργεί σε βάρος της σεξουαλικότητας.
Πηγαίνετε στην Σόνια-Αλκιβιάδου 16Γ κ.Πύραυλε,κατά προτίμηση σε εργάσιμες ημέρες και όχι Σαββατοκύριακο.Είναι πάντα απογευματινή από 17:00 η ώρα.
Την πρώτη φορά σε προσέχει συνήθως.Μετά αρχίζουν οι ξεπέτες.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
H Ντόρα στο Φυλής 200 δεν είναι καινούρια όπως γράφει ο συνάδελφος στη κριτική του,είναι εκεί 2 μήνες αλλά κάνει τα ρεπό των άλλων κοριτσιών που έχει στάνταρ.
Η τσατσα φιλε μου ετσι την παρουσιασε ως καινουργια! Την εχεις δοκιμασει κ εσυ?
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε apolyto arseniko αυτή εννοώ...Ξέρεις πού βρίσκεται?
 

Επισκέπτης
Ποια ειναι η αννα που ηταν στο 80??
γυρισε η βασιλισα??
Αυτή που ξεκίνησε πριν από 2 και πλέον έτη από Φυλής 71 κάτω και τον περασμένο χείμωνα δούλευε βασικά στο Φυλής 80 κάνοντας περάσματα και από Φυλής 59 πάνω, Φυλής 67.
 

ghost_rider

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Like
1
Πόντοι
0
Αυτή που ξεκίνησε πριν από 2 και πλέον έτη από Φυλής 71 κάτω και τον περασμένο χείμωνα δούλευε βασικά στο Φυλής 80 κάνοντας περάσματα και από Φυλής 59 πάνω, Φυλής 67.
Aυτη ειναι :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
εχει κανει καμια αλλαγη σε εμφανιση?
διατηρει ακομα τις επιδοσεις της?
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες η Στέλλα η Βελγίδα ή Φλαμανδή ξέρετε πού βρίσκεται?
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Καλησπερα παιδια,να σας ρωτησω,η barbara απο φυλης 71 τι ωραριο εχει?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
H Ντόρα στο Φυλής 200 δεν είναι καινούρια όπως γράφει ο συνάδελφος στη κριτική του,είναι εκεί 2 μήνες αλλά κάνει τα ρεπό των άλλων κοριτσιών που έχει στάνταρ.
πρεπει να παιζει η επαιζε και στο φ134υπογειο αυτη
 

papaflesas

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η τσατσα φιλε μου ετσι την παρουσιασε ως καινουργια! Την εχεις δοκιμασει κ εσυ?

Δεν τη δοκίμασα επειδή "δε μου γέμισε το μάτι".Και αν είναι και Βουλγάρα,ένας λόγος περισσότερο να την αποφύγω.Είμαι φαν της πρώην Σοβιετικής Ένωσης κυρίως!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αυτή που ξεκίνησε πριν από 2 και πλέον έτη από Φυλής 71 κάτω και τον περασμένο χείμωνα δούλευε βασικά στο Φυλής 80 κάνοντας περάσματα και από Φυλής 59 πάνω, Φυλής 67.
Χθες που πέρασα από το 80 για τη Μαρία, βγήκε η Άννα από το σαλόνι και μου τρίφτηκε στο κάθισμα που καθόμουνα. Πρέπει να φορούσε 4,5 lt άρωμα γιατί από αυτό το τρίψιμο και μόνο (το πολύ 30" να κράτησε) , μύριζα για αρκετή ώρα. Προσοχή οι παντρεμένοι και οι δεσμευμένοι!
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Η Λώρη ήταν καλή στις υπηρεσίες της;
Κάνετε μια εκτενή αναφορά σε αυτές γιατί πρόκειται για ενδιαφέρουσα περίπτωση.
Δεν είναι όμορφη, αλλά είναι αξιοπρεπής, ευσυνείδητη και ευγενική επαγγελματίας. Πολύ καλή πίπα και ανθεκτική στο σφυροκόπημα. Τον τελευταίο καιρό, όμως, εμφανίζει σημεία κόπωσης, δυστυχώς.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Σήμερα πήγα Μεταξουργείο για πρώτη φορά.Τραγική περιοχή, είδα ακόμα και σε είσοδο πολυκατοικίας. 6 το απόγευμα κάποιος να χτυπάει ένεση...Πολλοι Πακιστανοί, ξένοι, και κατρουλιό.Αν καταφέρει κάποιος και τα ξεπεράσει αυτά, μπαίνει λοιπόν σε κάποιο μπουρδελάκι.Στην αρχή πήγα στο Κολωνού 30 (όχι της Κατερίνας, το δίπλα αριστερά)όπου ήταν μια ωραία ξανθιά κοπελίτσα όμως το με το "γεια" που είπε, δεν ξέρω μου έβγαλε μια αντιπάθεια.15 Ευρώ έκανε, αλλά δεν μπήκα.Μπήκα λίγο μετά στο μπουρδελάκι της Λεωνίδου 28 όπου ήταν μία κοπέλα Χριστίνα.Δεν ξέρω από πού ήταν.Ελάχιστα ελληνικά, μαύρα κοντά σχετικά μαλλιά, ωραίο σωματάκι και πρόσωπο.Η ευγενική τσατσά είπε ότι τα έκανε όλα, (και πρωκτικό) με 15 Ευρώ.Μπήκα, ή κοπελα άργησε να ρθει, (κόντεψα να κοιμηθώ στο κρεβάτι)και παρόλο που ήταν υπομονετική, ήταν πολύ μηχανική ρε γαμώτο.Μπορεί καν να μην με είδε στο πρόσωπο! Πήρε την καπότα, την έβαλε, αδιάφορη πίπα και μετά της είπα να γυρίσει...Μου είπε " κώλο"? Δεν πήρα κώλο τελικά και αρκέστηκα στο πισωκολλητό.Μετά από λίγο τέλειωσα κι έφυγα.Μέτρια θα έλεγα περίπτωση.Μετά σειρά είχε το μπουρδελάκι στη Χωματιανού 11β (είναι απέναντι από το Σταθμό Λαρίσης σ'ενα μικρό παρκάκι)και επίσκεψη στην Κλαούντια...Καταρχήν η τσατσά ηταν ευγενική και χαμογελαστή.Σημαντική η αρχική εντύπωση.Ο χώρος αξιοπρεπής.Τίποτα το ιδιαίτερο, αλλά όχι βρώμικος.Η Κλαούντια, Ιταλίδα όπως είπε, είναι όντως μια όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα και μαύρα μαλλιά.Υπομονετική, χαμογελαστή, στην αρχή μου πήρε πίπα χαμογελώντας και κοιτώντας με, καθώς χάιδευε και μπαλάκια, και μετά
γύρισε για πισωκολλητό.Ωραίο μουνάκι θα 'λεγα.Όμως όταν πήγα να πιάσω το στήθος της στο πισωκολλητό, κάτι είπε σαν "πιο κάτω" και τραβήχτηκε λίγο για να μην της πιάνω το στήθος.Μετά γύρισε ανάσκελα για ιεραποστολικό, και μετά πάλι πισωκολλητό όπου παρέδωσα.Ευγενική και συμπαθητική κοπέλα πάντως.Τη συστήνω.20 Ευρώ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
σόρρυ ρε παιδιά,αλλά πώς μπορείτε και πάτε ακόμη στα χαμετυπία του μεταξουγείου,του σταθμού λαρίσης και της πλατείας αττικής?(εννοείται αναφέρομαι σε όλους πλήν των κατοίκων της περιοχής)
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
σόρρυ ρε παιδιά,αλλά πώς μπορείτε και πάτε ακόμη στα χαμετυπία του μεταξουγείου,του σταθμού λαρίσης και της πλατείας αττικής?(εννοείται αναφέρομαι σε όλους πλήν των κατοίκων της περιοχής)
Φίλε έχεις απόλυτο δίκιο.1η και τελευταία φορά Μεταξουργείο.Απλά πήγα για να μην φύγω άπραγος μιας και ήμουν λίγο κουρασμένος για να αλλάξω περιοχή αναζήτησης.Στο σταθμό Λαρίσης πάντως λίγο πιο ανθρώπινα τα πράγματα.Αλλά γενικά η περιοχή χάλια.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Χθες που πέρασα από το 80 για τη Μαρία, βγήκε η Άννα από το σαλόνι και μου τρίφτηκε στο κάθισμα που καθόμουνα. Πρέπει να φορούσε 4,5 lt άρωμα γιατί από αυτό το τρίψιμο και μόνο (το πολύ 30" να κράτησε) , μύριζα για αρκετή ώρα. Προσοχή οι παντρεμένοι και οι δεσμευμένοι!

Σωστά !  ;)

...και σήμερα Κυριακή στην βραδινή βάρδια (περίπου γύρω στις 19.30') στο Φυλής 80

βρήκα την Άννα (...γνωστή ως Βασίλισσα Άννα για τους "πιστούς της") με μπόλικο άρωμα και με "αμαρτωλά" γάντια σαν μηχανόβια για τέρμα γκάζια  ;)

...διακόπτω για να γράψω την υπόλοιπη ενημέρωση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom