Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 212 άτομα (23 μέλη και 189 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.144
Κριτικές
496
Like
61.778
Πόντοι
39.662
Λάίβ τωρα....

Φυλης 86α Λιντα, λατινα μελαμψη τσουπωτη με ελεύθερο τσιμπούκι.

Φυλης 69β Εμμυ, νεαρη με ελαφρως γεμάτο κωλο τατουαζ μανικι και όμορφο γλυκό πρόσωπο. Νορμαλ πρόγραμμα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.144
Κριτικές
496
Like
61.778
Πόντοι
39.662
Φωκαιας 25 ισογειο Μανταλινα και Σαρα. Ομορφουλα η Μανταλινα αλλα πιο ομορφη η Σάρα. Ρουμάνες και οι δυο.
Περασα με Σαρα οπου της εγλειψα τα κωλομερια και την αδυνατη μουναρα της όπου έχυσε φυσικα και με ποτισε μουνοζουμα.

Φωκαίας 25 οροφος Νατασσα κοντη Κολομβιανή μιλφ με άκυρη φάτσα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.931
Κριτικές
31
Like
25.676
Πόντοι
7.046
Φωκαιας 25 ισογειο Μανταλινα και Σαρα. Ομορφουλα η Μανταλινα αλλα πιο ομορφη η Σάρα. Ρουμάνες και οι δυο.
Περασα με Σαρα οπου της εγλειψα τα κωλομερια και την αδυνατη μουναρα της όπου έχυσε φυσικα και με ποτισε μουνοζουμα.

Φωκαίας 25 οροφος Νατασσα κοντη Κολομβιανή μιλφ με άκυρη φάτσα.
Είχε και μια μιλφαρα Ελένη το πρωί. Ωραίο γυναικακι. Δεν την είχα ξαναδεί. Μέχρι και χειραψία μου έδωσε και φιλί δεξιά αριστερά σταυρωτά στο μάγουλο λες και ήταν η ξαδέρφη μου από το κωριο. Κορμάκι ανευ κυτταρίτιδας αλλά τσουπωτο. Περί τις 13:00 πήγα.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.886
Like
5.591
Πόντοι
1.056
άμα η φαντασιώσή σου είναι να σε κοιτάνε με ξινίλα σαν να έχεις κάνει έγκλημα...
και το λέω εγώ που την έχω πάρει 5 φορές
Εγω την εχω παρει μια φορα αλλα δεν ηταν τοσο χαλια..
σε ευχαριστω.τι ωρες ειναι εκει?
Κοιτα το προγραμμα που ανεβαζουν οι πιο εμπειροι, νομιζω 1η βαρδια
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
15
Like
11.504
Πόντοι
3.246
Φόρεσα την κουκούλα μου και περιμένω τη Σαμπίνα να έρθει δωμάτιο .

Θα γίνει πανικός θα τη σκίσει τη γατούλα ο μασκοφόρος γαμιάς
Μύστη, μου θυμίζεις τον Μαύρο Θάνατο στις δόξες του! :s&m_2:


Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι! :rockon:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
472
Κριτικές
12
Like
4.418
Πόντοι
731
Φόρεσα την κουκούλα μου και περιμένω τη Σαμπίνα να έρθει δωμάτιο :bigdick::bigdick::bigdick:.

Θα γίνει πανικός θα τη σκίσει τη γατούλα ο μασκοφόρος γαμιάς :alivedick::alivedick::alivedick:

Ήσουν απ'έξω και περίμενες , 50' μετά περιμένεις δωμάτιο, οπότε πάνω από 1 ώρα σίγουρα σύνολο για 1 μανίκι, μεγάλη υπομονή , λογικό να γαμήσεις σαν βόδι μετά .... χαχαχα.

Παρότι δεν είδα το βίντεο, για κάποιο λόγο μου την βάρεσε και πήγα και εγώ στην Λίνα πάλι χθές, όσο περίμενα, βγαίνει ένας από τους ποιο βρωμερούς Πάκιδες που έχω δει από το δωμάτιο (οπότε τελικά παίρνει και πάκιδες σαν αυτόν τον μπίχλα και μετά ξινίζει..),
από το άλλο δωμάτιο βγαίνει η Λίνα με νεύρα και παίρνει άλλη καπότα βρίζοντας, έσπασε η καπότα στον τύπο που ήταν μαζί της μέσα γιατί ήταν πολύ μεγάλος, σκάει άλλος πελάτης και του λέει η τσατσά, εσύ μην ξανάρθεις μέχρι τις 7 του μήνα... οτινάναι, καλτίλα στο φούλ, μέσα κλασικά τζέλ, ξινίλα, ιδρωτίλα(δυστυχώς) αλλά στα 4 έκατσε και τον έφαγε καλά, αυτά τα κωλομέρια... πέτρα είναι ρε πούστη.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.421
Πόντοι
441
Ήσουν απ'έξω και περίμενες , 50' μετά περιμένεις δωμάτιο, οπότε πάνω από 1 ώρα σίγουρα σύνολο για 1 μανίκι, μεγάλη υπομονή , λογικό να γαμήσεις σαν βόδι μετά .... χαχαχα.

Παρότι δεν είδα το βίντεο, για κάποιο λόγο μου την βάρεσε και πήγα και εγώ στην Λίνα πάλι χθές, όσο περίμενα, βγαίνει ένας από τους ποιο βρωμερούς Πάκιδες που έχω δει από το δωμάτιο (οπότε τελικά παίρνει και πάκιδες σαν αυτόν τον μπίχλα και μετά ξινίζει..),
από το άλλο δωμάτιο βγαίνει η Λίνα με νεύρα και παίρνει άλλη καπότα βρίζοντας, έσπασε η καπότα στον τύπο που ήταν μαζί της μέσα γιατί ήταν πολύ μεγάλος, σκάει άλλος πελάτης και του λέει η τσατσά, εσύ μην ξανάρθεις μέχρι τις 7 του μήνα... οτινάναι, καλτίλα στο φούλ, μέσα κλασικά τζέλ, ξινίλα, ιδρωτίλα(δυστυχώς) αλλά στα 4 έκατσε και τον έφαγε καλά, αυτά τα κωλομέρια... πέτρα είναι ρε πούστη.
Θα αποκτήσει παιδί ο πακης
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Καλύμνου 48α Όλγα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Καλύμνου 48β Πωλινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Μαγνησίας 1 Εβελινα και Άννα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Μαγνησίας 11 κλειστό.

Φυλής 109β Όλγα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 109α Βικτόρια, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 105 δεξιά Μαριλεξ λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 αριστερά κλειστό.

Αγκυρας 12β Αντριαννα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12α Νταρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Αλινα καστανή κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πολλά πιασίματα, 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, αυταρχικό και ποδολαγνεια, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ όπου προσφέρουν και μασαζακι.

Αγκυρας 9 Ρωξανη και Μαρίνα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 54α, 54β, 56, 66α & 66δ κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά & 72 δεξιά κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59αρια κλειστά.

Φυλής 61 Καρολίνα και Σολ λατινες, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα και Τανια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Βαλερία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 65β Κορινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84αρια κλειστά.

Φυλής 86α Κάρολ από Βραζιλία, μελαχρινή κοπέλα με μακρύ ίσιο μαλλί ωραίο πρόσωπο, ψιλοκανονικο σώμα με 2αρι συν βυζι και ενισχυμένο κωλο, τατουάζ στη δεξιά κλειδα και νομίζω ένα ακόμη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 Ναταλί με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β γύρισε από την επαρχία η Τατιάνα η μέντορας της Σαμπινας, με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 71 Τίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71α κλειστό
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.

Φωκαίας 27Β κάτω Ιρήνα, απλό πρόγραμμα, μη πάτε τώρα έχει 8 άτομα...

Φωκαιας 27α περίμεναν κοπέλα.

Φωκαιας 25β, Ελένη, ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό αλλά το αποφεύγει.

Φωκαιας 25α περίμεναν κοπέλα.

Φωκαιας 19 Ναταλία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Κλεοπάτρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 17α Μόνικα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Συλβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδολαγνεια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
Είχε και μια μιλφαρα Ελένη το πρωί. Ωραίο γυναικακι. Δεν την είχα ξαναδεί. Μέχρι και χειραψία μου έδωσε και φιλί δεξιά αριστερά σταυρωτά στο μάγουλο λες και ήταν η ξαδέρφη μου από το κωριο. Κορμάκι ανευ κυτταρίτιδας αλλά τσουπωτο. Περί τις 13:00 πήγα.
Όχι και μιλφαρα... 24 ετών είναι η κοπελίτσα...

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Έλλης 3 Ειρήνη και Κατερίνα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 8α, 8β & 16 κλειστά.

Διδύμου 18 υπόγειο Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο κλειστό.

Διδύμου 20 Ντιαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Μαριάννα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, στο δωμάτιο σε παρτουζα, δεν είχα ακούσει να κάνουν...

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Τανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκιβιάδου 16α & 16β κλειστά.

Αλκιβιάδου 16γ Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.931
Κριτικές
31
Like
25.676
Πόντοι
7.046
Όχι και μιλφαρα... 24 ετών είναι η κοπελίτσα...

Και φαίνεται πολύ μεγαλύτερη. Σε φώλιασε κιόλας η καριολα.....!
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
291
Like
1.496
Πόντοι
201
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 86α Κάρολ από Βραζιλία, μελαχρινή κοπέλα με μακρύ ίσιο μαλλί ωραίο πρόσωπο, ψιλοκανονικο σώμα με 2αρι συν βυζι και ενισχυμένο κωλο, τατουάζ στη δεξιά κλειδα και νομίζω ένα ακόμη, απλό πρόγραμμα.
Πολύ ωραίος. Το α είναι το πάνω;
Αν και υποθέτω ναι αφού στο κάτω είναι στάνταρ η πιπαρες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.076
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά κοντή μιλφ, σώμα με πολλά πιασίματα κυρίως στα πόδια 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή κοπέλα , με κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73β Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Μαρία Χοσέ λατινα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 1.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί ώμο χέρι και μερικά μικρότερα,απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73α Μισέλ λατινα μελαχρινή, πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτό ωραίο κορμί, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα και Έμμυ το κοντοπουτανο στο δωμάτιο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 & 18α κλειστά.

Εξηκιου 18γ Άννα καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Ιζαμπελα, ξανθιά μιλφ, με κανονικό σώμα λεπτά πόδια λίγο κοιλίτσα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Βεργας 3 δεξιά Ντιαννα/Άννα καστανοξανθη με πολύ μακρύ μαλλί με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Βικτόρια ξανθοκαστανη νταρντανοχοντρη κοπέλα με 4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος ανακοινώνεται.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αλινα στο δωμάτιό, μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Βεργας 7 πάνω Κωνσταντίνα, μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με τεράστια κωλαρα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Βεργας 7 υπόγειο Αννα ξανθοκαστανη μιλφ , κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφγκικφ, με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα γκρανι με ξανθοπλατινε μαλλί, σώμα με αρκετά πιασίματα, σχεδόν 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 κλειστό.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.617
Κριτικές
61
Like
39.667
Πόντοι
21.555
Καλημέρα φίλοι μου ειλικρινά σας βλέπω μάλλον όχι δεν σας βλέπω απλά διαβάζω ότι γαμάτε να είσαστε καλά και να μην το βάζετε κάτω.
amjik
 

Floydian7

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Όχι και μιλφαρα... 24 ετών είναι η κοπελίτσα...

Έχεις πετύχει πουθενά την Σόνια που δούλευε πρωί στην Κωνσταντινουπόλεως 166Α. Ψηλή, ξανθιά με μεγάλα βυζιά;
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Back to Back γαμήσι στη Ντιάνα, Μ.Αλεξανδρου 28 υπόγειο.
Ορεξάτη για πολύ πούτσα, σπέσιαλ ελευθερο βαθύ τσιμπουκι.
Δευτερα φευγει, με 10 ψωροευρω γαμάς καλά.

Ευχαριστώ DmtrsxXx και Επιρρεπης για τα σχόλια στο φόρουμ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom