Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 312 άτομα (27 μέλη και 285 επισκέπτες)

Επισκέπτης
[size=9pt]ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟ ΠΑΡΑΒΑΤΟ ή ΒΑΠΟΡΙ)[/size]

Μία μόνον διόρθωσις:

"Βαπόρι" ἀποκαλοῦμεν τὸν οἰκῖσκον Φ86 ἄνω λόγῳ τοῦ ἐντόνου πρασίνου χρωμστισμοῦ του, παραπέμποντος εἰς παλαιὸν ἀνοικτὸν πορθμεῖον
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
:2funny:

...άρα δυο τα βαπόρια ?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...από αυτές που γλύτωσαν του κόμη Δράκουλα των Καρπαθίων από το Galatsi της Ρουμανίας, λεπτή με μακριά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λομέρια…
...]Μπάρμπο(α)ρα με περιποιημένα μαλλιά (μπούκλες) και τα Βουλγάρικα τραγούδια στο σαλόνι να της δίνουν tempo στα οργιαστικά σενάρια της
... με τα κρεμαστά στήθη της Βαβυλώνας και με ενδιαφέροντα φουσκωτό κώ(ο)λο
... γαλανοπρασινομάτα ή κάτι τέτοιο..
...γουρλωτά μάτια...
…η τρελοτσατσογριοπαλιοπουτάνα ...

Παρατηρώ εξελίξεις κύριε. Από αφηγηματικός  χρονογράφος, εξελίσεσθε σε λυρικό – επικό ποιητή. Συγχαρητήρια!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Χαίρομαι υπέρμετρα που σας αρέσουν αυτές οι φράσεις,

...παρότι συνήθεις

και ..."παλιοειπωμένες" απο καιρό  :grin:

 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.734
Πόντοι
6.925
Τετάρτη πρωί (καθυστερημένα) είχαμε :

Φυλής 80 Μαριάννα μελαχρινή, 1,80 με πλήρη εξάρτηση αλλά το ενδιαφέρον μου κίνησε η πρώτη φορά που ειδα υπηρεσία νεαρότερη της εκδιδομένης
Φυλής 71 η Μπαρμπ στο γνωστό μουσικό περιβάλλον αλλά είχε κόσμο και ανέβαλα την κατάθεση
Φυλής 67 η Νέλλη
Φυλής 65κάτω η γνωστή (?) μελαχρινή με τα κουλούρια της
Φυλής 65 άνω κλειστόν
Φυλής 71 κάτω μία Λούνα σίλικον στο φουλ, πλήρες πακέτο με κουλούρι όλα στα 20 διαφημιζόταν, παρέλασε γυμνή στο σαλόνι πααααρα πολλές παροχές για να είναι αληθινές.
Φωκαίας 17 κάτω & πάνω δεν θυμάμαι από την μετριότητα
Διδύμου 8 άνω το Μιλφοκοτσιδομαράκι
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
χθες βραδακι φ109 κατω....η μαρια η βουλγαρα.ετιμηθει ..παντα καλη και σταθερη αυτη η κοπελα :rockon:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Τετάρτη πρωί (καθυστερημένα) είχαμε :

Φυλής 80 Μαριάννα μελαχρινή, 1,80 με πλήρη εξάρτηση [size=10pt]αλλά το ενδιαφέρον μου κίνησε η πρώτη φορά που ειδα υπηρεσία νεαρότερη της εκδιδομένης[/size]
Φυλής 71 η Μπαρμπ στο γνωστό μουσικό περιβάλλον αλλά είχε κόσμο και ανέβαλα την κατάθεση
Φυλής 67 η Νέλλη
Φυλής 65κάτω η γνωστή (?) μελαχρινή με τα κουλούρια της
Φυλής 65 άνω κλειστόν
Φυλής 71 κάτω μία Λούνα σίλικον στο φουλ, πλήρες πακέτο με κουλούρι όλα στα 20 διαφημιζόταν, παρέλασε γυμνή στο σαλόνι πααααρα πολλές παροχές για να είναι αληθινές.
Φωκαίας 17 κάτω & πάνω δεν θυμάμαι από την μετριότητα
Διδύμου 8 άνω το Μιλφοκοτσιδομαράκι
Φιλαρακι λες για 1 κοπελα με μαυρη φορμα? Και εγω την ειδα την προηγουμενη εβδομαδα! Με μπερδεψε!!! :2funny: :2funny: Βασικα αρκετοι απορησανε!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Φυλής 80 Μαριάννα μελαχρινή, 1,80 με πλήρη εξάρτηση αλλά το ενδιαφέρον μου κίνησε η πρώτη φορά που ειδα υπηρεσία νεαρότερη της εκδιδομένης

Μάλλον ήθελες να γράψεις Μαρία ...  ;)

Η Μαριάννα (από την Βραζιλία της Βουλγαρίας  :grin: ) έχει άλλο σωματότυπο και ...άλλες υπηρεσίες  ;)

Για την υπηρεσία, νεαρότερη της εκδιδομένης (παράνομο ως γνωστόν),  μπορούμε να πούμε ότι έκανε την θεωρητική κατάρτιση που προηγείται (ως είθισται) της πρακτικής εξάσκησης και των εφαρμογών ...  :pipa3:  :fuck2: 
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886

:offtopic:

Μετά από επεξεργασία των δεδομένων με τον συνάδελφο Bakalhs μέσω ασυρμάτου για το περιστατικό της Φυλής, εκτιμήσαμε ότι πρέπει να ενημερωθεί η κοινότητα.

Την Τετάρτη 16/12/2009, στην πρωινή βάρδια (περίπου γύρω στις 11.00') όσοι περνούσαν από Φυλής 80, είδαν στο πεζοδρόμιο της διπλανής πολυκατοικίας έναν μαχαιρωμένο αλλοδαπό (πιθανόν Φιλιπινέζο  :think:) που είχε πλέον πεθάνει από την αιμοραγία.

Από συζήτηση με τις υπηρεσίες (όσες μας αγαπούν και τις αγαπάμε  :grin:) αλλά και από διασταύρωση των πληροφοριών με τους αστυνομικούς που είχαν επιληφθεί του περιστατικού, η δολοφονία είχε γίνει τις πρώτες πρωινές ώρες και ο ..."άτυχος" αλλοδαπός είχε συρθεί στο πεζοδρόμιο ζητώντας βοήθεια
 

metaxi

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν η ντενισα απο ρεμουνδου αφηνει cif ή cob ?
 

Επισκέπτης
Ἐχθὲς 21.30 – 23.00

Διδὺμου 16 Ἀλίκη 45+

Διδὺμου 18 κάτω ξανθὴ ὑπέρβαρος ὑπερήλιξ

Διδύμου 18 ἄνω μελαγχροινὴ ὑπέρβαρος νέα

Διδύμου 20 Λόλα ξανθὴ milf παλαίμαχος ἀδιάφορος. Προσφέρει ἐλευθέρα πεολειχία.

Διδύμου 8 κάτω Λίλυα ξανθὴ εὐειδὴς ὥριμος μετριότης

Διδύμου 8 ἄνω Ἕλενα εὕσωμος σφριγηλὰ νεαρὰ ἀπατεών

Φ54 κάτω γαιοπροωθητὴς Caterpillar D6

Φ59 κάτω Σαμπρίνα καστανὴ ἀκκιζομένη

Φ84 α’ ὄροφος μελάκομον νέον μὲ λευκὴν ἐπιδερμίδα καὶ εὐμέγεθες στῆθος, διεγερτικὸν (ἀπὸ τὸ σημεῖον αὐτὸν τοῦ περιπάτου ἤρχισαν τὰ ὠραῖα)

Φ86 κάτω Λουκρέσια, Ρουμανίς, ξανθή, ὀλῖγον ὑπέρβαρος, ἱκανοποιητικὴ ἐν τῷ κοιτώνι κατὰ συνάδελφον. Ἡμιπαράφρων ὑπηρεσία.

Μονῆς Προδρόμου Νικολέττα, Ρουμανὶς, μελάκομος, λευκή, νεωτάτη, χᾶρμα ὀφθαλμῶν καὶ ἐπαρκὴς ἐν τῷ κοιτώνι

Φ92 Σἀντρα μελαγχροινή, ἀκκιζομένη, μεγαλόσωμος

Ἀχαρνὼν καὶ Διδύμου ρουμανικὸν ποτοπωλεῖον μὲ σχετικῶς εὐθηνὸν ζῦθον καὶ ἱκανοποιητικὸν ὀπτὸν βόειον κρέας
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Σήμερα πρωινή βάρδια στο Φυλής 80 η Άννα. Παλιά γνωστή. Δεν την πήρα γιατί πήγαινα για τη Μαρία. Δυστυχώς δεν τη βρήκα. Λογικά θα είναι απόψε απογευματινή βάρδια στο 109. Μακάρι να άρχισε τα απογευματινά γιατί έτσι θα μπορώ πιο συχνά να την τιμάω
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
εχω μπερδευτει λιγο με το Φ80
διαβαζω τις περιγραφες-αναφορες για το συγκεκριμενο σπιτι και βλεπω οτι και η μαρια αλλα και η μαριαννα ειναι μελαχρινες. ποια ειναι ποια ρε παιδια !!!
περασα απο εκει παρασκευη πρωι και ειδα μια μελαχρινη (μιας απο τις δυο ηταν λογικα) που ηταν φοβερο μωρο με κατι καλτσες ασπρομαυρες μεχρι τα γονατα.
(ειδα και την μικρα τσατσα που εχει αναφερθει).
πως θα τις ξεχωρισουμε ?

-επεισης ειναι και αλλο ενα μελαχρινο στο μονης προδρομου (οροφο) (εκει στο διπλο-ξερετε) το οποιο ειναι για τα δκα μου τα γουστα ολα τα λεφτα.μπορει να εχει μικρο στηθος αλλα το σωμα της ειναι αδυνατο και αυτο στη γυναικα με τρελενει.
αλλα εχω την αισθηση οτι φοναζει απο μακρια "ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΠΑΤΑ".
στο προχτεσινο μου περασμα ενω παρουσιαζοταν μαζι με την συναδελφο της ενω μιλαγε περιεργαζοταν και ενα 20€ και ουτε που σε κοιταγε
εχει κανεις εμπειρια απο τις υπερεσιες τις ??
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εχω μπερδευτει λιγο με το Φ80
διαβαζω τις περιγραφες-αναφορες για το συγκεκριμενος σπιτι και βλεπω οτι και η μαρια αλλα και η μαριαννα ειναι μελαχρινες. ποια ειναι ποια ρε παιδια !!!
περασα απο εκει παρασκευη πρωι και ειδα μια μελαχρινη (μιας απο τις δυο ηταν λογικα) που ηταν φοβερο μωρο με κατι καλτσες ασπρομαυρες μεχρι τα γονατα.
(ειδα και την μικρα τσατσα που εχει αναφερθει).
πως θα της ξεχωρισουμε ?

-επεισης ειναι και αλλο ενα μελαχρινο στο μονης προδρομου (οροφο) (εκει στο διπλο-ξερετε) το οποιο ειναι για τα δκα μου τα γουστα ολα τα λεφτα.μπορει να εχει μικρο στηθος αλλα το σωμα της ειναι αδυνατο και αυτο στη γυναικα με τρελενει.
αλλα εχω την αισθηση οτι φοναζει απο μακρια "ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΠΑΤΑ".
στο προχτεσινο μου περασμα ενω παρουσιαζοταν μαζι με την συναδελφο της ενω μιλαγε περιεργαζοταν και ενα 20€
εχει κανεις εμποιρια απο τις υπερεσιες τις ??
η  Μαρια  που  ξερω  ειναι  λεπτη  καπου  στο  1,70 δυαρι  βυζακι.και  εχει  και εξτρα 10 αφιλτρο  και10 πισω  πορτα.το  απογευμα  δουλευε στο  109  κατω.

Αλλα  τελευταια ηταν  η  Αννα η μολδαβεζα.που  απο  αυτην  ξεκινησε  το  ονομα  με  τις  Αννες  και  μας  μπερδεψανε.και  καλα ολες  τις ρουμανες τις  βαφτισε  ο  ιδιος .
Δεν  εχουν  καταλαβει οτι  κουραστηκαμε  με  αυτο  το  ονομα.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η Στέλλα η Βελγίδα εμφανίστηκε ρε παιδιά?
 

metaxi

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
αφου δεν εσπασα σημερα το ποδι την ωρα που κατεβαινε την σκαλωσια της μονης προδρομου..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom